Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#724) Peat;) válasza rudi (#721) üzenetére


Peat;)
veterán

Nemvagyok az az államszídós fajta, én egészen másban jelöltem meg az elégedetlenségemet. Csúnya dolog, persze, törvénysértő persze. Ez mind rendben, nem is buzdítok senkit chipelésre, főleg nem úgy hogy nem is venne eredeti játékot.

A másik oldal: attól hogy egy tevékenységre nincsenek törvények ugyanolyan értékrendsértő cselekedet lehet. Attól hogy nincs leírva a paragrafusok végeláthatatlan mezején hogy a 10 fillérből megcsinált, rövid, technikailag a géphez mérten is elavult játékot adnak el olyan áron mint egy Resident Evilt, az számomra attól még sértő. Fogyasztóvédelem talán kiterjeszthető lenne..persze ez nehezen megoldható, de talán így lejött mire gondoltam. Semmi sem fekete fehér a valóságban. [link] Ez a játék pl a fogyasztó lenézése az én szememben. Törvényileg elítélendő, erkölcsileg számomra nem annyira. Mint látod nem büszkeségből írkálom(magyar divat), hanem megindokoltan a dolgot. Talán zárjuk is le, már eddig is volt/van 3 eredetim+wii sports és még a chip sincs benne mert most nincs időm rá ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.