Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) Dr.F.E.R.I. válasza Adam_Shepard (#12600) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Semennyire szerintem. A 3DS remake-k is nagyon jók lettek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12602) dabadab válasza Adam_Shepard (#12600) üzenetére


dabadab
titán

A Majora az Ocarina of Time (amit szokás volt minden idők legjobb Zeldájának tartani a BoTW előtt) közvetlen folytatása és az Ocarinából is van 3DS remake, szóval lehet, hogy érdemesebb ott visszakapcsolódni a történetbe.

DRM is theft

(#12603) g@bo válasza dabadab (#12602) üzenetére


g@bo
nagyúr

3ds re van botw?

ocarina legalább selectben, majora borzasztó drága lett. :U

(#12604) dabadab válasza g@bo (#12603) üzenetére


dabadab
titán

"3ds re van botw?"

Nincs, Switchre van meg Wii U-ra van.

Egyébként tényleg rettentő drágaság van, Chrono Triggert néztem, ami még DS-re jött ki, de az is negyven euró táján van (ehhez képest az Android portja meg kb 12 euró).

DRM is theft

(#12605) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#12600) üzenetére


Sirandrish
legenda

Játékmechanikailag eléggé, viszont fejtörőkben, és kihívásban előrelépés :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12606) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#12605) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Na igen. Rosszul tettem fel a kérdést. Mennyire öregedett szépen a Majoras Mask? Szemezek a BOTW utánra egy special editionnel. De nem tudom, hogy mennyire vágná haza a mostani majdnem tökéletes BOTW beszippantást.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12607) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#12606) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nagyon más a kettő. Azért a BOTW alapba open world, míg az MM nem. Az MM-ben viszont vannak nagyon hangulatos Dungeonok, amik sajna a BOTW-ből gyakorlatilag egy az egybe hiányoznak..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12608) aya


aya
addikt

A botw-ot végigtoltam, jó játéknak tartom, a majorát nincs az az isten, és nem csak az a bajom hogy időre megy....

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#12609) ldave


ldave
félisten

Új Layton-ot játszotta már valaki? Milyenek benne a felaványok? Ha jól rémlik az eredeti játékmester sajnos meghalt már.

A Slime draws near! Command?

(#12610) ISThun


ISThun
csendes tag

Itt a 3 napos hétvége, ennek örömére beszereztem magamnak a ma megjelent Fire Emblem Warriors játékot. Kíváncsi vagyok mennyire fog lekötni.

(#12611) Dr.F.E.R.I. válasza ISThun (#12610) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Akkor te sem a kereskedelemben mozogsz :U Jó játékot hozzá, biztos nem rossz game.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12612) g@bo válasza ISThun (#12610) üzenetére


g@bo
nagyúr

arra mi is.. ;)

(#12613) ISThun válasza g@bo (#12612) üzenetére


ISThun
csendes tag

És a válasz: semennyire.
Bár alapvetően nem zárkózom el a hentelős játékok elől, de ez a progi alulmúlta a várakozásaimat. Van benne egy rakat funkció, ide-oda küldheted a csapattársaidat, küzdhettek egyesített erővel, válthatsz az emberek közül, hogy kivel harcolsz, van szintlépés, vannak tárgyak, van történet (-szerűség, a fejemet fogtam néha a szereplők idióta viselkedésétől) de nekem olyan az egész, mintha túl sokat akartak volna fogni és mindent belezúdítani egy programba.
Szóval _nekem_ nem jött be ez a stílus. Ha valakit érdekel akkor szívesen elcserélem egy Miitopiára, Fire Emblem Fates-re / Awakeningre, Animal Crossing New Leafre, de akár még egy Farming Simulator 18-ra is. :)
Két óra játék után nem érzem át, hogy elő szeretném venni újra és tovább küzdeni.

(#12614) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ezt miert nem posztolta senki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12615) koncsik válasza Adam_Shepard (#12614) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Szomorúan taperoltam a boltban, nagyon kúúúúúl, de a Samus Edition jobban tetszik. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12616) g@bo válasza koncsik (#12615) üzenetére


g@bo
nagyúr

kell egy samus? akad... ;)

(#12617) dabadab válasza g@bo (#12616) üzenetére


dabadab
titán

Én töprengtem rajta, de akkor mit csináljak a már meglévővel? :)

DRM is theft

(#12618) koncsik válasza g@bo (#12616) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Már megjelenéskor cseréltem a new 3ds-t... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12619) Faterkam


Faterkam
addikt

Csütörtökön az Üllői úton jártam, meglepve tapasztaltam, hogy megszűnt a Corvin Konzol. Ez mikor történt, nem tudom :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12620) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#12619) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Max pár hónapja szerintem. Múltkor engem is meglepett.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12621) planbmokus válasza ISThun (#12613) üzenetére


planbmokus
senior tag

Én switch-re vettem meg, nem bírom letenni!
Chapter 13-nál járok :D
Hosszú köröket ver nálam a 3DS-es Hyrule Warriors-ra, pedig azt is csíptem!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#12622) woros


woros
őstag

Valaki játszott valaha a Puzzle & Dragons: Super Mario Edition-el? Mostanában jutottam hozzá, nekem bejön.

(#12623) ayo válasza woros (#12622) üzenetére


ayo
addikt

vagy másfél évig csak azt nyomtam munka menet-jövet. igazából sok hasonló japán cuccot is toltam mobilon, ez meg nagyon kellemes IAP nélkül. egyik legjobb á/érték arányú játék volt nekem.
én kimaxoltam a mariós részt new game plusszal is, a P&D-nél viszont a game+ nál elakadtam, mert van 1 sima boss, amiért sajnos low level szinteken farmolni kéne, ami viszont már nem valami fun. meg mondjuk ez is már end után van, szóval lehet, hogy ez így marad.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#12624) woros válasza ayo (#12623) üzenetére


woros
őstag

Az szép. :D Egyébként a Mario + Luigi Superstar saga + Bowser's minions dettó ugyanez, mármint a bowser's minions része, csak annyi a különbség, hogy nem kell gömböket összerakni, hanem realtime megy a csata, miután kiválasztod a csapattagokat.

(#12625) ayo válasza woros (#12624) üzenetére


ayo
addikt

Majd egyszer megnézem, nekem abból csak a GBA van meg, az újat majd valami akcióban szerzem be

http://jateknaplo.blog.hu

(#12626) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ti is szét fogjátok vásárolni az agyatokat? :D

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12627) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#12626) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Érdemes benézni az eShopba?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12628) ISThun válasza Dr.F.E.R.I. (#12626) üzenetére


ISThun
csendes tag

Szétvásárolni nem fogom, de azt hiszem most már beszerzem magamnak a Luigi's Mansion 2-t.
És most már lassan tényleg le kellene cserélnem a memóriakártyát egy nagyobbra...

(#12629) Faterkam válasza koncsik (#12627) üzenetére


Faterkam
addikt

Most jött a gyereknek Halloween-i hírlevél, akár 80%-os kedvezménnyel. Nem sok minden volt benne :/

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12630) Adam_Shepard válasza Faterkam (#12629) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ja csak semmire nem volt 80 % :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12631) Faterkam válasza Adam_Shepard (#12630) üzenetére


Faterkam
addikt

Ha egyszer leírták, akkor 80% punk-tum! :DDD

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#12632) dabadab válasza Faterkam (#12629) üzenetére


dabadab
titán

Van ott komoly hét játék, abból három SNES-re jelent meg, egy meg N64-re (de azzal legalább foglalkoztak egy kicsit).

DRM is theft

(#12633) Dr.F.E.R.I. válasza ISThun (#12628) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Luigi talán nálam is lemászik majd. Bár azzal is csak kábé egy ezrest spórol az ember, szóval nem egy földrengető akció :N Nem nagyon akarok már játékra költeni idén, ha valamit veszek is, akkor inkább fizikai formában. Ezek régebben is voltak akciózva, meg a jövőben is lesznek még úgyis.

Szerk.: ugyan nem helloween-i akció, de most még a Zelda: LBW szerezhető meg jó árban a mynintendo pontokkal. Szerintem ez meg a Luigi a legesélyesebb most nálam.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12634) ldave


ldave
félisten

Akkor mégegyszer: Gamepod Nintendo Meeting @ Me - Ősz
Aki jön, az kérem ott jelezze.

A Slime draws near! Command?

(#12635) zitrone88 válasza ldave (#12634) üzenetére


zitrone88
aktív tag

És hol lehet informálódni arról, hogy ez micsoda?

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#12636) Dr.F.E.R.I. válasza zitrone88 (#12635) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ugyanott hozzászólva :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12637) zitrone88 válasza Dr.F.E.R.I. (#12636) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Hamar elveszítem az érdeklődésem, ha valami túl sok utánajárás, de köszönöm a választ :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#12638) ldave válasza zitrone88 (#12637) üzenetére


ldave
félisten

El is menjek érted vagy elég ha taxit küldök?

A Slime draws near! Command?

(#12639) Adam_Shepard válasza ldave (#12638) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

:C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12640) zitrone88 válasza ldave (#12638) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Én csak érdeklődtem, amíg az érdeklődésem tartott. Teljesen felesleges elmennünk ebbe az irányba, szerintem full normálisan kérdeztem meg, azóta 3 komment jött ebben a témában, továbbra sem tudok többet, csak azt, hogy közétek már kedvem sem lenne menni. Hozzáteszem, a háromból Dr.Feri hozzászólása legalább segítő szándékú volt, őszintén tőled, mint szervezőtől vártam volna valami használhatót, még, ha az csak annyi is, hogy "bocs, zártkörű, nem kell tudnod, miről van szó". Nekem a linkelt bejegyzésből sajnos annál több, mint ami le van oda írva, nem derült ki. A kulcsszavakra is rákattintottam, tájékozódtam kicsit, mielőtt megkérdeztem, de nem találtam választ (ezért kérdeztem meg). Eddig tartott nekem az érdeklődésem, uram bocsá'. Mindenesetre már bánom, hogy megkérdeztem.

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#12641) ldave válasza zitrone88 (#12640) üzenetére


ldave
félisten

Egyáltalán nem bántasz meg. Gondolhatod, hogy zártkörű a rendezvény, hisz meghirdettem három helyen, plusz még külön bejegyzést is készítettem, ahol mindenféle kérdést bárki feltehet és válaszolunk is rá, ahogy időnk engedi.

A Slime draws near! Command?

(#12642) koncsik válasza zitrone88 (#12640) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is megrizikóztam tavaly, hogy elmenjek, sokkal kevesebb információ alapján. Beengedtek 3DS nélkül is. Jól éreztem magam, sajnos családi program szólított el, de jót dumáltunk, pedig itt is szót váltunk nap mint nap. Pl. kibeszéltük a távolmaradókat, úgyhogy jobban jár , aki eljön. :DDD
Dolgozom rajta, hogy idén is sikerüljön, de nekem kicsit nehézkesebb, illetve lassan a gyerekeimet kell leráznom, akik mindenáron csatlakozni akarnak (azért még ennyire nem nagyok, de rohan az idő...)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12643) zitrone88 válasza koncsik (#12642) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Értem, köszönöm szépen a válaszod :) Idave, a te válaszod is. Őszintén megmondom, kicsit felbosszantott az, hogy nem kerek a sztori, az újaknak nincs elég infó, hogy miről is van szó pontosan (vagy akár csak félpontosan), kérdezősködni meg nem szeretek folyton, nem vagyok rest utánaolvasni semminek, csak akkor kérdezek, ha nem járok sikerrel. Belátom, hogy ez az én bajom, ezáltal azt is, hogy én generáltam a súrlódást. Szóval bocs.. vagymi. Jó bulit kívánok :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#12644) ldave válasza zitrone88 (#12643) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem kezdjük akkor tiszta lappal:
Ez egy teljesen kötetlen, úgymond baráti összejövetel, amit már jópár éve, változó rendszereséggel megtartunk, általában (többnyire) nálam. Nincs semmi fix program, csak összejövünk, játszunk pár Nintendo játékkal, beszélgetünk, szórakozunk. Mindenki azt hoz, amit szeretne, nekem itthon WiiU-m, 3DS-em és egy új SNES Classic-om van, Switch-em még nincs.

A Slime draws near! Command?

(#12645) zitrone88 válasza ldave (#12644) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Értem, köszönöm a választ, jól hangzik :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#12646) planbmokus válasza Adam_Shepard (#12606) üzenetére


planbmokus
senior tag

Csak nem erre gondoltál?
[link]

[ Szerkesztve ]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#12647) ldave válasza koncsik (#12642) üzenetére


ldave
félisten

Remélem pár órára azért kapsz kimenőt :)

A Slime draws near! Command?

(#12648) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok!

new nintendo 3ds xl rendszerhez melyik a legjobb, legmegbízhatóbb sd kártya? :)

sd, sdhc vagy micro sd?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#12649) dabadab válasza Phobion (#12648) üzenetére


dabadab
titán

"sd, sdhc vagy micro sd?"

New 3DS-be SD nem megy bele, csak microSD. Azon belül alapvetően hivatalosan SDHC-t kezel (ami max 32 GB-os lehet), de a tapasztalat az, hogy kezeli az SDXC kártyákat is, csak át kell formázni őket exFAT-ról vFAT-ra (a fórumokon 64 GB-s és 128 GB-s darabokat használókat is láttam, mennek gond nélkül).

DRM is theft

(#12650) nerozol


nerozol
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Nintendo vásárlását tervezem. A 3D-s megjelenítés nem hozott lázba kissé zavaró is számomra. A 2DS modelleket néztem. A fő szempont az utazás közbeni játék lenne főleg Mario Kart, Street Fighter és Zelda érdekelne. Mennyire ajánlott vételnek számít a sima 2ds modell? Vagy inkább gyűjtsek egy 2ds xl-re?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.