Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) zitrone88


zitrone88
aktív tag

De durva.. Még jó, hogy végül nem cseréltem le a 2ds xl-em egy használt new 3ds xl-re, ez lett volna kb a fő szempont. Az újak már mind ips-sel jönnek? Pl majd az snes verzió?

[ Szerkesztve ]

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#12502) woros válasza koncsik (#12500) üzenetére


woros
őstag

Igen. :)

zitrone88: Ugyanúgy jönnek mindkét panellel. Zsákbamacska.

(#12503) koncsik válasza woros (#12502) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R ma is (tegnap) tanultam valamit.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12504) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Van valakinem 20 felesleges vagy bealdozhato gold pontja szamomra?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12505) ldave válasza koncsik (#12500) üzenetére


ldave
félisten

Tudom, hogy én vagyok ebben a témában a kisebbség, de én általában szemből nézem a 3DS-t, onnan meg minimális a különbség hogy TN vagy IPS a kijelző.
Ez ilyen mentális dolog, van akit zavar, ha nem a lehető legjobbat kapja, pedig valóságban alig van különbség a kettő között.

A Slime draws near! Command?

(#12506) xAttilax válasza ldave (#12505) üzenetére


xAttilax
őstag

pont így gondolom én is :) főleg, hogy nekem nagyon bejön a 3d hatás ezért minden játékban fullra tolom, szóval nemhogy szemből, hanem pontosan szemből nézem :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#12507) koncsik válasza ldave (#12505) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Csak kíváncsi voltam... még nem néztem meg, ips vagy tn a Samus Edition. Illetve System Transfer-t csináltam és megnéztünk a gyerekekkel a browser-en keresztül egy 3D video-t, teljesen elégedett vagyok.
Remélem ma tudok játszani kicsit... illetve annyira szép a külseje, hogy azonnal rendeltem rá valami átlátszó kínai bugyit.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12508) woros válasza ldave (#12505) üzenetére


woros
őstag

A 3D élmény is jobb IPS panelesen, szóval van különbség.

(#12509) woros


woros
őstag

Akit érdekel a Konzol Stúdió boltban van még 3db Metroid Legacy Edition. https://www.konzolstudio.hu

(#12510) ldave


ldave
félisten

Tegnap kipróbáltam két demót, az egyik az Etrian Odyssey V: hát olyan szinten elkenték az arcom már az első pályán, hogy behúzott farokkal menekültem.

A másik pedig a Miitomo volt: Dávid, a daliás hős, oldalán a boszorkány Bayonattával, a pap Morgan Freeman-nal és a tolvaj Peter Griffin-nel karöltve megindult a gonosz varászló Snoop Dogg ellen, a jóságos Jack Black útmutatása segítségével. #truestory

A Slime draws near! Command?

(#12511) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#12510) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Megbosszultalak :D Megrajzoltam az első teljes térképet, ezzel befejeztem az első fő küldetést. De tovább nem megyek, az utóbbi másfél évben kóboroltam az EO játékokban épp eleget.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12512) g@bo válasza woros (#12509) üzenetére


g@bo
nagyúr

elég csilivili

szerintetek a metál kék v fekete közül meik? :R szebb..

(#12513) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#12512) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nekem a fekete nyerőbb.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12514) _Balee_ válasza Dr.F.E.R.I. (#12513) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Mennyire szemét az új Metroid-ban a Diggernaut boss, vagy két órát szenvedtem vele, mire meglett. Tropára ment a bal hüvelykujjam. :D

Egyébként brutál jó a játék, és bizony van benne tartalom bőven, olyan 20 óránál játék és még nem értem a végére.

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12515) Dr.F.E.R.I. válasza _Balee_ (#12514) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem töltöttem még le, mert mostanában nem lesz időm egyhuzamban végigjátszani. Darabokban meg nincs értelme tolni egy ilyen stílusú játékot. Ettől függetlenül hónap végéig valószínű leszedem a 10% kedvezmény miatt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12516) _Balee_ válasza _Balee_ (#12514) üzenetére


_Balee_
aktív tag

*20 óránál vagyok

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12517) Adam_Shepard válasza _Balee_ (#12514) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nemreg toltam le a menekulos reszt. Anyaztam rendesen. :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12518) _Balee_ válasza Adam_Shepard (#12517) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Ja én nem a menekülős részre gondoltam, igaz az sem könnyű, na de a... (nem akarok spoilerezni, majd meglátod).

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12519) Adam_Shepard válasza _Balee_ (#12518) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Sajna a Nintendo MO FB oldala lespoilerezte egy trailerben de mit sem veszít a nehezsegebol. Az a menekulos baromi jol esett gameplay balnce szempontjabol. Nemtudom gigyeled e de kb. addigra leszel a backtrackhez op megint es feldobja a ritmusat egy ilyennel. Sztem zsenialis.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12520) _Balee_ válasza Adam_Shepard (#12519) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Na végigvittem, brutálisan jó játék volt.

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12521) Adam_Shepard válasza _Balee_ (#12520) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én most érdemben csütrötökön fogok tudni nekiülni, de a fusion modera nagyon kivancsi vagyok.

Más. Vett innen valaki MOnster Hunter Storiest?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12522) koncsik válasza Adam_Shepard (#12521) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kötelező volt az amiibo-khoz, a demot kezdtem, nekem tetszik eddig.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12523) Adam_Shepard válasza koncsik (#12522) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

csak mert azt lehet arenazni is .

Aki gondolja az vegyen fel: 5129-6061-3156

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12524) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Most nézem az art gallery-t, hatalmas...

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12525) Adam_Shepard válasza _Balee_ (#12524) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Van sima art gal vagy ezt nyitod ki az amiiboval?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12526) _Balee_ válasza Adam_Shepard (#12525) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Mindkét amiibo-val megnyitható egy-egy art gallery, illetve van egy ún. Chozo Memories néven futó galéria is, amik ilyen 3D-s képek, tök jól néznek ki.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12527) shenmuedc


shenmuedc
tag

Nem létezik valami megoldás arra 3ds en hogy az ember ujja ne csússzon le az analóg karról? Vagy ez csak nekem problémám? Volt sima 3ds és XL is de ugyanaz a gondom vele. Irtó idegesítő. Valami öntapadós. Akármi.

(#12528) Dr.F.E.R.I. válasza shenmuedc (#12527) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Erre keress rá: '3ds analogue stick grip'

Gugli sok mindent kidob, valahol biztos találsz közte használhatót.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12529) shenmuedc válasza Dr.F.E.R.I. (#12528) üzenetére


shenmuedc
tag

Köszi ránézek :-)

(#12530) Adam_Shepard válasza _Balee_ (#12520) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most nézem ezt a képet és hát mekkora spoiler már:O Mi az a nünüke bal oldalon ? :Y

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12531) boost válasza shenmuedc (#12527) üzenetére


boost
addikt

Akármi:

(#12532) woros válasza shenmuedc (#12527) üzenetére


woros
őstag

Érdekes, mert nekem sosem csúszott le az ujjam róla. Legalábbis még nem panaszkodtam volna ilyen jelenségre. (new 3ds xl)

(#12533) g@bo


g@bo
nagyúr

[link]

komment uraim? :U

akkor ez... [link]

[ Szerkesztve ]

(#12534) _Balee_ válasza Adam_Shepard (#12530) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Bocsi, de ezek szerint nem játszottál a korábbi részekkel, akkor tudnád mi az a kis "nünüke". Mivel remake, nem gondoltam, hogy spoiler, azt hittem, hogy ezzel a játékkal leginkább az játszik, aki ismeri a sorozatot.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12535) Adam_Shepard válasza _Balee_ (#12534) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

1 kivételével mindegyikkel játszottam. Tudom mi-ki az csak gondoltam másnak spoileres lehet :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12536) shenmuedc válasza woros (#12532) üzenetére


shenmuedc
tag

Sajna külföldi fórumok tele vannak ezzel a problémával így nem egyedi eset ahogy látom. Sima 3ds XL em van. De volt sima 2 is. Ott is ugyanaz. Nem jatszatatlan csak folyton arra kell figyelenem

[ Szerkesztve ]

(#12537) woros válasza shenmuedc (#12536) üzenetére


woros
őstag

Lehet egy grip megoldaná a problémádat, mert kényelmetlen a kéznek nélküle.

(#12538) zbrab


zbrab
csendes tag

Sziasztok! Használt Super Mario Maker 3DS játékot keresek, ha valakinek van ilyen, legyen szíves jelezze. Köszi.

(#12539) g@bo


g@bo
nagyúr

no, egy samus edition beugrott újonnan 50 ért... drukkoljatok a tn panel miatt. :R ;]

(#12540) woros válasza g@bo (#12539) üzenetére


woros
őstag

Úgy érted az ips panelért? ;)

(#12541) g@bo válasza woros (#12540) üzenetére


g@bo
nagyúr

igen. megvan a gép /50k volt/ de gyanús, hogy a felső is tn... :D

honnan ismerem fel külső sw nélkül? visszatolom az anyja keservit ha tényleg az. :U

(#12542) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#12541) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha segítség nélkül nem ismered fel, akkor nem tök mindegy milyen?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12543) woros válasza g@bo (#12541) üzenetére


woros
őstag

A 12499-es hsz-ban levő kép lesz a segítséged, de Feri is mond valamit. :) Ha megvagy elégedve a képpel akkor nincs gond.

(#12544) Adam_Shepard válasza woros (#12543) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez a Metroidos Diggernaut boss komolyan lehetne egy Souls játékban bakker!!!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12545) _Balee_ válasza Adam_Shepard (#12544) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Mondtam, hogy vért izzadós. :D

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#12546) Adam_Shepard válasza _Balee_ (#12545) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nos nem tudom hogy a sok dark souls miatt de otodjere meg is lett. Nagyon jo boss! Foleg hogy nem latod jonni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12547) Dr.F.E.R.I. válasza Adam_Shepard (#12546) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Holnapra pihenőt kaptam, úgyhogy ma délután és hétfőn metroidos nap lesz nálam is. Na majd leteszteljük azokat a főbossokat, mennyire vagányak vagy sem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12548) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#12547) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Éjjel nyomom a metroidot, egyszer csak tök fekete képernyő --> indítsam újra a gépet. Újraindítom, nem látja az SD kártyát. Reggel bekapcs, most meg ott van minden. De amit haladtam vele, az mondjuk elment lecsóba :-/

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12549) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#12548) üzenetére


ldave
félisten

Ilyen teljes fekete leállás nekem egyszer volt, még valamelyik korábbi FW frissítés után nem indult újra a gép, hanem hasonló állapotba került.

A Slime draws near! Command?

(#12550) aya


aya
addikt

Jött ma egy ilyen fos :)

Kérdésem: 110/240v kinai csoda adapter viszi ezt is nem?

Eu plug-os de elvileg tudja a 110v-t . Most hogy nincs Zadravecz, nem igazán kisérleteznék csak úgy....

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.