Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) pzstm


pzstm
titán

Mas topikba nem is merem berakni, remelem itt elfer :U (Nyilvan nem pontos datumok)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3502) F-ECT$ válasza pzstm (#3501) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát eléggé hasnak tűnnek a tippek, de persze biztos lesz rajta 1-2, ami bejön...

Dive ever, work never.

(#3503) opr válasza pzstm (#3501) üzenetére


opr
veterán

Erdekes grafikon. Szep, szep, de konkretan bullshit, de nagyon. Nem tudom ki csinalta, de igazan guglizhatott volna meg ot percet.
A kedvencem, hogy a deathloop PS oldalon nem is szerepel, mikor ott fog hamarabb megjelenni. Box oldalon meg kifelejtettek a stalkert, ami kb a halo utani legnagyobb huzocimuk. :DDD

Amugy ebbol En inkabb azt latom, hogy box oldalon a csillagot is leigertek az egrol, lassan olyat is bejelentenek amibol meg csak annyi van, hogy valami vezetonek szaras kozben lett egy otlete, meg keszult egy 30mp-es teaser. Mondjuk erre sanszosan a sony is ratromfolt most a wolverine-el, meglepne, ha 2023 vege elott barmi lenne belole, de meg a 2024-et is valoszinubbnek tartom.
Jo lesz itt mindketto, de igazan elindulhatna a domping MS oldalon is. Ha a halot tenyleg kihozzak meg az iden, akkor az unnepi szezont vihetik, ha nem rontjak el, mert oda a sony valami iszonyatos balfaszkodas miatt konkretan nem tesz be kb semmit, amit nem is ertek.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3504) Wesder válasza opr (#3503) üzenetére


Wesder
félisten

Azért nincs Stalker, mert itt csak 1stparty szerepel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3505) opr válasza Wesder (#3504) üzenetére


opr
veterán

Azt hittem, azokat is megvettek kilora. Ezek szerint nem? Akkor meg akar arra is van esely, hogy kicsit kesobb jon PS-re is?

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3506) Wesder válasza opr (#3505) üzenetére


Wesder
félisten

Nem van, hanem jön PS-re is, csak MS console launch ex.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3507) Szabi® válasza pzstm (#3501) üzenetére


Szabi®
addikt

""Mas topikba nem is merem berakni,""

Ugyan már....Hát miért nem ? ;]

(#3508) opr válasza Wesder (#3506) üzenetére


opr
veterán

Ah, ok, kiralysag. Azzal nincs bajom, ugyse veszek meg semmit korabban, mint minimum 6 honappal megjelenes utan. A kiadok ugy dontottek, hogy felkesz jatekokat adnak ki tele buggal, En meg ugy, hogy munkaert csak akkor fizetunk, amikor keszen van. A dologban a vicc, hogy igy megkapom az elmenyt, normalisan, jobb minosegben, olcsobban. Ha majd visszaszoknak ra a kiadok, hogy olyan jatekokat adnak ki, amik el is keszultek, visszaszokok ra En is, hogy megjelenes napjan veszem oket.
Ez alol nagyon keves kivetel van, foleg a PS studios cimekkel szoktam jatszani megjelenes napjan, de azt is csak mert ingyen van. Es meg igy is ugy dontok neha, hogy inkabb megy a polcra meg fel evig. Returnal-t is igy raktam felre inkabb, volt ket run, ahol bebugzott, felb@szott, es letoroltem, majd ha kesz lesz, felrakom ujra.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3509) pzstm válasza opr (#3503) üzenetére


pzstm
titán

2023 a spiderman2…..2024 karwcsony eseten mar orulhwtu k wolverinnek. Bethesda studios csinalja tudtommal emlitett jatekot csak meg a felvasarlas elott kezdtel ezert timed exclusive akar csak a Ghostwire tudtommal

Halo garantalt mar datum is van es meg a Forza Horizon5 is :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3510) Wesder válasza pzstm (#3501) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként ez a tàblàzat csak arra jó hogy az Xboxos keménymag nyugtatgathassa magàt hogy minden rendben van.
Kicsit zavar egyébként hogy közkedvelt karaktereket sajàtít ki magànak a Sony, de hàt ez egy ilyen biznic.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3511) Szabi® válasza Wesder (#3510) üzenetére


Szabi®
addikt

+1 Pontosan
De hidd el, az új The Elder Scroll 6 is fájó pont lesz sokaknak. Ez olyan 1-1 most.
A végén tényleg mindenki tartani fog több konzolt, hogy lefedje a palettát.

(#3512) opr válasza Wesder (#3510) üzenetére


opr
veterán

Amugy igen, reszemrol poki meg csak-csak, annyira ugyse erdekel, de Wolverine? Na az ovon aluli dolog. Meg jo, hogy van PS, igy annyira nem bant, de xbox-oskent valszeg picit felb@szna a dolog.
De a masik, hidegebb, logikusabb oldalrol nezve meg teljesen jogos, igy mukodik a biznisz, innen nezve zsenialis, okos, ugyes huzas. Csak nem szep, dehat az az uzleti eletben pont senkit nem erdekel.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3513) Wesder válasza Szabi® (#3511) üzenetére


Wesder
félisten

Egy szemernyit sem érdekel a TESVI. Wolverine meg még inkàbb kedvencem, mint a póki. Az első rész is csak azért volt jó belőle mert fényesre lett nyalva a fanok s€gge.
Élveztem, grafikailag hozta amit kell, de hogy bàrmi kiemelkedő lett volna benne, azt nem vettem észre.
Ha a Wolvi is ilyen minőség lesz, akkor nagyon jól jàrunk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3514) opr válasza Szabi® (#3511) üzenetére


opr
veterán

Igen, de azert van ott meg boven jo jatek. Nekem az AoE (ok, ez PC, de ki nem szarja le, AoE :DDD), Starfield, Fable, Halo is nagyon bizgeralja a fantaziamat, ugyhogy ebbol elobb-utobb XSX lesz nalam is. Csak majd akkor, ha ez mar mind megjelent, addig meg csipegetem lefele a brutalis PS-es backlogom.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3515) Szabi® válasza opr (#3514) üzenetére


Szabi®
addikt

A Fable biztos nem lesz rossz, de pl engem a Starfield nem annyira hoz lázba.Viszont egy Harry Pottert már tolnék.

(#3516) Wesder válasza Szabi® (#3515) üzenetére


Wesder
félisten

Készül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3517) opr válasza Szabi® (#3515) üzenetére


opr
veterán

Harry Potter univerzum nagy kedvencem, a könyveket magyarul és angolul is kiolvastam számtalanszor, imádom, viszont a játéktól kicsit félek, hogy ilyen tipikus agyatlan "kétskilles" gombpüfölős mmo lesz, hogy x levelt eléred, unlockolod a következő nagy varázslatot, de igazából ez annyit jelent, hogy nagyobb a sebzés és kész.
Nagyon remélem, hogy nem ilyen lesz, meg nem kell majd kutyaseggszőrt farmolni 30 napon át, hogy tudjak craftolni erősebb pálcát meg egyéb univerzum erőszakoló baromságok, hanem valami igazi intelligens, változatos, tényleg varázslatos univerumot és játékmenetet kapunk, de nagyon félek tőle, hogy nem így lesz.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3518) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

a show fele Disney IP volt, annak a nagyrésze öxkluzív...érdekes. és nem volt naughty dog

a régebbi e3 formátum jobban tetszett (pár játék, de azokból sok gameplay), mert ez ilyen kicsit Xboxosra sikerült, értsd minden ötletbōl csináljunk cg trailert :D aztán 2év után kiderül,hogy nem is létezett még a játék (khm everwild)

Life, Uh, Finds A Way

(#3519) ProEvoFan válasza Szabi® (#3511) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"A végén tényleg mindenki tartani fog több konzolt, hogy lefedje a palettát."
Így van. Párszor már leírtam, de megint papolok egy kicsit ha nem baj. :D
Jelenleg az olcsó Gamepass Ultimateel visszajön kb két év múlva az xsx+gpu ára. Miért? Mert ez egy befektetés. A GPUban található játékokat nem kell megvenni PS5re, így abból a pénzből meg is van az xsx+gpu ára. Egy kisebb hosszútávú befektetés :K
Jelenleg a GPUnak hála, tavaly december óta kb 100-110Kt "spóroltam" már...tudom, mert listát vezetek róla. :) Tehát ezt a pénzt nem ps5re költöttem, de mégis játszottam ennyi értékü játékkal. Az xsx+3 éves gpu nekem 212ezer forintomba került. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3520) pzstm válasza Szabi® (#3515) üzenetére


pzstm
titán

Azt lehet majd barmelyik platformon valamikor jovore

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3521) pzstm válasza Szabi® (#3511) üzenetére


pzstm
titán

Nyilvan aki megteheti megveszi mindkettot. Nekem most kicsit felfordult az eletem es epp mindketto porosodik🤪

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3522) balazs025 válasza oriic (#3500) üzenetére


balazs025
senior tag

Rosszul fogalmaztam, mert nem is az átlag játékosok lelkesedésvel van bajom, inkább a Schreier és más újságírók kiírásaival, hogy ettől a show-tól majd eldobom az agyam. De tény, hogy nekem kellett volna óvatosabban hozzáállnom, mert bőven ízlés kérdése is, hogy kinek mennyire jött be.

Az elején bekezdtek egy kotor-ral, de utána nekem sokáig teljesen érdektelen volt (egyedül a gotg érdekelt). A sony studios részéről a gt most egy kissé csalódáskeltő volt, a spider-man 2 nem volt meglepetés, wolverine-nek örülök, a gow-tól pedig azt kaptam, amit vártam. Viszik tovább a 2018-ban megkezdett utat, csak nagyobb és több lesz. Ezzel nem azt mondom, hogy csalódtam benne, csak nem volt váratlan, de ennél a játéknál nem is vártam.

Viszont én reméltem még több frissétést is, hogy az egyes stúdiók min dolgoznak pl.: a santa monica-nak elvileg van egy be nem jelentett projektje, de a nd is édekelt volna, vagy a bend. Valmint ott van a Haven is, ami nem teljesen ps studios része, de az ő játékuk is ps-re készül. És ha Kojima megint ps-re csinálná az új játékát, akkor arról is szívesen hallottam volna valamit (még ha most jön a ds dc is tőlük).

[ Szerkesztve ]

(#3523) consono válasza balazs025 (#3522) üzenetére


consono
nagyúr

Jaja, nem volt ez jó show, főleg a nagy hype után... Bevallom, engem a bemutatottakból csak a GoW érdekel, a többi legkevésbé sem. Jó, hogy Wolverine, de nekem a Pókgyerek is kimaradt, nem is hiányzik, meg úgy ahogy van a tejes Marvel játék kínálat sem. A Kotor jó, de ha ez is csak polírozás lesz és a gameplay-en nem változtatnak, akkor ez is kuka. Miért nem volt új Horizon gameplay, ha már megjelenési dátum is van? Hol az ND? Hol a Guerilla? Tudom, hogy még csak a generáció elején vagyunk, de igazán egyik oldalon sincs system seller cím...
Ezek után lehet, hogy még tovább csúszik a PS5 vásárlás...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3524) Madwe válasza ProEvoFan (#3519) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha megtehetném, én is ezt az utat választanám, így logikusan meg van indokolva :) a baj az h egyetlen konzolt se tudok kihasználni teljesen, ott is csak növeljük a backlogot móka van… :O

(#3525) pzstm válasza Madwe (#3524) üzenetére


pzstm
titán

Ebbe a backlog meg olcson megvasarolt digitalis dologba bele sem merek/akarok gondolni :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3526) Szabi® válasza pzstm (#3521) üzenetére


Szabi®
addikt

Lefedted az igényeidet :R Nekem az idővel van bajom, egyre kevesebbet jutok oda, hogy csak üljek a tv előtt 3-4 órát és játszak. (kevesebbel nem érném be, szeretek elmélyedni a játékokban) Ezért szeretek nosztalgiázni, milyen jók is voltak azok az idők, amikor nulla problémával/felelősséggel csak jártunk egyik havertól a másikig és maxoltuk a játékokat délutánoktól-hajnalokig. :)

(#3527) ProEvoFan válasza pzstm (#3501) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Erre ez a válasz. [link]
Moby bocsika az idézetért, de ezt jól leírtad.

(#3528) NyMRooD válasza pzstm (#3501) üzenetére


NyMRooD
őstag

Annyi, hogy egy sor Sony studiorol még nem tudjuk, hogy min dolgozik éppen, nyilván nem 2-2 játék jön majd 2023-2024 - ben, a kérdés az, hogy miért hallgat ennyire a Sony.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#3529) pzstm válasza NyMRooD (#3528) üzenetére


pzstm
titán

persze nyilván. Ez mindkét oldalról igaz lehet.

Én azt várom, hogy egyik studió se kezdjen takarózni már a "Covid miatt" mantrával :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3530) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Néztem tegnap én is a showt.

A God Of War biztos jó lesz,de ezt eddig is lehetett tudni.
A Wolverinere vagyok a legjobban kíváncsi pedig nekem Series X-em van.
A GT7 meg egyenesen csalódás volt.
A Spider Man meg olyan mehhh volt nekem annak ellenére is hogy csak 2023-ban jön.

Szerintem amúgy a két nagy kb. egy szinten lehet az eddig látott játékok alapján.
Az Xboxnál rengeteg új cím van ami ugye teljesen ismeretlen új dolog, a Sony meg viszi az eddig jól bejáratott klasszikusait tovább.Bár van egy két újdonság.

Nekem ez a véleményem.

(#3531) NyMRooD válasza pzstm (#3529) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem miután lecseng a 4. kör elkezdenek végre dátumokat dobálni, addig meg be kell érnünk évszámokkal, de lásd a Gow példáját, a 2022-őt a trailerbe nem merték betenni, szóval még benne van a pakliban, hogy esetleg 2023-ra csúszik.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#3532) ImACeltic válasza csabi0805 (#3530) üzenetére


ImACeltic
őstag

Mért volt a GT7 csalódás és mért volt meh a Spider-Man 2?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#3533) tboy93 válasza Szabi® (#3511) üzenetére


tboy93
nagyúr

A TES6 miatt lehet behúzok egy boxot én is :D

(#3534) tboy93 válasza csabi0805 (#3530) üzenetére


tboy93
nagyúr

GT7 meg egyenesen csalódás volt.

Valahogy engem sem hozott lázba :(

A póki viszont tetszett, azt (is) várom.

[ Szerkesztve ]

(#3535) Carlos Padre válasza Wesder (#3510) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez nem egeszen igy van, mar a Spiderman sem a Sony otlete volt, a Disney/Marvel kereste meg oket, hogy lehetne e esetleg. Aztan mivel az nagyon bejott minden teren magasabb szintre lepett az egyuttmukodes es jon a tobbi jatek. A KOTOR remeken en konkretan lefagytam.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3536) Carlos Padre válasza NyMRooD (#3528) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs miert hajpolni evekre elore. A Sony megteheti, hogy csak akkor mutassa be a jatekaikat, amikor azok aktualisak. Az Xbox mas utat jar, nekik muszaj bemutatni minden szart es folyamatosan sulykolni, hogy igen, az Xboxnak van jovoje, gyere kedves user es fektess bele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3537) Wesder válasza Carlos Padre (#3536) üzenetére


Wesder
félisten

De persze mint tudjuk az Xboxnak nincs jövője.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3538) csabi0805 válasza ImACeltic (#3532) üzenetére


csabi0805
aktív tag

A GT7-től azt vártam hogy az már végre nextgen lesz.
Hát amit láttunk az sajnos nem az volt.
A Spider Man-él meg ez volt egyből.
Már megint? :D Aztán làttam hogy 2023.

(#3539) ImACeltic válasza csabi0805 (#3538) üzenetére


ImACeltic
őstag

Azt annyira én sem lájkolom, hogy crossgen a GT7, de azért így is elég jó lesz eddig úgy néz ki.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#3540) csabi0805 válasza ImACeltic (#3539) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Amúgy arra vagyok kíváncsi hogy a Sony mikor fogja meglepni hogy jó innentől csak Ps5 más nem.Ugye nagy a Ps4-es bázis gondolom azért nem erőltetik még.

(#3541) balazs025 válasza Carlos Padre (#3536) üzenetére


balazs025
senior tag

,,A Sony megteheti, hogy csak akkor mutassa be a jatekaikat, amikor azok aktualisak." Akkor minek mutatták meg a Spider-man-t meg a Wolverine-t? Félre ne érts, én örülök, hogy láthattuk, hogy min dolgoznak, sőt én a többi stúdióról is szerettem volna valami hírt (persze azt én is értem, hogy nem fognak előre mindent ellőni), de igenis szüksége volt a sony-nak is már valamit villantani a jövő felhozatalából. De igen, ha egy adott cég nem annyia élvezi az emberek bizalmát, és még pont generációváltás is van, akkor érthető módon kénytelen valami jövőképet vázolnia, így persze, hogy a ms-nál több olyan cím lett bemutatva, ami még odébb van.

(#3542) Carlos Padre válasza Wesder (#3537) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugyanezt szajkozod evek ota. ;]
De persze mint tudjuk az Xboxnak nincs jövője.
De persze mint tudjuk a Mixernek nincs jövője.
De persze mint tudjuk a Window Phone-nak nincs jövője.
De persze mint tudjuk az Zune-nak nincs jövője.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3543) Carlos Padre válasza balazs025 (#3541) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a ket jatek pont Disney IP, nem Playstation. De legalabb wesderrel ellentetben erted miert kell sokkal jobban tepernie a Microsoftnak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3544) Wesder válasza Carlos Padre (#3543) üzenetére


Wesder
félisten

Az màr nem az én gondom hogy te nem érted mit mondok. Aztàn meg jössz a szokàsos hülyeséggel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3545) l.skywalker válasza Carlos Padre (#3542) üzenetére


l.skywalker
félisten

De az Xbox ezeknél mindegyiknél öregebb és még él ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3546) balazs025 válasza Carlos Padre (#3543) üzenetére


balazs025
senior tag

Az lehet, hogy leszűkítette, hogy mit dobjanak be (én speciel kétlem), de valamit akkor is bemutattak volna. Tavaly a gow-nál mindenki tudta, hogy egy éven belül nem lesz kész, mégis jelezték, hogy készül, és behazudtak egy 2021-et, mert a sonynál is tudták, hogy kell valami nagyágyú még. Nem azért nem mutatják be a többi címet mert megtehetik, hanem, mert nem tehetik meg, hogy utána ne legyen mit. A sony se tehet meg bármit, lásd hfw upgrade. Ott is voltak, akik még tapsikoltak neki, meg próbálták bevédeni őket, de a többség nem. Úgyhogy kénytelenek voltak visszatáncolni, ami inkább a ms-ra volt jellemző.

Az meg hogy a ms-nak jobban oda kellett tennie magát az exkluzívok terén, még nem azt jelenti, hogy olyan bizonytalan lenne az xbox jövője. És wesder is csak erre utalt. De ha megnézed, mióta kijöttek az új gépek, azóta ők se próbálnak mindent is bemutatni. Akkor vázoltak egy jövőképet, azóta meg a közelgő címeken szokott a hangsúly lenni.

(#3547) kecsu10


kecsu10
aktív tag

Itt sok a hozzáértő ember, ezért megkérdezném: valahol azt olvastam, hogy a PS3/x360 időszakban pc-n sem lehetett az elején elérni azt a teljesítményt. Ez igaz lehet? Mert erős kétségeim vannak felőle. Volt egyáltalán olyan, hogy a konzol adott időszakban erősebb volt mint egy akkori csúcs pc?

(#3548) ProEvoFan válasza kecsu10 (#3547) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az első Playstation az volt az elején.Erre emlékszem.
A többiről nemtom'.

(#3549) Szabi® válasza kecsu10 (#3547) üzenetére


Szabi®
addikt

A PS3 cell procija erősebb volt 2006-ban, mint a pc fronton kapható cpu-k. 3,2ghz-es és 6 magos volt( 6 feldolgozó egység). Pc akkoriban 1-2 magokkal üzemelt. Még az Athlon X2-esek is 2009-be jöttek be.
2006-ban egy xbox 360-an is erősebb volt, mint egy akkori gamer pc. Mivel már abban is 3 magos cpu volt.Ezek a vasak akkoriban a pc előtt jártak.

[ Szerkesztve ]

(#3550) kecsu10 válasza Szabi® (#3549) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Értem nagyon köszönöm! S mi a helyzet VGA fronton? Mert abban a generációban biztosan PC-n voltam, és tisztán emlékszem rá, hogy 512 MB Ati 9600-am volt. Annál is erősebbek voltak a konzolok?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.