Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) l.skywalker válasza opr (#3150) üzenetére


l.skywalker
félisten

vgchartz.com, de ez sajnos ahogy írtam feljebb, nem teljesen megbízható, főleg az MS adatait tekintve.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3152) opr válasza l.skywalker (#3151) üzenetére


opr
veterán

Ah, hogy estimates, es nincs benne az xbox.com, igy mar ertem. Kar erte. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3153) 1dude válasza ProEvoFan (#3143) üzenetére


1dude
aktív tag

Ez azt jelenti, hogy a Sony 3x annyi pénzt vesztett, mint az MS? :DDD

(#3154) Wesder válasza 1dude (#3153) üzenetére


Wesder
félisten

Miutàn a PS5 màr nem veszteséges, és az eddigi veszteséget is kitermelték a jàtékeladàsok, így nem értem mire gondolsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3155) Carlos Padre válasza opr (#3145) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Annal azert tobbet jelent, hogy wesder tud ra recsizni miutan megint beirta, hogy csak arra jo, hogy a fanboyok tudnak ra recsizni.
Jelenleg a Sony nem tud eleget gyartani, a Microsoft meg eleget eladni.
A PS5 mar 10 millio felett jar, a Series X/S meg valahol 6,5 felett, ami egy kombinalt osszeg, nem a PS5 kihivo Series X szama egyedul, ugy, hogy ekozben a titkos fegyvernek hitt Series S hegyekben all elad(hat)atlanul.
Szoval a szamok azt mutatjak, hogy az xbox strategia mar a startnal besult.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3156) opr válasza Carlos Padre (#3155) üzenetére


opr
veterán

XSS stratégia be, ezzel egyetértek. Olyan szinten, hogy őszintén szólva nem lepne meg, ha inkább valahogy elengednék a kezét hamar.
Viszont XSX - PS5 harc az még nagyon nincs letudva, ott mindkettőre az igaz, hogy nem tudnak eleget gyártani.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3157) Wesder válasza Carlos Padre (#3155) üzenetére


Wesder
félisten

Személyeskedés nélkül làtom nem megy... :U

Opr

Az a baj hogy màr nem lehet elengedni az SS-t. Megjelenés elött kellett volna kukàzni. Ez olyan, mintha az X/Pro megjelenésével elengedték volna az alapgépeket az előző generàcióban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3158) F-ECT$ válasza opr (#3156) üzenetére


F-ECT$
titán

Meg nem feltétlenül csak a győztes jár jól, ha az MS-nek jövedelmező az Xbox üzletág így is, akkor azt nem nevezném besülésnek. Nem olimpia ez, hogy mindenki csak a győztesre emlékszik :)

Dive ever, work never.

(#3159) opr válasza F-ECT$ (#3158) üzenetére


opr
veterán

Nem mondtam olyat, hogy az xbox üzletág bármilyen szinten besült volna, mert az hatalmas marhaság. Azt mondtam, hogy az XSS, mint koncepció hasalt el, ami viszont tény. Őszintén szólva engem rendesen meglepett a dolog, azt hittem, hogy az olcsó nextgen + gamepass hatalmasat fog tarolni, erre a polcokon porosodik szegény.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3160) Madwe válasza opr (#3159) üzenetére


Madwe
nagyúr

Karácsonyi anyukák a szezonja ezeknek szerintem, lehet még fel fog pörögni

(#3161) ρσгτσ válasza opr (#3159) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A koncepció nem lett volna rossz, mert azért sok embernek elég a teljesítménye, amihez egészen kedvező ár is társul. Ritka használatra, második konzolnak...stb. Főleg majd akcióban. Páromnak például tökéletes lett volna, de...

Nálam a tárhely mérete miatt hasalt el Series S...és nem akartam plusz SSD -t venni, amin egyébként sem mennek már a Series X/S -re készült/javított címek.

Persze ez sem mindenkit zavar, mert egyesek tök jól elférnek rajta..de nálam már itt bukott a koncepció.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#3162) opr válasza Madwe (#3160) üzenetére


opr
veterán

Igen, ebben én is látok rációt. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3163) opr válasza ρσгτσ (#3161) üzenetére


opr
veterán

Ez is jogos, mert mire megveszed az XSS-t, meg hozzá az extra fél terás bővítőt, drágább, vagy ugyanannyi, mint az XSX, akkor meg már elég egyértelmű, hogy inkább legyen az.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3164) Wesder válasza opr (#3163) üzenetére


Wesder
félisten

Én ezt egy 1TB-s HDD-vel oldottam meg. Arra mennek a One jàtékok, 360GB az SSD-ről meg azért el lehet férni így màr.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3165) Szabi® válasza F-ECT$ (#3158) üzenetére


Szabi®
addikt

A ragozás a rossz, az egyik sikeres, a másik sikeresebb. Ami ebben az egészben szemet szúró, az az, hogy az MS nem ad ki eladási adatot, ez egy indokolatlan lépés, ami arra enged következtettni, hogy leplezni akarja, hogy kevésbé sikeres, persze nem tudja, hisz a boltok forgalmi generálásából, és információk visszacsatolásából bukik, hogy mennyi is az annyi, anno apple is eljátszotta ezt ...

(#3166) ρσгτσ válasza Wesder (#3164) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, ez tök jogos. Mert amúgy még egy csomó játék futtatható onnan.

Csak én már annyira leszoktam erről a plusz HDD/SSD használatról. Céges és a magán dolgok sincsenek már helyben nálam. Megváltás, hogy már mindenhonnan mindent elérek. Minden eszközről. Plusz kábelen lógó cuccok nélkül.

Pont ezért szimpatikus a Game Pass/Cloud Gaming páros is. Bár még van hova fejlődnie...de nekem tetszik az irány.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#3167) Carlos Padre válasza ρσгτσ (#3161) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A memora kiepitesen bukott el az egesz koncepcio, nem tudja futtatni a one x enhanced jatekokat, teljesen erthetetlen bakloves, igy jovoallosagrol felesleges is beszelni, mikor jelenallosaga sincs, ahogy hasznaltpiaci ara se, most vadaszok epp egyet magamnak £150-os aron :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3168) Carlos Padre válasza Madwe (#3160) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tavaly is porgott karacsony utan az unwanted gift series s az ebayen :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3169) Carlos Padre válasza opr (#3156) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Megtehetik, hogy leallitjak a gyartasat, de tamogatniuk kell akkor is az eletciklusa vegeig, pont mint a fat xbonet, azzal is ugy csinalnak, mintha soha nem is letezett volna, de a fejlesztoknek attol meg ott van a feladat. Elmeletileg jo strategia volt, hogy egyszerre szallitjak a vilag legerosebb es a legolcsobb nextgen konzoljat, es teljesen alavagnak a ps5nek, de ugy latszik a vilag megsem eleg hulye hozza, es meg az xbox tabor se szopta be.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3170) Carlos Padre válasza Wesder (#3157) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tenymegallapitas volt. :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3171) Bluverkill válasza Carlos Padre (#3169) üzenetére


Bluverkill
tag

Annyira jó amúgy hogy az új konzol generáció 1 éve sincs kint de már tudja mindenki hogy a Series S rossz döntés volt. Igaz hogy még Phil is azt mondta hogy majd hosszú távon lesz legfeljebb ellenfele a Series X-nek eladásba :))

[ Szerkesztve ]

(#3172) arty válasza Bluverkill (#3171) üzenetére


arty
veterán

azon is múlik, mikortól kezdik 99$-ért adni :DDD

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#3173) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#3167) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Annyiért ajándék lesz.
Azért jó kis gép második/harmadik konzolnak.
Havernak szereztem egyet fórum társától 80Kért. Sajnos nagyon nem volt időm kipróbálni, de telepakoltam neki játékokkal. Warzone, FH4, Fortnite, Sea of Thieves, Minecraft, Fifa 21...és még maradt neki ~110GB. Mellé egy év gamepass ~13K. De három év is "olcsó" lett volna; ~38-45K.
Szóval ennyiért nagyon megéri, hiszen napjaink menő multis játékai élvezhetően elmennek rajta és érzésem szerint ez a jövőben sem fog változni.
A memória "problémát" több fejlesztő is megjegyezte.Ez van, ebből kell gazdálkodni. A BF 2044 és a FH 5re kíváncsi leszek milyen minőségben fog elfutni a kis XSSen.
Amúgy anno én is a kis Xbox Series Sért indultam el a Media Marktba, de az élet úgy hozta, hogy pont előttem tolták ki az XSXet is. :)

(#3174) consono válasza Carlos Padre (#3169) üzenetére


consono
nagyúr

A Series S-el csak egy bakit vétett az MS: 1440p-vel reklámozza 1080p helyett. Persze 4K az isten, nem merték...
Én tök jól elvagyok vele, annyiba került amennyit még nem sajnáltam csak úgy hirtelen kiadni érte, GPU-val nagyon erős ajánlat. Aztán majd ha lesz mivel játszani már a kék oldalon, lesz mellé egy PS5 is, amit eredetileg terveztem :) (a PS4 még megvan, marad is addig), ez még marad GPU-ra. Nekem mondjuk a GPU az, ami eladta a Series S-t, főleg így visszatekintve: egy halom játékot kipróbáltam és végigjátszottam, amit nem vettem volna meg teljes áron. Ja és még jól is szórakoztam közben :) És mennyiért? Kb. a Series X árának feléért...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3175) _drk


_drk
őstag

Jelenleg az earlyadopterek vesznek új konzolt.
Majd ha lesznek a polcokon és nem vadászni kell rá, majd akkor nézzünk eladási adatokat.
Meg kellenének játékok is! Főleg bundle miatt is!
Meg egyáltalán miért éri ezt megvenni!?

De tényleges csatáról csak 3 év múlva lesz értelme beszélni, mert előző gen miatt az embereknek kell a PS5.
Xbox meg egyelőre minek? Abba egyelőre annyi van.
Mondjuk szerintem a PS5 is megállt volna 20-30 milliónál ha lenne.

(#3176) Wesder válasza _drk (#3175) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt az "Xbox minek?"-et màr 20 éve mondjàk, mégis elfogy belőle elég hogy legyen következő is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3177) winery válasza consono (#3174) üzenetére


winery
aktív tag

Én PS 5 mellé vettem Xbox sS, Nintendo switch árából gamepass hozzá és rengeteg jó játékkal lehet játszani . Előtte nekem nem volt Xbox , így érdekes számomra a Fable III, Forza , Quantum Break vagy éppen a Hallo, de csak véletlen kipróbáltam a Skyrimot aztán csak bámultam micsoda játék. Valószínűleg ha nem lenne gamepass soha nem játszottam volna vele.

Szerintem másodlagos konzolnak tökéletes, főleg , ha valakit érdekelnek korábbi Xbox játékok.

[ Szerkesztve ]

(#3178) consono válasza winery (#3177) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is kimaradt a One, de 360-am volt/van (a Kinect miatt nem adtuk el), de én is másodlagos konzolnak vettem. Csak azóta sem vettem meg még az elsődlegest ;) Talán majd ha kijön az új Horizon...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3179) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#3173) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pontosan, annyiert megeri. Jelenleg barhol kaphato £250-ert, de rengetegen probalnak megszabadulni tole, ebayen £180-200-ert mennek, de en fillerbaszo vagyok :D
Najo nem, de amennyit hasznalom, meg amire, arra nem erdemes tobbet raszanni, egy oreg fat xbone-t fog levaltani.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3180) Carlos Padre válasza consono (#3174) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egyaltalan nem, a kamu marketinget mar megszoktuk a Microsofttol, szeretnek nagyot mondani ami aztan nem vagy nem ugy valosul meg. A "baki", hogy adott egy xbone x teljesitmenyu gep, amit erthetetlen modon lefojtottak, hogy ne erje el az elozo gen teljesitmenyet se, majd nextgen konzolkent akartak eladni, mint jovoallo befektetes.
Az egyetlen dolog, amit elertek vele, hogy tovabb romboltak az Xbox brand-et, mind felhasznaloi, mind fejlesztoi szempontbol. Lehet ignoralni a tenyeket, mint wesder, es eloadni ujra meg ujra, hogy a fejlesztok majd megoldjak, de a szomoru jovo az, hogy mivel a GP kinyirta az amugy is lagymatag eladasokat xboxon igy majd az uj gepek PC portokat fognak kapni ha mar ugyis kenytelenek tobb teljesitmenyszintre es felbontasra dolgozni a studiok. A PS5-ot meg szeretni fogjak a fejlesztok, egy hardver, ket felbontas, zero trukkos hardver bottleneckekkel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3181) Tegla80 válasza Wesder (#3176) üzenetére


Tegla80
addikt

"Futottak meg" kategoraiba mindig is jok lesznek a boxok. ;]

Sony® & PlayStation®

(#3182) Wesder válasza Tegla80 (#3181) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egy annyira rossz dolog szerinted?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3183) ρσгτσ válasza Tegla80 (#3181) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez nagyjából olyan hozzászólás, mint amikor Twitter -en beírják az Xbox posztok alá, hogy a PS jobb. :D

Egyébként kétségtelen, hogy a PS népszerűbb, de nem értem miért kell ezen állandóan rugózni. Én például annyira nem örülnék egy újabb MS által uralt szektornak. Pedig bejönnek a szolgáltatásaik.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#3184) Carlos Padre válasza ρσгτσ (#3183) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azert latjuk hova jutott a PC gaming a windows-directx-steam szentharomsaggal.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3185) Szabi® válasza ρσгτσ (#3183) üzenetére


Szabi®
addikt

Én a boxxal már flame szinten sem foglalkozom, de azért ha megfigyelted, van jó pár box használó is, aki szereti beverni az "xboxbra nincs játék" flegmát, aztán ha jön a reflektálás, akkor meg megy a sírás. Elsősorban maguknak a felhasználóknak kell ezt a nagy egészet objektíven látniuk, mind a Ps helyzetét, mind az Xboxét. Szeretni egyiket sem kell, csak az a fránya objektivitás .... :)

(#3186) ρσгτσ válasza Szabi® (#3185) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez így van. Mivel a PS népszerűbb, ezért tőlük sűrűbben előfordulnak hasonló megjegyzések.

Én például nem vagyok márkahű típus. Azt választom, ami az igényeimnek aktuálisan a legjobban megfelel. Jelenleg ez az Xbox és a Switch. Illetve a retro konzolok/gépek. Viszont egy pillanat alatt váltanék, ha úgy érezném van számomra jobb alternatíva...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#3187) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mi ez a Outriders körüli botrány?
Miért hozták negatív kapcsolatba a gamepassal?
Valaki felvilágosítana? :R
Csomó PS fan Twitter bejegyzés ezzel van tele, ezért gondolom csak felfújt lufi az egész.

[ Szerkesztve ]

(#3188) Wesder válasza ProEvoFan (#3187) üzenetére


Wesder
félisten

Szokàsos sz@raGamePass, nem kell vele foglalkozni. People Can Fly sír a pénze utàn, mikor azért a Square Enixnél kellene kopogtatnia.
Square Enix meg ugye azt közölte egy-két hónapja hogy teljes mértékben megérte a Day1 GamePass nekik.
Nekem kicsit fura hogy a PCF azt àllítja hogy fogalmuk sincs hogy mennyit adtak el az Outridersből és hogy megjelenés óta egy cent royalty-t sem kaptak. Az egy dolog hogy Day1 Pass-os volt a jàték, de emellett megjelent Xbox/PS/PC/Stadia-ra. Ha szarul fogyott, az nem a GamePass, hanem a jàték hibàja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3189) balazs025 válasza ProEvoFan (#3187) üzenetére


balazs025
senior tag

Röviden: a fejlesztők csak az után kapnak jogdíjat, miután a se-nek a költségei megtérlülnek. Ez a jelek szerint még nem történt meg. Ennek oka a kevés eladott példányszám lehet (pontosan a fejlesztők se tudják, elmondásuk szerint nincs rálátásuk erre), amiről egyből arra asszociálnak páran, hogy a gp tette tönkre. De itt egy cikk róla: [link]

Na, mire megírtam, meg a cikket kikerestem, wesder meg is előzött. :D

[ Szerkesztve ]

(#3190) Dr. Venkman válasza Wesder (#3188) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Mondjuk a Gamepass valószínű jócskán kannibalizálta az Xbox/PC/Stadia eladásokat, és ez minden oda is bekerülő hasonszőrű, közepeske játéknál hasonlóan lesz. Valószínű hogy kevesen veszik meg külön, ha már végignyomták, végignyomhatták olcsóért GP-ben. (A másik oldala a dolognak, hogy adott esetben jóval nagyobb közönséghez jut el a játék.)

[ Szerkesztve ]

(#3191) l.skywalker válasza Dr. Venkman (#3190) üzenetére


l.skywalker
félisten

A GP első X ideje után kijött pár érdekes statisztika, amik között az egyik az volt, hogy a GP előfizetők nagyobb kedvvel vásároltak játékokat, mint akik nem voltak előfizetők. Én is több játékot vettem meg, amit volt alkalmam GP-ben végigjátszani (Ori második része, Kingdom come)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3192) Wesder válasza Dr. Venkman (#3190) üzenetére


Wesder
félisten

Hades-t Day1 vettem pedig Pass-os. Ami sz@r az nem fog jól fogyni függetlenūl hogy Pass-os vagy sem. Az Outriders amúgy is csak console GamePass-ban van, így a PC/Stadia eladàsokat nem igazàn érinthette. Az első héten jàtszani is alig lehetett a jàtékkal a szervergondok miatt + ott volt (van?) az Inventory Wipe bug, amit én azutàn kaptam hogy elvileg javítva lett. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3193) Dr. Venkman válasza l.skywalker (#3191) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Oké, ketten megvettetek néhány játékot, amit már végigjátszottatok Gamepassben (vagy előre bizalmat szavaztatok neki), ez azért nem reprezentatív minta :). Gondolom még többet meg nem vettetek meg. Plusz azért nem az átlagos címeket választottátok ti sem, az Ori és a Hades is év játéka kategóriásak voltak. Én konkrétan az közepes kritikai és játékosi visszhangot kapott játékokról írtam, szerintem azokat kevesen veszik meg GP debüt után. Persze miért is tennék.

Az említett statisztika módszertanára pedig kíváncsi lennék. Nyilván aki xbox-on sem gamepassozik, az elég casual játékos lehet, max. fifázik, codozik. Aki gamer annak nagy eséllyel van gamepasse, és nyilván többet is vásárol, szóval lehet vele önigazolni a micronál.

[ Szerkesztve ]

(#3194) l.skywalker válasza Dr. Venkman (#3193) üzenetére


l.skywalker
félisten

Direkt úgy kezdtem, hogy statisztikai kimutatás volt belőle, nem én meg wesder. Mi ketten pedig épp ezt a százalékot képviseljük mondjuk itt a fórumon. És én nem egy, hanem nagyon sok játékot vettem meg azután, hogy bekerült GP-be és jellemzően nem is az MS Store-ban, hanem máshol (Steam, GOG, etc...)

"Subscribers play 30% more games across 40% more genres, spend 20% more time playing games, and perhaps most importantly, spend a whopping 20% more on gaming in general"

De nem is tudom minek akarnálak téged meggyőzni bármivel is, mivel az én példám nekem bőven elég. Én egy orbitális nagy demó halmaznak fogom fel a GPU-t, ráadásul potom pénzért. Amióta elindult a szolgáltatás azóta konstans van folymatosan 3 évem befizetve és most már az EA Play is benne van PC-n is, szóval van merítésem.

De csak, hogy az ellenpélda is meglegyen. Volt már olyan játék, amit GP-ben kipróbáltam és felkerült arra a listára, amit sosem veszek majd meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3195) opr válasza l.skywalker (#3194) üzenetére


opr
veterán

Amúgy ez engem érdekel, ha amúgy is benne van gpu-ban a teljes játék, tehát kompromisszumok nélkül tudsz vele játszani, akkor miért veszed meg? Pláne miért digitális formában, ami kb pont annyira a tiéd, mint amikor a gpu-ban játszol vele.
Nem kötekedés, komolyan érdekel. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3196) ρσгτσ válasza opr (#3195) üzenetére


ρσгτσ
őstag

"Pláne miért digitális formában, ami kb pont annyira a tiéd, mint amikor a gpu-ban játszol vele."

Nem pont annyira, mert ha lejár a GPU előfizetés, akkor nem tudsz már vele játszani. Vannak akik csak rövid időre fizetnek elő.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#3197) opr válasza ρσгτσ (#3196) üzenetére


opr
veterán

Abban az esetben meg tudom érteni, ha úgy van, hogy gyorsan vesz egy hónap gpu-t, kipróbálja, ha bejön megveszi. De amikor ilyen 3-4-5 évekre előre ki van fizetve, akkor minek?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3198) ρσгτσ válasza opr (#3197) üzenetére


ρσгτσ
őstag

3 év a maximum.

Van aki támogatni szeretné ezzel a fejlesztőt. Egyébként én is csak akkor veszek GPU játékot, ha éppen kiszedik onnan. Meg persze tetszik is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#3199) balazs025 válasza opr (#3197) üzenetére


balazs025
senior tag

Egyrészt a nem saját címek ki is kerülhetnek, másrészt van olyan is, hogy valakinek annyira megtetszik egy cím, hogy ezzel szeretné pluszban támogatni a fejlesztőket. Legalábbis én ilyen érvekkel is többször találkoztam.

(#3200) Wesder válasza opr (#3195) üzenetére


Wesder
félisten

Utàlom a lemezt, csak a helyet foglalja, így csak digitàlisan vàsàrolok. Ha tetszett egy jàték Passból, akkor megveszem hogy megmaradjon, mert ugye limitàlt ideig vannak bent a jàtékok.
Ràadàsul még 20% kedvezmény is jàrt a GamePass jàtékokra, ha a megjelenésük 6 hónapnàl régebbi.
10% jàr DLC-kre , és azokra a jàtékokra, amik még nincsenek 6 hónaposak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.