Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #35301632

    törölt tag

    1 milláért hirdetett bordó 1-es Megane kombi... :W
    Valószínű kapta az ívet kommentekben, mert már csak 750. Felsorolja előnynek az olyan dolgokat amiket a fapados Meganeok is tudnak alapból, mint az ABS, klíma, 4 légzsák, ködlámpa, villanytükör. Az meg, hogy szép a fényezés, ebben a kategóriában aligha ér meg bárkinek is egy kilót pénzben, de még 0.7-et sem.
    Kettes Meganeokból tök jókat lehet venni fél milláért, legalábbis vidéken nem olyan retkek az autók, mint az ótvaros Budapesten, úgyhogy már cementhordásra se vennék 1-est, mert nincs értelme. Vagy nagyon nyomott áron.

    Nem volt semmi érdekes mostanában, egy vezérműszíjról darálta le a fogakat az egyik, de hát így jár, aki a csereintervallumot kitolja majdnem háromszorosára. :D Nem sok mindent kellet javítani, mert nem hajlott, nem tört semmi csak csendben megállt.
    Meg egy másik lett hengerfejtömítéses. Pár óra alatt megcsinálható unatkozva, tömítés van talán 15k is, minden más mehet vissza, öröm, boldogság.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés