Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#762) -FreaK- válasza [G@B] (#757) üzenetére


-FreaK-
veterán

Lehet h bátor kijelentés volt de én ezt tapasztaltam régebben a felhasználók véleményei alapján.Én kérek elnézést.
Nem gagyi teflonnal próbáltam(illetve egy annak nevezhetővel is) hanem 4 félével:
-az icemat saját teflonjával, kopik mint az atom, pár napíg bírja.
-steelpadokhoz régebben adott teflonnal, azzal az igen vékony fajtával, ez is marhára kopott.
-a razer diamondback saját talpával, ez eggyezik a hyperglide-al, ez mondjuk egész jól csúszik és sokkal jobban is bírja a kopást,de szvsz szerint még mindíg nem éri el az s&s és a hozzá járó teflon talp csúszását és kopásállóságát.
-amit még használtam hozzá az ilyen építőanyagboltban kapható teflon szallag, felülete a steelpadoshoz hasonlít azonban olyan vastag mint az icemat sajátja.Ez csúszásban nem volt az igazi viszont kopásállóságban picit jobb volt mint az icematé, és igen sok volt belőle ezért miután kezdtek fogyatkozni a ''normális'' teflonjaim azt használtam.Egyébként ezt sem egy gagyi cucc, echte teflon, csak nem épp ilyen célra van.
Naz szal én ezt tapasztaltam de nyilván nem vagyunk egyformák, mindenkinek más jön be.
Ezért írtam bele azért énis hogy a legjobb ha kipróbálja magának:)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.