Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Armando_19


Armando_19
őstag

Most akkor kérdezek mást! :Y

Van 1 olyan programom amivel az egér frekijét lehet állítani 100-as lépésekben felfele.Usb mouserate Switcher.Szerintetek ér valamit? vagy ez mit is változtat pontosan?Régen MX510-em simán bírta vele 600HZ-t, De érdemleges változást nem láttam 125 és 600 között..
Most MS 1.1A Egerem van, és 125HZ/8MS-ről van húzva 250HZ/4MS-re.

[Szerkesztve]

(#852) DJ.Gróf válasza [G@B] (#850) üzenetére


DJ.Gróf
aktív tag

Sajnos nem vagyok pesti,valami webáruházban nincs eseteg?

(#853) ANT válasza DJ.Gróf (#849) üzenetére


ANT
őstag

MediaMarkt árulja ötös csomagban.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#854) DroneZ^ válasza [G@B] (#840) üzenetére


DroneZ^
őstag

Ne idegesíts! Nem a dpit csökkentem, csak az egérérzékenységet zsenikém:D mivel, ha alap érzékenységgel játszanék 1600dpivel tul gyors lenne, és direkt nem a dpi-t veszem le, hanem az egérérzékenységet, hogy mégis 1600dpivel játszak, de elviselhetö érzékenységgel!:D:D:D

[Szerkesztve]

(#855) [G@B] válasza DroneZ^ (#854) üzenetére


[G@B]
tag

zsenikém tanulj meg fogalmazni :D

VR6 // by vw vento

(#856) DroneZ^ válasza [G@B] (#855) üzenetére


DroneZ^
őstag

analfabéta vagy :O ezt írtam-> ''1600dpin van az egér, és azért van a 3. pötyre lehuzva, mert igy kb 400 dpi sebességének felel meg KB!'' 400DPI SEBESSÉGÉNEK FELEL MEG, DE ETTŐL MÉG 1600DPI-n van! Tanulj meg inkább olvasni!

(#857) DroneZ^


DroneZ^
őstag

mit tud ez a Sharkoon pad :F

(#858) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah megjött a pad. (Razer Mantis Speed)
Hát ez minden csak nem kicsi... :U
Nagyon jól döntöttem hogy a speed-et vettem, mert a control nekem túl lassú lett volna.

Mondjuk én kb a padnak így is max a 30%-át használom ki. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#859) AS válasza Ferdzsoo (#858) üzenetére


AS
félisten

Én is. :)
De legalább jol nézki az asztalon :DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#860) ANT válasza DroneZ^ (#857) üzenetére


ANT
őstag

[link]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#861) DroneZ^ válasza ANT (#860) üzenetére


DroneZ^
őstag

ez a sharkoon felületre tiszta steelpad ss...

[Szerkesztve]

(#862) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Hello
A nova Nova MicrOptic+-ról mit gondoltok?
[link]
Nem vagyok egy nagy hardcore gamer cs:source-hoz kéne.

(#863) ANT válasza DroneZ^ (#861) üzenetére


ANT
őstag

Ööööö, mondhatni igen. Csak a Sharkoon jóval kisebb meg vékonyabb is. Bár nekem bőven megfelel, nem vagyok hardcore gamer! :D

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#864) DroneZ^ válasza ANT (#863) üzenetére


DroneZ^
őstag

jó, én a legkeményebb gamernek készülök, ill szeretnek lenni, de a net lekorlátoz:D

(#865) Armando_19 válasza Blackhole13 (#862) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát azok alapján amit írnak róla, és nem vagy nagy hardcore gamer, akkror nem néz ki olyan rossz választásnak. Csak néztem róla képeket googliban, és nem tűnik valami túl nagynak.Mindenképpen meg kéne nézdned előben.

(#866) Armando_19 válasza DroneZ^ (#864) üzenetére


Armando_19
őstag

Mit Játszol? ;] ;] ;]

(#867) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Tanácsot kérnék, hogy Logitech G5-höz milyen egérpadot javasoltok? Játékhoz kellene, versenyszerűen játszom 1.7-es senssel,tehát ne legyen kicsi. (teflon talp)
Ismerős Q-PAD-ot javasolt, de kicsit drágának találom a 8-9ezres árával.
Tegnap a MM-ban láttam 1 viszonylag olcsó nagy méretű textil egérpadot, de nem akartam megvenni, előbb megkérdezném ismeri-e vki, mik vele a tapasztalatok?

XXL PAD PROGAMER www.ednet-ag.com

Ez állt a csomagoláson, de a honlapon én nem találtam meg ezt a padot. (nagyon nagy méretű, nagyon vékony és hajlékony pad) Az ára 2500Ft, lehet hogy ez is elég lenne egy Q-PAD helyett?

(Ugyanitt voltak Speed-Link padok is kb ugyanennyiért, azok mintásak és vastagabbak, sokkal merevebbek)

[Szerkesztve]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#868) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

UP!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#869) Armando_19 válasza A_ScHuLcZ (#867) üzenetére


Armando_19
őstag

Szóval akkor te most mindenképpen textil padot akarsz? Kis senshez szerintem jobb valami iszonyat csúszós pad.Kisebb a felület,de jobba pörög az egér rajta.

(#870) A_ScHuLcZ válasza Armando_19 (#869) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Nekem azt javasolták, hogy azzal jól lehet játszani.

Újabban már a Razer Mantis Speed és a QPAD XL red vagy XL GATE01 között gondolkodom, mind ugyanolyan árban van. Szerintetek ezek közül melyikbe érdemes beruházni? (G5)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#871) DroneZ^ válasza Armando_19 (#866) üzenetére


DroneZ^
őstag

Counter-Strike 1.6, majd kicsit rája erősítek, összehozok egy erős csapatot és kihordjuk magunkat valami WCG-re, oszt meglássuk valójában mennyire is vagyunk jók...:D

[Szerkesztve]

(#872) DroneZ^ válasza A_ScHuLcZ (#870) üzenetére


DroneZ^
őstag

speed helyett control matot vegyél.... speed sztem nem sokra jó

(#873) Napster


Napster
tag

Kb 3 hónapja használok Razer exactmat -ot a Copperhead -emhez (speed oldal)
Előtte sima 'teszkós' szövettel küldtem hát a különbség nem kevés .. Eddig meg vagyok elégedve vele .. bár az egér talpai gyorsan kopnak...

...N@PsTeR***

(#874) Armando_19 válasza DroneZ^ (#871) üzenetére


Armando_19
őstag

Na ahoz lessz 1-2 szavam. ;] ;] ;]

(#875) Armando_19 válasza Napster (#873) üzenetére


Armando_19
őstag

Tegyél rá hyperglide-ot. Meg fogsz elpődni a különbségen!!!
1. nem kopik annyira a talp
2. hihetetlenülultradurván simább lesz a siklás
3. 1 csomival simán kíhúzod több mint fél évig.

(#876) Devdi


Devdi
aktív tag

Sziasztok úgy néz ki, ha mindenigaz veszek egy Razer Diamondback-et. Érdemes venni alá egérpadot?? Vagy az se nagyon gáz, ha simán az asztalon van??

(#877) Armando_19 válasza Devdi (#876) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát én azért raknék alá valamit.Gondolom gamelni szeretnél ilyen egérrel, azt pedig a legsimábban úgy ''élvezheted'', ha valami korrekt padon tolod.

(#878) Nikolettusz


Nikolettusz
csendes tag

Sziasztok!
Egy Point Of View L1600-as egérhez tervezek venni egy Steelpad QCK MINI -t.
Véleményetek szerint megfelel ez az egérpad hozzá?

(#879) Armando_19 válasza Nikolettusz (#878) üzenetére


Armando_19
őstag

QCK minden egérrel kompatibilis, és elég jó minőségű szövetpad. Szerintem egy jó választás lehet.
Játékhoz akarod amúgy?

(#880) Nikolettusz válasza Armando_19 (#879) üzenetére


Nikolettusz
csendes tag

Nem direktbe játékhoz, de néha biztosan arra is lessz használva :))
Lényeg, hogy a lehető legpontosabb legyen!

(#881) Armando_19 válasza Nikolettusz (#880) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát szerintem jó választás lehet. Jelenleg én is QCK egérpadot használok játékra, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nem suha túl a pontokon, ha nagyot rántok akkor se.

(#882) Tibro5 válasza Armando_19 (#881) üzenetére


Tibro5
senior tag

Ezt mondom én is, ebben az árban talán a legjobb választás :DDD több mint 2 éve használom, és olyan mint újkorában (néha letisztítom nedves mikroszálas ronggyal)
az egér talpai is sokkal kevésbé kopnak ;)

(#883) Nikolettusz válasza Armando_19 (#881) üzenetére


Nikolettusz
csendes tag

Akkor azt hiszem énis olyat veszek!

(#884) Armando_19 válasza Tibro5 (#882) üzenetére


Armando_19
őstag

Hihi.
Én fogom és bevágom reggel a mosógépbe mikor megyek dolgozni. :C
Jól bírja a strapát, pedig bagózot gépezés közben rendesen, és nem kevés hamut kapott eddig, és semmi baja.

(#885) Armando_19 válasza Nikolettusz (#883) üzenetére


Armando_19
őstag

Jól teszed, jó választás lessz! :R

Mod: azért nézd meg a 786-os commentem.

[Szerkesztve]

(#886) #35104512


#35104512
törölt tag

sziasztok

steelpad 5L -ről mi a vélemény? használ valaki ilyen padot?

üdv

(#887) Maotun válasza #35104512 (#886) üzenetére


Maotun
őstag

legdrágább legjobb laser egérre találták ki

(#888) #35104512 válasza Maotun (#887) üzenetére


#35104512
törölt tag

mx518 vagy g5 -höz kellene...
azért vagy, mert volt még régebben egy mx518 -am, nagyon szerettem, nagyon jó egérnek bizonyult, de géppel együtt eladtam. később megint vettem gépet, már csak egy jó egér kellene :) szóval nem vagyok biztos benne, hogy a g5 megéri azt a többletet, vajon észre vehető e a különbség :F

ha mégis mx518 lesz, azzal is jól működik ez a pad?

(#889) DroneZ^ válasza #35104512 (#888) üzenetére


DroneZ^
őstag

lézeres cuccokat felejtheted el, meg hogy a lézer pontosabb meg ezek kamudumák, marketing, 1600 dpi-s sima optikainál nincs pontosabb, és a lézeresek ugrálnak össze vissza, remeghetnek, mert a lézer még nincs kiforrva, lehet vele játszani nem azért mondom, de bosszanto hogyha lowsenses vagy , nagyrántásnál kiakad, 1 szóval az optika tökéletes, minek a bugos lézer? (mx518 átlagban a legjobb gamer egér)

(#890) #35104512 válasza DroneZ^ (#889) üzenetére


#35104512
törölt tag

nem is volt semmi gondom az mx518-al míg azt használtam (kb 1 évig). ezért nem vagyok benne biztos, hogy most vegyek e g5-öt, vagy jó lesz megint az mx518 :)

na de hogy ON is legyek, akkor úgy teszem föl a kérdést, hogy mx518 -hoz jó választás lehet a fentebb említett egérpad? (steelpad 5L)

[Szerkesztve]

(#891) DroneZ^ válasza #35104512 (#888) üzenetére


DroneZ^
őstag

aki pro egeret akar ezek közül válasszon:

Logitech mx518/510/g1 -mxek nagyon elterjedt és bevált egerek

Razer Diamondback/Krait/Death Adder? - kevésbé elterjedtek a profik körében, kivéve a kraitot, fnatic-bol f0rest is kraittal tolja ráadásul top1 nek itélték meg pisztoly és gépfegyóban - öcsémnek is krait van, asszondom meglehet szokni nagyon jol lehelet stabilizalni az egerentyüt rántáskor és elég jól dobálható!

Microsoft Intellimouse explorer 1.1a/1.1se/3.0 -legelterjedtebb egerek mind profi mind lan és kezdök körében, 3.0 a mindent vivö pro legendás egér, számomra nehezen mozog, vagy a kezem kicsi hozzá vagy egyszerüen béna vagyok

mx518-510-g1 et vegyetek!!!!

(#892) DroneZ^ válasza #35104512 (#890) üzenetére


DroneZ^
őstag

optikai föleg az emlitett egérhez minden pad jó, menni fog rajta, kérdés neked mennyire jön eb a pad, sztem jo pad, állitolag is jo:D csak drága és felesleges, inkabb vegyél steelpad ss-t vagy razer mantis controlt ha LOW sens vagy ennyi!

(#893) fabika válasza DroneZ^ (#891) üzenetére


fabika
tag

Nekem is G1-m van és teljesen megvagyok vele elégedve, egyetlen baja, hogy nehezen beszerezhető. Egérpad: mindenkinek ajánlom az üvegegérpadot, nekem nagyon bejött. :C
Én ilyet vettem:[link] :D Nem fogok 3x annit fizetni egy icmatért csak mert van különböző szinekben. :(

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#894) #35104512 válasza DroneZ^ (#891) üzenetére


#35104512
törölt tag

steelpad ss és 5L között nem sok különbség van árban, és az 5L elég jól néz ki :)
az üveg, fém egérpadok nekem nemigazán jönnek be...

olvasgatom itt a fórumokat, és elég egyhangúan azt mondja mindenki, hogy mx518-at nincs értelme g5-re cserélni, maximum csak azért, hogy elmondhassuk a legújabb egeret használjuk :)

azt hiszem ismét mx518-at fogok venni :)

(#895) DroneZ^ válasza #35104512 (#894) üzenetére


DroneZ^
őstag

5L pedig más, mint az SS, ss nek érdesebb felülete van, 5L nagyobb, 5L-t megint kevesebb profi játékos használja, SS műanyag, 5L több rétegű, műanyag szövet meg alul a tapadasért felelő gumi réteg, 5 rétegű mint nevében is latszik-> 5 Layers, SS 7-8k , 5L 10k

[Szerkesztve]

(#896) huligán78


huligán78
csendes tag

Deathadder egérhez milyen padot javasoltok?

(#897) #35104512 válasza DroneZ^ (#895) üzenetére


#35104512
törölt tag

ezért mondtam, hogy árban nincs nagy difi, aki kiad egy egérpadért 7-8ezret, annak szerintem a 10e sem jelent gondot.. :)
azt hiszem veszek egy mx518-at és egy 5L -t, aztán beszámolok milyen ;)

(#898) DroneZ^ válasza #35104512 (#897) üzenetére


DroneZ^
őstag

inkabb SS-t vedd, mert az a legelterjedtebb pad a profik között, nekem is ez van, rengeteg ismerösömnek, 5L szinte senkinek, vagy mondok jobbat, próbáld ki!

(#899) #35104512 válasza DroneZ^ (#898) üzenetére


#35104512
törölt tag

jó, de mégis hol próbáljam ki? :) pár perc próba alatt úgysem derül ki semmi.
meg aztán azért vegyek SS-t, mert mindenkinek az van? vajon miért van mindenkinek az? lehet az 5L sokkal jobb (vagy legalább olyan jó), csak mivel az SS már régebbi és sok pro gamer azt használ, ezért azt ajánlják :)
szóval lehet azért vesz mindenki SS-t, mert mást sem hall, csak hogy ''mindenki ezt használja'' :)
nem tudom, mert én egyiket sem próbáltam még, csak eszembe jutott egy ilyen lehetőség is :)

(#900) b.zoli34 válasza DroneZ^ (#889) üzenetére


b.zoli34
csendes tag

a g5 höz van 1.1 és 1.2 firmware ezekkel nállam tökéletesen működik egy corepad magna van
alatta semmi ''remegés, kiakadás''

ide nem írok semmit

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.