Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Hmmz


Hmmz
aktív tag

Én nemtom mi ez az egér/pad mánia
Vagy egy 100-Ft-os szövet egérpadom amit 2 havonta cserélek...
Van hozzá egy Ms intelimouse..2.0-ás egerem amit évente cserélek...(3000 Ft)
Aztán top 10 be vagyunk nemzetkőzi szinten FPS-ben..
Nemhiszem hogy ÉN lennék annyira jó :))

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#102) Salak válasza Sev!er (#100) üzenetére


Salak
tag

Hát én egy LOGITECH mx 500-al használtam 1 évig mindennapi játékra )(counter-strike) elég intenziven és tökéletesen működik!

"Winners never quit and quitters never win."

(#103) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Melyiket vegyem az MX510-esem mellé az ár nem számít és nem szeretném lecserénli mert kopik.Szval nagyon tutit szeretnék.

(#104) Sev!er


Sev!er
aktív tag

UP

(#105) Sev!er


Sev!er
aktív tag

UP!

(#106) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Úgy döntöttem hogy corepad magnat veszek az mx510-esem melé. Jól döntöttem???

(#107) Sev!er


Sev!er
aktív tag

ÁP!

(#108) LeC


LeC
addikt

sztem sima szövet pad...

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#109) LeC


LeC
addikt

egyébként vinyót sikerült beszerelned? :))

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#110) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Sikerült köszi.

(#111) kocos


kocos
csendes tag

Na Sziasztok!!Én még ujj vagyok mert most regisztráltam magam.Csak az egérpadok végett met én is azt akarok venni.
Csak annyi szeretnék mondani hogy va a Jacson nevű srác akinek corepadja van,de neki narancssárga van.Nem rossz de annál már állítólag sokkal jobb felülettel rendelkezi ka COREPAD MAGNA ami a bátyusa akis narinak,nagyobb is meg jóbb a felülete.Én személyszerint a corepad magna,vgy az icemat 2.0 között döntök.a cshun azt írtáka az icemat jobban csúszik de zabálja atalpakat,még corepad halkabb és nem eszik annyit,bár enek hátránya kicsivel gyengébb csúszás.REmélem segíthettem :DD

(#112) zLegolas


zLegolas
őstag

Micsoda marhaság...
Érdekel valakit az enyém?

Egy darab klasszul recés műpadlóból vágtam ki egy jókora darabot az asztalomra, csak most az alja van felfelé! Jobb, mint akármi, amit eddíg láttam.

Igaz, nem narancssárga... :U

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#113) zLegolas válasza Salak (#97) üzenetére


zLegolas
őstag

Mennnyyíííít?????????
7k ????

:Y:Y:Y

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#115) -Jackson- válasza kocos (#111) üzenetére


-Jackson-
őstag

jah, énlennék az... felülete a két corepadnak teljesen egyforma, az a jobbfelületes dolog a cshu-n volt, és baromság:DDD. egyébként corepad teflonja jobban csúszik mint az icemat-é, de icemat felzabálná gyorsan. icemat-corepad közül szvsz corepad a jobb

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#116) -Jackson- válasza Kalandor (#114) üzenetére


-Jackson-
őstag

nemigazán ismerős, mennyi az ára? műanyag, szóval egy időután kophat. mint előző hsz-ban leírtam, egyenlőre a corepad a favorit nekem. ha meg aladnám, akkor razer exactmat lesz az utódja...

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#117) Mosqu!to válasza Kalandor (#114) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Bővebben: link
Itt volt mostanság egy mega egérpad teszt, teszteltek vagy 10-15 féle egérpadot proplayerek, szerintem olvasd át őket.
Közvetlen linkek:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Jó olvasgatást ;)

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#120) Mosqu!to válasza Kalandor (#118) üzenetére


Mosqu!to
addikt

De van ezer alternatíva. Vagy te ragaszkodsz ehhez a padhoz?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#121) -Jackson- válasza Kalandor (#119) üzenetére


-Jackson-
őstag

ha többet nemnagyon szánsz rá, akkor sztem jólesz. skatez-t azért szerezz hozzá a pixelből (van már teflontappancsuk is, de pl corepad szalag is tutijó hozzá.

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#123) Apophis


Apophis
őstag

Elolvastam a cs.hu-n az egérpadteszteket (üveg, műanyag és fém), hát érdekes. Mi lenne, ha végre magas sensel is tesztelnék, és nem vonnának le pontot a kis méret miatt. Én az egész padomból kb. 5x5 cm-es részt használok, szal' nagyon nem érdekel, mekkora is. El sem férne egy Icemat 2.0. Következő: a teszter értékeli a padot saját tapasztalatai alapján, miközben a megkérdezett pro-gamerek teljesen mást mondanak, az egyik 4/10-re, míg a másik 10/10-re pontozza ugyanazt a terméket. Akkor most mi az igaz? Konklúzió: senki ne a tesztek alapján vegyen padot, hanem tessék elmenni boltba, és kipróbálni a saját egeretekkel.

*Sikerült a DPI és USB-rate hack, és érezhető, aki tudja, csinálja meg.

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#124) Mosqu!to válasza Kalandor (#122) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Akkor ott van az X-Ray Thunder, én tuti azt venném. Persze drágább, mint az általad választott pad, de legalább nem zsákbamacska.

Apophis: Ahhoz, hogy pontosan tudjál lőni, nem elég egy 5x5cm-s része az egérpadnak. Lehet, hogy te ezt nem veszed észre, mert csak ritkán, vagy poénból játszol. Az olyanokra, mint Te, pedig azért nem gondolnak, mert ''kisebbség'' vagy, azaz a többség alacsony sens-zel játszik, és nyilvánvalóan többb a kereslet.
A különféle vélemények pedig azért vannak, mert emberek, és játékstílusok is különböznek, ráadásul egértől is függ, hogy minél mi válik be.
''Konklúzió: senki ne a tesztek alapján vegyen padot, hanem tessék elmenni boltba, és kipróbálni a saját egeretekkel.''
Ezt a mondatot szerintem te sem gondoltad át. Ha elmész egy boltba, ott JÓESETBEN ki van téve a pad, rajta egy egérrel. Viszon arra már szerintem ne is számíts, hogy játszhatsz vele, és arra meg pláne ne, hogy hónapokon át játszhatsz vele. Pedig egérpad és egérpad közt 5 perc alatt nem fog eldőlni, hogy melyik a jobb.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#125) Demonic


Demonic
csendes tag

nekem corepad magnam van es tokeletes szerintem nekem kell a nagy meret mert igen kicsi sensel jaccok. sima corepad nekem nagyon kicsi lenne:)

(#126) Apophis válasza Mosqu!to (#124) üzenetére


Apophis
őstag

Rengeteget FPS-ezek, és ez nekem elég terület. Ha leveszem, zavar, nem tudom megszokni. A szöveg meg át van gondolva. Sajnos a legtöbb bolt ezt nem szorgalmazza,de nem játékról beszélek, hanem viszed a saját egered, és kipróbálod rajta, ez mondjuk skatezes padoknál nem jön be (persze vehetsz helyben egy adagot, nem omlik össze a költségvetés, máshoz is jó) ilyenkor maradnak az ismerősök. Valóban nem lehet 5 perc alatt megítélni, de az látszani fog, mennyire siklik jól, kényelmes e a csuklónak, hangos e. Magyarul ezeknek a teszteknek részemről vajmi kevés értelme van az adatok közlésén túl, mint méret, vastagság, esetleg kopás. A pro-gamer véleményeken látszik. Icemat:10/10 (cs.hu szerint), egyik arc 10/10, másik 4/10, mert képtelen vele gamelni, ahogy valszeg sokan mások is. És ha valami ennyire szar, az csak kiderül 5 perc alatt is.

* Még valamit a sense-hez: CS-nél valóban általános az alacsony, de pl UT-ben már mindenki magassal nyomja. Néztem pl. xDk videót, mutatták asszem Dozert, ahogy rángatja az egeret, egy forduláshoz kb. 60 centit kell mozgatnia , nekem meg 6 centi, vajon ki fordul gyorsabban? És ahol a sebesség, nem a pontosság számít, ez a nyerő, én meg ált. ilyen gammákkal tolom. De CS:S-ben is, ahhoz képest, hogy max 1 hónapot játszottam, elég jól lőttem.

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#127) Mosqu!to válasza Apophis (#126) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Tény, quakehez, ut-hoz, meg hasonló ugribugri játékokhoz valóban nem kell kis sens. Viszont az ''élethűbb'' játékok, pl cs, cs:s, cod, moh, etc -ben ez a nyerő, mert távolba képtelen vagy nagy sens-zel pontosan lőni. Icemat elég egérfüggő pad. MS-ek alatt tökéletesen működik, de amikor én anno megvettem az mx500 alá, iszonyat rossz volt. Amikor az ember nagyot rántott alacsony sens-zel, felpörgött a kulzor a magasba, mint valami gagyi optikainál, vagy golyós egérnél. Hasonló tapasztalat szövet padoknál. Ezzel elletétben viszont 4D-n tökéletes az egér, nagyon jól mozog, főleg skatezzal, de a nélkül is megállja a helyét.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#128) kocos


kocos
csendes tag

Na!!!!!Igen az amit mondtam nagyrészét a cshu-n olvastam.:DD De amit mondtál,hogy ugyanaz a két corepad felülete azt nem igazán tudom elhinni,mert gondolom aki a cshu nál csinálja ateszteket már jócskán látott egérpadokat és gondolom ne ma levegőbe beszélt.És vajon miért is hazudna,gondolom ez sem érdeke mert egy ilyen nyílvános fóruen hazudni sztem neki lene gáz.Úgyhogy én elfogadom tőle hogy a corepad magna felülete jobb(ha nem is sokkal de jobb) :))De amúgy ez az én véleménem,lejhet nem így van,nem tom.


Viszont corepad magnat fogok venni mert ahogy mondtátok az elég jó.Viszont abban kérnék segítséget azt hol lehet kapni.Mert egy helyen tudok pesten detöbbet nem.Az is jólenne ha Debrecen-ben mondanátok üzleteket/üzletet,de ha Pest az is tökéletes csak minél gyorsabban kéne.Ja és üzlet és üzlet között is van különbség nagyátlag pár ezres ne a magasabbikat ha kérhetem.Elöre is köszike :C

(#129) kocos


kocos
csendes tag

+ ja még elfelejtettem megkérdezni a corepad mennyire hangos pl:egy műanyag padhoz képest????,:U És tényleg akkor pontos igazán ha alá papírt rakunk????,:( köszhhhhh

(#130) Demonic


Demonic
csendes tag

Jah nekem is kell ala papir bar nekem mx500asom van 510 ala nem kell mar probaltam, mseket nem tom:). Hangos egyatalan nem mondanam, foleg ha egy kis prontóval bekened
akkor meg jol is fog csuszni:)

(#131) -Jackson- válasza kocos (#129) üzenetére


-Jackson-
őstag

nemtom eza papírdolog honnanjött, én mx500-al használtam a razer előtt, nemkellett papír.

pixelbe lehet kapni egyébként

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#132) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

fun surface 1030 :F sF* since 2003, azóta azt használom, elég sikerrel, és még 3 klántársam is :D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#133) Apophis válasza Mosqu!to (#127) üzenetére


Apophis
őstag

Ez a CS:S = kis sense nálam valamiért nem működik, ma reggel próbaképp felmentem egy német clanserverre, hogy teszteljem a rate és USB hacket (érezhető), és kb. 25-30/3-as statot csináltam minden pályán úgy, hogy vagy egy hónapja nem toltam. Jött persze a csíterezés rendesen, meg lecampereztek, mikor nem berohantam közéjük, hanem megvártam, míg mind a hatan belerohannak a tüzembe (LOL). Kérdezték is, melyik clanba tolom, mondtam: csak egy noob vagyok...:D *
Minden pro CS-s kis sensel tolja? Nem hiszem el...:F
Ha átszoknék kis sensere, jobb lennék?
De pl. War3 FT-ban már szoktatom magam az alacsony (közepes...) érzékenységhez, mert muszály, CS-ben egyszerűen kényelmetlen.

*Ez kissé nagyképűnek hangzik, de hát örülök, hogy néha ''jól'' megy.:DDD

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#134) Demonic


Demonic
csendes tag

Hat nekem mar volt cs:sbe 40:1 is, szerintem undorito egy jatek meg a hitboxot se tudtak normalisan megcsinalni.

(#135) Mosqu!to válasza Apophis (#133) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ne CS:S -el, és ne publikos stattal nézelődj. Oké, warra nincs lehetőséged, de van egy jó 1.6 -os szerver, ahol általában skilles, de nem cheater emberek vannak, ez az xDk publik. Itt ha elérsz egy este 6-7 órás magasságban hasonló statot, akkor grat, ilyenkor nagyrészt jó playerek játszanak, akik nem fognak 6-an belefutni a golyóidba. Amúgy CS:S-ben én felmentem akármikor, akármelyik publikra, min 40 frag és max 15 halál-al jöttem ki. Ez nem mérvadó, itt csak a sok kezdőt lövöd. Másik érv, ami CS:S ellen szól, az a hitbox. Nemrég rájöttek egy olyan bugra, amit én már a játék megjelenésekor megmondtam: a hitbox nem az emberrel mozog! Pontosabban a skin hátrébb jár, mint a hitboxa, magyarul ha valakit lelősz, akkor valójában ellősz mellette. Erre van orvoslás, de ''alapból'' ez nincs belőve. Magyarul 1.6, jó playerek ellen való játszás, és meglátod, hogy a nagy senseddel semmire nem mész. Persze respect abban az esetben, ha te azzal jól tudsz lőni, de távolra, hogy pontosan lőj, szerintem lehetetlen célozni nagy senssel, fél milimétereken múlik egy ember...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#136) Apophis válasza Mosqu!to (#135) üzenetére


Apophis
őstag

Életembe egyszer toltam sima CS-t, de ha már úgyis megvan, felrakom és kipróbálom. Emlékszem, sosem tudtam ki van velem, annyi skin volt.:DDD

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#138) VogrOn


VogrOn
csendes tag

bazdmeg hogy lehet ilyen hülye témát nyitnii??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Y

VogrOn

(#140) -Jackson- válasza Kalandor (#137) üzenetére


-Jackson-
őstag

van esetleg 7k-ért egy corepadom kb 15cm skatezzel. vagy pixelbe érkeztek qpad szövetpadok, bár azis 6k körül van egy normálisabb méret (L-es).
4k nettóért glasspad lehet a választásod még ezekenkívül...

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#141) kocos


kocos
csendes tag

na !!! a 40 / 1 es stathoz csak annyit szeretnék hozzászólni hogy érdekes.Nemhiszem hogz puplicon érted el vagy akár waron.Vagy a kishugod ellen játszottál vagy botok ellen :DD .Már én is tolom egy ideje a z 1.6 ot és (nem nagyképűség)de neme tartozom a lamikhoz .és ilyen statos még én sem értem el.asszem a legtöbb 40 / 5 volt.De sztem nem is a stat a lényeg mert az ne mmutat meg semmi föleg ha ismerjük a körülményeket,pl publik.Ahol a CT hátba rusholja a T azhelyet thoyg a lerakót védené meg ilyesmi. Amúgy döntöttem Corepad magnát veszek.:C ( már várom a találkozást újdonsült padommal )

(#142) Mosqu!to válasza kocos (#141) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Mért ne lenne lehetésges? Egy publik tele van lámákkal (bocs, hogy ezt a szót használom), és baromira ki lehet őket ismerni, ezáltal el lehet simán ilyen statot érni. Azért mert neked nem sikerül, másnak sikerülhet. Ez a baj a magyar sceneben, hogy ha valaki jobb mint ő, akkor az vagy cheater, vagy makker, de JOBBAN TUTI, HOGY NEM JÁTSZIK! Idióta meglátás. Na mind1.

Kalandor: Steelpad 4D az ami jó ilyen árban, bár pontosan nemtom mennyibe kerül. Nekem ez van, 1 éve tökéletesen működik, bár a skatez már rég elfogyott (elég spórolósan adtak hozzá), meg kopik a pad, de ez a teljesítményben nem látszik. Tehát oké, van rajta 2 hosszú csík, ahol az egér tappancsai 80%-ban mozognak, ott már fényes az amúgy fénytelen felület, illetve ilyen ''tapadósabb'' (nem találok rá jobb szót), de ugyanúgy megy rajta az egér, mint amikor új volt, és egy szövet pad, papírlap, vagy asztal pontosságát bőven felülmúlja. 1 dolog van még, hogy olyan havonta-2 havonata tisztogatni kell, mert koszolódik, bár ez nem nagy cucc, 5 perc alatt lemosod, szerintem ez más padnál is fentáll.


[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#143) becso13


becso13
aktív tag

Sziasztok, az lenne a kérdésem, használ-e vki x-ray thunder 9-es érdes felületű egérpadot? Mennyire kopik? (elkopott a steelpadem és kéne vmi :D)

Kiványcsi lennék még továbbá Icemat 2.0 és Razer eXact mat tapasztalatokra, ezutóbbit egyelőre nem Razer egérrel, de majd lehet, hogy beruházok arra is. :D

[Szerkesztve]

(#144) Dominator


Dominator
aktív tag

Apám tegnap hozott nekem ilyet: tökéletesre polírozott rozsdamentes acéllemez! Na ez bevált, mindenkinek csak ajánlani tudom :)

(#145) hétalvó


hétalvó
addikt

Kalandor hol láttad azt a Terratec-et?

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#146) hétalvó


hétalvó
addikt

up

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#147) konrad


konrad
aktív tag

Hali!
Valaki találkozott már DELL egérpaddal?
Mert nekem nagyon tetszik, csak nem látom sehol külön.

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#148) Gr3ddy válasza konrad (#147) üzenetére


Gr3ddy
tag

Dell gépekhez adják :DD Nekem is a cégnél ilyen van:C

win7 élményindex 7.3 :)

(#149) Gr3ddy válasza becso13 (#143) üzenetére


Gr3ddy
tag

Elmész valamilyen barkácsboltba és veszel arra öntapadós fóliát szvsz.
Nekem is 4s stell padom van. Még tavaly vettem. De nekem izzadós a kezem igy az optika mindig megugrott. Vettem rá textilt, de az nem volt olyan jó, de ez a fólia oltári. Kb 1 ezres
és megvan pár évre az anyag :Y

win7 élményindex 7.3 :)

(#150) Esmein


Esmein
nagyúr

Én most szereztem magamnak egérpadot :) Valahogyan rögzíteni kellene de amúgy nagyon pöpec, csak teflon nélkül súrol. Konkrétan ez egy 30*30-as homokfúvatott üveglap, és az ms1.1a-m perfektül megy rajta :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.