Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) sourcer válasza harylmu (#1250) üzenetére


sourcer
csendes tag

Akkor szerintem próbálj ki egyet, mielőtt kiadsz érte ennyi pénzt. Nehogy kellemetlen meglepetés érjen. Jól csúszik, de rohadt hideg és kényelmetlen. Az egértelpak és csúszkák meg hollanak, mint a legyek :D . Nekem volt Razer Exactmat 1 hónapig, de nagyon rossz volt. Olyat is hallottam, hogy íngyulladást lehet tőle kapni. Az meg nem hangzik olyn finomnak :(

[ Szerkesztve ]

One Shot One Kill, No Luck Just Skill

(#1252) harylmu válasza sourcer (#1251) üzenetére


harylmu
őstag

Nem tervezném ha nem próbáltam volna ki többször is, az ínygyulladás meg ...*>@&> kb. Amúgy meg "hideg,kényelmetlen", nem tudom erre mit mondjak :o ! SteelPad SX FTW! :)

(#1253) sourcer válasza harylmu (#1252) üzenetére


sourcer
csendes tag

Hát jó. Csak gondoltam szólok :)

One Shot One Kill, No Luck Just Skill

(#1254) whYz válasza sourcer (#1251) üzenetére


whYz
addikt

hidegnek tényleg hideg de nem fogdosni kell :DD
kényelmetlen? ez nem szék vagy ágy hogy kényelmetlen legyen.... nem igazán értem :)
csúszkáról meg: elöbb lecseréled minthogy elkopjanak... corepadon 1 skatezem se kopott el viszont a sokkal puhább 4d csak ugy ette a skatezt persze ezis a keménységtől függ... ha veszek hozzá egy hyperglidot vagy valami hasonlót akkor nem kell havonta cserélgetned de sztem fél évente se... majd még meglátjuk :DD

(#1255) sourcer válasza whYz (#1254) üzenetére


sourcer
csendes tag

A kényelmetlent ugy értem, hogy ugye a csuklód hozzáér a padhoz. És nem mindegy hogy egy fémlemezhez, vagy egy puha szövethez ér (pl.: mantis). Amugy utána olvasgattam, és tényleg okozhat gyulladást a fém és az üveg, merthogy hideg ....

One Shot One Kill, No Luck Just Skill

(#1256) whYz válasza sourcer (#1255) üzenetére


whYz
addikt

hát ja ezért használok csuklotámaszt
van előnye és hátránya... pl nemtudok low sensel játszani de baromira kényelmes :))

(#1257) sourcer válasza whYz (#1256) üzenetére


sourcer
csendes tag

Elismerem :R

One Shot One Kill, No Luck Just Skill

(#1258) arthur3d


arthur3d
tag

Sziasztok,

Szeretnem a segitsegeteket kerni, hogy milyen egerpadot lenne erdemes vennem...par info, hogy mire es mihez kellene:
eger: Logitech MX Revolution
cel: 3D-s tervezes
Fontos a nagymerteku pontossag, dual monitor reven nagy a felbontas (3200x1200)
Neztem par egerpadot, Steelpad 5L, Razer Mantis Control, -Speed, QPAD LowSense. Termeszetesen barmilyen mas pad szoba johet csak jo legyen :)

Segitsegeteket elore is koszonom. :R
Arthur

...

(#1259) harylmu válasza arthur3d (#1258) üzenetére


harylmu
őstag

A felsoroltak közül bármelyik jó.. Talán az 5L lenne a megfelelő választás.

(#1260) arthur3d válasza harylmu (#1259) üzenetére


arthur3d
tag

Nagyon koszonom :R bevallom nekem is az volt a legszimpatikusabb.

...

(#1261) harylmu válasza sourcer (#1222) üzenetére


harylmu
őstag

Megvan #1104 :) Szerintme bazi jó pad, kehet veszek egyet! =)

(#1262) arthur3d válasza harylmu (#1261) üzenetére


arthur3d
tag

Tenyleg jo...es mi a velemenyed a savval maratott uvegekrol?

...

(#1263) harylmu válasza arthur3d (#1262) üzenetére


harylmu
őstag

A tudásuk szinte ugyanaz mint a nála 3k-val olcsóbbak.

(#1264) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.

Voltam a pixelbe. Megnéztem az egereket, és az egérpadokat. Ahogy ajánlottátok, rögtön a 3 kiszemelt delikvenst ( Razer Deathadder, Steelseries Ikari optical, MS Ime 3.0) vettem a kezembe. Kezdtem a razer-rel, nagyon jó a fogása, de valahogy mégis furcsa egy kicsit, lehet, hogy csak szokni kell, az anyag amivel bevonták tényleg szuper, nem csúszós, a gombok jól elérhetőek. Következő, Steelseries Ikari optical szerintem ez volt a legkényelmesebb fogásra, viszont amin meglepődtem nagyon könnyű, nekem már talán túlságosan is, és az anyaga, gombjai lötyögtek, de szó szerint, kérdeztem is magamtól, hogy ez gyárilag lehet ilyen, vagy így leharcolták?.MS Ime 3.0 nagyon kényelmes, de ennek is lötyögtek a gombjai.
Kipróbáltam még az új Lanchesist, szerintem semmi extra külsőre, ez volt a legkényelmetlenebb a 4 egér közül, amit kipróbáltam. Most vakarom a fejem, mert egeret mentem venni, de úgy érzem aludnom kell még rá egyet.
Valamelyikőtök úgygondolja, segítsen nekem, mert frankón nem tudok dönteni, és ugye nem két forintról beszélünk.
Az egérpadok, detto, olyan sokféle volt, hogy ebben is teljessen összezavarodtam.

Előre is köszi!
Üdv.

battletag: bossi#2666

(#1265) whYz válasza bajtokarpi (#1264) üzenetére


whYz
addikt

ikari gombjai már gyárilag lötyögnek... legalábbis nekem
bármelyiket válsztod jól döntesz(kivéve ime3.0 :C )
ha a lanchesisnek jön be legjobban a fogása akkor az tökéletes lenne neked optikában mindent ver stb stb... egérpadban meg tényleg sokféle van :DD de ha a legjobbat akarod akkor ss sx ha a legolcsobbat akkor qck ha közepéből akkor gondolkodhatsz egy darabig :DD

(#1266) sourcer válasza bajtokarpi (#1264) üzenetére


sourcer
csendes tag

Ahogy kiveszem a szavaidból, a kényelem, és a jó elrendezés a fontosabb számodra, úgyhogy én egy Logitech G5 vagy Logitech G9 egérkét ajánlanék még a felsoroltakon kívül. Nekem a G5 + SteelPad 5L kombó nagyon bejött :C .

One Shot One Kill, No Luck Just Skill

(#1267) sourcer válasza arthur3d (#1262) üzenetére


sourcer
csendes tag

Nagyon jól csúszik az üveg, de ha tervezéshez kell, akkor nem ajánlatos. És 'állítólag' a lézeres egerek nem annyira szeretik...

One Shot One Kill, No Luck Just Skill

(#1268) harylmu válasza bajtokarpi (#1264) üzenetére


harylmu
őstag

DeathAdder + SteelPad SP =)

(#1269) whYz válasza sourcer (#1267) üzenetére


whYz
addikt

sztem éppen h baromijó tervezésre ps-re és játékra is...
a lézert viszont tényleg nemszereti szal lanchesis mellé felejtős
da + icemat :)) (sp is jó :DD )

(#1270) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok! Kinéztem egy szövet egérpadot, és mellé szeretnék egy G9-et. (Vagy fordítva :F ) Az lenne a kérdésem, hogy tapasztalatok alapján mennyire "kompatibilis" a két dolog egymással. Tapasztalatokat várnék.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1271) harylmu válasza TazLeacher (#1270) üzenetére


harylmu
őstag

" egy szövet egérpadot " őő milyet?

(#1272) TazLeacher válasza harylmu (#1271) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Corepad Eyepad vagy a Steelpad Qck (vagy valami ilyesmi). Fontos lenne, mert akár holnap mennék vásárolni. És köszi a választ!

Csak az érdekelne, hogy lesz-e gondom ezzel a paddal. Ha azt mondjátok, hogy a G9 simán jól fog rajta működni, nem fog laggolni, akkor megveszem. Tudom, hogy vannak jobbak, nekem csak az a lényeg, hogy jól működjön, nem az, hogy a legeslegjobb egér-egérpad kombót válasszam ki.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1273) sinya16 válasza TazLeacher (#1272) üzenetére


sinya16
csendes tag

a Qck-t nem ajánlom, a másikat nem ismerem

(#1274) sinya16


sinya16
csendes tag

Egyébként az én problémám is hasonló, de egy kifejezetten jó párosítást szeretnék. Ahogy a topikot olvastam nekem úgy tünik hogy Mantis és az 5L a legjobb low-sens-re. Melyiket javasoljátok?

(#1275) harylmu válasza TazLeacher (#1272) üzenetére


harylmu
őstag

jer1cho: köszi a választ, szóval a G9-et alapból nem ajánlanám =), a QcK egérpad meg elég jó, de még ha az Everglide Titan-t kipróbálnád...(ez külföldön egy nagyon nagy márka csak itthon nem ismerik nagyon).. :)

(#1276) TazLeacher válasza harylmu (#1275) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mondjuk ez jó választás lenne akkor?

Miért, mi a baj a G9-el?

Mit ajánlasz akkor? A többi nem tetszik, és ez elég jónak tűnik a tesztek alapján is!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1277) harylmu válasza TazLeacher (#1276) üzenetére


harylmu
őstag

Az egérpad amit kinéztél tökéletes lesz. A G9, egyrészt lehet hogy kicsi lesz, ezt nem tudom..Másrészt a formáját megnézed, elég érdekes lehet a fogása :).Azt mondják a bevonata sem az igazi. Hmm mondjuk a Razer DeathAddert ajánlanám. Némileg olcsóbb, iszonyat gyors egér.

(#1278) TazLeacher válasza harylmu (#1277) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A forma, fogás, anyaga nem érdekel, mert mielőtt megveszem elmegyek, megnézem, kézbefogom, meg minden. Igazából a technikai adatok érdekelnek. Hogy maga az egér minősége milyen. Semmi rosszat nem hallottam róla...azért kérdeztem miért vagy szkeptikus.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1279) harylmu válasza TazLeacher (#1278) üzenetére


harylmu
őstag

Fogdosd meg aztán meglátjuk. :)

(#1280) TazLeacher válasza harylmu (#1279) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Valaki mondta, hogy a Saturnba van, holnap elugrom és megnézem. Az egérpadra visszatérve. Te próbáltad mind2-t? Mennyivel jobb monjuk egy műanyag, mint egy szövet?

Egyébként, amit linkeltem, az nagyon bejön. Csak még sehol nem hallottam róa. Nagyon igényes a csomagolás is. Ilyen szövet egérpadot eddig nem láttam, pedig az elmúlt napokban eléggé körülnéztem neten...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1281) harylmu válasza TazLeacher (#1280) üzenetére


harylmu
őstag

Everglide Titan a külföldi pro cs playerek körében az egyik legkeresetteb..lásd f0rest a világ legjobb cs gamere is ilyet használ.....iszonyat jóóóóóó. A műanyag padok is jók, de nem lehet hajlítani őket, nem rugalmass :D végülis tökmindegy de nekem a szövet/alu padok jönnek be, de inkább a szövettt ;)

[ Szerkesztve ]

(#1282) TazLeacher válasza harylmu (#1281) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Meggyőztél. Megrendelem. Köszönöm. Majd holnap jövök, és írok, hogy mit tapasztaltam a G9-el.

Teljesen beteg vagyok...18K egér + 4K egérpad, 22K csak egérre. Eddig is volt egerem, ami működött! Csak megint rámjött a "kőcsünkakompjúterre" roham!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1283) harylmu


harylmu
őstag

Figyelem :) A razer új egérpaddal jelentkezik ! (hehe) [link] A neve Razer Destructor, szinte ugyanaz mint az exactmat...de még valami halandzsát is írtak utána apad Mo.-n kb a hónap végén jön ki! Ki fogom próbálni, eddig amúgyse próbáltam még kicsike egérpadokat low sensre :) fontosabb adatom még angolul [link]

[ Szerkesztve ]

(#1284) TazLeacher válasza harylmu (#1283) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egérpadot megrendeltem, a G9-et megnéztem a Saturnba...és...IGEN! Ezt is megrendeltem!!! Nem kicsi, nekem legalább is nem! Ami még tettszet kinézetre, fogásra a G3, de ez nem annyira, a Deathadder és a Copperhead. Csak én Logi fan vagyok. Jövő héten elvileg jön min2. Majd írok tapasztalatokat. Addig is köszi!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1285) harylmu


harylmu
őstag

a blogomba írtam a padról

(#1286) YJke


YJke
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni tőletek hogy egy Logitech LX8 Cordless Laser Mouse-hoz milyen padot érdemes venni? Nem kell nagyon drága és "csicsás" sőt, az egyszerűség híve vagyok :R Előre is köszi :))

(#1287) Neoteric válasza YJke (#1286) üzenetére


Neoteric
addikt

hello, lehet h egy naon noob kérdés de ha nem kérdezem meg akk is noob maradok szal:

játékhoz érdemes egérpadot venni? segít ez vmit? mer nekem pl csak kopaszon az asztalon van az egerem és így is megy... csak nemtom h lenne e vmi különbség paddal :)

PSN: ne0teric_sAN

(#1288) whYz válasza Neoteric (#1287) üzenetére


whYz
addikt

persze!
a paddal sokkal pontosabban tudnál célozni + jobban csúszik a felület valószínüleg, szal mindenképp megéri

(#1289) Neoteric válasza whYz (#1288) üzenetére


Neoteric
addikt

és az mind1 h mien a pad?
van zselés meg pvcs is ,meik a jobb?

PSN: ne0teric_sAN

(#1290) whYz válasza Neoteric (#1289) üzenetére


whYz
addikt

nem az ilyen nomamekre gondoltam mert azoknál lehet h jobb az asztal is :DD
egész olcson lehet már kapni steelpad qck-t szinte a legolcsobb gamer pad szövetből van és állítólag hatékony :)
ha drágábbat akarsz akkor is van választék steelpad: 4d 5l sp razer: mantis exactmat icemat corepad és még sokan mások :)

ja ha csuklotamaszt akarsz hozzá akkor az sztem külön... vagy razer exact bundle

[ Szerkesztve ]

(#1291) YJke válasza whYz (#1290) üzenetére


YJke
tag

Én is steelpadot néztem ki mert extrem elvárásom nincs csak hogy hatékonyan suhanjon rajta az egér:) Na meg mert Laseres az egerem... Akkor lehet beruházok egy QCK-be :Y

(#1292) Neoteric válasza whYz (#1290) üzenetére


Neoteric
addikt

ja nekem ien noname szar van, viszont most gépre gyűjtök, szal ez még ráér... :)

amúgy énis láttam árkádba pl ien razer nemtommien egérpad 15k, mondjuk azé ennyire kocka nemvok h 15ér vegyek egérpadot... :DDD

de kössz az infot :)

PSN: ne0teric_sAN

(#1293) TazLeacher válasza Neoteric (#1292) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Itt nézz körül.

Pár ezertől tízezrekig.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1294) fradi81


fradi81
veterán

Hali
Mx510+Steelpad S&S-em van nemrég vettem új hyperglideot de pár hét után már hangos és nem csúszik úgy mint ha jégen menne, gondolom akkor nem a HG. a ludas. Az egérpad régisége az oka ennek? vegyek másikat, milyet? Szövet egérpadon se csúszik jobban vagy igen? Tehát milyen egérpadot vegyek ehhez az egérhez ha a csúszás a lényeg? :)

moto g72, Ninebot d28e

(#1295) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

NA, megjött az Everglide Titanom a haver Qck-jával együtt, és nem vagyok elájulva így első ránézésre.
A tok ugrott, ez is csak kartonba jött.
Viszonylag vastag.
Ami viszont fontos: olyan, mintha nem lenne rendesen elvarrva a széle. Elég gyanús, hogy ez fel fog így jönni. A Qck-t nem bontottam ki a csomagból, de az átlátszó csomin keresztűl is látszik, hogy annak nem ilyen a széle. Ez így kb. olyan, mintha én vágtam volna ollóval.
Jövő 7en jön a G9, azzal majd letesztelem, de nem vagyok igazán boldog, hogy kiadtam érte 4K-t.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1296) whYz válasza TazLeacher (#1295) üzenetére


whYz
addikt

a szövet sose volt hosszú életű de legalább olcso... pontosabban 4k-t egy szövetért... akkor már inkább 4d :(

fradi81: tisztísd le teljesen a padot és a talpakat és nézd meg hogy az egér vezetéke nem surlódik e az asztallal mert az is eléggé lassíthatja

[ Szerkesztve ]

(#1297) TazLeacher válasza whYz (#1296) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mostmár használom 2-3 órája a régi egeremmel, és hibátlan...tetszik. A 4D kisebb, és drágább! Ha nem eseik szét 1 hónap alatt, akkor nem lesz vele baj!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1298) harylmu válasza TazLeacher (#1297) üzenetére


harylmu
őstag

[link] Ezen a képen nem úgy tűnik, mitnha bármi baja lenne a szélének:) .

(#1299) harylmu válasza whYz (#1296) üzenetére


harylmu
őstag

"a szövet sose volt hosszú életű" SteelPad S&S / Razer eXactMat á lá kopás? Fél év után elkopnak hosszabb használat mellett.

[ Szerkesztve ]

(#1300) fradi81


fradi81
veterán

meddig bírja egy steelpad qck mini, és csúszik úgy mint egy s&s?

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.