Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) bLL^ válasza Welsing (#500) üzenetére


bLL^
senior tag

Ha van rá 10k-d szvsz 5L-t vegyél, ha sajnálsz rá annyit akkor Razer Mantist.

(#502) @ngel


@ngel
tag

Sziasztok,

régóta keresek megfelelő egeret, és most úgy néz ki megtaláltam: [link]

az lenne a kérdésem, hogy ehhez milyen egérpadot ajánlotok? Sokan javasolták már, hogy vegyek valami spéci padot, mert baromi nagy különbség van egy 300 forintos szövet és egy drágább AimBot, vagy Icemat között... Ez tényleg igaz? Nem csak szemfényvesztés?


[Szerkesztve]

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#503) RnJ válasza @ngel (#502) üzenetére


RnJ
tag

Mindenkinek ezt ajánlom:

Savmart üveg egérpad, akár egyedi méretben, felirattal, stb...

[link]

vagy:

[link]

Kiváló minőség, elérhető áron.

Hungarian product :)


[Szerkesztve]

(#504) bLL^ válasza @ngel (#502) üzenetére


bLL^
senior tag

Az egérről csak annyit ha télleg 44euro körüli hufért veszed, sokkal jobbanm egérné ilyen áron(12ezer ft) egy logitech mx518 vagy 14ezer ft-ért már logitech g5öt lehet kapni 1-2 pesit sztechboltban. pl itt [link] ph-n is van teszt róla és updatenek mindenképpen érdemes megjegyezni hogy a g5 már sokkal jobb, bugtalanabb mint amikor a cikk készült.
Hogy ON is legyen: igen, azért írsz és létezik ez a topic is. ;]

[Szerkesztve]

(#505) M@tt|-|3W


M@tt|-|3W
csendes tag

Én quick steel párti vagyok! Szerintem ez a minőség!

(#506) M@tt|-|3W válasza RnJ (#503) üzenetére


M@tt|-|3W
csendes tag

És az optikai egerek esetén whats up???!!!?

(#507) Welsing válasza bLL^ (#501) üzenetére


Welsing
csendes tag

Hát úgy tűnik van rá 10k-m de nagyon bizonytalan vagyok : megéri meg venni Steelpad 5l -t ? Nem vagyok otthon egérpadokban és nem tudom h milyen is egy ilyen pad. Tehát mennyivel lesz rajta könnyebb egerezni mint egérpad nélkül.Kicsit tájékoztatnátok?

Előre is köszi

(#508) nahat válasza Welsing (#507) üzenetére


nahat
tag

Végigolvashatod a topicot, vagy meghallgathatsz mindenkit, de gondolom sejted, hogy a legjobb ha magad taperolod meg ezeket a padokat. 5L-ről már hallani olyasmit, hogy kopik, ennyi pénzért ügye az nem túl vicces. Alapjaiban mondjuk azt kéne eldöntened melyik egépradítpus tetszik, mondjuk anyagát tekintve (szövet, műanyag, fém, üveg) és azt követően kideríteni, hogy melyiket szereti az egered. Hagyományos (tehát nem lézeres) optikával rendelkező egerekhez az időtálló és tényleg jó megoldás szerintem az S&S. Műanyag pad, szép nagy, és a hírek szerint nagyon rendesen bírja a sarat. Persze fontos a megfelelő teflonozása az egér talpainak.

Szerk.: bocs, most olvastam vissza, a g7-hez elképzelhető, hogy nem az S&S a legjobb párosítás.

[Szerkesztve]

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#509) Welsing válasza nahat (#508) üzenetére


Welsing
csendes tag

Az 5l tényleg kopik?Jó lesz utána kérdeznem az ilyesminek mert ha vennék egy padot 10k ért akkor azt elvárom h bírja a gyűrődést min 5-6 évig....

(#510) RnJ válasza M@tt|-|3W (#506) üzenetére


RnJ
tag

Yoo, nekem Genius Wireless Optical Pro egerem van, nem egy tutter Gamer, viszont tökéletesen funkcionál a padon!

Nálam ki lehet próbálni, vagy meg lehet kérdezni Pjotor1986 kollégát a PH-ról, ő egy 30x30-ast vett 4k-ért és meg van vele elégedve.

[kép]

UP:)



[Szerkesztve]

(#511) @ngel válasza RnJ (#510) üzenetére


@ngel
tag

Ezt találtam a minap:
Savmaratott üveg egérpad menüpont
[link]

Holnap fel is hívom őket, kiváncsi vagyok! Pont akkora a pad mint az Icemat 1.0! Méretben ideális, és nem hiszem, hogy minőségben különbség lenne..... az üveg az üveg, ez meg még vastagabb is. A 3mm nem valami bizalomgerjesztő.

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#512) f_you válasza bLL^ (#496) üzenetére


f_you
tag

ExactMat nem fém, csak egy teflon lap van rásütve az alumíniumra, tehát amin az egeret csúsztatod teflon.
Welsing: egy egérpad se fogja olyan sokáig húzni, max icemat (mivel üveg), vagy esetleg egy fém egérpad. Sokan panaszkodnak hogy 5L kopik, már 3 hónap után is sokkal gyengébben csúszik rajta az egér. Műanyag padok közül S&S bírja a legjobban, de aztis szerintem évente legalább le kel cserélni, habár ennek a kopásáról nem sokat tudok. Textil padok közül qck nem hajlamos a gyors kopásra, inkább koszolódik eléggé, de szerencsére elég olcsó, meg lehet mosni is :DDD

[Szerkesztve]

(#513) RnJ válasza @ngel (#511) üzenetére


RnJ
tag

Hellóka!

Üveg és üveg között is van különbség. Amit Romániában akartam gyártatni, annak sokkal érdesebb volt a felülete, jobban ette a teflonszalagot.

A 3mm-el nem tudom mi lehet a probléma, ha nem kalapáccsal veri az ember semmi baja:)

6mm mellé jól ki kell párnáznod, hogy ne legyen kényelmetlen. (szerintem, de nem vagyok nagy guru:)) )

Ha érdeklődsz, kérdezd meg, hogy:
- ''C''-re van-e kerekítve a széle, vagy csak le van csiszolva!
- adnak-e szilikon talpakat, hogy ne csúszkáljon
- mennyi teflonyszalagot adnak a csomagba :)

Várjuk a fejleményeket, remélem, majd beszámolsz.

Nálam 24x24cm - 3200Ft :D (ez volt a reklám helye)

[Szerkesztve]

(#514) bLL^ válasza f_you (#512) üzenetére


bLL^
senior tag

Már 3hónap után sokkal gyengébben csúszik rajta az egér? :U Érdekes nekem kora tavasz óta megvan és nem vettem észre. :))

(#515) f_you válasza bLL^ (#514) üzenetére


f_you
tag

Próbáld meg tologatni teljesen a szélén, és aztán a közepén (ahol a legtöbbet használod). Nincs különbség?

(#516) bLL^ válasza f_you (#515) üzenetére


bLL^
senior tag

Van különbség, viszont nagyon elenyésző ahhoz képest amit a 4D csinált 2 hónap aktív game után. Minden anyag ami súrlódik egymással egy idő után kopik én ezt az 5L-nél nem tartom olyan drasztikusnak mint ahogy lefested/titek. ;)

(#517) f_you válasza bLL^ (#516) üzenetére


f_you
tag

Használd többet :DDD A 4D meg más téma... Amugy én csak abból indulok ki amit gotfrag fórumon olvasok, mert ott tényleg sok 5L tulaj panaszkodik, hogy ezis nagyon kopik.

(#518) f_you válasza D4nO (#497) üzenetére


f_you
tag

Ha a mantis controlt érezted jónak, kényelmesnek, pontosnak akkor vedd azt szerintem.

@ngel: tényleg van különbség, nemis kicsi. Nemtom hogy az MX 400-hoz mi lenne a jó, de ha nem akarsz sokat költeni szerintem egy steelpad qck-ben nem fogsz csalódni :P

(#519) bLL^ válasza f_you (#517) üzenetére


bLL^
senior tag

Mert sok kocka napi 10órát cs-zik. ;]

(#520) f_you válasza bLL^ (#519) üzenetére


f_you
tag

Az lehet erről nem írtak :DDD

(#521) D4nO


D4nO
csendes tag

Na, én közben tegnap elmentem és megvettem az uj padomat.Végül nem icemat vagy mantis lett belőle, hanem egy fUnc F-series, méghozzá a 10-es felület, tehát a simábbik.(smooth).Eszméletlen siklása van, szolid dizánj, megfelelően nagy méret, mégis lapos.Egy ami nem tetszik benne, az a zsinortartó.nem fekszik egyenletesen azon a részen a pad ahová felcsipem, és nem valami biztosan tartja a dolgot. De aki szereti a műanyag felületet, akkor csak ajánlani tudom, véleményem szerint jobb (inkább másabb) mint egy corepad, vagy mitn egy Qpad. Az ára 6300 ft körül volt.
Kép: [link]

(#522) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Én inkább Func Archtype-pt vettem volne a helyedben, de biztosan jo az is!

Az Archtype az egy kicsit másabb kategória :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#523) D4nO válasza Eugene Roe (#522) üzenetére


D4nO
csendes tag

Eredetileg én is ugy indultam, hogy azt veszem meg.De nem tetszik nekem az a 2 oldalas megoldás.Ha két felületem lenne, mindig cserélgetném, mikor egy picit is nem megy a játék.olyan mint a célkereszt, ha egy kicsit nem tudok lőni, már tolom is át:D.Ezt nem szabad, egyet kell megszokni is azt bent hagyni.Régen mindennap más ini-vel nyomtam, óvatosságból letöröltem az összeset, és a célkerezstek közül sem tudok már választani játék közben.Lényegesen javult az aimom, miota nem váltogatom,Ez lett volna a paddal is.:)
Mellesleg nekem nem tetszett a két oldalas kialakitás. olyan gagyinak tunt az a keret amiben a felület van.Plusz mivel a helyem kevés, igy kénytelen vagyok rátolni a billt a padre, az archtype ennél jóval magasabb, ferdén állt volna a billem :)

(#524) Veng3ance


Veng3ance
csendes tag

Üdvözletem a tisztelt és végletekig magasztalt (khm...) egybegyűlteknek. Most regisztráltam (mert ilyet is tudok :C ). Volna egy rendkívül egyszerű kérdésem: a közeljövőben tervezem egy egér+egérpad vásárlását. s hááát...anyagilag nem vagyok túlságosan távolba eresztve... :( .A leendő kis csodarágcsa MS Intellimouse Explorer 3.0/Logitech MX 518 lehet, s ehhez mérten lenne szükségem padra. Én költséghatékony megoldásként egy Steelpad Qck+-ra gondoltam. Elsősorban Quake 3-hoz és 4-hez köllene. Szerintetek jó elgondoláson alapszanak jövőbeli terveim? Ill. szövetpadokhoz ugye nem kell skatez...ez is csak egy fizetős és szöszmötölős mizériának tűnik. Mondjuk lehet, hogy nem, de én eddig csak 200 ft-os textilpadokat használtam és hát azok meg ugye...Ja és a Qck+-szal kapcsolatban: azt hallottam róla, hogy nagyon jól tapad az asztalhoz. Igaz ez? UTÁLOM, ha rángatás alatt mozog az egérpad ( :W )Reakciókat előre köszönöm, s térdre hullva várom.

(#525) nahat válasza Veng3ance (#524) üzenetére


nahat
tag

Mindkét egér szereti a szövet padokat. A QcK nagyon jól tapad az asztalhoz, meg sem moccan:), de ezenkívül semmiben nem nújt többet mint az 500 Ft-os padok. Mondjuk nagyobb a mérete és nem is kopik. De a csúszása csúszka nélkül elég rossz. Nekem 518-am van qck-kel, hidd el, kell a sakates. Na szóval nem tudom mit vársz a padtól, de ha komolyabb változást akarsz akkor ennél kevésbé költséghatékony módszert kell, hogy válassz.

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#526) Veng3ance


Veng3ance
csendes tag

Hmmm...volt még egy másik kiszemeltem is, bár róla azt hallottam, hogy kifejezetten lézeres egerekhez tervezték, s mint a leendő enyimé optikai, nem tudom, hogy mennyire lenne jó. Ez a pad a Razer Mantis (mondjuk inkább a Speed, a Control-ról azt rebesgetik, hogy a felülete hajlamosabb a sérülésre).Ez még árban sem sokkal több, mint a Steel. S vajh ez is tapad-e úgy az asztalhoz? Skatez... szöszmötölés... :O Nem lehet esetleg előregyártott teflontalpakat kapni? :))

(#527) D4nO


D4nO
csendes tag

Hi!A Mantis az szerintem nem egy árkategoria a qck-val, mivel az 6300 ft (br) körül mozog.De biztosan jobb választás mint a Qck, habár én Quake3-hoz biztosan nem szövetpadot használnék, hanem vmi keményebbet, müanyag, üveg fém bármi más..
Van a mantis és a qck közötti árkategoria, a Qpad.olyan 3,5-5,5 között mozog az ára, mérettől függően.Hamár textil, és olcsó, akkor ez alá nem menj.Ennek kicsit érdekesebb a felülete, olyan , mintha megolvasztották volna majd megint kilapitották, egy picit keméynebb, és sokkal csuszosabb mitn egy normál textil felület.Én fél évig irtottam vele UT99-ben,4x jobb mint egy Qck :).Teflon talpak meg vannak méretre vágva, Hyperglied néven fut ez a cucc, 2300 ft (br) és a legtöbb gamingmouse-ra kapható.Egy két padhoz gyártanak kivágott skatez-et még, asszem a thundernek pl ilyen..

(#528) Veng3ance


Veng3ance
csendes tag

Halihó. Köszi a tippet, kicsit utánalesek ennek a Qpadnak. Bár van egy fontos szempontom: tapadjon az alja, hogy ne csúszkáljon az asztalon rángatás alatt. Ez ilyen? Üveg, meg műanyagpadokat nem igazán szeretnék. Üveget, mert hideg és törik, valamint eléggé fülbántó a hangja (legalábbis nekem), a műanyag meg állítólag gyorsan kopik :F Meg a legtöbb kicsi, s bár én egérgyorsítást használok, még így is néha letévedek a standard textilpadomról. :) Hyperglide? Azt hittem, az más...( :C magamnak)

(#529) Veng3ance


Veng3ance
csendes tag

Ahha...megnéztem. Ránézésre is kellemes...Legyen mondjuk a Mid-Sense! Már csak azt kell tudnom, hogy stabil-e az asztalon, ill. azt, hogy biztosan jó-e hozzá a hyperglide, mert azt olvastam, hogy az egy picit vastagabb, mint a hozzátartozó skatez, s ezért lehet, hogy az optika néha kihagy... :F Egyébként nincs eladó MS 3.0-ád?? :DD

(#530) Veng3ance


Veng3ance
csendes tag

Meg még valami (bár ez talán nem egészen ebbe a topic-ba való,de gondoltam megkérdezem itt, mivel elég készségesnek tűntök, ami jó :R )mit tudtok nekem mondani a Logitech G3-ról? Nem nagyon reklámozzák, de ránézésre elég kellemes. :U

(#531) Welsing


Welsing
csendes tag

Hi!
előre is bocsi az idióta kérdésért de mi a különbség a skatez és a hyperglide között???

(#532) nahat válasza Welsing (#531) üzenetére


nahat
tag

Időrendben úgy nézet ki a dolog, hogy a jobb csúszás érdekében a padgyártó vállalatok elkezdtek teflonos anyagból készült csíkokat adni a padjaikhoz. Az 5let azóta is fentmaradt, de megpróbálták kiküszöbölni azt a hibájukat, hogy sajnos a felragasztott kis négyzetek a széleiknél vagy a csücsküknél sokszor felgöngyölödtek és idegesítő volt a velük való küszködés. Szóval az újítás abban van, hogy a kúpos testű méretre szabott teflon lábakat kezdtek árulni (ez volna a hypeglide) amivel akár a régi elkoptatott lábak is pótolhatóak lettek, illetve egyszerű saktesként is nagyon jól funkcionálnak. Méretre készítik őket, és a jobb gamer egerekhez külön árulnak. Természetesen ez a legdrágább megoldás, de idegtakarékos:)

steelpadokhoz adott skates
[kép]

mx510-eshez kapható hyperglide
[kép]

[Szerkesztve]

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#533) f_you


f_you
tag

Nah, én egérre azt mondanám, hogy 3.0, de mivel quake-ezni akarsz. ezért lehet jobb lenne az mx 518, mert azért jóval gyorsabb egér, habár ha Fatal1ty-nek jó volt a 3.0 akkor... :B
Egérpaddal kapcsolatban nemtok mit mondani, most készülök venni egy qck-et, én csak jókat hallottam róla, mondjuk ha valakinek jobban bejönnek a ''szilárd'' padok akkor szarnak fogja titulálni a qck-et ;)

[Szerkesztve]

(#534) nahat válasza f_you (#533) üzenetére


nahat
tag

A QcK-nek azonkívül semmi baja, hogy nem csúszik. És még nem is egyeneletesen nem csúszik:) Szóval hosszirányba jobban súrlódik rajra az egér, de keresztbe már könyebben csúsztatható, elég érezhető a különbség. Valószínüleg a szövésében kell keresni a okot, minden esetre műanyag pad után a qck nagyon tapadósnak tűnik. Már jó rég nem játszom, kevésbé zavar, de azért csak kényelmesebb volna egy csúszós pad. Én a mantisban látom a megoldást vagy a qpad-ban, de azok meg oltári csúnyák:(

[Szerkesztve]

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#535) Sztojcsi


Sztojcsi
tag

Most tervezek egérpadot venni G5 mellé. Mármint egyszerre venném őket. A cikk alapján elég jónak tűnnek a Razer Mantis padok, de nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem.

Ott azt írják hogy aki a gyorsat kedveli ezt vegye aki a lessút az azt. Ez nekem nem mond semmit. Eddig egy 300 ft-s egérpadom volt. Fingom nincs az egérpadok sebességéről.

Mik azok a tulajdonságok egy gamerben amik ezt befolyásolják? Vagy amint látjátok kezdő vagyok a profi egérpadoknál így mit ajánlotok?

(#536) bLL^ válasza Sztojcsi (#535) üzenetére


bLL^
senior tag

Ez már annyira sznob pr a razer részéről hogy az már fáj. :W A control érdesebb felületű mint a Speed, én 40x45cm-es epadnál nem tom elképzelni hogy vkinek arra a plusz súrlódásra lenne szüksége mert különben fél karmozdulattal lejön a padról. :P Az biztos hogy én haver Speedjét tesztelgettem mielőtt padot vettem és nagyon jó kis pad. ;)

(#537) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!

Infrás egér alá érdemes egérpadot tenni?

Banális kérdés tudom, de érdekelne a válasz :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#538) D4nO


D4nO
csendes tag

Vengeance, én is hyperglied-dal használtam a Qpadomat, nem hagy ki az optika.legalábbis az én DB-mel nem volt ilyen para.mid-sense meg tökéletesen elég,legalábbis nekem az volt pedig nem high-sensel játszom, mondjuk annyira nem is lassu.Jó választás a Qpad, a 3.0 intelihez nem nagyon tudok hozzászólni,Razer párti vagyok, de a Logitech mx518 is tökéletes választás, ha a formája bejön, akkor az si teljesen jó.Hyperglied+Qpad müködőkpées variáció, és egyáltalán nem csuszik az asztalon, mondhatni lehetetlen arrébbtolni az egérrel a kezed alatt.Csak ajánlani tudom, bár még mindig azt mondom hogy q3hoz keményebb pad ! ;D.nekem egy fUnc f10 van a kezem alatt immáron két hete kb,én nem tagadom nekem jobban bejön mint a Qpad pedig pontlövővel játszom, mégis ugrott a teljesitményem.De ez ember függő menj be pixelbe és próbáld ki, amelyika legjobban bejön, azt vedd meg :)

(#539) f_you válasza D4rkm4n (#537) üzenetére


f_you
tag

Infrás? :F :B
Minden egér alá érdemes tenni egérpadot, ha olyan dolgot művelsz vele, amihez szükséges a pontosság :)

(#540) D4rkm4n válasza f_you (#539) üzenetére


D4rkm4n
őstag

FPS-eknél elkél a pontosság :DD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#541) L@co válasza nahat (#534) üzenetére


L@co
aktív tag

Qck mini-m van. Én is észrevettem h. jobban megy a játék ha keresztbe fordítom a padot.:)

(#542) @ngel


@ngel
tag

[link]
Nah, felhívtam őket, elmentem megvettem. 3600 forint, és szerintem semmivel sem rosszabb, mint bármelyik másik pad! És ráadásul magyar termék! :DD

Eddigi tapasztalatok:
Marha pontos, pont jó a mérete, nem tudom elképzelni, hogy minek kéne 1/2 m2-es pad! Ami picit zavaró, hogy viszonylag hangos (igaz nincs hozzá teflonszalag), ha huzamosabb ideig nem használom, porosodik (igaz egy kézmozdulattal le lehet törölni). Szóval alapjában véve meg vagyok elégedve.

I don't worry about what I don't know - I worry about being sure about what I do know. - Warren Buffett

(#543) f_you válasza D4rkm4n (#540) üzenetére


f_you
tag

De gondolom az ''infrás'' egér alatt optikaira gondoltál :B

(#544) Il Dottore


Il Dottore
tag

Csá!

Játékhoz melyik egeret vegyem inkább?- bocs hogy itt teszem fel a q-t,de a másik topic halott....
Logitech MX 518
Logitech G1.

Nem tudom mire kell figyelni, mindkettőt megfogdostam, fasza mindegyik, de nem tudom melyik jobb hosszútávon.....

És még egy, ezekhez kell valami spec pad, vagy jó a szövet

Relatíve sürgős!

Köszi előre is!

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#545) Musztáng válasza Il Dottore (#544) üzenetére


Musztáng
tag

Ezt a tesztet láttad már?[link]
:))
Én MX 510-t használok és meg vagyok vele elégedve.

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#546) Il Dottore válasza Musztáng (#545) üzenetére


Il Dottore
tag

Cső!

elovastam mindegyik tesztet jókat írnak mindkettőről, de g1hez állítólag kell csuszka is....
Szövetpadon ezek jók+mennyi dő alatt kopik el mondjuk a g1 csuszka nélkül szövetpadon?

Kösz.

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#547) Musztáng válasza Il Dottore (#546) üzenetére


Musztáng
tag

Ezen az MX 510-en, amit én használok van csuszka. Nemrég került alá szövet egérpad, és azt tapasztaltam, hogy így simábban működik. Azelőtt csak az asztalon használtam egérpad nélkül és néha megakadt (én ezt az akadást a csuszkára fogtam, de lehet, hogy nincs igazam:D).
mennyi dő alatt kopik el mondjuk a g1 csuszka nélkül szövetpadon?
Ezt sajnos nemtudom.:(

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#548) Il Dottore válasza Musztáng (#547) üzenetére


Il Dottore
tag

Kösz a segítséget M!

Másvalakinek van esetleg tapasztalata?

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#549) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Az lenne a kérdésem hogy ki meik egérpadot ajánlaná játékhoz?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#550) Gr3ddy válasza [pod]Diablo (#549) üzenetére


Gr3ddy
tag

copperheadedhez egy mantis speed-et. Nekem is az van (db-hez). Jobb nem kell hozzá. :DD

win7 élményindex 7.3 :)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.