Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Apophis


Apophis
őstag

Bármikor megjöhet a Corepadem! Már nagyon várom...
Stressz-tesz:10óra intenzív CS:S, UT2k4 és WAR3 FT.
Eredmények utána... :)):)):))

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#52) Apophis


Apophis
őstag

Bakker, csak holnapra hozzák...
Stressz-teszt elhaélsztva...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#53) -Jackson- válasza Apophis (#52) üzenetére


-Jackson-
őstag

türelem... :)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#54) Apophis válasza -Jackson- (#53) üzenetére


Apophis
őstag

Pedig ma tükön ülve vártam... :))

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#55) Apophis


Apophis
őstag

Lehet zárni a topicot: megjött és baromi jó! Mintha az egér légpárnás lenne!!!
:):):):):):)::)

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#56) -Jackson- válasza Apophis (#55) üzenetére


-Jackson-
őstag

:D csuklótámasz neked sem volt hozzá?

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#57) Apophis válasza -Jackson- (#56) üzenetére


Apophis
őstag

Nem, de van 2 kis gond: túl magasra kell emelni az egeret, hogy ne érzékelje, tudud, amikor visszarakom középre. Csuklótámasz megoldja?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#58) Apophis


Apophis
őstag

up

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#59) -Jackson- válasza Apophis (#57) üzenetére


-Jackson-
őstag

ezért az egér brutál optikája a felelős... meg kell szokni :D

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#60) Apophis válasza -Jackson- (#59) üzenetére


Apophis
őstag

Elég zavaró mondjuk CS:S közben, hogy figyelnem kell az egér kellö felemelésére, de már kezdem szokni.
A pad viszont király!!!

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#61) tobo


tobo
csendes tag

Eladó üveg egérpadok! MeuPro, tökéletes eszköz grafikusok, hardcore játékosok számára. Optikai egérrel használva ultrapontos munkát és - játékok esetében - célzást tesz lehetővé.

Az egérpad felülete savmaratott, talpazata pedig gumis, így nem karcol, illetve tökéletesen tapad. Opcionális tartozék még egy speciális - egyik oldalán öntapadós - csík, melyet az egér talpára lehet ragasztani, így biztosítva a megfelelő csúszást, illetve megakadályozva az egér műanyagfelületének kopását.

Bővebben: link

http://koczan.org/?p=mousepad

(#62) obe


obe
csendes tag

üdv mindenkinek!

A héten jön meg a kiváncsiságból megrendelt , a németek által egekigmagasztalt
ratpadz ratpad, 20 ojró, referenciapadként hirdetik, én is mx510 alá rendeltem.
teszt jövő héten.

(#63) zetsumei


zetsumei
csendes tag

Ma vettem a Saturnan egy Razer exactmat-ot. Kiprobaltam mar uveg, steelpadet, de ez tetszik a legjobban, meglepett az uveget tartottam nagy eselyesnek. Remelem tenyleg elpusztithatatlan.
Annyira megtetszett hogy magamnak is veszek mert ezt ajandekba vettem.
Mennyetek probaljatok ki.

(#64) Apophis válasza zetsumei (#63) üzenetére


Apophis
őstag

Jónak tűnik, bár én a Corepademmel nagyon meg vagyok elégedve.
Az tuti, hogy műanyagot nem vennék, mert most vett haver, és sztem baromi kényelmetlen, meg persze kopik (elég gyorsan...).

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#65) -Jackson- válasza Apophis (#64) üzenetére


-Jackson-
őstag

ugye, hogy jókis pad a corepad? :D

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#66) Apophis válasza -Jackson- (#65) üzenetére


Apophis
őstag

Az hát! Látom a Razeredt, jó lehet. Én azért még maradok az MX 510-emnél.
Bár a teflonokat szarul raktam fel, és folyton visszahajlik, már rendeltem is újabb adagot, azzal majd többet szöszölök...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#67) -Jackson- válasza Apophis (#66) üzenetére


-Jackson-
őstag

510-et nemis kell lecserélni, felesleges :)
mennyi a teflon, és mekkora adag? :)
hogy raktad fel rá? nekem is kicsit leválik, de sztem ha jóval nagyobbat raksz rá, akkor csak jó lesz... mx500-at nem takarítottam meg, mielőtt felraktam, vadiúj razerről is leválik a széleinél kicsit, de ott meg púposak a talpak, nem sima felületű, szóval igazából nemgond. ha néha kicsit lejön, félrehúzódok egy sarokba (csében, nem otthon :D), és a körmömmel rásimítom, ennyi :)

sőt, mostjut eszembe, lehet kétoldalas ragasztó megoldaná, mert nekem úgytűnik, hogy ennek a szalagnak nemtúl jó a ragasztója, viszont nagyon jól csúszik. (próbáltam icemat-teflont is, de ez jobb, még icemat-en is)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#68) Apophis válasza -Jackson- (#67) üzenetére


Apophis
őstag

Én rendeltem többfélét, valamelyik csak jó lesz...
Elég nagy darabokat tettem rá, de ahogy felhajik az egér oldalára (MX510-nél közel vannak a pöckök az egér széléhez), mindíg le is jön, és tapad... Ragasztózni meg nem akarom...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#69) -Jackson- válasza Apophis (#68) üzenetére


-Jackson-
őstag

kétoldalas ragasztószalagra gondoltam, nem valami kétkomponensűre:D azért jutott eszembe, mert talán az jobban fentmarad. szinte mintha csak jobb ragasztós felületet kapna a teflon, erre gondoltam. jövhéten nekem is venni kell teflont, mert jobban kopik, mint a logitechen (gondolom mert kisebb felületen érintkezik, ugyanakkor nagyobb darab kell rá, mert mások a talpai)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#70) Apophis válasza -Jackson- (#69) üzenetére


Apophis
őstag

Hogy a francba applikáltad rá azokra a girbe-gurba talpakra a teflont? Kifli meg mittomén-alkúak...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#71) -Jackson- válasza Apophis (#70) üzenetére


-Jackson-
őstag

hát jó nagyot kellett vágni :( a kicsikre elég 2*1cm-es, a nagyra meg kb 3*2 centiset kellett...

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#72) Apophis válasza -Jackson- (#71) üzenetére


Apophis
őstag

De jó lehet a gumis felület! Engem eléggé zavar az enyém sima, csúszós gombja. És nagyon zsírosodik.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#73) Köpci-85


Köpci-85
csendes tag

Hali! nekem egy MS IntelliMouse Optical 1.1a van es az lenne a kerdes hogy most vennek en is egerpadot de azt olvastam hogy az Icemat kihagy az optikai egereknel ez igaz?

(#74) Apophis


Apophis
őstag

Tök jó, megjelent az új Corepad egérpad, és kibővült a skatez választékuk: Bővebben: link, végre van teflon méretre vágva, még a Diamondback kifliszerű talpaira is, nem is olyan drágán. Én már rendeltem is egy készletet az MX 510-emre...

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#75) -Jackson- válasza Apophis (#74) üzenetére


-Jackson-
őstag

fain, múlthéten vettem pont teflont, 20 centit adtak 900+fáér.
cserébe itt a linken 7 EUR + posta a diamondbackre való 2 szett. szvsz 20 centiből kijön simán 3-4 csere.
majd szólj, ha megjött a tied, éshogy mennyivolt a valós költség.

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#76) Apophis válasza -Jackson- (#75) üzenetére


Apophis
őstag

Milyen teflont? Hol?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#77) -Jackson- válasza Apophis (#76) üzenetére


-Jackson-
őstag

corepadra való szürkét. a pixel már árulja :)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#78) Apophis válasza -Jackson- (#77) üzenetére


Apophis
őstag

Nem lehet lemondni a rendelést?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#79) -Jackson- válasza Apophis (#78) üzenetére


-Jackson-
őstag

jókérdés, mikor rendelted? :)
max ha nemmegy a lemondás, akkor ha elkopik többet nemkell rendelned :)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#80) Apophis válasza -Jackson- (#79) üzenetére


Apophis
őstag

Egy órája... de nem találtam a honlapon semmi lemondás-szerűt. Szted mennyi idő, míg kihozzák?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#81) -Jackson- válasza Apophis (#80) üzenetére


-Jackson-
őstag

pár nap biztos. írj egy mailt a címre ahova a rendelés megy, vagy asszem a contact@corepad.com -ra. de lehet nem contact, hanem info:F az oldalukon fentvan :) írj oda, és tedd hozzá, hogy értesítsenek ha a lemondás sikeres volt

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#82) Apophis


Apophis
őstag

Írtam nekik egy mailt, remélem válaszolnak...
De a pixelben nem találtam!

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#83) -Jackson- válasza Apophis (#82) üzenetére


-Jackson-
őstag

van nekik, ne aggódj. fater hozott árlistát, azon rajtavan. az oldalukon még nincs

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#84) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

erről a MeuPro padról van vkinek tapasztalata, baráti ár, jó speckók, de mégis.
Bővebben: link

- no es importante -

(#85) Apophis válasza Sixkiller6 (#84) üzenetére


Apophis
őstag

Ha a design nem a mindened, akkor sztem jó vétel, mert minőségben valszeg ugyanaz, mint mondjuk egy Corepad. De van, akinek ez a letisztult, csicsamentes design jön be. Eddig jókat hallottam róla (1 havernak van).

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#86) sNooZe``


sNooZe``
csendes tag

Hello . Nekem kéne 1 4D egérpad vagy bármi más jó egérpad !
email címem : klkj@freemail.hu

Mihály Tamás

(#87) sNooZe``


sNooZe``
csendes tag

Hella.
Kéne 1 4D egérpad !!! Akinek van elado 4D egérpadja az irjon ide :
klkj@freemail.hu

Mihály Tamás

(#88) sNooZe``


sNooZe``
csendes tag

Hella .
Kéne egy 4D egérpad maximum 5000 ft-ért postaköltséggel !!!
Ha valakinek van eladó 4D vagy everglide , corepad egérpadja akkor irjon nekem a :
klkj@freemail.hu email címre !!

Mihály Tamás

(#89) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

X-Ray Rhunderpad 8/9 a legjobb választás ha itthon kapható. Szerepelt 1 tesztben a Corepaddal is és lemosott mindent a színről. fUnc szintén jó kis pad, igazából csak méretbeli különbség van közte és a Thunder 8 között. Üveg és fém padok helyből felejtősek, első hangos második pontatlan sok egérrel. Csak műanyag padban szabad gondolkodni. Igaz ezeket meg minimum 2 évente le kell cserélni mert kopnak azért. Skate használata kötelező a műanyagokhoz!

(#90) sNooZe``


sNooZe``
csendes tag

lofasz

Mihály Tamás

(#91) Demonic


Demonic
csendes tag

En is beruhaztam egy uj egerpadba es ugy gondoltam ki kene probalni az uveget, vegul vettem egy corepad magnat. Elso tapasztalatok lesujtoak voltam mert ha gyorsan megrantottam az egerem (mx500) akkor bizony hibadzott. A problemat igen konnyen megoldottam raktam az egerpad ala egy feher lapot es lam kiraly minden, steelpad 4d rol valtottam es most igy 4 nap jatek utan azt mondhatom megerte a penzet

(#92) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Nekem is mx5100 em van és szeretnék venni egy pro gamer egérpadot max 7000 ért. De nem tudom milyet.Pls help me. Lehet hogy Meupro lesz az milyen pls help me sürgős lenne

(#93) Sev!er


Sev!er
aktív tag

UP!

(#96) Sev!er


Sev!er
aktív tag

PLS segítsetek mert sürgős ajándékba viszempls helpo me:(

(#97) Salak


Salak
tag

Nos,ha bruttó 7k-t szánsz rá,akkor én egy steelpad 4d-t ajánlanék. Nagyon tuti és elég baráti az ára is :)

"Winners never quit and quitters never win."

(#98) Sev!er


Sev!er
aktív tag

ÉS az üveges vagy a szövetes jobb vagy a teflonos mx510 hez?

(#99) Sev!er


Sev!er
aktív tag

PLS help me!
UP
UP
nagyon kéne egy jó egérpad
a steelpad 4d-re azt irja hogy nem jó logitechele

(#100) Sev!er


Sev!er
aktív tag

ÉS profi gamernek kéne

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.