Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) nahat


nahat
tag

Az S&S zseniálisan csúszik. Kell, hogy legyen az egeren hyperglide, vagy bármi csúszka (de hyperglide szerintem a legjobb hozzá) és hibátlan. Függetlenül ettől meg lehet rajta állítani az egeret (fejen ügye:))Csak azt tudom elképzelni, hogy nem volt rendesen felcsúszkázva az egere. Az archetype-on kívül az összes említett padot kipróbálam eddig, és szerintem a szövet padok közel sem csúsznak úgy mint az S&S (az üvegpadokat meg nem annyira szeretem).

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#252) S.Sanct


S.Sanct
csendes tag

Hello!
Nekem most razer copperhead-em van és azt szeretném meg kérdezni hogy ahoz melyik pad lenne a legjobb?! A razer eXactmat-ot gondoltam de nem tudom hogy az menyire jó hozzá mert hallotam olyat hogy a mantis jobb hozzá....! És a másik kérdésem hogy hol lehet a legolcsobban hozá jutni valami jó padhoz (pl.: amiket leirtam)??? Elöre is köszi a válaszokat,véleményeket!!!

(#253) bLL^ válasza S.Sanct (#252) üzenetére


bLL^
senior tag

Razer Mantis Speed meg Steelpad 5L amik biztos jók(kompatibilisek) CH alá (5 és 8,5 az áruk jobb helyeken) vagy Steelpad Qck van 5ezer alatt. :)

[Szerkesztve]

(#254) S.Sanct válasza bLL^ (#253) üzenetére


S.Sanct
csendes tag

oks köszi! azt meg tudod mondani hol lehet olcson (vagy legalább is olcsobban mint némely hejen ahol pl.: az 5l az 10000Ft) kapni????Egy eXactmat az egyáltalán nem kompatibilis hozzá vagy csak jobb nála mantis és az 5L???

[Szerkesztve]

(#255) bLL^ válasza S.Sanct (#254) üzenetére


bLL^
senior tag

Én pl tatabányai egyszerű számtechboltban rendeltem az 5L-em és 3 napon múlva már meg is volt 8700 Ft bruttóért. :DD Csak szinplán jobb. :)

[Szerkesztve]

(#256) S.Sanct válasza bLL^ (#255) üzenetére


S.Sanct
csendes tag

ja az ugy jó!!! én gödöllön néztem magamnak egeret és 5 bolban jártam ebböl 4-ben azt mondták hogy aztse tudják mi az a razer márka 1 ben meg azt hogy azt csak nagyon kevés helyen árulnak igy náluk nincs :) ezért kérdeztem hátha tud valaki valami netes olcso oldalt vagy esetleg peste n1 jó boltot

(#257) mukos válasza S.Sanct (#256) üzenetére


mukos
tag

http://www.pixel.hu/

(#258) Bubibéka


Bubibéka
csendes tag

Helló, egy G5 ös egerem van :P ami elég jó :DD és azt szeretném kérdezni h milyen egérpadot vegyek hozzá.Azt hallottam h a lézeres egerekhez a szövet egérpad jó vagy az üveg.Hát nekem QPAD om van és az a 2 eggyütt :P JÓ választás v idővel cseréljem le?

(#259) bLL^ válasza Bubibéka (#258) üzenetére


bLL^
senior tag

Ha hibázik az optika rajta akkor ajánlom a Steelpad 5L-t:) Nekem is azvan. Vagy ha nem eléggé csuszik akkor műanyagból Steelpad S&S az ász. :))


[Szerkesztve]

(#260) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Üdv Mindenkinek

Reazer CopperHead egeret szeretnék venni mostanában és nézni hozzá valamilyen padot ...

Eddig Diamondback + exactmat combóm volt, nagyon meg voltam vele elégedve ...

Mit ajánlotok? Amikkel szemezgettem az exactmat, a Mantis Speed (Ez sajna nagyon nagy ...) és a func archetype ... ez utóbbi tetszik, főleg mivel kétoldalas mint az e4xactmat (Bár én annak a controll oldalátsosem használtam ... nem nagyon jött be ...)

Onlibe teszteket nézegetem, de személyes tapasztaata van valakinek ezzel a duóval?

Amgelo69: te mivel használod? Vélemény?

15-én mennék pestre bevásárolni, addig kellene eldöntenem!

Előre is köszi!!!

Life is shor...

(#261) L4D1K válasza DummyBoy (#260) üzenetére


L4D1K
őstag

Szasz.! Ha rám hallgatsz nem cseréled el a mostani párost( nem lebeszélni akarlak csak a tapasztalat ;) ) Ha megvagy vele elégedve mért kell lecserélni?
Nem tudom van e már jó driver a Copperhead-hez, amikor én használtam fél éve, akkor nagyon tré volt (értsd úgy az egér nem birja követni a hirtelen mozdulatokat és ''szaggat'') minden felületen. De ha mégis rászánod magad akkor Qpad mert azt a Razerek naon szeretik, főleg xtra csúszkával. A jó h ebből 3 méret van low, mid, high sens-hez is. Mantisból csakis a speed használható. Az exactmat controll oldala zabálja a csúszkát de k***a pontos is. De menj be inkább a Pixelbe (pixel.hu) és próbáld ki személyesen a padokat,. mert ott lehet.

# ANTAL Tuning #

(#262) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Nemértelek titeteket. Majdnem minenkinek közületek király egere van >8000Ft
az árához mért DPI-vel. Pl. egy diamondback-hez, copperhead-hoz ''12000-16000Ft'' felesleges egy 10000Ft-s egérpad. Én is néztem őket, de a végén vettem egy SteelPad Qck-Mini-t :)) ugyanis én csuklóból játszok, frissen vásárolt copperheademmel. Mondjuk nekem a fő indok az volt hogy fém padokon azt irtak a laseres egerek kihagynak ''gyártó és fórum'' egyaránt, többi meg nemigazan jön be tapintásra.
Ergo szerintem Steelpad Qck tökéletes a maga 2000Ft-s árával.

És szeretném megkérdezni hogy az exactmat ami aluminium mien?? saját tapasztalat ??
csak azért mert azvan irva mindenhova specialized for optical and ball mouse :F .

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#263) L4D1K válasza Eugene Roe (#262) üzenetére


L4D1K
őstag

Az exactmat nagyon jó pad, csak szokni kell mert először sztem fura kicsit. Mindkét oldala a feltűntetett feladatra kiváló, a controll oldalon jobban fogy a csúszka. Nekem vastag volt a pad ezért nem vettem meg. Az árából veszek 1 Qpad XL-t ami asszem 5-6 ropi bruttó. Ja és pl nekem azért kell a jó pad mert a Razer Viper amit használok igen kényes, pl: pörög a világos vagy fényes felületen és ez zavaró főleg 1-es sensinél. A steelpad Qck nagyon jó mert occsó de ha csuklóból jáccasz sztem kényelmetlen.

Az exactmat saját tapasztalat Viperrel és Dimondback-kel is.
A Razer Viper az < 8000 :P :P :P :P :P
Erről ennyit ;] ;] ;]

# ANTAL Tuning #

(#264) DummyBoy válasza Eugene Roe (#262) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Nem felesleges ... nekem a DB-hez Exactmat volt, mert azon ment a legjobban, azon maimálisan kényelmes volt ...

Aszittem :) :) Most CopperHead van func ArcheType-al, és NEKEM állítom jobb mint az exactmat ...

De ez egy olyan dolog amit csak magadnak tudsz eldönteni !!!

Life is shor...

(#265) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Pfff köcce, de neked exatmat-tal hibázott vagy valami vagy csak egyszerűen jobb a FUNC ??

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#266) kovsol


kovsol
titán

hát nekem ''csak'' egy MX518 van de egy kb 3 éves nagyon jóminöségű mosható teljesen fekete textil egérpadom van és totál megvagyok vele elégedve... nem süpped be mint sokan szokták mondogatni felülete mai napig nem kopott és nem vált fel, és a szivacs is jó kemyén, kellően nagy is mindez 500Ft alatt
láttam már több ezer forintos egérpadokat és nem dobtam hátast tölűk

May the Force be with you!

(#267) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Nem hibázott ... vagy legalábbis nem vettem észre ...

Egyszerűen kényelmesebb melegebb halkabb volt ... ennyi ... meg talán jobban csúszott ...

500HUF szövet vs. x000 HUF komolyabb pad ... használd huzamosabb ideig, észrevehetően ''Szárazabb, tisztább érzés'' :)

Szvsz én akkor is jobban szeretem ha nem játszom csak eccerűen dolgozom ... feldobtam az ötletet a főnöknek, de valami okból kiröhögött :)

Life is shor...

(#268) kovsol válasza DummyBoy (#267) üzenetére


kovsol
titán

''Egyszerűen kényelmesebb melegebb halkabb volt''
halkabb egy egérpad ?
''Szárazabb, tisztább érzés''
csak elne élvezz tőle ;]

May the Force be with you!

(#269) DummyBoy válasza kovsol (#268) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Jaja ... húzd végig egy műanyag valamit mondjuk egy alumíniumlapon, utánna egy műanyagon ... Rájössz mire gondoltam :)

Ja és pontosabban: ''Tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés :) ''

Life is shor...

(#270) bLL^ válasza DummyBoy (#269) üzenetére


bLL^
senior tag

''Tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés '' Ez elmehetne tamponreklámnak. ;]

(#271) DummyBoy válasza bLL^ (#270) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Valszeg azért mert betétreklám :)

Life is shor...

(#272) ALI_G válasza L|zsidoboz (#21) üzenetére


ALI_G
veterán

L|zsidoboz:
A linken amit írtál van még egy további link, ami a cikkre vinne, de az már nincs meg.
Lehet már láttam a cikket, de biztos ami biztos jó lenne ha vki elmondaná mi is volt ott. Sajnos a drágalátos egerem nem igazán szereti a gyors rántásokat és sokxor megdeglek miatta. (vagy legalább is ráfogom). Ezenkívül az egeremet imádom, annak ellenére, hofy rádiós és nem viseli a gyors ide-oda rántásokat, ami kis rate-nél rosz. És nem, nem olyan nehéz mint gondolja az ember, vagy én már megszoktam. Ha az optikája jobb lenne, semmi pénzért nem cserélném le.

(#273) ALI_G


ALI_G
veterán

:DD

(#274) ALI_G


ALI_G
veterán

:DD

(#275) Dtomi


Dtomi
őstag

SAVVAL MARATOTT ÜVEG EGÉRPAD AKÁR EGYEDI MÉRETBEN IS!!! 2500HUF nomak@c2.hu

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#276) Razor_alpha


Razor_alpha
tag

Corepad vagy x-Ray thunder 8 ... műanyag de nem kopik ... (a steelpad nah az kopik, tapasztalat ... ) a corepead csúszik rendesen kicsit vasta de nem vészes - a thunder ugyszint ez vizsont műanyag, de nem kell megijedni ezt nem olyan könnyű elkoptatni (ráadás hoy 2 különböző felülete is van sima és érdes) nekem nem sikerült pedig eleget CSzek kis sensoval ami ''állítólag'' még fokozza a kopást ... én ezt a kettőt ajánlom mindenkinek ... a köznépi steelpadok is nagyon jók tudnak lenni, kezdetben plusz ha nagyon megszoktad már, de ha teheted ezek tuti befutók, ajánlom hozzá az icemat és steelpad skateket ...

(#277) Patrick


Patrick
addikt

Csátok!
Egy MX518-hoz melyik a legjobb pad? Pénz nem számít! :DDD :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#278) Kanczy válasza Patrick (#277) üzenetére


Kanczy
veterán

QcK-t nagyon tudom ajánlani...azelőtt Steelpad 4D-m volt,és ódzkodtam a szövetpadoktól,de nagyon sirály...olcsó és f*sza :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#279) Patrick válasza Kanczy (#278) üzenetére


Patrick
addikt

QcK-m van nekem is most, kb fél éves...3 helyen már annyira megkopott, hogy néha nem mozog az egérkurzor :DDD

Icemat-ról mi a vélemény? :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#280) tracky


tracky
csendes tag

Egérpad választása függ az egértől is.
legtöbb egérhez tökéletesen jó a Steelpad S&S vagy Xray 8as(nekem a 9es verzió valahogy nem jött be)
Könnyebb egerekhez(Pl logitec g1) vagy a nagyobb felbontású egerekhez(razer szeria,G5) inkább szövet egérpadokat ajánlanak(Everglide fnatic,Qck,Steelpad 5l undsoweiter).Bár én S&S játszok :D

De ár érték arányba énis a Qck,Xray 8 mellet vagyok.

[Szerkesztve]

zbk

(#281) tracky válasza Patrick (#279) üzenetére


tracky
csendes tag

Icemat nekem nagyon nem jött be. Csuklom nem szerette a hideg üveget meg karistol :D

zbk

(#282) Kalwa


Kalwa
tag

Üdv!

Logitech MX518 -as egérhez melyik egérpadot ajánljátok a kettő közül? :)

- Func sUrface1030 Archetype,
- X-Ray Thunder 8

Köszi!

(#283) bLL^ válasza Kalwa (#282) üzenetére


bLL^
senior tag

X-Ray T8 :)

(#284) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Ha, ha ha, hi, ha ha, nah kicsit benőtt a fejem lágya... vettem gazdaságos Qck-t és szerintem az tökéletes, legalábbis Diamondback-kel. ''tesóm gépe''
Azt szeretném viszont megkérdezni, hogy mivel MANTIS kilőve gigantikus méretei miatt, hogy a SteelPad 5L az ''kemény''/''szilárd'' ?? ;) csak annyi, hogy szövetből van ?? Mert mondom nekem Qck is megfelel csakhát nézzen ki én gépem jobban mint a tesómé, ugyhogy kék %l mellé kék Copperhead jó vállasztás vagy Qck is megfelel ??
Qck 2500HUF, 5L 8500HUF megér ennyit a különdbség ?? jobb annyival ?? tudom sok a kérdés dehát ez van....

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#285) bLL^ válasza Eugene Roe (#284) üzenetére


bLL^
senior tag

1. Jah 2. is, meg még 4 rétegből 3. Ottvan tesód qck-je ha neked jó akkor ja. 4-5. pixel-be ki lehet próbálni... :)

(#286) Dictator^


Dictator^
veterán

best egerpad :) [ marmint ami az inteliimouse alatt van :) ]

[link]

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#287) bLL^ válasza Dictator^ (#286) üzenetére


bLL^
senior tag

Az egy darab szőnyeg? :DD

(#288) Dictator^ válasza bLL^ (#287) üzenetére


Dictator^
veterán

ugyvan! a legtökéletesebb egér pad :) legalábbis eddig annak bizonyult, és itt a haverok között kezd eléggé elterjedni ;)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#289) Patrick


Patrick
addikt

Jó egérpad, csak gyorsan kopik sajna, amúgy játékra tökéletes sztem, oylan lövéseket ad be, hihetetlen! :D
De majd veszeg üveget

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#290) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Látom kicsit berohadt a TOPIC nah mind-1, ujjab kérdés ICEMAT-2 az jó lézeres egérhez ?? Tom aluminiumok nemjok lézerhez és az üveg ?? ;)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#291) bLL^ válasza Eugene Roe (#290) üzenetére


bLL^
senior tag

Azse, néz csak rá a CH topicra. ;)

(#292) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Sejtettem ezt mondod latta mar valaki az ÚJ QPAD-CT-ket ?? naon kiralyak... szerintem... ;)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#293) Patrick


Patrick
addikt

Van itt valakinek üvegje? :D Tapasztalat?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#294) bLL^ válasza Patrick (#293) üzenetére


bLL^
senior tag

Hát az ablakban elég vastag meg kétrétegű, a másik üvegünket meg szélvédőnek hívja apu és állandóan leszarja a galamb, szóval elég költséges tisztántartani. =D

(#295) slayer006 válasza bLL^ (#294) üzenetére


slayer006
addikt

:DDD :DDD :DDD
:)) :))

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#296) Patrick válasza bLL^ (#294) üzenetére


Patrick
addikt

Kabbe :D

Icemat 2-re vagy Corepad-ra gondoltam te nagyon okos :D

Steel nekem nem jó gamre..vagyis jó, de nagyon gyorsan kopik és koszolódik! :(

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#297) bLL^ válasza Patrick (#296) üzenetére


bLL^
senior tag

Ok vágom. Csak túl magas volt a labda. :C :DD :C

(#298) bLL^ válasza Patrick (#296) üzenetére


bLL^
senior tag

Oszt társamnak Icemat 2-je van, párszor toltam rajta...milyen egérhez kéne tapasztalat, mert pl neki mx518-a van és azzal szuperál. :)

(#299) Patrick válasza bLL^ (#297) üzenetére


Patrick
addikt

Akkor fonákkal lécci :D :C :DD

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#300) Patrick válasza bLL^ (#298) üzenetére


Patrick
addikt

mx 518-hoz igen...tehát szuperál? Remek! Köszi! :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.