Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) N3v3r7and válasza Rhino666 (#650) üzenetére


N3v3r7and
tag

Nova Killer :C :DDD (Nagyon örülök neki)
Amúgy komolyan: erről mindenki azt írja, hogy strapabíró, csak ez drágább mint 5
:R

(#652) Rhino666 válasza N3v3r7and (#651) üzenetére


Rhino666
őstag

Nova Winner! :R

Szerintem bőven elég lesz. Pont 225mm-t használtam ki a 4D szélességéből, mert rálógott a billentyűzet a szélére. :DDD Ráadásul belefér a keretbe is. :C

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#653) bLL^ válasza Calibos (#649) üzenetére


bLL^
senior tag

Razer Mantisból mind2 próbáltam, nekem a Control jobban tetszett.

(#654) bLL^ válasza Rhino666 (#650) üzenetére


bLL^
senior tag

Mivel a Revolution lézeres, SZVSZ a te padod is a Razer Mantis lenne. Viszont a novák designja is elég jó. :)

(#655) Rhino666 válasza bLL^ (#654) üzenetére


Rhino666
őstag

Találtam még ebben az árkategóriában egy padot. Raptor P4. Ez mennyire számít jónak? Nem nagyon találtam róla tesztet, használ egyáltalán valaki ilyesmit, vagy biztosabb ha a Novánál maradok? :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#656) N3v3r7and


N3v3r7and
tag

Van itt egyáltalán valaki aki próbálta valamelyik nova padot lézeres egérrel?
Most itt van nállam a killer, de a G5 csak késöbb jön. Eddig csak optic egérrel próbáltam.
Félek, hogy megjön és nem fog vele menni. :(
(bár az 1.1-es frissítés állítólag segít :U )

[Szerkesztve]

(#657) Teofilus


Teofilus
csendes tag

Sziasztok!

Van egy nagy problémám! Ma vettem egy Kensington zselés egérpadot, aminek ''különleges bevonatú'' a padja ''nagyobb precizitás'' érdekében, de az optikai egerem ide-oda ugrál rajta, ha kicsit gyorsabban mozgatom az egeret (dupla görgős fullos A4-tech egerem van, optikai, nem lézeres). A mocskos, redvás textilen meg tök jól, precizen elvan. Mi lehet a baj?? Szar az egerem, vagy csak lézeres egérrel lehet jól használni?? Légyszi segítsetek! 2100 Ft-ért vettem az Office Depot-ban ezt a xart... :W
Még az is lehet, hogy az a baj, hogy fekete, mert a világosabb színeket jobban szereti (a piros optikai fény is elhalványul ha valami világos cucc kerül alá, de ezen a feketén teljes gőzzel világít, mintha nem is érzékelné). :O

Itt van egy link a cucchoz: [link]

(#658) Teofilus válasza Teofilus (#657) üzenetére


Teofilus
csendes tag

Ja egyébként ez egy: A4tech WOP-49 optikai 800DPI
(tudom nem nagy szám, de azért működnie kéne ilyen egérpadon nem?)

[Szerkesztve]

(#660) Calibos válasza Teofilus (#658) üzenetére


Calibos
addikt

Szerintem a kettő egymással úgymond nem kompatibilis. Vagy veszel másik egérpadot vagy egeret cserélsz.

(#661) Teofilus válasza Calibos (#660) üzenetére


Teofilus
csendes tag

És milyen egeret vegyek?

(#662) Calibos válasza Teofilus (#661) üzenetére


Calibos
addikt

Olvasgattam itt hozzászólásokat és volt rá példa amikkor egy egérpad egy egérrel nem illett össze. Ha a szövet padon műkszik az egered akkor azzal semmi gond!

LogiT MX518,- egy nagyon jó széria, plusz olvastam egy tesztet a drága egerekről, kicsit kiábrándító hogy mennyire nem érdemes bizonyos esetekben drága egeret venni!

(#663) Teofilus válasza Calibos (#662) üzenetére


Teofilus
csendes tag

Az jó! Kisker ára 11 ezer! Nézek egyet itt PH-n. Köszi! (nem a padhoz veszem az egeret, amúgyis újat akartam venni... :))

(#664) Calibos válasza Teofilus (#663) üzenetére


Calibos
addikt

Normális egérpadok 3-4 ezernél kezdődnek és efelett már kimondottan gamelésre!

nem szar az a egér, sokan örülnének egy ilyenek is ;)

(#665) Teofilus válasza Calibos (#664) üzenetére


Teofilus
csendes tag

Végül odaadtam faternak a padot, veszek inkább egy másikat (valami gamer padot) :U

(#666) Rhino666


Rhino666
őstag

Lehet, hogy mégis egy fUnc 1030 lesz belőle. :)) Mennyire szeretik a lézeres egerek (MX Revolution)? :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#667) BigBear válasza Rhino666 (#666) üzenetére


BigBear
senior tag

Ugyan nekem nem sima 1030-am, hanem Arche padom volt/van, de ment rajta minden, nem volt probléma optikai és lézeres egerekkel se. (MX Rev. is van)

Viszont - mint egyébként az összes műanyag pad - ez is kopik. Nálam a sima oldala nem bírt fél évet se, már a másikat nyüstölöm (illetve már tesó...). Sajna a műanyag padok ilyenek. Viszont tényleg nagyon-nagyon jó pad, talán a legjobb amivel találkoztam.

(#668) Rhino666 válasza BigBear (#667) üzenetére


Rhino666
őstag

Azt hiszem, az arche verzió pont a lézeres egerek miatt készült... :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#669) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mától icematet használok mx518cal, és kijelenthetem hogy nem hangos és nem hideg.
mivel volt aki korábban ilyet állított ha jól emléxem
:R

[Szerkesztve]

(#670) N3v3r7and


N3v3r7and
tag

Most tértem haza egy G5-el :D
Egyszerűen tökéletes :)
És a legjobb: tökéletesen működik a Nova Killeremmel, ami ugye csillogó műanyag.
Alapból rajta van az 1.1-es update. Setpointot még nem raktam fel, de minden jól megy.
Egyáltlán megéri felrakni?? :U

(#671) [G@B] válasza whitezo88 (#669) üzenetére


[G@B]
tag

:DDD :C

VR6 // by vw vento

(#672) whitezo88 válasza [G@B] (#671) üzenetére


whitezo88
nagyúr

á látom te is írtad ezt korábban :B nekem a padsurfer van fent de nincs gondom, windowsba belőttem hogy csuklómozgatás nélkül elérjek mindenhova, CS-t még nem próbáltam, majd oda is belövöm vmi alacsony sens-sel :))

(#673) janee_


janee_
tag

csáo szerintetek egy razer copperhead vagy egy razer deathadder egérhez meik lenne a legjobb egérpad vagy van valami teszt egérpadokrol köszi :)

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#674) [G@B] válasza janee_ (#673) üzenetére


[G@B]
tag

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
kellemes olvasgatást :DDD

VR6 // by vw vento

(#675) janee_ válasza [G@B] (#674) üzenetére


janee_
tag

ha jol láttom a mantis a legjobb legalábbis sztem tehát ez jo lesz sztetek a copperhead-hez vagy a deathadder-hez? :)
jah és kösszi a linkeket

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#676) [G@B] válasza janee_ (#675) üzenetére


[G@B]
tag

igen sokan ajánlják a copperhead -hez a mantis-t.én speciel nem találkoztam vele.

a copperhead hány hz-et nyom usb hack-el?nekem a diamondback átlagba 760-780 at megy

szivesen a linket:)

VR6 // by vw vento

(#677) janee_ válasza [G@B] (#676) üzenetére


janee_
tag

exactmat-rol mit gondolsz? :)) 7k nem olyan sok érte

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#678) [G@B] válasza janee_ (#677) üzenetére


[G@B]
tag

1ik havernak eXactMat ja van, razerrel, hyperglide skatez...jól csúszik, főleg ha felmelegedik a kezedtől meg a súrlódástól, csak sztem kicsi rajta a használható terület.furcsa alakja van,de sztem jó pad.de az icemat 2.0 jobb:)minden téren...nem kopik, jobban csúszik, stb....és nem sokkal drágább az e.mattól.

annyira gáz sztem tanácsot adni h mit vegyen a másik....mert nagyon szubjektív dolog...lehet h nekem nem tetszik a steelpad s&s , de valaki meg mást nem használna csak azt....attól függ ki miylen sense-el játszik, meg főleg kinek mi jön be...:)

VR6 // by vw vento

(#679) janee_ válasza [G@B] (#678) üzenetére


janee_
tag

most nagy szenszel moszt egy mx 518-van egy Rhinocort pad alatta nem rosz mondjuk
a kövi egér amihez kéne deadhadder nem tom hogy mien szenszekl fogok játcani valoszinu hogy 800-1200 dpi :)
az icemat 2.0 az mennyire jo a razerek mellé?
ex és mantis között gondolkozom gondolom speed lesz akár meiket választaom :)

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#680) whitezo88 válasza janee_ (#679) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azt csiripelik hogy lézeregér (CH) nem csípi az icematet de optikai alá fasza

[Szerkesztve]

(#681) janee_ válasza whitezo88 (#680) üzenetére


janee_
tag

d.a lézeres? :B

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#682) [G@B] válasza janee_ (#679) üzenetére


[G@B]
tag

nagyon jó:)
én imádom, nem adnám oda semmiért....(de azé' egy qpad ot kipróbálnék...de ez nekem tökéletesen megfelel, beleszerettem :P )

VR6 // by vw vento

(#683) [G@B] válasza whitezo88 (#680) üzenetére


[G@B]
tag

én láttam már olyat akinek simán megy, semmi probléma:) de mondjuk akinek nem elég a db, akkor no comment:)

VR6 // by vw vento

(#684) janee_ válasza [G@B] (#682) üzenetére


janee_
tag

:D nekem azért jobban bejon a man meg az ex

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#685) whitezo88 válasza [G@B] (#682) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az miből van?

nekem az icemat azért is tetszik mert üveg és az eredetibb meg vagányabb ;]
amúgy nem vagyok sznob :DD

(#686) [G@B] válasza whitezo88 (#685) üzenetére


[G@B]
tag

a qpadot kérdezted? az textil & teflon bevonat a tetején

én nem azért veszek meg egy egérpadot mert vagányabb:)hanem mert jobban tetszik rajta a rágcsáló ''viselkedése'' ;)

VR6 // by vw vento

(#687) [G@B] válasza janee_ (#684) üzenetére


[G@B]
tag

ezt mondtam... :) hiába mondom én h jobb ez v az, ha valakinek más tetszik:)

VR6 // by vw vento

(#688) janee_ válasza [G@B] (#687) üzenetére


janee_
tag

:D :C

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#689) Oliverda


Oliverda
félisten

Sziasztok!

Egérpadot szeretnék vásárolni...le szeretném cserélni a képes magazint ami az MX1000-es Logitech egerem alatt van. :DDD

Kitételek: fekete vagy sötét szürke legyen, vékony, nehéz, és ne legyen túl drága. Ja, nem nagyon játszok, tehát nem HC gamer edition-re fáj a fogam. :)

Előre is köszi a javaslatokat! :R

[Szerkesztve]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#690) Gyok2


Gyok2
aktív tag

3 itt felsorolt es javasolt egerpadot volt alkalmam probalni egy G7 + Hyperglide-dal.
Steelpad Qck - Jo kis pad, nem is draga, de nehez egerrel kicsit durva a felulet.
Nova /Killer - Ez is jo pad, nem tul hangos, de ez se korcsolyapalya. A kicsi olcso, a nagy nem.
Func Archetype 1030 sUrface - Ez viszont korcsolyapalya /a sima fele/, de hamar elkopik es jo draga, viszont lehet, hogy a Hyperglide kemeny felulete koptatta el, a Logitech puha talpai lehet jobban kimeltek volna.

Ha mar felmerult
1. fekete, vekony, gumirozott
2. szurke-ezust, vekony, gumi alju
3. fekete, kicsit vastagabb, gumitappancsos tobbe-kevesbe stabil.

[Szerkesztve]

Tiszta Windows rendes ház

(#691) Oliverda válasza Gyok2 (#690) üzenetére


Oliverda
félisten

Ha mar felmerult
1. fekete, vekony, gumirozott
2. szurke-ezust, vekony, gumi alju
3. fekete, kicsit vastagabb, gumitappancsos tobbe-kevesbe stabil.


Ez most nekem szólt? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#692) Djuree


Djuree
félisten

Terratec mystify razer boomslang 2100

ehhez kellene a hozzá való eredeti egérpad. tudja valaki hol tudom beszerezni és mennyibe kerül? :F

vagy esetleg van valami jó alternatíva? :F
:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#693) [G@B] válasza Oliverda (#689) üzenetére


[G@B]
tag

mit jelent az h nehéz?:D

VR6 // by vw vento

(#694) Oliverda válasza [G@B] (#693) üzenetére


Oliverda
félisten

Mondjuk 100-200 gramm. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#695) dDiego


dDiego
aktív tag

Hello!

Tudtok mondani valamilyen módszert, amivel nem károsítom az egérpadomat, de mégis normálisan meg lehet tisztítani?

Mantis speed-ről van szó és néhol már olyan retkes, hogy akad rajt a Copperhead. :D

báránybőr = juhhéj

(#696) [G@B] válasza Oliverda (#694) üzenetére


[G@B]
tag

nézd meg a #674-es hsz-emet. ott van pár link az egérpadokról. sztem ha onnan nem tudsz választani, akkor nemtom mit tanácsoljak...:D

VR6 // by vw vento

(#697) Djuree


Djuree
félisten

Q-pad milyen lenne egy Razer Boomslang 2100-al? :F

Amúgy mindenki a pixelt ajánlgatja, pedig a redtowerben olcsóbbak a dolgok, és van is akkora választék... :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#698) nahat válasza Djuree (#697) üzenetére


nahat
tag

És milyen igazad van. Mármint a redtower témában. Erről én eddig miért nem tudtam? Sokkal korrektebb árak.
A Razer Boomslanghoz még nem volt szerencsém. Nem tudod véletlenül mik azok a méretjelzések a redtower árlistájában, hogy mondjuk H méretű qpad?

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#699) slayer006 válasza nahat (#698) üzenetére


slayer006
addikt

[link]
nagyon fasza pad
mx518 -el használom több, mint 1 éve

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#700) nahat válasza slayer006 (#699) üzenetére


nahat
tag

Köszi
A ''H'' betű zavart meg, mert eddig a legkisebbet ''S''-nek ismertem, de értem már, H mint highsens, jogos. Pont mx518 alá volna érdekes, esetleg mással is próbáltad? Jelenleg steel qck van alatta, de most már szeretném ha valami jobban csúszós kerülne alá. Írtad, hogy 1 éve használod már, nem kopik esetleg? Közepe?

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.