Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) harylmu válasza warrior28 (#1650) üzenetére


harylmu
őstag

SteelPad QcK

(#1652) mindfreak válasza warrior28 (#1650) üzenetére


mindfreak
őstag

Razer Mantis, Roccat Sense, Everglide Titan. Nincs velük tapasztalatom, csak gondoltam írom. :B

(#1653) old gray válasza mindfreak (#1649) üzenetére


old gray
addikt

Akkor marad az olcsó szövetpad.

Eddig is megfelelt, de úgy gondoltam ha precízebben tudok lőni / mozogni egy profi egérpaddal akkor befektetek egyre.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1654) warrior28 válasza harylmu (#1651) üzenetére


warrior28
aktív tag

Köszi, sztem (majd) ilyet veszek.

mindfreak: Ezek túl nagyok és drágák (a legtöbb) nekem! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1655) mindfreak válasza old gray (#1653) üzenetére


mindfreak
őstag

A felülete szerintem semmivel sem jobb, ellenben az alja tapad, és nagyobb a felülete is, szvl egy olcsóbbat én kipróbálnék a helyedben, pl. Steelpad QcK-t!

(#1656) old gray válasza mindfreak (#1655) üzenetére


old gray
addikt

Ok, köszi az infokat. :R

Utánanézek Steelpad Qck teszteknek. Jah az is nagyon fontos, hogy tartós legyen, 1/2 év után ne kelljen kidobni....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1657) harylmu válasza old gray (#1656) üzenetére


harylmu
őstag

Kicsit igényes a QcK /havi 1 tisztítás/ de hosszútávon is tökéletes barát maradhat. Ja és ne igazán cigizz fölötte. ;)

(#1658) mindfreak


mindfreak
őstag

(#1659) Hunter2


Hunter2
addikt

Pécsen tudtok valami helyet ahol lehet venni normálisabb egérpadokat? Steelpad, Razer, Qpad, stb. :F

[ Szerkesztve ]

(#1660) BullZeye


BullZeye
veterán

üdv!
ahogy írtátok sokan SteelPad QcK jó egérpad, aszem veszek is egyet, viszont elötte egy kérdésem lenne, hogy a 150 forintos egérpadoknál van egy gyakori és idegesítő hiba, miszerint sok használatnál elég hamar a szélük elkezd feljönni, és ha egy picit is feljön akkor lehet kidobni mert napokon belül az egész leválik...ennél ez elképzelhető vagy azért 2800 forintos egérpadnál ilyenek nem nagyon történnek? Csak mert kb ennyi ami mellette szól személyszerint...mert szövet az szövet azon nem tudnak sokat változtatni vagy újítani így nem hiszem hogy sokkal jobb lenne a siklása vagy jobban pocicionálna az egér 2800 forint miatt ;) így marad a minőség :D

(#1661) whYz válasza BullZeye (#1660) üzenetére


whYz
addikt

hát azért qck-nál is előfordulhat ilyesmi csak kb 2-3 év után :)) (de általába elöbb elkoszolódik, elkopik)
a szövetek között is több féle van hisz nem mind1, hogy milyen anyagból készül milyen a szövése stb... a qck egy nem túl csúszós, kifejezetten low sensre ajánlott és nagyon pontos pad

(#1662) BullZeye válasza whYz (#1661) üzenetére


BullZeye
veterán

elkoszolódik? :D ezexerint ennél nem játszik a bevágom a mosógépbe azt had szóljon? :O

csak mert amit most használok az közel 6 éves, és haverom hozta pestről valami expo kiállításról, ott volt ingyen reklám felület :D (vagy csak lenyúlta mert azt hitte ingyen van XD )

[ Szerkesztve ]

(#1663) whYz válasza BullZeye (#1662) üzenetére


whYz
addikt

hát legtöbb esetben az segíthet bár már fentebb írták, hogy mosás se segített rajta(valszeg elkopott) de ár/érték arányban ez a legjobb pad

(#1664) BullZeye válasza whYz (#1663) üzenetére


BullZeye
veterán

kösszi, hozzá is csaptam rendelési listámhoz a sima közepes QCK-t remélem jó lesz :) már régóta keresek normális egérpadot, csak valahogy mindig azt mondták hogy jó a tescos is...de nem az >> hiába olcsó idegesítő ha 2-3 havonta kell újat venni :O

(#1665) harylmu válasza BullZeye (#1664) üzenetére


harylmu
őstag

Hidd el hogy iszonyatosan fog tetszeni. :) (Az első két hétben igen. :DDD ) Csak aztán a tisztítás ugye...

(#1666) BullZeye válasza harylmu (#1665) üzenetére


BullZeye
veterán

Mindenki ezzel a tisztítás dologgal jön, mi benne a nagy cucc, vagy miben más mint a hagyományos szövet pad? Fogom megfordítom meg egy ronggyal letörlöm a port róla :D és kész, vagy ez valami ultra porfogó dolog? :D

Vagy ti ráöntitek az italt, meg lehamuzzátok? :D mert a mostani szövet padom télleg legalább 5-6 éves, és kopni kopik, ezért kell lecserélni :D de nem kimondottan nehezen tisztítható :D

[ Szerkesztve ]

(#1667) ragyoti válasza Hunter2 (#1659) üzenetére


ragyoti
csendes tag

Épp ma voltam bent a Vhcomban patkány-alávalóért.
Berendeltem egy Steelpad Qck minit, de nem biztos, hogy a héten megérkezik.
A normát méretű (32x27) viszont volt a nagykerben.

(#1668) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Sziasztok
Szeretnem par tapasztaltabb ember segitseget kerni.
Van egy Logitech mx518 egerem, es egy SteelPad QcK-m, de szeretnem valami komolyabb egerpadot. Eddig QPad CT es SteelPad 5L jott szamitasba, de utobbibol amint latom ketfele valtozat van, egy nagyon jol kinezo kek es egy sima fekete, es persze az elobbit eleg nehez beszerezni... Mas otletekre is nyitott vagyok :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1669) harylmu válasza SQX_Barto (#1668) üzenetére


harylmu
őstag

Razer Mantis Speed / Qpad XT-R
én ezeket ajánlom :)

(#1670) @rglaaf válasza SQX_Barto (#1668) üzenetére


@rglaaf
veterán

X-ray Thunder
steel 5L :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#1671) SQX_Barto válasza harylmu (#1669) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Razer Mantis kicsit mar nagy nekem, QPad XT-R -nek nem tetszik a formaja :)
Steelpad 5L-bol csak a regebbi valtozat tetszett de nem tudom elerheto-e meg...
X-Ray ThunderPad 8 -at is szamitasba vettem, de nem lenne konnyu beszerezni, eddig a QPad CT a legszimpatikusapp, meg Roccat Sense, EVerglide Titan esetleg func...
Nem tudom meg, de CT szimpi 21£os araval :)
Koszi a segitseget mindkettotoknek :R

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1672) harylmu válasza SQX_Barto (#1671) üzenetére


harylmu
őstag

Az Everglide Titan-t nagyon dícsérik külföldi fórumokon (gotfrag.com) !

(#1673) WolfheartGR válasza SQX_Barto (#1668) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Qpad Gate o1
Például, nekem ez csüccsenik az egér alatt :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#1674) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Ugy nez ki oktober korul hazaugrom, akkor majd beugrok a pixelbe, ha tudok es kiprobalok parat, lehet olcsobb is lesz mint itt.
De koszi minden otletet :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1675) harylmu válasza SQX_Barto (#1674) üzenetére


harylmu
őstag

Így van, ez a legegyszerűbb. Többször voltam már a pixelbe. Korrektek, szinte az összes egeret & egérpadot ki tudod próbálni. Everglide azt hiszem nincs. De a QcK heavy-re majd vegyél egy pillantást. :)

[ Szerkesztve ]

(#1676) SQX_Barto válasza harylmu (#1675) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Heavy mennyiben kulonbozik?
Mert sima egy kicsit talan csalodas volt, ezert akarok egy komolyabb padot...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1677) harylmu válasza SQX_Barto (#1676) üzenetére


harylmu
őstag

Majd kipróbálod. :)

(#1678) ATI válasza SQX_Barto (#1676) üzenetére


ATI
senior tag

Vastagabb, mint a sima QcK és a QcK+, s méretben a kettő között van.

(#1679) ATI


ATI
senior tag

Most rendeltem egy ilyen padot:
Razer Goliathus Speed Edition

Banditnál 4k alatt van a legnagyobb méretű pad (444mm X 355mm X 4.3mm), ami sztem elég jó ár érte. Elvileg ez a pad a Mantis utódja. Van belőle Control Edition is.

Bocs, ha volt már róla szó.

[ Szerkesztve ]

(#1680) Xelo


Xelo
addikt

nektek QcK meddig bírta? a nagyobb változata volt nekem, kb egy éve vettem, és már teljesen elvéknyult, elkopott. egyébként elégedett voltam vele, G5 érzékelője szerette, DE nem a legjobb párosítás: a qck magához vonzza az összes koszt, és végül a g5ön illetve a kábelén köt ki a por. valszeg ezért nem bánom hogy razer exactmat jött helyette.. gép nincs keddig, de már próbálgattam, a speed oldala fog szerintem tetszeni. egy kérdés: g5nél ha lekopnak a lábai lehet utólag venni?

[ Szerkesztve ]

(#1681) SQX_Barto válasza Xelo (#1680) üzenetére


SQX_Barto
addikt

nekem par honapja van meg, birja a gyurodest, bar azt hiszem valamire be kellene ruhaznom eger talpara (otletek sracok?)
enyhen vizes szivacs csodakra kepes, bar a rojtosodo szelekkel nem tud mit kezdeni...
koszt tenyleg vonzza, ba sztem nem veszesen

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1682) Xelo válasza SQX_Barto (#1681) üzenetére


Xelo
addikt

én kétszer mostam ki kézzel, de rossz ötlet volt: kb 2napba telt a száradása :D bár szvsz qck a legjobb az árkategóriájában

(#1683) sourcer válasza Xelo (#1680) üzenetére


sourcer
csendes tag

Persze hogy lehet. Amúgy Mantis Speed + G5 szerintem kaki kombó :( :DDD

One Shot One Kill, No Luck Just Skill

(#1684) FefeeX


FefeeX
veterán

Mi a vélemény erről esetleg?

(#1685) sourcer válasza FefeeX (#1684) üzenetére


sourcer
csendes tag

Én csak ezt a TT padot ismerem, de ez egy hulladék, nem hiszem hogy ez az új sokkal jobb lenne. :(

One Shot One Kill, No Luck Just Skill

(#1686) harylmu válasza FefeeX (#1684) üzenetére


harylmu
őstag

A mindenkinek tökéletesen bevállt SteelPad QcK-t ajánlom, ha padot szeretnél venni.

(#1687) SQX_Barto válasza harylmu (#1686) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Egyetertek, nekem is talan csak jobban oda kellett volna figyelnem a tisztitasra, meg kellene valami mx518-am aljara.
Szerintetek mt erdemes venni?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1688) bLL^


bLL^
senior tag

Csak azt nem értem, hogyha a Qck kopik, porosodik és rojtosodik miért ajánlja mindenki? Valószinűleg ezért az egyik ha nem a legolcsóbb pad. :U Két éve használok 5L-t és még mindig tökéletes állapotban van, egyedül az alján található ragacsos rész vesztett a tapadásból.
Ha valakinek van Steelpad SP vagy Razer Goliathus Speed padja megköszönném ha írna kicsit a tapasztalatairól.

(#1689) bLL^ válasza SQX_Barto (#1687) üzenetére


bLL^
senior tag

hyperglide for MX510/8

(#1690) harylmu válasza bLL^ (#1688) üzenetére


harylmu
őstag

Nem kopik! Igazából csak hosszútávon vannak problémák, de azok se zavaróak. Nem mindenki hc playa, hogy neki a legtökéletesebb pad kell 8-ért. Otthonra/irodába szerintem bőven elég a qck.

(#1691) bLL^ válasza harylmu (#1690) üzenetére


bLL^
senior tag

A "hosszútáv" eléggé relatív. :))

(#1692) -Jackson-


-Jackson-
őstag

qpad XL-em még mindig nagyon jó, 3 éves

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#1693) ATI


ATI
senior tag

Hali!

Én QcK-ról váltottam goliathusra, a vastagsága és a mérete miatt (a legnagyobb goliathust vettem meg, alig 4k volt). A QcK-val semmi problémám nem volt, még csak nem is rojtosodott, csak mkicsit koszólódott. Tökéletesen tapad még mindig a gumírozott alja.

A Goliathus sztem a legjobb szövet pad ma a piacon, ráadásul jólárasított. Mx518-am van, tökéletesen működik rajta. Design-ra is bejön.

(#1694) bLL^ válasza ATI (#1693) üzenetére


bLL^
senior tag

:R

Azóta megtetszett mégegy pad Roccat Sense Adrenalin Blue, csak kár, hogy nagyon vékony. Túl nagy a szövetpad kínálat. :D

[ Szerkesztve ]

(#1695) ATI válasza bLL^ (#1694) üzenetére


ATI
senior tag

Ja, szinte már izlés dolga, ki milyet választ, akkora a választék.

(#1696) mindfreak válasza ATI (#1693) üzenetére


mindfreak
őstag

Mivel másabb a Goliathus, mint a Mantis?

(#1697) ATI válasza mindfreak (#1696) üzenetére


ATI
senior tag

Állítólag továbbfejlesztett fibertek szövet van rajta, de sztem max annyi a különbség, hogy a goliathuson nincs minta, full fekete az egész, csak két kisebb logo van rajta :) Mantisom nem volt, szal nincs gyakorlati tapasztalatom.

szerk: s úgy néz ki olcsóbb a goliathus, mint a mantis ugyanakkora méretben persze.

[ Szerkesztve ]

(#1698) mindfreak válasza ATI (#1697) üzenetére


mindfreak
őstag

Hol lehet már kapni? Szvsz, jobban néz ki feketén, mint a Mantis.

(#1699) ATI válasza mindfreak (#1698) üzenetére


ATI
senior tag

Én Bandittól rendeltem, 3800valamennyi volt. Pár nap alatt megjött.

Érdemes a legnagyobbat venni, bár nemtom elfér-e nálad.

[ Szerkesztve ]

(#1700) ATI


ATI
senior tag

Így néz ki az enyém:
Kép01
Kép02

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.