Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

új shidenkai (shocking)

ha valakinek új vesére van szüksége szerintem Synthwave nemsokára árulni fog egyet ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14002) Synthwave válasza FireKeeper (#14001) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jónak tűnik, de annak nem örülök, hogy az XSOFT keményebb lett.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14003) 4nick8 válasza FireKeeper (#14001) üzenetére


4nick8
őstag

Tudtuk hogy fejlesztik a Shidenkai v2-t és az XXL zerot is. Btw

(#14004) Synthwave válasza 4nick8 (#14003) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Random időközönként rá szoktam nézni a hirdetésedre, de ha időközben becsúszik egy L-es Shidenkai XSOFT feketében (szürkében), nyugodtan dobhatsz egy megelőző privit! :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14005) omfgk


omfgk
addikt

Az XL Zero most sok helyen olcsóbb lett.

https://egerpad.arukereso.hu/artisan/classic-zero-xsoft-xl-p812206752/

17k.

(#14006) 4nick8 válasza omfgk (#14005) üzenetére


4nick8
őstag

A classic

(#14007) Synthwave válasza 4nick8 (#14006) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem amúgy is jobb, mint a Ninja FX, így meg aztán pláne.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14008) Hoffer


Hoffer
őstag

Sziasztok,

Mi a vélemény az zöld manónál kapható Rapture RESPAWN GLOW XL egérpadról?
A szintén akcióban lévő SteelSeries Qck Prism-hez hasonlítva mit tudhat?
Méretben pontosan megegyeznek, minőség?

:R

[ Szerkesztve ]

(#14009) FireKeeper válasza Hoffer (#14008) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

engedd el az RGB-t. ha világítás kell tegyél LED szalagot az asztallap oldalára.

amúgy munkahelyi zúzósnak a sima respawn-t használom medium méretben (kellett hirtelen egy olcsó szövet pad varrott szélekkel), nem egy világmegváltó, de annyi pénzért elmegy.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14010) grigo


grigo
őstag

Sziasztok. Egy ideje már olvasgatlak benneteket. Olyan odaadással tudtok beszélni egy egérpadról, hogy elindult bennem a vásárlási spirál :)
Baromira tetszenek ezek a desktop méretű padok, amin egér billentyűzet is elfér, de le tudok rá tenni telefont fülest és mondjuk nem az asztal lapjára pakolgatom.
Artisant nem igazán látok ilyen jellemzően 900x400mm körüli méretben. Rengeteg linket látok, illetve hivatkzást a maxgamingre, úgyhogy az a kép alakult ki bennem, hogy "ott szart biztos nem árulnak". Ott nézelődök egyelőre.
Segítenétek annyval, hogy mondjuk 3-4 gyártót megnevezték amivel biztos nem lövök mellé? Esetleg még amire kíváncsi lennék hogy ezeknek a padoknak a tapintása milyen? Nem tudok konkrét anyagot megnevezni, de van az a típus (biztos talákoztatok vele) ami mintha belekapaszkodna a bőrödbe és olyan nagyon kellemetlen megtapintani. Néha softshell kabátoknál van nálam ez az érzés. Futhatok bele ilyenbe?

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#14011) joergie


joergie
őstag

Hali!
van egy hp omen egérpadom(4mm). ráférne a egy tisztítás. mit javasoltok ilyen textil egérpad esetén?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#14012) Evil Snowman válasza joergie (#14011) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Én langyos víz, szappan és fogkefe kombóval szoktam takarítani a szövet padjaimat. Utána egy törölközővel finoman áttörlöm aztán hagyom megszáradni

(#14013) Synthwave válasza joergie (#14011) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mosógépben mosózsákban 30 fokon, kímélő programmal, centrifuga és hozzáadott mosószer nélkül mosni, majd kiakasztani száradni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14014) PROTRON


PROTRON
addikt

Üdv,

Tudom lerágott csont, de egy újszülöttnek minden vicc új.
Irodában kolleginának egyik kezét már megműtötték csuklójában alagút szindrómával, amíg rehabilitálja azt a kezét, szeretne irodistaként dolgozni a másikkal, amit próbál kímélni.
Na most ehhez eddig nem volt egyáltalán egérpadja a fa asztalon.

Tudom, az "ergo" szót szitok szóként kezelitek, de akkor milyen egérpadot ajánlotok?
Egyelőre kipróbálunk egy 8 mm magas külön csuklótámaszt [ KENSINGTON ERGOSOFT - K50436EU ].

De más vonalon arra vagyok kíváncsi:
milyen szövet egérpadot ajánlotok(akár vastagabbat)?
Irodai környezet (excel, word, acrobat pro ), tehát nem a gamer pontosság meg sebesség a fontos.

Árat azért nem tudok, mert azért az egészséget nehéz beárazni, meg hazai boltban egyszerűen tudok céges számlára vásárolni.

Azért kitöltöm a listát:
1. Mennyi a keret?
- fentebbi alapján jelenleg nem tudok keretet
2. Használtpiac / külföldi rendelés szóba jöhet?
- jobb lenne új, de ha van tuti tipp használt piacról, az is jó (ezért sem tudok árat írni)
- külföldi rendelés is működik, csak bonyibb;
3. Mekkora hely van az asztalodon, milyen érzékenységgel játszol?
- kisebb vagy közepes méretű egérpadnak van hely, mivel a billentyűzet helyén sokszor papírokkal foglalkozik, olyankor feltolja a billzetet is
4. Milyen egérrel fogod használni?
- Lenovo Legion M300, nem akar "ergo" egeret
5. Van-e valami konkrét preferenciád?
- szövet anyag jobbnak tűnik neki

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#14015) ferni válasza PROTRON (#14014) üzenetére


ferni
őstag

Könnyebb egér sokkal többet fog segíteni, mint ilyen csoda egérpadok.

Az az egér fixen nagyon nagy neki és a 88 grammjával már könnyűnek se számít.
Konkrétan ez a Lenovo egér méretei alapján már tényleg nagyon nagy kézre ajánlott.
Mellesleg maga az egér meg fixen nem ajánlott :DDD

Új egér meg normális egérpad, mellé ezzel a Kensington cuccal elégnek kell lennie.

(#14016) Synthwave válasza PROTRON (#14014) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Tudom, az "ergo" szót szitok szóként kezelitek"

Nem, alapvető igényként, csak talán a definíciója alatt értünk mást.

Szerintem tőle kellene venni egy jóárasított Artisan Zero XSOFT-ot (ez a legpuhább, "squishy", effektíve újak, és lényegesen olcsóbbak, mint ha boltban vennéd, és tán még a céges számla is megoldható, bár ezt már vele kell megbeszélned) a kellő méretben (valószínűleg egy M-es is bőven elég) és egy ultrakönnyű egeret, ami maximum 50-60 grammos. Mondjuk kézmérettől függően egy Pulsar Xlite V2 / Xlite V2 minit vagy egy G-Wolves Skoll SK-S-t (Minit).

Nekem is tropán vannak a kezeim, szóval érzékeny vagyok az ilyesmire, és tudom, hogy nem játszani kell.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14017) PROTRON válasza Synthwave (#14016) üzenetére


PROTRON
addikt

Köszönöm a tanácsokat, tehát vannak ilyen extra soft anyagú egérpadok, ez tettszik.
Amúgy eléggé hosszú ujjai vannak és Ő kérte az ilyen formájú egeret, akkoriban még nem volt diagnosztizálva nála ez a betegség.
Az orvosa elmondása szerint nem konkrétan a mostani irodai munkától alakult ki a baj, genetikailag kódolva volt, így a munkahelyi környezete csak egy kicsikét gyorsított az elkerülhetetlenen...orvos szerint.

A korábbi, a Hp AIO géphez kapott egerén a gombokat úgy kellett erővel megnyomni hogy kapcsoljanak, de ragaszkodott hozzá, mert hogy "minek költeni ilyenre". :D

Na majd nézek valami hasonló alakú, de könnyebb egeret az ajánlott listákról...

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#14018) Synthwave válasza PROTRON (#14017) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kellene egy pontos kézméret (és fogási stílus), és akkor nem muszáj randomra nézni valamit.

Ettől eltekintve akár preferálja, akár nem, ezek a jobbkezes formák jóval pihentetőbbek a kéznek.

"de ragaszkodott hozzá, mert hogy "minek költeni ilyenre"."

"Például azért, hogy ne egy rakás sz@rból kelljen minden nap, órákon keresztül homokvárat építeni."

:D

Ez egy olyan dolog, hogy gereblyével vagy tompa baltával nem megyek fát aprítani, pláne nem hívatásszerűen.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14019) PROTRON válasza Synthwave (#14018) üzenetére


PROTRON
addikt

Jobbkezes forma alatt az "ergo" egerekre gondolsz?
Bár tudom ez már egeres topic, bocsi.

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#14020) Drenadar


Drenadar
veterán

sziasztok!

xtrfy gp5 paddal rendelkezem, jól értem ezt csak simán be lehet dobni a mosógépbe mosószer semmi nélkül és jó lesz? van valami kockázat? :)

(#14021) Zaied válasza Drenadar (#14020) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Én azért egy mosózsákba beleraknám.

(#14022) demmer123


demmer123
őstag

Tudtok ajánlani egy xxl egérpadot max ebbe a méretekben?

Szélesség 900 mm az lehet nagyobb is akár.
Mélység 400 - 450mm max 500mm.

Jelenleg egy kingston hyperx fury s használok ehhez hasonló kéne sebességben.

[ Szerkesztve ]

(#14023) FireKeeper válasza demmer123 (#14022) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha gyorsat akarsz akkor Endgame Gear MPC-890
ha lassabbat akkor talán Pulsar Paracontrol V2, vagy Asus Rog Sheath black

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14024) ferni válasza FireKeeper (#14023) üzenetére


ferni
őstag

Szerintem túl érdes lenne neki az MPC meg a Paracontrol is a mostani padja után.

[ Szerkesztve ]

(#14025) demmer123 válasza ferni (#14024) üzenetére


demmer123
őstag

A túl érdes pad nem jó sajna, közbe ezt találtam még ez is érdes?
Csak nem tudom hol kapható feketében.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14026) Zaied válasza ferni (#14024) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Elég érdes az a hyperx fury is...

Odin Gaming Infinity se javasolnám így, az is egy érdesebb felület.

Kodiak padok?

[ Szerkesztve ]

(#14027) Synthwave válasza PROTRON (#14019) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aha. Amiket írtam példának, szerintem baromi kényelmesek. Ez nyilván szubjektív, de pihentetőbbek a kéznek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14028) ferni válasza Zaied (#14026) üzenetére


ferni
őstag

Mondjuk a Kodiak padok az jó ötlet, beszarás milyen jól néznek ki az új dizájnok.

[link]
Itt az összes nagy méretű

Nekem ez a kedvencem

[ Szerkesztve ]

(#14029) Zaied válasza ferni (#14028) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Talán még valami limitált QcK válltozat vagy a Puretrak Talent. Ilyen nagy padba elég kevés a klasszikusan selymes tapintású pad.

Most bőven van választék kodiakból.

(#14030) demmer123 válasza ferni (#14028) üzenetére


demmer123
őstag

Nem tudom hogy tudnám megszokni ezt a kodiak egérpadot, én inkább full feketéket szeretem.

GLORIOUS G-XXL FULL DESK SPEED/CONTROL egérpadnak is érdes a felülete?

[ Szerkesztve ]

(#14031) ferni


ferni
őstag

Artisannal új 6 mm-es mousepad base, amit most próbálgatnak, érdekes lehet mi lesz ebből.
link1
link2

Ez csak ami benne van, nem maga az egérpad.

[ Szerkesztve ]

(#14032) Synthwave válasza ferni (#14031) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14033) PCProfessor válasza Drenadar (#14020) üzenetére


PCProfessor
aktív tag

Nem dobtam mosógépbe, mindig kézzel mostam ki(mosóporral) a padjaim. Aztán öblítés és szárítom.

Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

(#14034) VPG


VPG
újonc

Üdv!
Olyan egéralátétet keresek, ami csak három feltételnek kell megfeleljen: 60x40 centis, szegett szegély, anyaga nem filc.
Nem egerészéshez kell, henem egy kisasztalra. Csak egyet találtam, de ez sajnos filc: [link]
Köszönöm

(#14035) ferni válasza VPG (#14034) üzenetére


ferni
őstag

Ez egy kb nem létező méret egérpadokban.

Egyedüli esélyed a https://shop.x-raypad.com/

Ők gyártanak egyéni méretet is, de van náluk ez a 60x40es méret is.

Ez ilyen ~13.000 Ft lenne szállítással plusz a vám-on ki tudja lenne-e vele valami.

Vannak szép mintásak is, hátha kisasztalra az jobb lenne :DDD

Vagy ilyen amazon/aliexpress és társai lehet még megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#14036) Synthwave válasza ferni (#14035) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olyan mintát raknak rá, amilyet akarsz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14037) Zaied válasza Synthwave (#14036) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Ha jól értem csak egy terítő kell neki, azt meg kap az ikeába is…

[ Szerkesztve ]

(#14038) ferni válasza Zaied (#14037) üzenetére


ferni
őstag

Túl kell tolni mindig mindent is, nem szabad megelégedni egy sima terítővel :DDD

(#14039) Zaied válasza ferni (#14038) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Akkor egy nagyméretű artisan amit ollóval körbevág :))
vagy valmi üveg/kerámia pad
vagy ragasztható műanyag pad

[ Szerkesztve ]

(#14040) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a kínai üvegpad vajon megéri az árát? (~40k-t most tuti nem fogok erre költeni.)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14041) Synthwave válasza janos666 (#14040) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, megtudod, ha megveszed...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14042) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hozzám került szotyiért egy narancssárga PureTrak P-51 Mustang drága Teréz anyánknak köszönhetően (csak ő feltehetőleg nem szociopata :DDD), így néhány gondolatban gyorsan összefoglalnám az eddig együtt eltöltött (rövid) időt.

–Kilapítva jön egy igen-igen guszta "borítékban", amelyen a harmadik kedvenc repülőgépem, a North American Aviation P-51D Mustang ábárja látható műszaki stílusban, és van rajta egy kukkolórés, hogy kibontás nélkül is lásd a színét.

–Egy hajlékony plasztik (a termékoldal papírnak írja, de ez papír?) merevítőlap van alatta, ami az alját védi, és ami lefejtéskor olyan statikus töltést produkált, hogy szó szerint az égnek állt tőle a maradék hajam.

–490 x 420 x 3,5 mm-es méret, szóval böszme nagy, csak a töredékének a töredékét használom ki (~14,6 cm/360°, azaz ~7,3 cm/180°-os ingame sens), viszont sokkal jobban mutat, mint egy papírzsebkendőnyi alátét.

–A színe nagyon élénk, vonzza a tekintetet, és a jobb alsó sarkában lévő márkajelzés szintben van a felülettel.

–Az alfa cellás, SOFT puhaságú, mérsékelten süppedős alap RENDKíVÜL jól letapad a helyére. Túlságosan jól. Megküzdöttem vele, mire normálisan leraktam, mert belóg fölé egy monitor pivotban, így nem volt zavartalan hozzáférés a neki szánt placchoz, de azt garantálom, hogy nem fog elmozdulni a helyéről. Amúgy nem ragacsos vagy ilyenek, hibátlanul ellátja a feladatát, ugyanakkor az Artisan poron habszivacsát a gördülékenyebb pozícionálhatósága miatt jobban kedvelem (illetve van belőle még puhább).

–A felület nagyon sima tapintású, se nem túl lassú, se nem túl gyors, az Artisan Zeronál valamivel fürgébb (a termékoldal szerint körülbelül 10 százalékkal gyorsabb a PureTrak CL1 szériás padoknál), és összességében egy igen kiegyensúlyozott mid-speed megoldásról van szó. A tapintása kicsit fura, mikor puszta ujjakkal érek hozzá a hideg futkározik a hátamon (a csuklómnál nem zavaró); olyasmit érzek, mint mikor valaki a csempén csoszog papuccsal vagy az iskola táblát b@ssza a körmével kréta helyett. Talán mintha vertikálisan egy leheletnyivel lassabb lenne, mint horizontálisan, de ha az is, valóban nem számottevő a differencia.

–Jól együttműködik a G-Wolves sleeve-jével.

–A varrás a felület szintje alatt van, igen sűrű szövésű, igényes, simán Artisan színvonal (ha nem tán még jobb is picit).

–Tudomásom szerint a natúr fekete változat egy picivel lassabb, mint a kék vagy a narancs.

–A Hyperglide MX-2-es G-Wolves HSK Stardusttal már az első nap sikerült egy world rank 3 UV max speedrunt produkálni rajta klasszikus Doomban egy jó kis slaughter mapon (ejj, pedig másodpercen belül volt a második hely). : >

–Teljesen indokolt az 40 dolláros/50 eurós ár, egy minden ízében high-end szövetpadról van szó, amin nincs semmilyen bevonat, pedig tapintásra az ember azt hihetné, hogy nem szimpla textil.

–Bejövős cucc, még szórakozok vele egy darabig, de az Artisan Shidenkai XSOFT megmarad mainnek, ez meg átvándorol a LAN-os géphez.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14043) Synthwave válasza Synthwave (#14042) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, az előbb csak meglett a 2. hely, nem is kevéssel, harr harr. :D

Azt amúgy elfelejtettem írni, hogy pontosan akkora és ugyanolyan vastag, mint az XL-es Artisanok, valószínűleg nem véletlenül.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14044) janos666 válasza Synthwave (#14041) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Esetleg valami ajánlás a random noname és pl. Razer közt (árban noname-hez közelebb)?
Ha látott esetleg valaki használtan, de sérülésmentesen, akkor az is jöhet.
Jobban szeretem a speed, mint a control felületet (bár a kétoldalas padokon el szoktam koptatni mindkettőt, mielőtt eldobom őket).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14045) koxx


koxx
MODERÁTOR

Nem tudom minőségben hol helyezkednek el a rangsorban, de 5k-ért nem tűnnek annyira rossz vételnek az xtrfy gp4 padok. [link]

(#14046) Synthwave válasza janos666 (#14044) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Üvegből mindegyik nagyjából az az árszegmens, de ha tudod, hogy bejön, akkor egyszeri beruházás, és veled megy a sírba. Már ha PTFE-vel használod.

–valamilyen SkyPad
–Pulsar Superglide
–Cerapad
–a Razer

Maximum apró.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14047) FireKeeper válasza janos666 (#14044) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha speed pad kell, szerintem az Endgame Gear MPC is jó vétel, nem túl drága, és elég tartós is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14048) janos666 válasza FireKeeper (#14047) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kb. hány óra intenzív használat (pl. videojáték) után kezd el kikopni a legmelegebb ponton? Végig bír legalább egy 100 órás RPG kampányt, mielőtt már kezd megjelenni a kopás? :DDD Viszonylag nagy CPI-t használok, mert nem akarok kapcsolgatni a 4k Windows asztal és videójáték közt, inkább megszoktam játékhoz is azt, ami dekstophoz jó, így bármekkora a pad, viszonylag kis fontban szoktam kikoptatni, nem egyenletesen (mondjuk egy nagy és téglalap alakút 3x is meg tudok fordítani síkban, mielőtt eldobom).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14049) Zaied válasza janos666 (#14048) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Nincs alternatív olcsó megoldása a dolognak, hacsak nem akarsz szenvedni/próbálkozni. Vagy szövet és “gyorsan” kopik (nem tudom esdig mit használtál, de van bőven pad ami 100 órát lazán kibír, ez nem egy teljesíthetetlen kívánság), vagy üveg és örök élet…

Az üvegre már kaptál egy listát fentebb, szövetbe én Puretrakban vagy Artisanban gondolkoznék csak, Allsop Raindrop. Először itt néznék szét: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14050) Synthwave válasza janos666 (#14048) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A szenzor felbontásának nem sok köze van a sensitivityhez. 3200 cpi-n is is lehet 5, meg 50 cm-en fordulni 180 fokot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.