Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) stargazer


stargazer
senior tag

optikai egerek melyik fajta padot szeretik jobban? mert mégsem habut veszek hanem deathadder-t. a razerpro-n exactmatot ajánlanak grafikai preciziós munkához, ami nagyon elgondolkodtató. egérpadrol még mindig nem tudok dönteni.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#752) stargazer


stargazer
senior tag

ez az icemat tényleg nagyon kecsegtető. igazábol a kettő között vacilálok: icemat vagy exactmat. az exactmatban előny hogy van csuklótámasz és kétoldalas, viszont nem tudom az aluminium mennyire tartós. én puha fémnek ismerem, és aggaszt hogy mi van ha nagyon hamar elkopik. az üveg meg igaz h kényelem szempontjábol nem az igazi mert kemény, de ugynakkor ez az előnye is, mert valszeg ezen csúszik a legjobban az egér, és úgy gondolom h kopásállóbb lehet. nemtudom h különálló csuklótámaszt lehet-e kapni, de utánanézek. ha lehet és ráadásul valami pofásat, márkásat, akkor sztem icemat lesz. az icemat oldalon nem láttam csuklótámaszt. hülyék h nem csinálnak. tuti h lenne aki igényli.

csak azt kéne tudnom az icematrol, hogy a 2.0 csak annyiban más hogy nagyobb, vagy a felületét is fejlesztették a régihez képest. az hogy a 2.0 nagy, az azt jelenti hogy lowsens pad? vagy egyáltalán milyen sens-nek szánják? az az igazság hogy úgy látom h a legtöbb gamer lowsens játszik, és ennek próbálnak meg a gyártók is leginkább kedvezni.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#753) -FreaK- válasza stargazer (#752) üzenetére


-FreaK-
veterán

A normál optikáthasználó egereknek szinte teljesen mind1 h milyen felületen használod, a lézeres optikájúaknak viszont már egyáltalán nem, pl az üveget úgytudom kifejezetten nem szeretik.
Nekem volt icemat2őm, és hát többet vártam tőle, nem igazán voltam megelégedve vele, a későbbiekben meg kezdtem megutálni.. elöször is nem csúszik olyan jól mint amire számítottam(sőt.. az s&s nem kicsit jobb nála ilyen téren(meg más téren is)), ami elég zavaró volt hogy elég kellemetlen hangot adott ki mikor mozgott rajta az egér, főleg ha egy morzsa vagy akár porszem került alá, ilyenkor olyan hangja volt mint mikor karcolod az üveget valamivel.Emellett meg nagyon zabálta a teflont viszonylag kemény igénybevétellel ha jól emlékszem 4-5naponta cserélni kellett a teflont az alján..
Az icemat2 csak méretében különbözik a sima icemattól.Az h low senseseknek készült annyiban merül ki h viszonylag nagy a felülete(illetve ma már ez nem is számít nagynak).
Ha a kettő között hezitálsz én mindenképpen az exactmat-ot javaslom.Az igaz h az alu puha fémnek számít de azért hidd el hogy ilyen felhasználásra bőven kemény:) Elkopni nem nagyon fogy évek alatt sem:)
Én amúgy az s&s-t ajánlom(esetleg az 5L-t de azt még nem próbáltam) az szerintem neked tökéletes lesz.

(#754) BigBear


BigBear
senior tag

Exactmathoz annyit, hogy annyi köze van az alumíniumhoz, mint nekem. Semmi...
A felülete műanyag és így aztán nagyon szépen kopik.

(#755) stargazer válasza BigBear (#754) üzenetére


stargazer
senior tag

ezt én is olvastam vhol hogy igazábol műanyag a felülete... :F végső soron az 5L-nek is az. a razer mantis se rossz csak én azért nem tudom elképzelni hogy vizes kefével meg szappannal nekiesek és kisikálom. tutira szétcincálja a felületét. akkor már télleg inkább mosógép valami kímélő üzemmódban. 5L-t nagyon szivesen kipróbálnám én is.

na ez aztán marhajó! emlékeztem én hogy valaki tt meg pont a fordítottját mondta, hogy inkább az icemat és s&s meg mekkora kaki. ezt birom amikor itt van két homlokegyenest ellenkező vélemény. na ebből hámozza ki az ember magának a tutit! :DD

[Szerkesztve]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#756) -FreaK- válasza stargazer (#755) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hm ezt még nem hallottam h az ex-nek valójában műanyag a felülete de igencsak meglepő dolog annak fényében h aluként reklámozták mindenhol:) Már megint a marketing csapdája:)

Icemat vs. s&s: régen valameik egérpados topicban sokszor volt róla szó, az emberek nagyrészének nem jött be.Az s&s-t meg sokan szeretik szerintem, amúgy munkához is inkább azt mert nem kopik sem a pad sem a teflon talpa(illetve nekem másfél év alatt alíg láthatóan kopott de ettől nemhogy rosszabb lett az ellenállása hanem inkább még jobb is) emellett nagyon precízen lehet rajta irányítani az egeret és mivel viszonylag kicsi a felületi ellenállása ezért gondolom nem annyira fárasztó.Mint írtam az icemat annyira nemjó ilyen szempontból.Ha teheted ugorj le a pixelbe, ott kipróbálhatod mindhárom padot.Abban 90%ban biztos vagyok h az icemat nem fog tetszeni:) Egyébként egyik haverom tök ingyen csináltatott egy pont olyan felületű üvegpadot mint az icemat(ismerősnek hála, egyébként biztos lenne vagy ~1e Ft.), annyi volt a különbség h nem fekete vagy egyéb színű volt hanem átlátszó.Az egész pad egy sima savval maratott üveglap semmi speciális nincs benne, bármeik üveges megcsinálja;) Aztán mondanom sem kell havernak is elege lett belőle:)
Nemrég olvastam amúgy h kijött az s&s egy frissített változata, még keményebb felülettel a nagyobb kopásállóság jegyében(bár sztem tök felesleges volt) meg állítólag jobban is csúszik mint az előző, mondjuk h ebből mi igaz...

szerk.: jah és nem tudom mit vártál, kinek pap kinek papné.. én csak elmondtam a véleményem, neked aza biztos ha kipróbálod őket az említett boltban;)

[Szerkesztve]

(#757) [G@B] válasza -FreaK- (#756) üzenetére


[G@B]
tag

bátor kijelentés azt állítani: 90% h jobban fog neki tetszeni az s&s mint az icemat.
pl nekem s&s -em volt az icemat 2.0 előtt, és sztem meg az s&s egy kalap szart se ér az icemathoz képest. egyáltalán nem igaz h jobban csúszik , mint az üveg.
érdekes, én hyperglide skatez el használtam az s&s et és majd fél évig bírta, és nem kopott el, nemtom miylen gagyi teflont használtál.
én nem vok elgogult, stargazer nek is azt ajánlottam h nézzen meg minden padot, mert szubjektív h kinek mi tetszik. de ami tény aaz tény h az icemat jobban csúszik, de nem akarok én vitázni, én tudom mit beszélek....ezen túl azt hisz mindenki amit akar :DDD
hyperglide al SEMMI hangja nincs az icematnak, csak épp ki kell adni 2 ganritúráért 2300 ft-ot. dehát istenem a minőségnek ára van.

VR6 // by vw vento

(#758) eastsider


eastsider
nagyúr

Hy
rendeltem Pixelből egy Qpad low senset és hozzá hyperglide for mx510-et
sztetek gáz h nem qpados teflont vettem?

(#759) [G@B] válasza eastsider (#758) üzenetére


[G@B]
tag

egy kicsit jobban csúszik a qpad-os, de a hyperglide szvsz a lehető legjobb választás. jól csúzik, bírja a starpát, jól választottál. használd egészséggel:)

VR6 // by vw vento

(#760) eastsider válasza [G@B] (#759) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi
a hyperglide felrakása hogy megy? v hogy kell felrakni?
ja és kb meddig használható 1 egérnyi (5db kis teflon izé)? mennyiumidő alatt kopik el annyira h szar legyen?

[Szerkesztve]

(#761) [G@B] válasza eastsider (#760) üzenetére


[G@B]
tag

attól függ mennyit használod...de ha játsszol naponta vagy 2-3 órát , meg böngészel mellette, egy 4 napot ki kell bírnia.
leszeded az eredetit, felpiszkálod valami hegyes tárgyyal :DDD utána van az alcohol swab a hyperglide ban, ezzel megtisztítod h szép tiszta legyen(ne legyen ragasztómaradvány a régi alatt), vársz kicsit h megszáradjon, és felrakod a hyperglide ot....nem nehéz hisz méretre van vágva, van az alján egy ragasztó réteg.ügyelj a legpontosabb felrakásra, nem nehéz.

VR6 // by vw vento

(#762) -FreaK- válasza [G@B] (#757) üzenetére


-FreaK-
veterán

Lehet h bátor kijelentés volt de én ezt tapasztaltam régebben a felhasználók véleményei alapján.Én kérek elnézést.
Nem gagyi teflonnal próbáltam(illetve egy annak nevezhetővel is) hanem 4 félével:
-az icemat saját teflonjával, kopik mint az atom, pár napíg bírja.
-steelpadokhoz régebben adott teflonnal, azzal az igen vékony fajtával, ez is marhára kopott.
-a razer diamondback saját talpával, ez eggyezik a hyperglide-al, ez mondjuk egész jól csúszik és sokkal jobban is bírja a kopást,de szvsz szerint még mindíg nem éri el az s&s és a hozzá járó teflon talp csúszását és kopásállóságát.
-amit még használtam hozzá az ilyen építőanyagboltban kapható teflon szallag, felülete a steelpadoshoz hasonlít azonban olyan vastag mint az icemat sajátja.Ez csúszásban nem volt az igazi viszont kopásállóságban picit jobb volt mint az icematé, és igen sok volt belőle ezért miután kezdtek fogyatkozni a ''normális'' teflonjaim azt használtam.Egyébként ezt sem egy gagyi cucc, echte teflon, csak nem épp ilyen célra van.
Naz szal én ezt tapasztaltam de nyilván nem vagyunk egyformák, mindenkinek más jön be.
Ezért írtam bele azért énis hogy a legjobb ha kipróbálja magának:)

(#763) nahat válasza [G@B] (#761) üzenetére


nahat
tag

szerintem nem szükséges leszedni az egér eredeti talpát (már ha erre gondoltál). A hyperglide feljhelyezhető a talpra is. Megemeli ugyan az egeret de még határon belül marad a dolog. Én lanokon így láttam, hogy így használják a hyperglide-ot. Valahogy drasztikusnak érzem, hogy leszedjem az egér eredeti talpát. Az más ha már évek alatt hülyére koptattam és egyik másik már félig hiányzik, akkor tökéletes megoldás a hyperglide cserének, de egyébként szerintem nem érdemes leszedni. azt komolyan írtad, hogy napi 2-3 órás használattal 4 nap alatt lekajálsz egy hyperglide szettet? Az nagyon durva. Egy csomagban mondjuk két szett van, ezt 8 naponta újravásárolni szerintem nem a legkölcséghatékonyabb megoldás:) Mondjuk te icemat-et használsz, nyilván az sokkal jobban kajálja mint egy szövet vagy műanyag pad. Ha jól számolom te havi 6-7 ezret költesz csak skates-re:).

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#764) eastsider válasza [G@B] (#761) üzenetére


eastsider
nagyúr

4 nap? :Y
naneee
azért szvsz annal többet kellene h birjon :)


[Szerkesztve]

(#765) [G@B] válasza nahat (#763) üzenetére


[G@B]
tag

elnézést kérek, természetesen 4 hónapra gondoltam :B csak még korán volt ;)
nem tudom, én leszedtem, nekem túl magas lenne 2 talp egymáson.

VR6 // by vw vento

(#766) eastsider válasza [G@B] (#765) üzenetére


eastsider
nagyúr

na akkor az úgy má jó :)
egy csomag hyperglideban hány tappancs van?
ugye 2 adag?

(#767) [G@B] válasza eastsider (#766) üzenetére


[G@B]
tag

igen, 2

VR6 // by vw vento

(#768) eastsider


eastsider
nagyúr

Hy
megvan a QPAD blue high sense meg a hyperglide :)
kipróbáltam először a gyári csuszkával, utána meg a hyperglideal
hát, ég és föld :Y
kicsit nszenvedtem a régi leszedésével meg az uj felrakásával, egyet majdnem szét is kültem, de mégse :)

(#769) [G@B] válasza eastsider (#768) üzenetére


[G@B]
tag

milyen kép van a qpad on?melyiket vetted?
gratula hozzá :C

VR6 // by vw vento

(#770) eastsider válasza [G@B] (#769) üzenetére


eastsider
nagyúr

a kék :)
haver GATE 01-et vett, az is kiba jól néz ki :))
ja és ez a legnagyobb és tényleg kva nagy :Y
igy nez ki:[link]
viszonyitaskepp az egerem :D
vaku miatt ilyen érdekes 1ébként

[Szerkesztve]

(#771) Tibro5


Tibro5
senior tag

A steelpad qck+ és razer diamondback páros nekem bejött ;)

(#772) AS


AS
félisten

Sziasztok!
Razer Coperfild Egérhez milyen egérpadot ajánlatok? De tényleg jó legyen :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#773) Tibro5 válasza AS (#772) üzenetére


Tibro5
senior tag

attól függ mennyi pénzed van, mert ha sok pénzed van vegyél razer mantist, ha nincs olyan sok akkor próbáld ki a steelpad qck-t asszem 2 eFt körül van, én nagyon szeretem ;)

(#774) whitezo88


whitezo88
nagyúr

aktív haszálat után 3 hét után egy darab skatezt kellett cserélnem mert a bal alsó szétkopott de a többi még bírja

(#775) [G@B] válasza whitezo88 (#774) üzenetére


[G@B]
tag

milyen skatez , hogy 3 hét alatt úgy megkopik h le kell cserélni

VR6 // by vw vento

(#776) stargazer


stargazer
senior tag

mit lehet tudni milyen egérpadok mennek inkább a lézeres egerekhez, és milyenek az optikai egerekhez?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#777) darabka válasza AS (#772) üzenetére


darabka
tag

Nekem Mantis van alatta, nagyon szeretik egymást... :D

To protect trees means exterminating beavers.

(#778) [G@B] válasza stargazer (#776) üzenetére


[G@B]
tag

optikaihoz jó a szövet, alu, üveg is:)az nem kényes
lézereshez inkább mantis, steelpad 5Lés eXactMaT

[Szerkesztve]

VR6 // by vw vento

(#779) whitezo88 válasza [G@B] (#775) üzenetére


whitezo88
nagyúr

amit hozzá adtak

(#780) Shodan


Shodan
addikt

Van egy qck szövet padom ami, már kb 1 éves. Most olvasgattam hogy írtátok hogy ki lehet mosni. Most körömkefével neki estem és elég sok barna lé kifojt belőle :) de ugyanúgy tapad mint előtte, szerintem már eléggé elkopott.
Arra gondoltam most hogy veszek egy ugyanilyen QCK-t csak még mellé az egérre (ms 1.1a) ilyen hyperglide ot is. Ez a kombó hogy működne? Vagy inkább a qck helyett qpadot ajánlotok?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#781) Victor-y


Victor-y
aktív tag

Hali,
vkinek van Logitech V450-es egere, esetleg tapasztalat?

a lézeres wireless egereket tényleg nagyon lassan lehet csak feléleszteni az energiatakarékos módból? :F

''Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, / Hiszek egy isteni örök igazságban, / Hiszek Magyarország feltámadásában.''

(#782) Shodan válasza Shodan (#780) üzenetére


Shodan
addikt

most találtam meg a számlát nem is 1 hanem pont 1 hét múlva lesz 2 éves! nem csodálom akkor hogy kikopott.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#783) [G@B] válasza Shodan (#782) üzenetére


[G@B]
tag

inkább qpad! :DDD

VR6 // by vw vento

(#784) AS válasza darabka (#777) üzenetére


AS
félisten

Köszönöm mindenkinek akkor razer Mantis speedet választotam. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#785) Shodan válasza [G@B] (#783) üzenetére


Shodan
addikt

jó qck-t vettem :DDD

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#786) Armando_19


Armando_19
őstag

Lehet kicsit okoskodásnak fog tűnni, de elmondanám a tapasztalataimat az egér/egérpad kombókról, hátha valakinek kicsit megkönnyítem ezzel a dologát.

Az első komolyabb gamer egérpadom anno FuncSurface volt és mellé 1 Intellimouse 1.1
Örülök hogy megint forgalmazzák ezeket az egérpadokat, kíváló minőségi darabok.1 évig tengődtem vele, mikor váltásra adtam a fejem.Minden egérfajtához kiváló, legyen az Görgős,Optikai,Lézer. A régieknek parafa borítású felülete volt, ezért az élettartama nálam napi 4 óra tömör CS mellet kb 1-1,5 évre volt elég.Emellett nem ragad, tapad, könnyű tisztíni, és nincs semmi hangja.Minden fajta felhasználónak csak ajánlani tudom.
[kép]

A Func-ról való váltás az 1 ICEMAT 2.0 volt.Az elején furcsa volt nekem az üveg felület,meg hogy olyan hamar legyilkolja az egér talpát, no meg a hangja.Érces,kaparó idegesítő.Ha bármi kicsi morzsa,kosz került rá, még durvábban észlelhető volt.Rendszeres tisztítást igényel, ha nem használod épp, elmész otthonról stb. érdemes letakarni a folyamatos porosodás ellen.Ellenben mikor hozzájutottam 1 csomag Hiperglide Skate-hez...Ezt a skatet erre a padra találták ki! Nagy meglepődésemre megszűntek az idegesítő hangok, és az egér siklása iszonyatosan könnyed volt.El sem hittem először.1 csomagban 20db volt, ami kb 5 hónapra volt nekem elegendő.Halálpontosan lehetett vele lőni mikor megszoktam.Sajnálatos módon szállítás közben széttörtem...máig siratom..Tudom minden olyan gamernek ajánlani, aki optikai egérrel játszik, és a maximumot akarja kihozni magából.Lézeres egérrel nem kompatibilis.
[kép]

A következő egérpadom 1 Razer Exactmat volt.Első kézben fogásra furva volt nekem az alumínium.Formája igen különleges, egyedi,feltűnő és egyben mutatós.Játékban szerzett tapasztalataim igen pozitívak voltak.Nem volt soha semmi akadás,idegesítő hang.Tisztítási igen egyszerű.Élettartama meggyőző, mivel ki is tudna elkoptatni 1 ilyen vastag alumínium lemezt? ;] ;] Felülete mind a sima, mind a recés, igen nagy precizitással lett kidolgozva.Hiperglide Skate használata esetén jelentős siklási minőségi növekedés volt tapasztalható ennél ugyanúgy, mint az ICEMAT-nál.Én az érdes oldalát használtam. Bármilyen területen használható,bármilyen egérrel!
[kép]

Jelenleg 1 Steelpad QCK egérpadot nyüstülök.Előnye számomra az volt hogy teljesen hangtalan.Gépnél dohányzóknak nem igen ajánlom.Sok fejfájást tud okozni a hamu..Tisztítása mosási eljárással történik nálam.Skatet nem igényel.Játékosok közül a magas sensel játszóknak tudnám ajánlani.Minden egérfajtával kompatibilis(szövet pad!)
Élettartamáról nemtudok sokat írni, nekem 4 hónapja van meg, egyenlőre nemfoszlott szét napi 10 órás használat alatt.
[kép]

Remélem vannak akik szívesen veszik a kis beszámolómat! ;)
Akinek nemtetszik vagy fölöslegesnek érezte, nyugodtan küldjön el melegebb éghajlatra! ;]

(#787) Tibro5 válasza Armando_19 (#786) üzenetére


Tibro5
senior tag

köszi!
annyit azért hozzá tennék, hogy árban azér elég nagy a különbség egy üveg/alu pad és a szövet pad között, ráadásul érzésre is sokkal jobb (számomra) a szövet, úgyhogy steelpad qck viszi a pálmát :DDD

(#788) Armando_19 válasza Tibro5 (#787) üzenetére


Armando_19
őstag

Ja hát igen sajnos az árkalkulációt lefelejtettem én is.
Meg azt is hogy mielőtt egérpadot vettem,mindíg bementem pixelbe kitapogatni hogy milyen is valójában! :DDD
Régen voltam már ott, de anno ki voltak állítva egerekkel a padok, és lehetett nézelődni, próbálgatni! :C :C

(#789) AS


AS
félisten

Mantis speed megjött nagyon jó tényleg mintha uj egeren lenne . :)
Nem gondoltam volna hogy ilyen nagy de nem baj, :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#790) Tibro5 válasza AS (#789) üzenetére


Tibro5
senior tag

akkor megoszthatnád velünk a tapasztalataidat :DDD én is elfogadnék egy mantist ;)

(#791) [G@B] válasza Armando_19 (#786) üzenetére


[G@B]
tag

amit az icematról írtál, azzal teljesen egyetértek:)
de az eXactMaT is odavág, tartós és igen precíz, ahogy mondod:)
egy rövidebb cikkel is felérne ez a hsz :C
(mondjuk én a qck-t nemigazáán szerettem)

VR6 // by vw vento

(#792) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

egerem már van padom még nincs. egér: Terratec Razer Boomslang 2100 ehez kéne valami pad, én egy Revoltec Lightpad Precision-ra gondoltam.
Mit ajánlotok? :)

(#793) Armando_19 válasza .:Kristian:. (#792) üzenetére


Armando_19
őstag

ááá!
Szerintem a csicsán kívül semmi extra nincs benne.Nem nagy menet egérpad.Milyen áraktegóriában gondolkozol? ;)

(#794) Armando_19 válasza [G@B] (#791) üzenetére


Armando_19
őstag

Majd nemsokára a kezem ügyébe kerül pár nyalánkság még! ;] ;]

(#795) .:Kristian:. válasza Armando_19 (#793) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

max 4K-t szeretnék rászánni :)

(#796) Armando_19 válasza [G@B] (#791) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát nekem nincs a QCK-val egyenlőre semmi bajom.De azért már kacsingatok megint más egérpadok felé.Lehet visszatérek az alapokhoz.
FUNC F-SERIES F10S-14
Régen imádtam a FUNC padot.Minden olyan tulajdonsággal rendelkezik mint QCK, viszont koszolódási,sérülékenységi és csúszási szempontból magasan felette teljesít. :C :C :C

Na majd hamarosan kiderül :DD

(#797) .:Kristian:. válasza Armando_19 (#796) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Vazze én ezt nem értem, ennyire befolyásolja egy egérpad az egeret? :D

(#798) Armando_19 válasza .:Kristian:. (#797) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát más nem is tudja befolyásolni! ;] ;]
Igazság szerint embere váloagja hogy milyen egér/egérpad. Volt mili 1 fajta egerem, de akkor is Microsoft Intellimouse 1.1A. Ennyi.De ha valami hasonló jellegű/felületű egérpadot akarsz, akkor nézd meg szerintem a funcokat.Minőségibb! :R :R
Na meg persze ottvan Steelpad 4D. Az is nagyon jó minőségű egérpad.

Mod:nem néztem az árakategóriát!

[Szerkesztve]

(#799) Tibro5 válasza Armando_19 (#798) üzenetére


Tibro5
senior tag

''Mod:nem néztem az árakategóriát!''

pedig elég fontos szempont, egy steelpad 4d csillióba kerül, és annyival nem jobb szerintem :P

(#800) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Problémám a következő: haver vett egy logitech egeret (USB), átjött, kipróbáltuk nállam. Működött. Kihúz, enyémet (A4) visszadug (PS2). Azóta minden restartnál az egér beállítások resetelődnek. Leginkább a sebesség a zavaró, mert a leggyorsabban szoktam használni és visszaveszi mindig. Driver unistall/csere megtörtént.
Ami érdekes, hogy amikor a win teljsen betöltődött, csak akkor resetelődik le, miközben tölt az egér gyors marad.
Előre is THX! :R

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.