Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) DroneZ^ válasza b.zoli34 (#900) üzenetére


DroneZ^
őstag

2000dpin 0,5 centi alatt már áthuztad az egeret a 1280x1200 as felbontason siman, de ha betolod 400dpi be jol megrantod, ugy felrug ahogy illik, nekem is volt g5 öm és nekem is a legujabb firmekkel, razer is ezt csinalta bár ennyire nem, diamondback sosem akadt ki, meg mx510 518 310 300 és g1 sem!:D és még ms 3.0 1.1a sem!!! :D

bár ha magas egérérzékenységgel játszotok akkor nem is kell ekkora pontosság, sajna én kihasznalom rendesen...

[Szerkesztve]

(#902) AxlSzabi


AxlSzabi
csendes tag

Előre bocs ha hüyleséget kérdezek, de új vagyok nem olvastam vissza. Lézeres egérhez téynleg scak szövetes pad megy? Ha igen miért?

(#903) DroneZ^ válasza AxlSzabi (#902) üzenetére


DroneZ^
őstag

általában igen! én is azt javaslom, üvegen nekem meg se moccant a CH meg G5, icemat 2.0 volt! steelpad ss en röhögve ment mind2, és jól is, 5L-en mennie kell, mert elvileg lézeres egerekre fejlesztették ki, viszont szöveten mindenképpen jól kell menni, én amugy is a jo kis razer mantis control padra esküszöm! olyan jó puha:D

(#904) Il Dottore


Il Dottore
tag

Szevasztok,

egy razer mantis control mennyi idő alatt esz meg egy g1+hyperglide-ot átlagos játék mennyiség mellett? Nagyon kemény?

Kösz

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#905) RVN válasza Il Dottore (#904) üzenetére


RVN
tag

1 évet simán kibír.

(#906) Il Dottore válasza RVN (#905) üzenetére


Il Dottore
tag

Kösz, egyébként kell ez a hyperglide rá, annyira kopik?

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#907) RVN válasza Il Dottore (#906) üzenetére


RVN
tag

Mantis Controlhoz nem szükséges, de azzal jobban csúszik. Szóval ha csak a kopás miatt kéne, akkor nem kell venni hozzá

(#908) Il Dottore válasza RVN (#907) üzenetére


Il Dottore
tag

Ja arra kellene, mert azt olvastam több helyen hogy a control érdesebb és koptatja, meg hogy ez a g1 amúgy is műanyag és könnyen kopik és nem lehet cserélni.
Mondjuk jobb inkább ezt megelőzni, ha úgysem kopik akkor a hyperglide megmarad :)

HAF 932 Advanced, Gigabyte GA-X99-Gaming 7 WIFI, i7 5930K 3.50GHz+BeQuiet Dark Rock 3,Gigabyte GTX 980 4GB G1.Gaming, Kingston DDR4 16GB/2800 KIT HyperX Predator, be quiet! Dark Power Pro 11 850W, Samsung 512GB 850 PRO+ 4xSeagate 4TB, 1xSeagate 8Tb Archive, Razer Mantis Control+G1, Samsung TA750.

(#909) Necc válasza Il Dottore (#908) üzenetére


Necc
addikt

Szövet alapú padokon tudtommal jóformán semmi sem kopik, habár abban is van logika hogy nagyobb súrlódás = nagyobb kopás, de én úgy vágtam haza a gyári teflont hogy egérped nélkül használtam az egeremet :DDD szóval szerintem nem fog egyhamar elkopni ;)

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#910) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Hali
3000Ft körül milyen egérpadot tudtok ajánlani egy mx518 alá?

(#911) SolGa


SolGa
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék venni egy G5-öt és gondoltam egy ilyen egérhez egy jobb egérpad is dukál.A Kérdésem nagyon egyszerü: Tapasztalataitok szerint melyik egérpad a legjobb hozzá? Én Steelpad S&S-ra gondoltam de gondoltam mielött megveszem megkérdem itt is :DD

(#912) Armando_19 válasza Blackhole13 (#910) üzenetére


Armando_19
őstag

Steelpad QcK.

(#913) DroneZ^ válasza Armando_19 (#912) üzenetére


DroneZ^
őstag

steelpad ss

(#914) Necc válasza SolGa (#911) üzenetére


Necc
addikt

Én személy szerint Razer Mantis padot használok, de rád bízom, hogy melyiket, a lényeg az hogy szövet alapú a legjobb szerintem ;)

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#915) SolGa válasza Necc (#914) üzenetére


SolGa
csendes tag

Értem.Kösz.És ha már Mantis akkor Speed vagy Control? G5höz mit javasolsz?

(#916) DroneZ^ válasza SolGa (#915) üzenetére


DroneZ^
őstag

nekem volt G5-öm, Razer Mantis Control, és QCK is, tapasztalatbol mondom, hogy a Steelpad SS a legjobb pad! ÉS ezen nekem tökéletesen ment a G5 de razer copperhead is! üvegen 1ik se mozdult meg nekem, naon rossz volt, de a steel ss en teljesen jo volt, és a mantison is, elvileg jobb kell legyen a szöveten, de az ss jobban csuszik és én rántottam vele rendesen, és nem akadt fenn, sött nekem akkor 1.1 es firm volt a G5 ön nem az 1.2, lehet h az utobbival mégjobb, szóval ha kisebb ellenállásu padot akarsz SS ha meg a biztosra mész Mantis Control! Speed sztem semmire nem jó mert csúszni nem csuszik rendesen, és nem is tapad. Control azért jo mert a nagy állat lowsensek kitudják magukat rajta élni, többek közt én is:D:D de most pl SS van az egerem alatt.. SS-t használ minden 2. profi szóval ennyit röviden, válasszd bármelyiket bátran:D ;)

(#917) Necc válasza SolGa (#915) üzenetére


Necc
addikt

Az hogy speed vagy control az egyénfüggő, ki kell próbálni.

#916: Már nem egy ilyen vagy ehez hasonló történetet olvastam/hallottam hogy ki kell próbálni mert mindenkinek más jön be. Én utólag tudtam kipróbálni a ''control''-t és én utólag jöttem rá hogy a jó speed mellett döntöttem :)
Nem csúszott? Csökkentsd a súlyt. Nem súrlódik? Akkor növeld :D

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#918) ByB


ByB
addikt

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Microsoft Wireless Laser Mouse 5000 egeret és nem vagyok vele elégedett! Előtte egy Logitech V500-ast használtam és az valahogy sokkal precízebbnek tűnt, pedig az optikai volt, ez pedig lézeres!? :F Elképzelhetőnek tartjátok, hogy egérpadot igényelne ez a Microsoft egér? Ha igen, akkor mit ajánlotok? Grafikai 2-3D munkához használom.

üdv
Bence

(#919) Necc válasza ByB (#918) üzenetére


Necc
addikt

''lézer/optikai'' illetve a nagy DPI hajkurászás szerintem népvakításnak van.
Grafikai munkára valamelyik fUnc cég padjait ajánlom, valahol a PH-n van is részletes teszt róla most épp nincs időm előkeríteni.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#920) ByB válasza Necc (#919) üzenetére


ByB
addikt

Köszönöm az infót, de inkább úgy döntöttem, túladok az egéren, minthogy tovább költsek rá, egy nem biztos megoldás reményében... :R

(#921) DroneZ^ válasza ByB (#920) üzenetére


DroneZ^
őstag

ha tervezésre kell, én nagy padot ajánlanék, vagy a razer mantist vagy SteelPad Qck Heavy-t, főleg akkor kellenek ekkora padok, ha tervezésnél sokat húzol 1gomb lenyomása alatt... Egér pedig: Kényelem szempontjából a Logitech MX518 nagyon jó, 1600dpi, de állítgathatod szived szerint, és optikai, szal nem fog megviccelni :D ez az egér minden padon elmegy!

(#922) Blackhole13 válasza DroneZ^ (#921) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Az mx518-at én is csak ajánlani tudom nagyon kényelmes és pontos.

(#923) DroneZ^ válasza ByB (#920) üzenetére


DroneZ^
őstag

megnéztem a honlapot -> http://www.egystudio.eu/
Hát nagyon szép munkák vannak :C Én noob vagyok ilyenhez, csak az agy nélküli FPS hez vagyok jo... Amugy elárulod hogy milyen progival csináljátok ezeket a fantasztikus képeket?

(#924) ByB válasza DroneZ^ (#921) üzenetére


ByB
addikt

Ahogy #920-ban írtam is, marad a Logitech V500, nem is tudom, hogy miért akartam lecserélni! MX518 nálam két dolog miatt is kiesik: jobb kezes és vezetékes! Én bal kezes vagyok, az asztalon pedig hol itt van az egér, hol ott... V500 rlz :DDD

ui.: Corel-t, 3ds Max-t és Photoshop-t használok a munkám során. :R

(#925) DroneZ^ válasza ByB (#924) üzenetére


DroneZ^
őstag

nálam a vezeték nélküli egér esik ki...

(#926) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Hali!
Mi a véleményetek az x-raypad thunder 8-ról?Mx 518-asom alá keresek padet ,csak abszolút láma vagyok a témában....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#927) DroneZ^ válasza hülyegyerek (#926) üzenetére


DroneZ^
őstag

Nem rossz de inkább Steelpad SS-t vegyél! :)

(#928) Zsoo21


Zsoo21
aktív tag

Logitech G5 alá keresek padot.Milyet ajánlotok. :)

Gigabyte-P35C-DS3@F5 rev. 2.0, Core2 Duo E8400@3GHZ , 4*1024MB DDR2 1066Mhz Kingmax, MSI 8800GT-T2D512E-OC,

(#929) Hunner válasza Zsoo21 (#928) üzenetére


Hunner
senior tag

Steelpad 5L - kifejezetten a lézeres egerekhez tervezték.
Razer Mantis Speed/control - Nagyon jó pad, lassan kopik kis senshez is jó mert hatalmas :D
Steelpad 4D - A legjobb egérpad szerintem előnye: nagyon jó felülete van hátránya: irtózatosan kopik (2hónap és jelenősen leromlik a csúszás rajta)
Steelpad S&S - Igazi ''pro'' egérpad (rengeteg profi játékos is használja)
Steelpad Qck mini/Qck/Qck+ - Szövetpad 3 méretben low/med/high senshez igazítva

Kb az ársorrend is hasonló :DDD


Más majd ír neked valósznű a func padokról, én azokról nem tok semmit :D

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#930) Kaics


Kaics
tag

Kinéztem magamnak egy Steelpad Qck mini egérpadot. Mivel még nem volt időm elballagni érte, elkezdtem használni egy békebeli spirálfüzet hátsó borítóját. Pozitívan csalódtam benne. Kényelmes, a mérete tökéletes (A4) és az ára is kedvező. Csak ajánlani tudom mindenkinek! ;]

(#931) ML320


ML320
aktív tag

Hali mindenkinek!

Beszállhatok egy kérdéssel? Én spec egy BFG Ratzpad és egy QPAD XL Pro között ingadozom. Van valakinek valamelyikkel kedvező tapasztalata?

THX!

Ember tervez, Isten perverz...

(#932) hülyegyerek válasza DroneZ^ (#927) üzenetére


hülyegyerek
addikt

THX :R Még 1 kérdés:razer exactmat bundle-ről mi a véleményetek?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#933) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

wtf.

nálunk utsoknál, sokan hasznalnak 1030-as funcokat, akár régit, akár újat, nagyobbat, de a lényeg.

10/30. xD

nemkopik nagyon, nemizél, lefújod teflonnal, méglazább. xD

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#934) nemesis?


nemesis?
tag

Valaki tud Steelpad 5L vagy S&S-t jó áron szerezni?:(
Sajnos apróhirdetést hiába adtam fel ezért..

[Szerkesztve]

(#935) Zsoo21 válasza nemesis? (#934) üzenetére


Zsoo21
aktív tag

Engem is érdekelne.

Gigabyte-P35C-DS3@F5 rev. 2.0, Core2 Duo E8400@3GHZ , 4*1024MB DDR2 1066Mhz Kingmax, MSI 8800GT-T2D512E-OC,

(#936) DroneZ^ válasza nemesis? (#934) üzenetére


DroneZ^
őstag

rendeljetek szlovákiából vagy akinek van autója, ugorjon át 1 szép hétvégén, és legalább megkostolhatjátok a szlovák sört... idehaza alig van akármi, én is ezentúl rendelgetni fogom a cuccokat külföldröl...

(#937) DroneZ^ válasza hülyegyerek (#932) üzenetére


DroneZ^
őstag

nemvolt még nekem, sztem tul kicsi, és vastag nehéz, ott a csuklotamasz amit nem birok, egyszerü steel ss, és azzal döglök meg én is, vékony, könnyen tisztithatod, és ha rendszeresen teflonozod, tönkre se megy hamar, csak ne SK-s hanem SIMA SS-t vegyél...

(#938) DroneZ^ válasza DroneZ^ (#937) üzenetére


DroneZ^
őstag

ms 3.0-m van, steelpad ss meg mantis controllal, a mantis méretre jó, a steelpad ss legjobb siklásban, nincs valami pad ami csuszik is de nagy is? 5L lenne az?

(#939) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Sztetek Steelapd Qck+ vagy CorePad?
Cs-hez mx518 alá, kicsit kitoltam az ár keretet. :D

(#940) DroneZ^ válasza Blackhole13 (#939) üzenetére


DroneZ^
őstag

mint 1000x irtam, sztem ha nem szereted a csuszos padot qck, corepadot alig alig szereti a nagyközönség, sztem már ragad... steelpad ss-t vegyél:D:D:D mindenki ezt vegye... ezzel nem fog senki sem rosszul járni, esetleg steelpad 5L, ha valaki mégmégmégjobbat akar... corepad kicsi is... mx518 alá én lanokon oriasi qck-kat lattam bepászitva, vagy SS-t egy nehany xrayt thundert...

(#941) [G@B]


[G@B]
tag

icemat 2.0 és qpad-al volt valakinek tapasztalata? melyik csúszik jobban?

VR6 // by vw vento

(#942) [G@B]


[G@B]
tag

esetleg qpad vs razer mantis speed?

VR6 // by vw vento

(#943) DroneZ^ válasza [G@B] (#942) üzenetére


DroneZ^
őstag

a mantis speed jobban csuszik, a qpaddal jobban tudsz célozni, nagyobb ellenalasa van, a mantis controlnak mind2nél nagyobb ellenállása van, icemat 2 kegyetlen karcólós érzéssel siklik, nekem van, és majdnem megőrültem tőle, szövet padok a kedvenceim na és az SS.

(#944) [G@B] válasza DroneZ^ (#943) üzenetére


[G@B]
tag

thx.
én személy szerint nagyon várom már h lehessen kapni qpad CT-t itthon.egyből lecsapnék rá :DDD

VR6 // by vw vento

(#945) Zsoo21


Zsoo21
aktív tag

Tegnap rendeltem egy Razer MANTIS - Speed-et Logitech G5-ös egeremhez :)

Gigabyte-P35C-DS3@F5 rev. 2.0, Core2 Duo E8400@3GHZ , 4*1024MB DDR2 1066Mhz Kingmax, MSI 8800GT-T2D512E-OC,

(#946) DroneZ^ válasza Zsoo21 (#945) üzenetére


DroneZ^
őstag

lesz az steelpad ss is:D :R

(#947) Zsoo21 válasza DroneZ^ (#946) üzenetére


Zsoo21
aktív tag

Igy van Steelpad SS-lesz belőle :)

Gigabyte-P35C-DS3@F5 rev. 2.0, Core2 Duo E8400@3GHZ , 4*1024MB DDR2 1066Mhz Kingmax, MSI 8800GT-T2D512E-OC,

(#948) Zsoo21 válasza Zsoo21 (#947) üzenetére


Zsoo21
aktív tag

Végül úgy döntöttem Steelpad 5l nekem jobban bejön.Jól néz ki.

Gigabyte-P35C-DS3@F5 rev. 2.0, Core2 Duo E8400@3GHZ , 4*1024MB DDR2 1066Mhz Kingmax, MSI 8800GT-T2D512E-OC,

(#949) Zsoo21 válasza Zsoo21 (#948) üzenetére


Zsoo21
aktív tag

Legfeljebb legközelebb Steelpad SS less belőle.

Gigabyte-P35C-DS3@F5 rev. 2.0, Core2 Duo E8400@3GHZ , 4*1024MB DDR2 1066Mhz Kingmax, MSI 8800GT-T2D512E-OC,

(#950) germanh válasza DroneZ^ (#943) üzenetére


germanh
senior tag

ha fejeden van a füles (feltételezem gamer azzal játszik és nem hagfallal...) akkor mit hallasz te az icemat hangjából?
egyébként sztem megszokás kérdése, mindennapi használatnál sem zavar engem

Enjoy the pain!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.