Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:24

LOGOUT.hu

Ati Crossfire: [link] Ha régebbi kártyád van, akkor érdemes elolvasni!
AMD Crossfire:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Gaboman válasza TTomax (#2250) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Meg az igazi CF driverek is,kérdezd meg az itt lévő CFX tulajokat mennyit gyorsult a kártyájuk az új driverektől.
De minek ragadtál le ezen a dolgon egyáltalán,nem tök mindegy hogy fej,fej mellett haladnak vagy 3-5% ide vagy oda alapórajeleken?

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2252) TTomax válasza Gaboman (#2251) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem,nem mindegy az órajelen kívül semmi sem azonos gpu-ként :B

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2253) Gaboman válasza TTomax (#2252) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nálam az ár lenne a lényeg,ha az 5850CFet kapnám meg jobb áron akkor azt venném,vagy fordítva,nem néztem mostanság az árakat.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2254) cyberkind válasza Gaboman (#2253) üzenetére


cyberkind
félisten

Az 5850 Cf vagy jobb az 5970-nél, vagy ugyan olyan, tény hogy az 5970 egy vagyon, és nem lehet tuningolni, és a hűtés sem az igazi, ennél fogva az 5850 CF a nyerő szerintem, de mindenki magának döntse el !!!!!!!!!!!!! Ár/teljesítmény-ben az 5850 CF ugyan azt tudja mint az 5970, csak fele annyiért !!!!!!!!!! :K :K :K

Paranormal Cocktivity

(#2255) cyberkind


cyberkind
félisten

Itt egy link hogy mennyi az 5970 !!!!!!!!!!!! :O :O :O
Itt egy másik hogy mennyi az 5850 !!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2256) Sonky válasza cyberkind (#2255) üzenetére


Sonky
aktív tag

Nem a legdrágább helyen kéne nézni :U ott egy sima HD5750 is 45.000Ft
Katt :Y

[ Szerkesztve ]

Egy legenda vagyok.

(#2257) cyberkind válasza Sonky (#2256) üzenetére


cyberkind
félisten

Én azért ezt az oldalt, mert ha rendelek, akkor bennük meg lehet bízni, tuti hogy vernek át !!!!
Nekem szinte mindenem onnan van !!!!!! Semmivel sincs bajom, minden működik lassan már két éve (lekopogom) !!!!!!!!!!!!!!!! Máshol meg két esélyes !!!!!!!!!!!

Paranormal Cocktivity

(#2258) TTomax válasza cyberkind (#2257) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ezek szerint nincs is több megbízható webes bevásárlóhely igaz?Gondolom ezzel a 150 darab felkiáltójellel akarod nyomatékosítani az eddigi 13 életéved összes tapasztalatát :) Ha megengedsz nekem egy tanácsot,mindig arra próbálj meg ilyenkor gondolni hogy a véleményed lehetőleg objektív legyen :)
És még valami... miután benyomtad a hozzászólás után az "ok" gombot,olvasd át még egyszer és javítsd ki ha kimaradt valami ... :)
Jut szembe, az 5850 CF pontosan az 5970 árán vásárolható meg :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2259) cyberkind válasza TTomax (#2258) üzenetére


cyberkind
félisten

Először is honnan veszed hogy 13 éves vagyok ?
Ebben a boltban amit linkeltem, nem 5850 Cf áráért lehet venni egy db 5970-het !
A véleményem meg lehet objektív, de semmi bajom ezzel a bolttal !!!!!!!!!!

Paranormal Cocktivity

(#2260) TTomax válasza cyberkind (#2259) üzenetére


TTomax
nagyúr

Tehát kb annyi lehetsz,"ebben a boltban" meg szubjektív...ezzel válaszoltam a harmadik mondatra is,bár ezt lehet nem érted. :)
Mutatok neked én is egy két helyet ahova én járok vásárolni,mert ott pont egyforma...
Stílusosan...
!!!!5850!!!!
!!!!5970!!!!
Persze van amikor az 5970-et beengedik 460-ra is,mert senki nem áldoz rá ennyit... az pont kettő darab 5850 ára...
Ja és majd elfelejtettem... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDD !!!!!!!!!!!!!!!!
Szerk: lemaradt egy két felkiáltójel... ahová gondolod helyettesítsd be ...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:DD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2261) Sonky válasza TTomax (#2260) üzenetére


Sonky
aktív tag

+1 :DDD

Egy legenda vagyok.

(#2262) Gaboo007 válasza cyberkind (#2259) üzenetére


Gaboo007
aktív tag

Egyébként meg az 5970 nem 2db 5850 GPU ugyanis az 5850-ben 1440 Shader Processzor van az 5970-ben pedig 2x1600 Shader Processzor, tehát megegyezik 2db 5870-el az 5850-es órajelein, a fogyasztás miatt vették vissza az órajeleket hogy ne lépje túl a kártya a 300W-os fogyasztást, a tuningról meg annyit hogy egy kis +feszel mennek 900-1000Mhz-t.

(#2263) cyberkind válasza TTomax (#2260) üzenetére


cyberkind
félisten

Kihagytál valamit :

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2264) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Hi!

Adott egy 5770CF egyik new edition hűtős a másik a "régi" tégla.

Feldobtam a 10.6-os catalystet és vantage alatt olyan artifactok vannak h. rossz nézni.
Pontban rendben van (17k)

Driverben csak egyik kártya hőfokait meg ventijét tudom csak állítani a másiknál ki sem tudja jelezni az órajeleket.

A Driver lehet szar? (előzőt leszedtem uninstallal újraindít majd feltettem az újat.

(#2265) monosz válasza Tommmmka (#2264) üzenetére


monosz
őstag

Szerintem a 10.6-os drivert ne erőltesd,mert nálam nem működik a PowerPlay ezzel a driverrel.(Mondjuk,lehet hogy csak nálam) 2d-ben asztalon,3d-s órajelen megy a GPU,és a Ram is,a venti szabályzás pedig (2d-s) csökkentett fordulaton.Gyakorlatilag Forr mind a két Vga.Gyorsan vissza is tettem a 10.5-öt.
Az artifact,a nem megfelelően telepített drivertől lehet,próbáld meg mégegyszer ujra telepíteni. Nálam ez segített.

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#2266) ADAM1337 válasza Tommmmka (#2264) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Aki cf-ezik 10.5 hotfix-et használjon a 10.6 egy vicc bc2 alatt mikro akadást tolt és a cf se ment.
Én egyből 10.5hotfix-et raktam fel csak amin a felső slot-ba raktam a kártyát a régi 10.6 indult el vele, aztán félóra szenvedéssel vissza ment a 10.5 hotfix.
Érdemes eszköz kezelőben eltávolítani a vga-kat mert akkor a dll-eket is leállítja menet közben..

(#2267) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

nah már vagy 3-szor húztam újra a drivert, de a második slotban lévő kártyának, semmijét nem látom, se hőfok se fordulat sem az órajeleket.

Namost ha kikapcsolom a cf-et majd vissza akkor egy ideig látom, de amint állítok bármit catalysten belül a 2. kártyárnak az adatait nem látom csak az elsődlegesét.

Már kezd kissé idegesíteni ez a cf- annó 4850x2-vel semmi gondom nem volt ez meg itt szopat...

(#2268) Sziszka_88


Sziszka_88
tag

Sziasztok!

Kérdést szeretnék feltenni, mióta CFX van a gépben a Stalker COP néha érdekes dolgokat csinál... megáll néha másodpercekre winyó tölt mint az állat közbe és mindig akkor csinálja. Mi lehet ez VRAM? FPS átlag 40 de ingadozó valamikor felmegy 90 ig is. Egy kártyával nem csinálja, moat megcseréltem a kártyákat most valamivel jobb a helyzet de még mindig csinálja. Driver 10.6 de 10.5 el is csinálta, mondjuk akkor nem volt megcserélve a kártya.
A többi játékkal minden rendben...hibátlanul fut. Ja, vagyis nem BFBC 2-ben nemtudom forgatni a kamerát csak egy irányba és az eget nézi folyamat :DD Ha tudtok segítsetek.

(#2269) Sziszka_88


Sziszka_88
tag

Közben új fejlemény... :) Köszönet ADAM1337 kollégának , ugyanis próbáltam 10.5 hotfix-el és megoldódott a probléma Stalker alatt , nagyon szépen fut 10.6-al ocsmány volt :((
Köszönöm mégegyszer , szép napot mindenkinek! :D

(#2270) Tommmmka válasza Tommmmka (#2267) üzenetére


Tommmmka
senior tag

erre valaki? [link]

(#2271) ADAM1337 válasza Sziszka_88 (#2269) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nincsmit, én is benéztem a 10.6-t.

(#2272) Sziszka_88


Sziszka_88
tag

Tommmmka: Nekem is voltak hasonló problémáim , nekem egy win reinstall segített azóta ok. :)

(#2273) Szuperzacskó


Szuperzacskó
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Kölcsönbe kaptam egy Gainward HD 4870-et, ami szépen bent csücsül a HD 4890 mellett. Nos nekem olyan problémám keletkezett, hogy míg BF Bad Company 2-vel szépen megy, addig a Crysis-ok alatt pár perc után szépen fagyizik a rendszer. :W
Kipróbáltam 3 drivert (10.4; 10.5 hotfix; XG 10.6 + még egyes estekben a legújabb CFx profilt is feltettem), opre: Win7 X64. Mellékesen a CFx előtt hybrid rendszer volt egy 9800 GT társaságában, de az Nv-s drivereket ledaráltam kivéve a Physx-et.

Azt szeretném megkérdezni, hogy mi a probléma? Esetleg újra kell telepítenem a Win7-et?

Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Carpe Diem

(#2274) ADAM1337 válasza Szuperzacskó (#2273) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

crysis-ok legújabb patch-ekkel vannak felrakva ?
Csak mert ott vannak optimalizálva a cf profilok is.

(#2275) Szuperzacskó válasza ADAM1337 (#2274) üzenetére


Szuperzacskó
csendes tag

Fel van frissítve a Crysis 1.3-ig míg a Warheadnak tudtommal nincs patch-e.

Nos ledaráltam a drivereket még a realtek-ét is (Driversweeper; Driver Cleaner Pro; CCleaner) és feltettem a 10.5 hotfixet. Nos játszottam a Warehead-vel és kifagyott megint, de most láttam, hogy a HD 4870 hátulján az egyik led világított, majd reset után 10-6 aticatalyst appprofiles feltelepítettem (Itt szeretném megkérdezni mivel, hogy hotfixet raktam fel és alapból ilyenkor AMD könytárat hozz létre a Catalyst, 10.6-os CFx optimalizálás pedig rendesen ATi könyvtárat és abba telepíti a dolgot. Ez gond a drivernek vagy nem?) utána is fagyizott de most nem világított led. Szerintem van 1 érzésem, hogy a HD 4870 lesz a ludas. Mivel én voltam a 4870-nek az első tulaja a következőket csinálta: mindig felhördült 1-2szer a ventilátora ilyenkor ált-ban megakadt a játék egy pillanatra. Szerintem nincs normálisan optimalizálva a ventilátor kezelése. Most mind2 VGA 65%-on hajtja ventilátort. Visszatérve a 4870-re míg a Catalyst alapállapotban a ventilátor használatát 0%-on hajtja, addig az everestben a következő érték olvasható 800 rmp.

Nos mint fentiekben is írtam szerintem a HD 4870 lesz a ludas, de további tanácsokat is szívesen elfogadok.

Üdv: Szuperzacskó

Carpe Diem

(#2276) ADAM1337 válasza Szuperzacskó (#2275) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nálam is akad a crysis de 1.3 csak a multihoz van tudtommal, ami a warheadhez jár.
A sima crysist 1.21-ig lehet patch-elni nálam megy a crossfire rendesen alatta viszont kijön a kevés ram problémám mert megakad a töltéseknél a játék és baromi idegesítő.
Hiába a 40fps stabilan dx10 very high 8x aa-val ha megakad a töltéseknél.
Pont a minap raktam fel de elkeserített mennyire levan maradva grafikailag a bfbc2-től.

Jah a warhead-el nem volt anno problémám 3870x2-vel se csak a sima crysis nyűgős a cf-re.

[ Szerkesztve ]

(#2277) Laraxior válasza ADAM1337 (#2276) üzenetére


Laraxior
titán

Pont a minap raktam fel de elkeserített mennyire levan maradva grafikailag a bfbc2-től.

mondjuk 3 évvel pontosan nem? ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2278) ADAM1337 válasza Laraxior (#2277) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen. :)
Egyetlen egy dolog ami alapvető ha sprintelsz a fegyo ne legyen kirögzítve főleg max speed-el. :DDD
Igazából a fizikai megoldások akkoriban nem voltak igazán a top-on, de legalább azóta megcsináltak 1-2 dolgot, kiváncsian várom a 2. részét de csak a multi miatt a single nem nagyon érdekel.

(#2279) Dax27


Dax27
csendes tag

Ezzel az alaplappal [link] milyen videokártya dolgozik együtt hybrid crossfireba? Sehol se találok kompatibilitási listát sajna, azt hallottam hogy ugyanazok mint a 790 gx es chipsettel, de nekem akkor se tiszta melyek azok a kártyák amik tudják használni.

(#2280) Szuperzacskó válasza Dax27 (#2279) üzenetére


Szuperzacskó
csendes tag

Üdv!

Nos te alaplapod a következő szériás VGA-kat fogadja a hybrid CFX-be: HD 2400-as, HD 3450-es és HD 5450-es széria a támogatott. Amúgy az alaplapod kézi könyvébe benne van (28. oldaltól van Hybrid CFX), hogy milyen VGA-kat támogat: [Használati útmutató]

Amúgy van külön topikja a Hybrid CFX-nek : [link]
Amúgy én is innen szereztem az információt kisza25 (69. hsz.) kollégától. ;)

Ui: Itt egy anandtech [tesztben] valami megfogott a Dual Graphics Support résznél: With 40 SPs the integrated Radeon HD 4290 can add 50% to the core count of a 5450. But go up to a 5670 and the 890GX can offer only 10%, and even less if you take into account clock frequencies.

Most itt a Hybrid CFX teljesítménye = HD 5670 vagy 5670 is befoghato CF-be?

ADAM1337 : Újratelepítettem a gépet: friss Win7 + Catalayst 10.5 hotfix, Crysis Warhead + 1.1 hotfix patch és még mindig fagyizik a game. Ez mitől lehet? Talán kevés a tápegység vagy a HD 4870 a ludas? Én az utóbbira gyanakszom, de akkor azt nem értem, hogy a Battlefield Bad Company 2 miért ment vele fagyás nélkül?

Carpe Diem

(#2281) krisz0202


krisz0202
csendes tag

Sziasztok...én nem régen vettem két 5850-est és crossfire-be kötöttem...a gond csak az ,h mikor belelépek a catalystbe csak az elsödleges videókártya höfokát stb látom és a második kártyáét nem mutatja.......légyszi segítsetek...elöre is köszönöm ...:)

(#2282) Dax27 válasza Szuperzacskó (#2280) üzenetére


Dax27
csendes tag

köszi

(#2283) Drexler válasza krisz0202 (#2281) üzenetére


Drexler
tag

Lenyitod a fület, graphics,ati overdrive,lakatra katt,lenyilo fül és átrakod a második karira!

[ Szerkesztve ]

A fecske egy költöző madár olyan, mint a gólya, csak sokkal kisebb és nem hasonlit rá !!!

(#2284) ADAM1337 válasza Szuperzacskó (#2280) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ha jól olvasom egy hd4870 és egy 4890-ed van egymás melett.
Ha igen akkor az órajel különbségek miatt lehetnek bugok simán.
Vagy felhuzod a 4870-et a 4890 szintjére vagy downlockolod a 4890-et ez biztosan menni fog.

(#2285) krisz0202 válasza Drexler (#2283) üzenetére


krisz0202
csendes tag

köszönöm szépen....meg is van mindent mutat de a második kártyának még mindig nem mutatja a hömérsékletét csak az aktivitását és a ventillátor sebességét...

(#2286) kokoato


kokoato
aktív tag

[link]

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2287) Duck001


Duck001
tag

Sziasztok!
Segítség kellene a gépemben van egy sapphire radeon 4870 512mb kari
és jó áron tudok egy sapphire RadeOn HD4870 1024mb vapor-x kártyát ezeket akarnám
crossfire-ben használni csak az a kérdés hogy megy-e a kettő együtt meg elég-e hozzá a 750-es táp?
azért a kérdések mert az amd honlapján nem találtam csak annyit hogy a 4870 mellé egy 4870 az úgy kompatibilis de ott nem ir semmit arról hogy egyformának kellene lenniük se órajel se memória!
Előre is köszi a válaszokat!

(#2288) tzsolesz válasza ADAM1337 (#2284) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem jó, mert RV770, és a másik pedig RV790. Csak azonos gpu-t lehet CF-be kötni.

(#2289) olizsoli válasza Tommmmka (#2270) üzenetére


olizsoli
tag

Hali nekem ugyan ez a problémám...
2 5770CF-be és a 2.slotba lévő karinál ha nem fut game se kép se hang azaz idle-be full 0-n állnak az órajelei amikor loadba kéne lennie akkor felmászik idle órajelekre az első slotba lévő kari meg megy rendesen loadba...

Az élet csak egy szar játék jó grafikával...

(#2290) cyberkind válasza Duck001 (#2287) üzenetére


cyberkind
félisten

Bőven elég a 750-es táp, nekem régen egy 4870x2+48701GB CFx rendszer ment egy 750-es tápról !

Paranormal Cocktivity

(#2291) Sonec


Sonec
tag

Sziasztok!
1280x1024-felbontásban játszik az ismerősöm általában.
790FX-es Msi lapja van. Meg egy Sapphire HD4830 Hdmi-je. A kérdés az lenne hogyha venne még egyet és berakná CF-be elvinné az 500-as FSP Bluestorm tápja. Procija egy Athlon II X3 435 3.4Ghz-en.

Üdv

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#2292) Sonec válasza olizsoli (#2289) üzenetére


Sonec
tag

CCC-ben engedélyezve van a Crossfire?

dupla...

[ Szerkesztve ]

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#2293) ADAM1337 válasza tzsolesz (#2288) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

(#2294) olizsoli válasza Sonec (#2292) üzenetére


olizsoli
tag

Engedélyezve van anélkül még idle-re se tornázná fel magát amikor loadba kéne mennie :S
Most megvárom még a 10.7es catalystot aztán újrapakolom a win7-t vagy a 64bites win7 driver genyózik vagy a 64-es win7 mert 32es xp-n ment simán mind2
Csak nálam a win újrahúzás egy félnapos program mivel hülyén partícionáltam annó és van egy 80gigás partim meg egy 300as szal fél napos másolás C-ről haver hordozhatójára ha újra rakom a rendszert :S szal ehhez még el kell szánnom magam

[ Szerkesztve ]

Az élet csak egy szar játék jó grafikával...

(#2295) Sonec válasza olizsoli (#2294) üzenetére


Sonec
tag

Nem a CCC-vel van a baj.

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#2296) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy ha betennék 2db sapphire 3870-est cf-be, akkor azt elbírná egy chieftec 550w-os tápegység? és egyáltalán megéri? van olyan teljesítménye mint egy db 4870-nek?

köszi

(#2297) reset válasza HellGreg (#2296) üzenetére


reset
senior tag

A teljesítményét illetően, itt a 8800GTX-hez méregetik...a 4870-es azért jóval erősebb.

(#2298) ADAM1337 válasza HellGreg (#2296) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A táp elbírná azzal nincs gond.
Ahogy látom 22-es monitorod van ez azt feltételezi hogy legalább 1680-as felbontáson használod.
Jó a crossfire viszont 2x512mb az új gameknél kevés lesz, jobban járnál inkább egy 1gb-s 4870/4890-el ha ati fronton akarsz maradni.

[ Szerkesztve ]

(#2299) Duck001


Duck001
tag

Sziasztok!
Fentebb érdeklődtem a 2db 4870-el (512mb+1024mg) kapcsolatban
szerintetek 1600x900-ban még jók lennének egy darabig?
Igaz a 4870/512 magában elég jó még eddig nem volt vele gondom (1280x1014-ben)
ja a másik kérdés el bírja az 550-es Chieftec tápegység a 2db karit,valakinek van már ilyen
tapasztalata hogy 512mb+1024mb-os karik CF-ben nincs vele gond mind a kettő sapphire?

(#2300) ADAM1337 válasza Duck001 (#2299) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Értelmetlen a felépítés mindig a kisebb karihoz áll be a cf, ergo 2*512mb lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.