Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:24

LOGOUT.hu

Ati Crossfire: [link] Ha régebbi kártyád van, akkor érdemes elolvasni!
AMD Crossfire:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Myth


Myth
aktív tag

Valahol itt visszább volt egy kompatibilitási lista és abban az volt benne, hogy megy meg olvastam külföldi fórumokon... Akkor valamit félre néztem? :F

Battletag: Myth#1775

(#2202) TTomax válasza Myth (#2201) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát én nem tudom... szerintem az X2-el nem fog menni a 4890.... szerintem

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2203) Myth


Myth
aktív tag

Akárhogy nézem ezt a táblázatot itt mást mond :U De lehet én értelmezem férle nem tudom... Igazából nem sok fingom van a cfx-hez csak ezt megnézve gondoltam :) Nézd meg légyszi...
[link]

Battletag: Myth#1775

(#2204) TTomax válasza Myth (#2203) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,valóban a táblázat szerint ez rendben van...
Hát akkor X58, I7 920, HX850....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2205) finest válasza Myth (#2199) üzenetére


finest
őstag

Fognak menni, jól olvastad. Toom, h sokan utálni fognak, de szerintem egy Phenom II x4 955/956 (3.8Ghz környékén) elég, 2x16-os PCI-E slotos lap, pl.: Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, Gigabyte GA-790FXTA-UD5. Ha sok pénzed van, akkor persze Intel platformban érdemes gondolkodni. Tápnak szerintem is 850W-os Corsair.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2206) Myth válasza finest (#2205) üzenetére


Myth
aktív tag

Hát egy picit későbbre tervezem a dolgot várok hogy lejjebb menjenek az árak de én vagy q9550be qx9650ben gondolkozok ha olcsóbbak lesznek pár hónap múlva használtan.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#2207) kokoato válasza Myth (#2206) üzenetére


kokoato
aktív tag

Akkor ha ilyen prociban gondolkozol x48-as lapot alá, és lesz fasza cfx!

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2208) MPowerPH válasza Myth (#2201) üzenetére


MPowerPH
félisten

De fog az menni, csak teljesen fölösleges. :N A 4890 le fog butulni a 4870 X2 szintjére, tehát egy 4870-el lesz egyen értékű.
És nem tudom a 3 GPU annyira jó megoldás lehet e.
Most melyik VGA van meg a tervezett CFX-ből?

Azért arra felhívnám a figyelmet, hogy nálam a 4890 CF-t alapon nem tudja kihajtani az i7 930-as, pedig 1920x1080, legjobb beállítható minőséggel mennek a game-ek. :U Így egy Phenom II elég elgondolkodtató lehet, de még egy Yorkfield is, mivel clock to clock mindegyik verve van, főleg a Phenom II-es....

Tápból ha sok pénzed van Corsair HX850, ha kevesebb akkor TX850.(A 750W-s is bírná. ;) )
A HX annyiból jobb, hogy Gold minősítésű, tehát 90%-os a hatásfoka és moduláris.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#2209) kokoato válasza MPowerPH (#2208) üzenetére


kokoato
aktív tag

Nem ismerem az i7 sorozatú procikat, nálam egy E8500-as 4,2GHz-en simán kihajtja a cfx-et. Elmegy ez a renszer 750-es tápról is, de van a 750-es TT mellett egy Fsp x3-as is, mert anélkül nagyon meleg volt a TT,épp a határ egy 750-es táp!

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2210) kokoato válasza MPowerPH (#2208) üzenetére


kokoato
aktív tag

Már nem hagyott szerkeszteni,annyit akatam még hogy a TT-ről is leszivárog a 12V-os ágakon 4x18 Amper, de épphogyelég! Így most az x3-as-ra a 4870-es van kötve, a TT meg viszi az x2-t, meg a rendszert, így fasza! Anno nem gondolkodtam cfx-ben, ezért lett a 750-es táp az x2-mellé, teljesen egyetértek a 850w-os érveléseddel egy ilyen rendszerhez!
Tapasztalat, a szamárlétrát végigjártam mire kialakult a mostani rendszer.

[ Szerkesztve ]

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2211) MPowerPH válasza kokoato (#2210) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, de pl. a HX750-es Corsair 12v-n egy ágon 62A -t, tehát 744W-t tud leadni. Az meg bőven elég, én is betettem az X2-es mellé a 4890-t, csak kíváncsiságból. :)

Prociról annyit, hogy sokáig én is azt hittem elég, nekem anno az E8400-asom 4,6GHz-n -t tudott 24/7 játékok alatt, vitt mindent. De egy York 4Ghz-nál meghal, nem beszélve arról, hogy X48 a Yorkal FSB wallos, így 3.8Ghz-nél nagyon nem tudsz feljebb menni stabilan, néha összejön a 4Ghz, de több esélytelen. Erre lehet megoldás egy QX9650, ott lehet a szorzót emelni, de azok meg elég gyengén mennek és az áruk is borsos. Egy jó X48-as lap se olcsó... P45-be nem érdemes ilyen multi gpu-s rendszert rakni.
Így vagy X48+Wolfdale, ez elég olcsón kijön. Vagy i7. 920-as procit kapsz 45k-ért, olcsóbb mint a QX9650, lapot kapsz 45k-ért, és memóriát 17k-ért, ha elég a 3Gb. 110k-ból megvan az i7, kb. ennyibe fájna az X48+Yorkfield páros is 4Gb rammal.
És a Phenom II minőségi alaplappal se lenne sokkal olcsóbb. Ha nem kell 4 mag, akkor Wolfi vagy i5. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#2212) kokoato válasza MPowerPH (#2211) üzenetére


kokoato
aktív tag

Elmenne nekem is, nincs azzal gond, csak műszaki ember lévén tudom, hogy a táppal nem spórolunk, nem hajtjuk határon, és minél hüvösebbek az alkatrészek, annál hosszabb az élettartam, ezért lett egy kímélő x3 a TT mellé!
Mikor indult ez a cfx varázslat, emiatt cserélődött le az Asus Maximus II Formula dszka a mostani Giga-ra.A proci az Wolfdale, a deszka x48-as, és stabilan megy 444x9,5-ön.
De tööbet nem megy, már 445-ös fsb-nél haldoklik! Ebből ennyit lehet kihozni, ez most még elég!

[ Szerkesztve ]

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2213) MPowerPH válasza kokoato (#2212) üzenetére


MPowerPH
félisten

Egy jobb lapban, pl. Asus Rampage Extreme-ben nagyon szépen mennek a Wolfik, és elég kulturált lap is, talán a legjobb X48-as deszka. De X48-ba nem szabad Yorkfieldet rakni.

Érthető, hogy kímélni akarod a tápodat, mennyi az áramfelvétele konnektorból a teljes rendszerednek az X3-assal együtt?

Don't Tread On Me

(#2214) kokoato válasza MPowerPH (#2213) üzenetére


kokoato
aktív tag

A jó 'monosz" barátom mérte meg mennyit vesz fel a vas, mert egyforma a gépünk, ő azt mondta, hogy 2d-ben win asztalnál 200W, szőrösfánkkal valamivel több mint 700W.
X3-al vagy nélküle mindegy, mert úgy a TT eszi meg teljesen leterlve magát, igy meg megoszlik, egyik sem megy full-on.
Game alatt gondolom olyan 500-600W között lehet, mert ott a gpu-k nincsenek mindig full-on mint a Furmark alatt.

[ Szerkesztve ]

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2215) nmark


nmark
csendes tag

Sziasztok! :)

Azért toltam ide a képem, hogy megtudjam hogy ha van egy AsRock P55M Pro alaplapom akkor csak az alaplap által támogatott videókártyákat lehet benne Crossfirebe kötni?
Segítsetek PLS! :))

(#2216) nmark


nmark
csendes tag

Senki-semmit?! :F :F :Y :Y :Y :(

(#2217) monosz válasza nmark (#2216) üzenetére


monosz
őstag

Ezt csemegézd át,de szerintem azonos sorozatú Ati kártyát,bármilyet tud kezelni CFX-be.

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#2218) nmark válasza monosz (#2217) üzenetére


nmark
csendes tag

Átolvastam, de többet nem tudtam meg ígysem! :S De azért köszi!
Esetleg nem tudod hogy SLI-t kezelheti-e az alaplapom? :F

(#2219) monosz válasza nmark (#2218) üzenetére


monosz
őstag

Az SLI-t nem nagyon vágom,De CFX-be otthon vagyok.Ha van valami problémád,keress meg privi-ben,szívesen segítek.

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#2220) norb111kaaa


norb111kaaa
csendes tag

Üdv! Minap kötöttem össze a 4870+4850 kártyáimat. A probléma az, hogy 3DMARK Vantagen szépen kiadja a + kártya jelentett előnyöket(12626pont), de játékok viszont nem hogy gyorsulnának, még lassulnak is. Valaki tapasztalt már ilyet netalántán?

Config:
Gigabyte X48-DS5 / 2x 16x PCIe
Asus 4850MATRIX 512 / Asus 4870 Glaciator 1024
Corsair 550vx
Vista 32bit
Catalyst: 10.6 (de régebbivel is ezt csinálta)

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#2221) TTomax válasza norb111kaaa (#2220) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem értem miért csodálkozol,amikor egy 1Gb-os 4870 mellé beteszel egy 512.es 4850-et...A cf egészen addig gyorsabb lesz amíg ki nem fut a VRAM-ból a VRAM mennyisége a single 4870-nél ugye 1Gb,viszont CF-be a 4850 miatt csak 512Mb lesz.Ugyanis CF-be mindig a gyengébb kártya képességei a mérvadóak...amúgy a Vantage a jó példa kb 200-300Mb a VRAM igénye,így ott biztosan nem fogsz kifutni,míg játékoknál akár már 1280-ban is 512Mb fölé szaladhat szűrökkel néhány játék...Szerezz egy 1G-os radeont a mostani mellé és akkor minden rendben lesz...

(#2218) nmark
Bármilyen radeont belerakhatsz CF-be de csak 8X 2.0 PCI-E sáv áll ehhez rendelkezésedre,azaz néha akár a lap is visszafoghatja a VGA-at persze ehhez már a jobb fajtából kell egy pár... SLI-t felejtsd el,maximum csak hackeléssel lehet de azt nem garantálja senki,hogy müködni fog a lapod nem támogatja.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2222) norb111kaaa válasza TTomax (#2221) üzenetére


norb111kaaa
csendes tag

Köszöntem! :)

(#2223) TTomax válasza norb111kaaa (#2222) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szívesen! :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2224) ricsi99 válasza nmark (#2216) üzenetére


ricsi99
addikt

Nálam p55 ös lapban simán megy 2db 4870-es.... asrockéknál miért lenne más?

update: most nézem pci-e 16x és 4x ....abban már nem eröltetnék komolyabb karikat ,én is kiprobáltam de sima 4x-es foglalatban single kari is meglassul... cf-ben meg föképp

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2225) TTomax válasza ricsi99 (#2224) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hogy az milyen gyenge lap...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2226) Sziszka_88


Sziszka_88
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni , hogy miért nemtudom szabályozni (CCC-ben) a kártya fordulatszámát manuálisan?A win-t is újradobtam a crossfire miatt. Az egyik kártyámon régen se lehetett mert fixen ment rajta a venti(lehet ezmiatt? :F ). Próbáltam más progit Rivatuner , Ati tray tools... azokkal tudtam szabályozni , de mindkettőnél teljesítmény csökkenést vettem észre(főleg ATT-nál). Valakinek valami tippje? Lehet ezzel valamit kezdeni?

[ Szerkesztve ]

(#2227) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Szerintetek egy Gb P45-Extreme-ben egy HD5770 vagy egy 4850CF lenne gyorsabb ?

(#2228) Laraxior válasza scream (#2227) üzenetére


Laraxior
titán

5770 :K
CFet visszafogja a PCI-E slot

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2229) finest válasza scream (#2227) üzenetére


finest
őstag

A 4850-et nem fogja vissza a 2x8-as slot.
PCI-e 2.0 8X = 4GB/s sávszél (Ez ugye slotonként értendő.)
HD 4850 = 993Mhz DDR3 (1.9 GB/s) = 1.9 GB/s sávszél
[link]
Szerintem a 2db 4850 1GB CF-ben jobb alternatíva, mint egy 5770. Itt van pár benchmark: [link]

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2230) scream válasza finest (#2229) üzenetére


scream
veterán

na de jó ... 2 válasz ami ellentétes ;] kinek higyjek ? :DDD

igazából azért kérdezem,mert most van egy 4850em és ,hogy azt eladjam-e és vegyek helyette egy 5770et vagy keressek Aprón 4850et olcsón és rakjam be mellé ?

Attól fog függeni szerintem,hogy lesz-e vevő a VGA-ra ... még fennhagyon Aprón vagy 3 hétig,ha valakinek kell eladom és 5770 ,ha nem akkor 4850CF :D

P45 mellé nem gázos a CF ?

(#2231) finest válasza scream (#2230) üzenetére


finest
őstag

5770-re nem éri meg lecserélned a 4850-et, max 20%-kal gyorsabb, azért linkeltem a tesztet. Ha már cserélsz és érezni is akarsz valami változást, akkor 5850.
A 8x-os pci-e sáv sosem lesz szűk keresztmetszet 4850 mellett, a memória kevesebb mint a felét tudja hasznosítani. A 2x8 felállás ráadásul csak 1920-as felbontás felett lesz szűk, még 1920-on is elhanyagolható a 2x16-hoz képest jelentkező hiány, ami ca. 10%! De a 4850-et ez sose fogja érinteni, mert a rendelkezésre álló sávszélesség a buszon több mint duplája a kari memójának a sávszélességéhez képest. 2560-hoz meg gondolom nem 4850-et veszel. mekkora felbontáson fogod használni?
Szerintem P45 mellé a 4850 CF teljesen rendben van.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2232) scream válasza finest (#2231) üzenetére


scream
veterán

1680 x 1050ben használom/használnám.

Ha CF lesz akkor az mennyivel lesz gyorsabb kb. az 5770nél ?

(#2233) Ringman


Ringman
nagyúr

Hello!

Nem tudom, hogy kimondottan a crossfire témához csatlakozik, de itt teszem fel a kérdésem:)

Valószínűleg egy AM3 785-ös vagy 890-es lapot veszek, egyelőre az integrált vgával használnám (tudtommal ez 2 monitorral is megy: dvi/hdmi+d-sub) ehhez jönne idővel még 1 monitor (valószínűleg ez is dvi portról menne). Ehhez mindegy milyen ati kártyát veszek? Elsősorban nem játékra kell, csak néha 5-6 ablakot kell néznem egyszerre és jól jönne a 3. monitor.

A válaszokat előre is köszönöm.

(#2234) TTomax válasza scream (#2232) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na akkor most vagy rám hallgatsz vagy nem..... annyi 4850-em volt már hogy magam sem tudom... hajtottam P45-ben,X48-ban is... a 4850 a határ ahol még a 8X PCI-E nem fogja vissza jelentősen...remélem azért azóta rágyúrtak a támogatásra is és eltűntek a hibák.
Ami igazán fontos,hogy csak akkor vegyél még egy 4850-et a mostani mellé,ha a mostani is 1G-s...ha 512-es 4850-ed van akkor felejtsd el 1680-ra a CF-et mert úgy elfogy a memó mint a huzat,és ezen nem segít semmi...viszont ha 1G-s a 4850-ed és abból lenne CF-ed akkor kb egy GTX280 teljesítményét várhatod...persze készülj fel arra is hogy lesznek bosszantó,apró hibák,sőt néha pár napig álligatsz mire minden rendben van,esetleg vársz egy új drivert vagy profilt....macerás néha... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2235) scream válasza TTomax (#2234) üzenetére


scream
veterán

hát akkor a CF felejtős, mivel 512es a mostani 4850em ... :( akkor marad jobb híjján 5770

(#2236) TTomax válasza scream (#2235) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szinte gondoltam volt nekem is 4850X2-öm...az is 2X512 volt...de szenvedtem vele :U ... amúgy SLI-ben is ez a helyzet ott meg pl GTS250-böl nem szabad 512-est SLI-ben...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2237) scream válasza TTomax (#2236) üzenetére


scream
veterán

sajnos ez nem vigasztal... de majd csak kibirom valahogy 5770el ... :U

(#2238) Enclave


Enclave
aktív tag

Helló!

Próbáltam használni a keresőt de nem sok mindent találtam...

Arra lennék kíváncsi,hogy akit esetleg érdekelne 2 gpu-s Ati-s megoldás, melyik lenne a "bölcsebb" választás?

Előnyökre, hátrányokra vagyok kíváncsi, Crossfire-el eddig nem volt sok tapasztalatom... (olvastam valami "micro stuttering"-ről is külföldi fórumokon, ez a probléma most is fennáll?)

1x HD5970

vagy

2x HD5850 Crossfire-ben?

Köszönöm!

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#2239) scream válasza Enclave (#2238) üzenetére


scream
veterán

Én nem ismerem CF-et ugyan de nem hiszem ,hogy az 5850CF egyenlő szinten volna az 5970el ... :U

(#2240) Enclave válasza scream (#2239) üzenetére


Enclave
aktív tag

A "vicces" az,h. ez a teszt szerint 2 db 5850 lenyomja az 5970-et...Viszont ez nem mostani cikk, így nem tudom mi a helyzet a legújabb Catalyst (10.6) esetén... :U

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#2241) scream válasza Enclave (#2240) üzenetére


scream
veterán

Az lehet,de ez csak 1 játék (Anno 1404),ami támogatja CFet.Nemhiszem,hogy mindenhol gyorsabb volna az 5850CF, mert akkor a kutyának sem kéne az 5970.szerintem

(#2242) Enclave válasza scream (#2241) üzenetére


Enclave
aktív tag

Szinte mindegyik játékban a Crossfire rendszer volt előbb, amit linkeltem az-az 1 csak egy spontán példa volt...

Ezért is gondoltam,h. inkább rákérdezek a dologra...

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#2243) kokoato válasza Enclave (#2242) üzenetére


kokoato
aktív tag

Én elég régen használok cfx-et, bár csak egy 4870x2+4870 1GB megy együtt, a szamárlétrát végigjártam, a javaslatom a következő: ha az anyagiak megengedik, akkor 5970, nem hiszem hogy egy 5850 cf jobb lenne mint egy 5970, ez számomra hihetetlen!

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2244) Enclave válasza kokoato (#2243) üzenetére


Enclave
aktív tag

Kösz a tippet, viszont az 5970-es topikban azt olvastam,h. a hűtőjét ajánlott lecserélni mert hamar csapágyas lesz...

Ha pedig csere akkor csak AC Accelero Extreme 5970 (vagy mi a neve) és ez +15k a kártyára...

És mivel én displayportos monitort használok, az 5970-en pedig mini DP van, kell átalakító is ami +5k...

Tehát egy 5970re még +20k-t rá kellene költenem...

Míg a mostani 5850-em mellé +1db 5850CF-be lehet olcsóbban jönne ki...
Ráadásul ha később el szeretném adni, talán egyszerűbb 2db 5850-et (akár külön-külön) is eladni, mint 1 db 5970-et...

Emiatt érdeklődöm,h. mennyivel jobb 2db 5850 CF-ben mint egy 5970...Vagy fordítva...

VIszont még megérdeklődöm az 5970 topikban is esetleg...

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#2245) kokoato válasza Enclave (#2244) üzenetére


kokoato
aktív tag

Hát ha van egy 5850-ed, akkor pénztárca kimélőbb megoldás egy másikat venni mellé. Azt gondoltam hogy most akarsz beruházni 2 5850-re, igy már más a véleményem,akkor mégiscsak az 5850 cfx ajánlanám. De hozzáteszem, nem fog ugy menni mint egy 5970! Bár hozzá tenném azt is, hogy szerintem a mai game-eknél semmi gond nem lesz az 5850 cf-el, zakkanás nélkül fog menni minden, azt kell eldöntened , hogy egy game-ben van 80 fps az 5850 cf-el, az 5970-el lesz 100, csak egy példa volt! Aztán hogy 80 fps vagy 100, teljesen mindegy, 30 fps felett mindegy a dolog. Nincs értelme beruházni egy drága 5970-be, főleg így hogy a cf-ed fele meg van,pár fps-el többért, amit nem veszel észre!
Anno 1 éve mikor elkészült a 4870x2+4870 1GB cfx-em, sokan azt mondták fps vadász vagyok,szépeket vírítottam a bench-ekkel, és kész, ennyi,kb neked is csak ennyi lenne a különbség ha 5970-et vennéd, szemre nem látsz különbséget, meg igaze nem a bencmark-al jatszunk!

[ Szerkesztve ]

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2246) cyberkind válasza scream (#2239) üzenetére


cyberkind
félisten

5970=2 db 5850

Paranormal Cocktivity

(#2247) Gaboman válasza kokoato (#2245) üzenetére


Gaboman
nagyúr

5850CF az még kicsit rá is pakol az 5970re,nem hogy gyengébb nála!
A legtöbb teszt ezt bizonyítja legalábbis,a nagy tuningpotenciál is mellette teszi le a voksot.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2248) TTomax válasza Gaboman (#2247) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az érdekes....ez hogyan lehet???

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2249) Gaboman válasza TTomax (#2248) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezt hozza a teszt,tehát hol az egyik,hol a másik van kicsike előnyben,de az szinte észrevehetetlen.Mondjuk azt hogy fej,fej mellett teljesítenek.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2250) TTomax válasza Gaboman (#2249) üzenetére


TTomax
nagyúr

Több mint fél éves tesz.... "18. November 2009"

# Treiberversionen

* Nvidia GeForce 195.50 (GT 240)
* Nvidia GeForce 185.85
* ATi Catalyst 9.5
* ATi 8.66_RC6 (HD 5870, HD 5850)
* ATi 8.66.6 (HD 5770, HD 5750)
* ATi 8.663.1 (HD 5970)

# Software

* Microsoft Windows Vista x64 SP2
* Microsoft DirectX 9.0c
* Microsoft Direct3D 10

nem szerencsés erre a tesztre alapozni.. az 5970 igazi drivere ez után jött ki...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.