Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:24

LOGOUT.hu

Ati Crossfire: [link] Ha régebbi kártyád van, akkor érdemes elolvasni!
AMD Crossfire:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) Stanchore


Stanchore
senior tag

Sziasztok

Egy Q9550-es proci alatt készülök épp lapot cserélni, két P45-ös lap között vacilálok, az egyik UD3R ami CF lehetőség nélküli, a másik UD3P amibe elfér a két videokártya.
Utóbbinál az egyik slot 16X, a másik 8X, jól értelmezem, hogy ilyenkor mindkét kártyát 8X hajtja?
Van ennek valami "érezhető" jelentősége? Érdemes CF-ben gondolkodni a későbbiekben egy ilyen lapnál, vagy inkább kártya upgrade a javasolt?

Köszi, üdv. Norbi

Origin / Steam: Stanchore

(#2852) radi8tor válasza Motion_Blur (#2850) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arra van opció, hogy az azonos kártyákat együtt kezelje vagy sem. Én ebből arra gondolok, ha ezt kikapcsolod, akkor külön tudod állítani.

⭐ Stella

(#2853) radi8tor válasza Stanchore (#2851) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem ez nem alaplap függő, hanem lapkakészlet függő:

Két kártya esetén 8x-8x sebességet tud. Nem írtad milyen VGA vásárlását tervezed, mivel adatlapodon 9600GT van, ami nem CF kompatibilis. :D
Elméletileg jó sebességre képes egy nem csúcskategóriás VGA PCIe 8x csatolófelületen.

⭐ Stella

(#2854) Stanchore válasza radi8tor (#2853) üzenetére


Stanchore
senior tag

5770-es kártyám van, ehhez terveznék venni mégegyet, a 9600GT a notimban van.
De kérdés, hogy megérné-e mégegy ilyet venni és CF-ben hajtani, vagy inkább adjam el 30 körül és tegyem hozzá azt a 30-at amit a másik ilyenre szánnék, majd 60-ból vegyek egy komolyabbat?

Origin / Steam: Stanchore

(#2855) szacsee válasza Stanchore (#2854) üzenetére


szacsee
nagyúr

Igazából az x8 PCI-E sebesség elég bőven a HD5770-es CF-nek.
Nálam igaz, hogy x16+x8-as sebességgel mentek a kártyák, de amikor összehasonlítottam a többféle módot, akkor sem volt semmilyen egetverő különbség.
Ha gondolod bemásolom ide az eredményeket.
Viszont 60K-ért jelenleg "csak" 6870-et kapsz, amit elver az 5770CF.
5870 /6950 az a kártya ami egálban van, vagy erősebb a CF-nél.
Nálam 2-3 játék ami nem szerette a CF-et.
Borderlands: Catalyst AI-t disabled-re kellett rakni, mert random fagyott a játék, no mivel az AI felel az AFR módért is (legalábbis nekem ez jött le) nem működik a CF nélküle. Viszont így is megvolt a min 50 FPS-em 1920x1080-ban.
HL2: Szintén zenész. CF alatt random fagyott a játék mindegyik epizóddal. AI disabled, vagy CF disabled megszüntette a problémát. Egy kártyával is lazán 100FPS felett megy a játék bőven, természetesen 1920x1080-ban kimaxolva.
Battlefield Bad Company 2: Sajnos CF alatt előfordul nagyon ritkán, hogy egy pillanatra de fekete / fehér maszlaggá válik a kép. Ez nem fagyasztja ki a játékot, de zavaró. Viszont nagyon ritkán fordul elő vele, így maradt a CF alatta.

Amik nagyon szerették és nem volt gondom vele:
Dirt 2, Just Cause 2, Dirt, TDU2 beta (gondolom a véglegessel sem lesz gond), Metro 2033, Stalker összes rész, Race sorozat, GTR sorozat, NFS HP igaz csak rövid ideig próbáltam, mert nem jött be a játék.. és még sorolhatnám.
Ha azok a játékok amik alatt zavarhat a CF, de megfelelő sebességet nyújt 1 kártyával is, ott letiltod addig a CF-et, vagy az AI-t. Ebben az esetben a CF-et választanám.
Viszont a jelenlegi alaplapod is elég jó, igaz PCI-E 1.1-es csatoló van rajta, de az X16-os.
Ha tudsz némi pénzt áldozni, akkor lapcsere nélkül 5870/6950 lenne a befutó, ami igaz most drágább, de idővel olcsóbb lesz. Vagy kivárod, vagy nem.
Neked kell dönteni. Egykártyás rendszer mellett szól, ha a játék nem fut megfelelően akkor a Cata Ai disabledre rakásával csak 1-2%-ot lassul a játék, viszont CF esetén feleződik a sebesség.

Motion Blur: Mindig a kisebb órajelű kártya órajelén fog menni CF esetén a nagyobb kártya is tudomásom szerint.

[ Szerkesztve ]

(#2856) Stanchore válasza szacsee (#2855) üzenetére


Stanchore
senior tag

Köszi az infót. Pontosan hogy van a CF-nél, muszáj pontosan ugyanolyan 5770-es kártyának lennie, mint ami most van (Sapphire VaporX OC), vagy akár lehet MSI, vagy Gigabyte 5770-es is?

Origin / Steam: Stanchore

(#2857) Whit3Rav3n válasza Stanchore (#2856) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Lehet más is

(#2858) Erdei88


Erdei88
veterán

Proci 4200n ment.16X-hez képest a 8X8X-nal ~90%al kaptam több fps-t

(#2859) echo001 válasza radi8tor (#2842) üzenetére


echo001
aktív tag

kosz mindenkitol a segitseget megy rendesen :)
kerdes minden jatek hasznalja a crossfiret vagy csak azok amik a profilesben benne vannak

pl star wars force unleashed i-ii
neztem game kozben, melegedett mindket kartya gondolom igen.
udv

[ Szerkesztve ]

Echo

(#2860) echo001 válasza echo001 (#2859) üzenetére


echo001
aktív tag

kifelejtettem.
olvastam par hozzaszolassal elobb a pci-e 8x 16 x sebesseg fejtegetest a sapphire 5870 oc is eleg ha 8 x sebessegel megy? Mivel nekem asus p5q3 deluxe alaplapom van igaz 4030 on ketyeg benne a e 8400 proci
mert ha jol ertelmeztem a rajzot 2 kartyaval csak 8x sebessegen megy a pci express
koszi

[ Szerkesztve ]

Echo

(#2861) Stanchore válasza Whit3Rav3n (#2857) üzenetére


Stanchore
senior tag

De az 5770 mint olyan, esetemben gondolom alapfeltétel.. ??

Origin / Steam: Stanchore

(#2862) szacsee válasza Stanchore (#2861) üzenetére


szacsee
nagyúr

Lehet 5750 is, de az nagyon visszafogná. Kb annyira mint az 5770-hez képest az 5750 teljesítménye.

(#2863) Whit3Rav3n válasza Stanchore (#2861) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Ja 5750 is jó de akkor csak annyira lenne gyors az egész mint egy 5750 crossfire, a gyorsabb kártya mindig csak a lassabb kártya sebességével megy.

(#2864) radi8tor válasza echo001 (#2859) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Application profiles csak egy plusz dolog a CrossfireX-ben. Persze azoknál is van CrossfireX, amik nincsenek benne a profiles-ban, kivéve ha nem támogatják CrossfireX-et. Szerintem ilyen játék mostanában már nem nagyon van. Fel is háborodna a sok CF tulaj, hogy nem támogatja CF-et egy játék...

⭐ Stella

(#2865) echo001


echo001
aktív tag

méregettem a cf-et vs disabble cf es nekem max 60 % lett tobb
több emberkénél is látom hogy 80-90% dob a gépen most nekem az alaplap proci kombo kevés?
itt vannak az eredmények teszteltem a rendszert 2 db cf kábellel is nagyon picit dob rajta

1 db cf kable:

1db cf kable crossfire:

2db cf cable:

2db cf cable crossfire:

3dmark vantage high beállítások.
mint látjátok az össz teljesitmény max 50% nőt ha csak a grafikus teljesítményt nézem az 60% körül
ez a rendszer ennyit tud vagy valami nem jól van belőve?
előre is köszi

[ Szerkesztve ]

Echo

(#2866) TTomax válasza echo001 (#2865) üzenetére


TTomax
nagyúr

E8400-el hajtod az 5870CF-et?Ezért...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2867) Whit3Rav3n válasza echo001 (#2865) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Vantage-ben nem is várhatsz el több pontot mivel a cpu-t is beleszámolja ami nem változott és nem is nagyon gyors. Ha megnézed csak a GPU pontokat ott 70-80%-al lett több pontod. Szóval emellett a proci mellett ennyit dob a CF, játékokban többet számíthat ha nem kerülsz bele cpu limitbe.

(#2868) echo001 válasza TTomax (#2866) üzenetére


echo001
aktív tag

sejtettem reméltem nem ezt mondod :)
de ez van
mit kéne alá tenni hogy jobb legyen?
gondolom a doul core 2 nek ez a határa
ezt a procit 4200 ig tudom húzni stabilan
csak megszokásból hajtom a vége alatt
feltételezem az a 160 mhz már nem sokat számít..
azt látom hogy mások core i7 vel tolják a cf-et.
előre is köszi

Echo

(#2869) Whit3Rav3n válasza echo001 (#2868) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Egy 4ghz fölötti q9550 már jobb lenne de optimális az i7 lenne.

(#2870) Erdei88 válasza echo001 (#2868) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem kell feltétlenül i7et venned. Szerintem elég a Q9550 is, 3,8-4Ghz-n. Ha fontos a HT mert olyan programokat használsz, akkor i7. Meg ugye a szintetikus tesztekben is jól jön. De játékok még nem igazán használják ki.

(#2871) TTomax válasza echo001 (#2868) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az optimális megoldás az I7 lenne,de én nem vennék a helyedben 1366-os lapot.Egy Q9550,vagy egy Q9650 már hozná amit elvársz.A P45-ben szépen meg is lehetne a 4Ghz.Esetleg egy letesztelt példányt is nézhetsz,gondolom léggel hűtenéd ott nem mindegy mennyi fesz. kell neki.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2872) echo001 válasza TTomax (#2871) üzenetére


echo001
aktív tag

köszi
proci vétel még belefér
a letesztelt példányt hol lehet venni ?
zalman 9700 cpu hűtőm van

nézegettem q9650 et tudnék boltolni csak nem tesztelt általában mennyire huzható már ha valakinek van tapasztalata?
üdv

[ Szerkesztve ]

Echo

(#2873) TTomax válasza echo001 (#2872) üzenetére


TTomax
nagyúr

4Ghz meg szokott lenni,nekem I7 előtt Q9550 volt az 3.8Ghz ment stabilan de X48-ban ami azért nem annyira szereti a yorkot... 9550-et ha sokkal olcsóbban tudsz az is jó lenne!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2874) echo001 válasza TTomax (#2873) üzenetére


echo001
aktív tag

nem tudok sajna csak 9650 van dobozos nem oem
ezert is kerdeztem 9650 megyen e 4 ghz környékén
udv

[ Szerkesztve ]

Echo

(#2875) TTomax válasza echo001 (#2874) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mennie kell... persze garancia OC-ban nincs... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2876) echo001 válasza TTomax (#2875) üzenetére


echo001
aktív tag

koszi
persze hogy nincs garancia de ha az a tapasztalat hogy tobb is megy akkor eselyes vagyok kifogni egyx jobb peldanyt
az e8400-s ebbol volt több a kezemben minnél kesöbbi beszerzés volt annál tuningbarátabb volt
at elsőt 3800 föle nem tudtam kergetni a mostani 4200 megy a gyár feszérteken belüll
1.34 en

Echo

(#2877) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Éppen csak felmerült az 5let, így még eléggé tudatlan vagyok a témában, ezért előre elnézést kérek. Néhány kérdésem lenne.

Ha több különböző órajelű és/vagy memóriaméretű videokártyát kötünk össze, akkor a gyorsabb VGA-knak meg kell várniuk a lassabbat, tehát ez egy korlátozó tényező lehet.

Egy VaporX-es 512MB-os 4850-em van.

1. Érdemes-e CF.ben gondolkodnom?
2. Mennyire érezhető mondjuk még egy ugyanilyen kártya mellé rakva?
3. Érdemes-e/lehet-e nagyobb 48xx-es kártyát tenni mellé, vagy csak a 4850-et?

Első körben ennyi. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2878) TTomax válasza Winne (#2877) üzenetére


TTomax
nagyúr

1.A te alaplapodban nem mert az minden csak nem CF ready...
2.Addig amíg ki nem fogysz a VRAM-ból (1680-ban már elfogysz gyorsan) addig 80-90%+
3.Sajnos nem érdemes,a gyengébb kártya lesz a szük keresztmetszet amit az tud arra számolhatsz XX %-ot..

Ha elfogadsz tölem egy tanácsot...
Ha CF-et akarsz lapot kell cserélned... ráadásul 512-es 4850-ad van ami nem igazán jól muzsikál 1680,és a felett szürökkel,nagyon visszafogja az 512 VRAM...
Add el,és nézz inkább a Q6600-hoz passzoló vga-t kb 6850/6870 GTX460 1G ezzel megkapod a 4850Cf-et vagy még többet lapcsere nélkül hűvösebben kevesebb fogyasztással anomáliák nélkül :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2879) Winne válasza TTomax (#2878) üzenetére


Winne
nagyúr

Azt nem írtam bele, hogy most fogok váltani. :B i5-2500 lesz és hozzá 8gb ram. 17"-os a monitorom, így egyelőre amíg az be nem hal, 1280*1024-ben játszom. Mi változik így? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2880) TTomax válasza Winne (#2879) üzenetére


TTomax
nagyúr

1280-ba bírni fogja,oda talán még elég a 4850CF kompromisszumok nélkül.De... nagyban befolyásol az ár,egy 5850-et vagy egy 6870-et megkapsz azért az árért amit erre még költenél meg amid most van és eladnád... esetleg egy 460... azért az csak 1G VRAM,és nem kell félned,hogy valahol kifutsz még ha egyszer monitort cserélsz is... ráadásul fejleszthető marad (CF,nagyobb monitor) és még kapsz DX11-et (ez utóbbi nem biztos hogy olyan nagyon nyomós érv,de hát sokan kardoskodnak mellette...)

Még most gondolkodtam egy kicsit,hogy jobban képben legyél.. a 4850CF kb 1280-ban hozza a GTX280-at... az olyan kb 4890 szint az ati oldalon... a 6850 pl erősebb már ennél kb 10%-al.. már azzal is jobban járnál...nem beszélve az 5850-röl vagy a 6870-röl,esetleg GTX460-ról amiben meg nagyon sok tartalék van...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2881) Winne válasza TTomax (#2880) üzenetére


Winne
nagyúr

Na igen, ez jó is így, csak ehhez el kellene tudnom adni a mostanit, aztán ki tudja mennyiért menne el... Már így megmaradt a 3850-em is, az is ott figyel az ágyneműtartóban. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2882) TTomax válasza Winne (#2881) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem el lehet adni pici pénzért,de neked kell döntened. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2883) Winne válasza TTomax (#2882) üzenetére


Winne
nagyúr

A picin van a hangúly. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2884) saril


saril
senior tag

hello

ha jól olvastam a régebbi hozzászólásokat akkor két 8x pci-e még épp elég két darab 6870 kihajtására, így van?

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#2885) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv. all!
Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy miért van az, hogy a két 5770-es (crossfire)
ha két monitor van bedugva (egyik 22" elsődleges monitor a másik 82" LCD TV csak filmnézés miatt) akkor az elsődleges megbolondul vibrál, ugrál megbolondul.
És az utóbbi kb. 3 driver óta.
Az a gáz,hogy a TV HDMI-vel van összekötve a monitor meg sima DVI és hiába állítom elsődlegesre akkor is a TV-t észleli 1-nek a monitor 2-nek.

(#2886) sanchy


sanchy
aktív tag

Sziasztok!

Már előre szólok hogy nem értek hozzá.

5670 megy hybrid crossfire-ben egy Giga GA-MA78GM-S2H alaplapban?
Ha igen akkor van értelme úgy használni?

Mi oda megyünk be, ahonnan más csak menekül!

(#2887) saril


saril
senior tag

nem gondoltam volna hogy nem kapok választ egy egyszerű kérdésre :C

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#2888) alibaba78 válasza saril (#2887) üzenetére


alibaba78
őstag

A kihajtas alatt mit ertesz? Jelenleg meg nem lattam a 2 gpu-t egyszerre 100%-on dolgozni egy jatek alatt sem. De ez addig nem is erdekel, amig minden jatekom, gta4-et leszamitva, teljesen kimaxolva, fullhdban tudom futtatni. :)

mod.: Itt egy warhead bench:

Minden maxon, 8x AA

mod2: Erthetetlen modon a vegeredmenyben nincs benne a bekapcsolt elsimi. :F

[ Szerkesztve ]

(#2889) TTomax válasza alibaba78 (#2888) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mert ez 0AA... nem gondolod AVG 63fps-ed lesz 8XAA-val amikor egy GTX580 4XAA-val 47-et? :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2890) djcsefa válasza alibaba78 (#2888) üzenetére


djcsefa
tag

Egyettértek. Amíg mindent full beállítással /fullHD-n játszhatok , addig nem aggódok...ami jó azt minek háborgatni ??!! :)

:i7 8700k -Asus Maximus X hero-Corsair dominator platinum 16Gb ddr4 2400Mhz EVGA Hydro copper-GTX1080ti-Ocz revodrive 3 x2+ 1x Samsung 850 evo 500gb - EVGA 80+ gold 750ws táp - Corsair 800D ház+ 2L víz :D

(#2891) alibaba78 válasza TTomax (#2889) üzenetére


alibaba78
őstag

Tenyleg? Kepzeld, erre magamtol is rajottem. Ha elolvasnad, amit odairtam, akkor rajonnel, azon csodalkozom, hogy beallitottam a 8x aa-t, de b@szta raengedni. 1. Eloszor ezt nem vettem eszre. 2. Nem hasonlitottam ossze semmilyen mas eredmennyel. :(((

[ Szerkesztve ]

(#2892) Erdei88 válasza TTomax (#2889) üzenetére


Erdei88
veterán

De 4XAA-val lehet 63 :DD
2858
Proci, vga alapon akkor 56 fps-t kapok

(#2893) saril


saril
senior tag

nem értettétek a kérdésemet

TEHÁT: adott két PCI-E sin külön külön x16 módban járatja a vga-t DE ha kettőt teszel bele akkor a két sinből 2x8 sebességű lesz, a kérdés pedig az hogy ez elég-e két 6870-es vga kihajtására és itt nem a 100%os kihajtás a lényeg hanem hogy relatíve kihajtja-e mert nem lenne jó ha pl: 50-60%on menne a két kártya a 8x-os pci-e miatt :R
nemtudom egyszerűbben leírni a sinek memória sávszéle nagyobb mint a kártyáké, vagy nem?

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#2894) TTomax válasza Erdei88 (#2892) üzenetére


TTomax
nagyúr

Engedd már rá a 8XAA-t...

(#2891) alibaba78
Nem ezt írtad a linked végén..

(#2893) saril
Ha 2.0-ás akkor elég...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2895) alibaba78 válasza saril (#2893) üzenetére


alibaba78
őstag

Mi van ma? Mki klimaxol?

Az elozoleg neked szant valaszomban visszakerdeztem, hogy mire gondolsz. Bar lehet, gyengeelmejunek tunok, de folotted a kollega mar megvalaszolta a kerdest, csak ra kell kattintanod a linkre, es elolvasni, amit odairt.

TTomax: Arra utaltam, hogy a vegeredmenyen ez nem latszik, hogy be volt kapcsolva, es nem ertettem, miert nem engedte ra. Valoban felreertheto, de nem szoktam hozza, hogy ilyen stilusban valaszolsz, ha hulyeseget irok.

(#2896) TTomax válasza alibaba78 (#2895) üzenetére


TTomax
nagyúr

Comfiguration alatt középső gomb save..meg nem fordult a fejemben,hogy ha beállítod nem mented le,azért.. :F

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2897) alibaba78 válasza TTomax (#2896) üzenetére


alibaba78
őstag

Nem surun hasznaltam ezt a benchet, ezert a tapasztalatlansag. Elsore futtattam aa nelkul, utana 8x-sal, es nem vettem eszre, hogy a benchmark queue-ben benne maradt az elozo beallitas.

(#2898) Erdei88 válasza TTomax (#2894) üzenetére


Erdei88
veterán

(#2899) TTomax válasza Erdei88 (#2898) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,,hát a minimum szépen lement 48-ról 21-re... átlépi az 1G VRAM-ot... játékban már 4XAA-val is is sajnos ezt teszi... :(

És akkor még meg is kellett rántani...1Ghz-re...Ezért szabadultam meg a 460SLI-töl..hiába van ott az erö ha nem tudod ráadni a maximumot mert elfogy a Vram...ezek nem szoktak kiderülni a tesztekből ahol átlag fps-t mutatgatnak...nem vélelen hogy a 69XX-ek 2G-ek lettek.. illetve van 1G-s is csak ezért nem az igazi az sem CF-re...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2900) Erdei88 válasza TTomax (#2899) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem játszottam Crysissal évek óta, már a második rész várom nagyon. De lehet a windpws update is bezavart, mert ok nélkül darál itt mellettem a hdd.

4XAA és AF nekem elég, ennyi kompromisszumot tudok kötni. Mellesleg nem hasonlítanám az 580hoz már csak azért sem mert 1kari vs 2. Az árukat meg ne vegyük figyelembe, mert teljesítményről beszélünk. Ennek az ellenfele a 470 vagy 560 de az utóbbi Sli-ben már 15-20% is megverheti.

Elsősorban BFBC2höz vettem, mert a 460 Sli több sebből is vérzett, legalábbis nálam. Nekem ár/teljesítményben ez érte meg legjobban, első alkalom, hogy 100k-nál többet adtam vga-ért, azt hiszem egy jó darabig maradni fognak, bár ki tudja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.