Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:24

LOGOUT.hu

Ati Crossfire: [link] Ha régebbi kártyád van, akkor érdemes elolvasni!
AMD Crossfire:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) lsc válasza Silentfrog (#2100) üzenetére


lsc
nagyúr

Amd szerint 3450-3470 mehet hybridben [link].

Az élet kegyetlen .

(#2102) hackeeeee válasza Silentfrog (#2100) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát azért említettem, hogy sztem a 4200 az a alsóbb kategóriás 4k-s radeonokkal megy Hybrid CFX-ben...

Véleményem szubjektív...

(#2103) hackeeeee válasza lsc (#2101) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És a 785G akkor az 780G, vagy akkor hogyvanez?

Véleményem szubjektív...

(#2104) Silentfrog válasza lsc (#2101) üzenetére


Silentfrog
veterán

Én igy igy tudtam
HD2400Pro, HD2400XT is megy,bár már nincs feltüntentve amit linkeltél
Ha tényleg csak ezekkel megy akkor az AMD nem normális.
Ezek a kártyákat nem árulják sehol,max használtan

(#2105) lsc válasza hackeeeee (#2103) üzenetére


lsc
nagyúr

Nagy különbség nincs közöttük, szerintem a 785-tel is megy. A 46xx kártyáknál meg sok értelme nincs, ha azok magukban mennek 2d-ben szinte semmit sem esznek, az igp sem eszik sokkal kevesebbet /ha egyáltalán kevesebbet eszik/. A 4670 eszik 10 W-ot 2d-ben [link].

Az élet kegyetlen .

(#2106) Gaboman válasza Sanyix (#2092) üzenetére


Gaboman
nagyúr

És a memóriád mennyin megy mert az is számít!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#2107) PiE137 válasza ricsi99 (#2089) üzenetére


PiE137
senior tag

Értem, köszi. Csak az olyan lapokat nem értem, ahol a két PCIe slot között még két másik van, az már nekem túl nagy távolságnak tűnik a hídhoz... Egy slotot még megértenék köztük...
Azt tudom, h intel-ből az X58-asok támogatják csak a 2db X16-os slotot, de AMD fronton mi a helyzet? Tudja vmelyik chipkészlet, v ebben is lemaradtak az intel-től, és AMD-be csak 2X8 van?

(#2108) ricsi99 válasza PiE137 (#2107) üzenetére


ricsi99
addikt

Létezik hosszabb cf hid is, nekem is olyan van
intel böl p45 x38 x48 is tud 2*16x et

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2109) monosz válasza ricsi99 (#2108) üzenetére


monosz
őstag

Én úgy tudom,hogy Intel fronton csak az X-es lapok képesek kiszolgálni a 2*16-ot.A P45-ös lapok vissza váltanak CFX esetén,és nem tudják a maximális sávszélt.

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#2110) TTomax válasza monosz (#2109) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jól tudod,csak pongyolán sikerült megfogalmaznod.... a lényeg érthető :K

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2111) ThodEE


ThodEE
őstag

Sziasztok, csak egy butának tűnő kérdéssel zavarognék.

Még nemtudom H alakul a nyaram de minden verziót figyelembe veszek, és CF re is gondoltam.

Jelenleg GA-EP45-DS3 (rev. 1.0) alaplapban van, Gigabyte 4850 1Gb gyári OC plusz én is húztam, és mellé gondoltam 5870re 1Gb.

Azt értem H 8-8x -ra veszi vissza, és akk nemlesz 16x -os.
Jobb lesz játékok alatt, vagy jobb ha egyedül van az 5780as kari?

Alaplap
Soha nemvolt több videókarim, ezért kérdezem a tapasztaltabbakat ;)

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#2112) XoZ válasza ThodEE (#2111) üzenetére


XoZ
aktív tag

5870 és 4850 nem megy CF-ben. Leegyszerűsítve a dolgot azonos GPU-val rendelkező kártyák köthetők CF-be: CF táblázat. Igazából csak teljesen azonos kártyákat van értelme összekötni (azonos órajelek, memória méret, SP szám, stb.), mert a működési elvből adódóan mindig a lassabb kártya határozza meg a sebességet. Ez ezért van, mert a kártyák felváltva dolgoznak a képkockákon, ezért az egyenletes képmegjelenítés érdekében érdemes azonos ütemben/sebességgel működtetni a kártyákat.
A fentiek miatt tehát vagy veszel még egy 4850-est, vagy cserélsz 5870-re. Az előbbi olcsóbb megoldás, az utóbbi viszont sokkal kevésbé problémás (fogyasztás, melegedés, zaj, CF problémák szempontjából), és még gyorsabb is valamivel.

(#2113) ThodEE válasza XoZ (#2112) üzenetére


ThodEE
őstag

Óhh, rendben, köszönöm szépen, és mégeccer elnézést a hülye kérdésért ;)

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#2114) PiE137 válasza monosz (#2109) üzenetére


PiE137
senior tag

És 8X-os-an megfeleződik a kártya teljesítménye a 16X-oshoz képest, v ez nem ennyire lineáris?
Egyáltalán, többet ér 2 kari 8X-osan, mint 1 kari 16X-osan (HD3870)? És ha igen, mennyivel? :F

(#2115) monosz válasza PiE137 (#2114) üzenetére


monosz
őstag

Nem feleződik meg,durván 10-15%-al kevesebb a teljesítménye a 16X-oshoz képest.
Én úgy gondolom,hogy bőven nagyobb lesz a teljesítmény két kártyával CFX-be.
De ha nem akarsz vesződni a CF-el,akkor inkább ruházz be egy erősebb kártyára,és nem lesznek problémáid.Sok vesződéssel jár egy CFX rendszer.

(#2110) TTomax Hát ez így sikerült. :F

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#2116) Andrew_31 válasza monosz (#2109) üzenetére


Andrew_31
Modder

Jól tudod.

(#2117) ricsi99 válasza monosz (#2109) üzenetére


ricsi99
addikt

lehetséges... csak pár napig volt p45 ös lapom aztán lecserétem x38-ra az viszont 100%

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2118) monosz válasza ricsi99 (#2117) üzenetére


monosz
őstag

Így van,az X-es lapok a legjobbak CFX-hez,mondjuk nem egy tunning bajnokok,legalábbis az X38,és az X48.

(#2116) Andrew_31 :R

[ Szerkesztve ]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#2119) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Üdv!

Egy csöppnyi segítségre lenne szükségem!

Beszálltam a CF rendszertulajok közé. Szépen, lassan alakítottam úgy a hardvare-eimet, hogy alkalmas legyen egy kis crossfire-re. Na most el is kezdődtek a problémáim.

- x48 DS5
- Sapphire HD4830
- Sapphire HD4850
- HKC 630 W (tudom, hogy nem minőségi táp, de most ez van a gépben)

A problémám az, hogy nem működik. A gép elindul, de kb 10 perc után megfagy minden. Ha indítok pl egy 3DMark06-ot, akkor 1-2 perc után vagy lefagy vagy újraindul a gép.

Kérdéseim:
- Kevés a táp?
- Nem alkalmas a CF-re a két kártya együtt? (elvileg a táblázat szerint ok)
- Azonos órajelre KELL-e állítani?
- Egy CF híd elég vagy raknom kell e rá még egyet? Ha elég, akkor azt az első lehetőségre kell e tennem?
- Kell e a biosban állítanom valamit?

A kártyák amúgy elindulnak. Felismeri az Everest vagy a GpuZ mindkettőt. Az Ati CCC is látja a kártyákat, be van pipálva a CF indítás.

Köszönöm a segítséget! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2120) PiE137 válasza monosz (#2115) üzenetére


PiE137
senior tag

Köszi az infókat, de adott a két kártya, uh inkább vesződök vele, ha megjön a jövő havi fizu, és érik a konfig csere... :DDD
Meg nem látom értelmét 60 ezres karikat venni, ha így is megoldom jó időre a teljesítményt, a játékok nem nagyon igényelik a durvább hd5000-es karikat... (minek a több száz fps, ha 30-on is ua-t látom... :D )
Meg azt olvastam, h kb 3 év múlva már nem is lesznek vga-k, mert csak processzorba integrált lesz, mint az i3-akba, csak lényegesen jobb... :K
Addig kihúzom ezzel a CFX-el... :)

[ Szerkesztve ]

(#2121) Laraxior válasza SipiBcs (#2119) üzenetére


Laraxior
titán

sima win alatt is fagy?
kártyacsere? márhogy a slotokban..
neten néztél infot hogy megy együtt biztosan a két kártya? Márhogy valami vantage,vagy valamilyen eredményt.
ha win alatt nem csinálja csak terhelés alatt akkor tápra gyanakodnék :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2122) SipiBcs válasza Laraxior (#2121) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem tudom kicserélni a két kártyát, merthogy a 4850en extra hűtés van, és nem fér el. Elvileg megy együtt a két kártya, láttam róla külföldi oldalon tesztet.

win7 alatt nem fagy, csak ha ráeresztek játékot vagy 3DMark-ot.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2123) Laraxior válasza SipiBcs (#2122) üzenetére


Laraxior
titán

akkor táp lesz :)
akkor szokott lekapcsolni,ill újraindul az a jelenség,nekem utoljára a 410es Chieftecemmel volt ilyen. Q6600 fektette meg :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2124) kucseranor válasza SipiBcs (#2122) üzenetére


kucseranor
tag

Hali!

Valószínű táp probléma lesz...nekem is van egy ilyen HKC-m 7630as.
Egy 4890est sem vitt el terhelés alatt, szal a majdnem 2 4850es -re nem lesz elég.
Ennyit a Hkcről meg a 630 wattjáról..:)

(#2125) SipiBcs válasza Laraxior (#2123) üzenetére


SipiBcs
őstag

Köszönöm Urak a segítséget. :R
Nem jó hír.... Nem akartam volna tápot vásárolni...

Eltöprengtem rajta, hogy a két videó kártyát elcserélem egy HD4890-re, de most írod hogy nem bírja.... ejj...ejjj... :U

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2126) Laraxior válasza SipiBcs (#2125) üzenetére


Laraxior
titán

pont meg akarok szabadulni az egyiktől...szolj ha szükséged lenne rá :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2127) ricsi99 válasza SipiBcs (#2119) üzenetére


ricsi99
addikt

Külön külön próbáltad már mind2 karit? tehát cf nélkül? +tuning van e? Chipset nem melegszik tul? Cf jobban leterheli... ha a táp a kevés akkor nekem simán lekapcsolt a gép... de a 2* 48*** kártya nem hinném hogy annyit enne hogy kevés lenne a táp

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2128) SipiBcs válasza ricsi99 (#2127) üzenetére


SipiBcs
őstag

Külön-külön megy mind a kettő gyönyörűen. A biosban vannak beállítási lehetőségek?

Csak simán lekapcsol sajnos és újraindul. :(((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2129) Laraxior válasza ricsi99 (#2127) üzenetére


Laraxior
titán

hiába a 620W,ha el van osztva 4-6 szálra...nem ér semmit. szerintem egy Q6600 és egy sima 4850 is simán kifektetné :K
de probáljon rá egy erősebb táppal. Corsair 620as bőven elviszi.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2130) ricsi99 válasza Laraxior (#2129) üzenetére


ricsi99
addikt

Nálam egy 360W -os Enermax elvitt egy e8400+4870 combo-t ..cf-nél 3d ben kikapcsolt, 550-es Enermax elvitte ,igaz speciel ezt a táptipust nem ismerem....sima win lefagyások nálam túlzott tuning/melegedési problémák esetén jött össze....de akkor is volt amikor rossz /tuning bios flesseltem a kártyákra

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2131) kokoato válasza SipiBcs (#2119) üzenetére


kokoato
aktív tag

Pont a hsz-ed alatt van "monosz" kolléga, neki is meggyűlt a baja a az x48-ds-5-tel. Nincs paszta az északi-hídon, csak a hőcső tarja ami jön két oldalról, neki pl nem feküdt fel rendesen, ugyan ezeket produkálta mint neked. Ő pasztázott, és meggyógyult.
Nekem ugyan dq-6-os a lap, de ilyen 20 perc utáni ujraindulások voltak két hete, így "monosz" kolléga telefonos, hathatós segítségével tegnap ujrapasztáztam a hidat, és lám jó lett! Nálam még az se mondható hogy kevés a táp, TT 750w+FSP booster x3, és mégis ilyen hibám volt!
Szerintem beszélj "monosz" kollégával, aztán ráérsz még a táppal foglalkozni! Így utólag nem olyan ördöngös dolog lebontani a deszka hűtését.

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2132) kokoato válasza kokoato (#2131) üzenetére


kokoato
aktív tag

Az előbb lemaradt, élmény, olyan élmény mintha most raknád össze a konfigod! :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD
De előtte még szét is bonthatod! :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2133) SipiBcs válasza kokoato (#2132) üzenetére


SipiBcs
őstag

WOW!!! :R

Egy próbát mindenféleképpen megér. Köszi a tippet. :R Az a rézhűtő elég forró volt, alig tudtam hozzáérinteni az ujjamat. Van valami speciális dolog amire figyelnem kell??

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2134) kokoato válasza SipiBcs (#2133) üzenetére


kokoato
aktív tag

Nem ismerem a ds-5-ös lap mehanikus felépítését, nekem dq-6 van, nem akarok hülyeségeket beszélni, elég sűrűn itt van "monosz" kolléga is, ő majd segít! Egyébként 2 csavar a déli-hídon, két műanyag kipattintós pöcök a proci melletti bordán, és leeseik róla. Nekem valami teflonos szarság van a bordákon, nem valami paszta, nem ragad, de a ds-5-ön még ez sincs, csak a fém a fémmel van összetéve, állítólag. :F

[ Szerkesztve ]

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2135) SipiBcs válasza kokoato (#2134) üzenetére


SipiBcs
őstag

Amennyire utánaolvastam teljesen egyforma a két lap. A DQ6ban több az e-sata slot.

Rápróbálok a mai napon, mert pasztám van, másik nagy tápom nincs! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2136) kokoato válasza SipiBcs (#2135) üzenetére


kokoato
aktív tag

A dq-6-on eltér a hűtés, ott még a lap hátulján is van egy rézborda, amit +2 csavar fog össze az elől lévő csövekkel, meg a bordával,ez nincs a ds-5-ön.Ez a plusz hűtés nincs is rárakva, mikor kibontottam a dobozt, ott volt mellette, egy szerelési útmutatóval, az usernek magának kell felszerelni, gondolom a csomagolás miatt volt így!

[ Szerkesztve ]

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2137) SipiBcs válasza kokoato (#2134) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szétszedtem, összetettem. Teflonos szarság itt is volt mind a három helyen. Ebből egyet fent hagytam. Azt ami az alaplapi csatlakozók felől van sok pici chip-en. Gondolom nem lenne jobb a kontakt ha csak kentem volna, így maradt a szalag. A másik két helyen viszont szalagot le, kencét fel művelettel átpasztáztam és a tefloncuccot eltávolítottam.

Egy csöppet állítgattam a BIOS-ban. Minden beállítottam manuálisan
Mindezek fejébe bekötöttem egy 12 centis ventit a ház hátulsó oldalán, nehogy e miatt legyen instabil. Kíváncsi leszek mit dob, majd jelentkezem!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2138) SipiBcs válasza SipiBcs (#2137) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mondanom sem kell, hogy ugyanaz a szitu. Megpróbálok valamilyen jóminőségű izomtápt kölcsönkéni és egy teszt erejéig beletenni!

Köszi a segítséget!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2139) kokoato válasza SipiBcs (#2137) üzenetére


kokoato
aktív tag

No vaze!!!!
Akkor ez volt az olcsóbbik megoldás.Akkor valszeg a tápod leszálló ágban van, vagy veszel sokért egy rendeset, vagy teszel mellé az egyik vga-nak egy FSP booster x3-ast, én is vettem a táp mellé, itt is van a PH-n, 5k-ért már kapni!

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2140) ricsi99 válasza SipiBcs (#2137) üzenetére


ricsi99
addikt

Chpisett-et külön meg is hűtötted 1 ventivel vagy csak ujrapasztáztad?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2141) SipiBcs válasza ricsi99 (#2140) üzenetére


SipiBcs
őstag

Kivettem azt a gumiszerű lapocskát, pasztáztam és visszapattintottam a helyére. Egy újabb 12 centis venti most fújja a levegőt az északi hídra, meg persze kergeti kompletten a házban a levegőt.

kokoato: még nem tudom mit teszek. Alszom még rá egyet. Szvsz szerzek valakitől egy brutál tápot, tesztre berakom. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2142) monosz válasza SipiBcs (#2141) üzenetére


monosz
őstag

Minden bizonnyal Táp gond lesz.Egy teszt a HKC-ről,ugyan ez csak egy 550W-os: [link],kicsit durva! :Y

[ Szerkesztve ]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#2143) SipiBcs válasza monosz (#2142) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ismerem... persze csak azután láttam, hogy megvásároltam! :DDD

Valószínűleg a fesz ingadozásokat nem preferálja a CF. A proci tuningról meg már nem is szólok... ebben a lapban az sem megy, rettentően instabil. Pár hete az MSI Neo P45-ben kisujjból megvolt a 4,2GHz Prime stabilan.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#2144) 14adam válasza SipiBcs (#2143) üzenetére


14adam
addikt

Giga lapok mindig is nagyon tudtak dropolni,ezért is kell egy kicsit több kakaót adni a procinak.A hkc-t meg cseréld,gyere a melyik tápos topickba majd,ott várlak ;]

(#2145) monosz válasza SipiBcs (#2143) üzenetére


monosz
őstag

Az az igazság,hogy egy jól működő,stabil PC alapja ,a Tápegység.Ha ez megvan,utána lehet építkezni.Jártam anno hasonló cipőben,amikor 2Db 3870X2-es volt CF-be,és volt a rendszerhez egy Chieftec 550-es tápom.Na az is megmakkant a két kártya alatt.Egy x2-vel tökéletes volt,bekerült mellé a párja,és annyi. :F Úgyhogy jött a 750-es TT.Időközben VGA csere történt,jelenleg egy 4870X2+4870-es van CFX-be kötve,és a 750-es TT mellé,bekerült még egy Booster is,és így tuti a dolog.Még a tunning is belefér bőven.
Sajnos a CFX rendszer igényli a megfelelő "amper "mennyiséget. :K

[ Szerkesztve ]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#2146) kokoato válasza monosz (#2145) üzenetére


kokoato
aktív tag

....mert a jó "monosz" az, az megmondta!!!! :R

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

(#2147) Andrew_31 válasza SipiBcs (#2143) üzenetére


Andrew_31
Modder

Most olvastam bele a fórumba, nekem is ilyen lapom van és szívtam én is a CF-el.
A problémám ugyan az volt mint neked. A felső kárgyára raktam ferdén egy 8cm-es ventit ami a chipsetet hűti és azóta semmi gond.

(#2148) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok!

Egy kérédéssel fordulok hozzátok...

Adott két kártya:
Msi 4890 OC
Asus 4890

Problémám a következö lenne:
Elinditok egy játékot, és becsikozodik a kép. Abban a pillanatban ha kikapcsolom a crossfirex támogatást és ujra elinditom a játékot minden rendben van.
Alap felállásban az MSI OC a master card, az Asus pedig a slave card.
Tunning egyiken sincs.
Gondoltam az Asus adta meg magát, hát megfogtam és megcseréltem a két kártyát.
Elöször ugy probáltam hogy nincs tulhajtva egyik kártya se, majd ugy hogy az Asust meghuztam az MSI OC orajeleire...
Nem hittem el de minden rendben volt.
Mi lehet ennek az oka?
Most baja van annak az Asusnak vagy sem?

Mindkét esetben ugyan ugy voltak a tápcsatik. tehát a master card is ugyan arról a csatirol kapta a krafgtot és a slave card is.

Ugyan ez a helyzet a Furmarknál is.

(#2149) G4ga válasza G4ga (#2148) üzenetére


G4ga
őstag

Driver reinstall volt.
ezt kihagytam az elözö hszböl...

(#2150) Sziszka_88


Sziszka_88
tag

Sziasztok!

Szeretnék feltenni egy kérdést: 2 db 4850-hez elég egy 520-as CM táp?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.