Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:24

LOGOUT.hu

Ati Crossfire: [link] Ha régebbi kártyád van, akkor érdemes elolvasni!
AMD Crossfire:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Milka 78 válasza Whit3Rav3n (#3000) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Működik!Köszönöm szépen a segítséget :R Szerintem csak egy teszt elejéig kapcsolgatom,mert eléggé hasznos funkciónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#3002) losi73


losi73
senior tag

üdv ezekkel a tulajdonságokal érdemes cf ben gondolkozni?

Belső bővítő csatlakozók:
1 x PCI Express 2.0 x16 slot (at x16 mode)
1 x PCI Express 2.0 x16 slot (at x4 mode, 2.5GT/s)
2 x PCI Express 2.0 x1 slots (2.5GT/s)
2 x PCI slots
Supports ATI™ CrossFireX™ and Quad CrossFireX™

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#3003) Milka 78 válasza losi73 (#3002) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szerény véleményem szerint nem nagyon,legalább is komoly kártyával nem.Milyen vga lenne?

(#3004) losi73 válasza Milka 78 (#3003) üzenetére


losi73
senior tag

most egy 6950/70 es van benne.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#3005) Milka 78 válasza losi73 (#3004) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Oda nagyon kevés a 4-es sáv,de szerintem tanult kollégáim is meg fognak ebben erősíteni.Én a 6870-eshez is 8-8 at használok(ami elég az 5870-esnek is),de 2 db 6970-es már más tészta...Szerintem a 16-4-es felállás PhysX rendszerhez jó,(vagy gyengébb kártyákhoz),de amúgy eléggé életképtelen....

(#3006) radi8tor válasza losi73 (#3002) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kevés lenne CF-ben PCIe x4 sajna.

⭐ Stella

(#3007) alibaba78 válasza losi73 (#3002) üzenetére


alibaba78
őstag

Milyen lapod van? x16 x4 cf-ben nincs.

(#3008) losi73 válasza alibaba78 (#3007) üzenetére


losi73
senior tag

üdv ez a lap asrock p55m pro

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#3009) urdongo


urdongo
tag

Sziasztok!

Nemrégiben bővítettem a rendszerem még egy HD 6850-essel (Gigabyte nem Ref hűtős).
Ám több problémába is ütköztem. Első az, hogy a Catalyst a Crossfire aktiválása után csak az egyik kártyánál mutatja a hőmérsékletet, tehát ami a második PCI-e-ben van arról nem tudok semmit, ráadásul azt sem mutatja, hogy aktív volna.

A legfrissebb Catalyst van fent (11.2)....próbáltam már régebbiekkel is, azokkal még rosszabb a helyzet.
Valamint mintha játékokban sem működne teljesen stabilan a dolog, gondolok itt textúrák villódzására, alacsony fps számra. Ugyanakkor mégis megemelkedett a maximum FPS számom... csak borzasztóan ingatag. A 3D Mark Vantage le sem akar futni, mivel nem ismeri fel a rendszert, az Everest pedig 3db VGA-t jeles a rendszer információkban....szóval sok a baj. :D

Szerintetek telepítsem újra a Winfost? vagy valami más lehet a megoldás?

A gépem: Gigabyte X48 DS5, Core 2 Q6600 (3,2 GHZ) 4 GB Geil Ultra 1066MHZ valamint a 2 darab Giga HD 6850 melyeknek még a gyári BIOS-a is megegyezik (nem frissítettem.)

Segítségeteket előre is köszönöm. :R

(#3010) losi73 válasza Milka 78 (#3005) üzenetére


losi73
senior tag

értem nem is eröltetném a dolgok csak kiváncsi voltam ,de esetleg egy PhysX karit lehet bedobnék az ati mellé ha annak még jó ez a lap tutira.

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#3011) tajati


tajati
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy 6970cx-nek elég-e egy Corsair ax 850-es táp??

(#3012) alibaba78 válasza losi73 (#3008) üzenetére


alibaba78
őstag

Sajnos azzal a lappal nem fogsz vilagot valtani. Hasonlokeppen jartam en is a p55-us3l lapommal. Sajnos cseres lett. Ha nem akarod cserelni, akkor marad a fiziksz. :(

urdongo: Az elso kerdesre a valasz aida64. Everest-nek nincs tobbe tamogatottsaga.
A textura villodzasokra nem tudom a valaszt, de egy win reinstall nem artana.
Az a q6600 kicsit keveske lesz. Adjal neki, es 3.6-3.8-ig meg se allj, ami meg mindig keves lesz, de nemi javulast fogsz tapasztalni.

(#3011) tajati: Valoszinuleg eleg, de pontosabb infot itt kaphatsz. Ajanlott megkerdezni! :)

(#3013) tajati válasza alibaba78 (#3012) üzenetére


tajati
aktív tag

kösz szépen:)

(#3014) Milka 78 válasza losi73 (#3010) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Arra simán megfelel :K

(#3015) monosz válasza urdongo (#3009) üzenetére


monosz
őstag

Ha a CF híd is rajta van a kártyákon,és ez a jelenség,akkor egy Új OP rendszer telepítése dukál.
Én per pill 3Gpu-t használok,11.2 cata-val,és tökéletesen üzemel. :K
A kártyák monitorozásához,az Afternbunt-t használd.Ott látszik a Gpu használat.

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#3016) losi73 válasza Milka 78 (#3014) üzenetére


losi73
senior tag

ok köszi mindenkinek akkor max fiziksz kártya megy bele:)

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#3017) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

egy Asus P8p67 es lapom van, ebben pedig van egy MSI 6950 Twin frozr II OC kari. A kérdésem az lenne, hogy ha vennék bele még 1 ilyen karit, akkor x8-as módban menne mind a kettő vagy ennél csak rosszabb lenne? Az alaplap tulajdonságainál ez nem volt egyértelmű nekem... És persze remélem elég lesz neki a 650-es tápom is.. :))

Segítségeteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3018) XoZ válasza Rabbitf_24 (#3017) üzenetére


XoZ
aktív tag

Elvben a Sandy Bridge processzorban 16 2.0 PCI-e sáv van, ezt két kártya esetén el lehetne osztani 8-8 sávra, ami megfelelő lenne a CF-hez. Viszont a Te alaplapodnál (amennyiben sima P8P67) nem így történt az elosztás, a második PCI-e slot maximum 4x módra képes, és így nem lenne az igazi a dolog: [link] (Specifications fül). Ha jól sejtem még a hibás chipsettel rendelkező lapod van, ezért amikor megtörténik a csere B3-ra, akkor próbálj meg CF-re megfelelőbb lapot kérni ráfizetéssel, pl. P8P67 PRO vagy EVO változatot.

(#3019) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Tiszteletem!Hallott már valaki olyan problémáról,hogy szőrös fánk alatt(ahogy indítanám a fánk be sem jön)sötét kép fogad és már dobja is a hiba üzit,hogy a vga vezérlő nem válaszol,stbstb...Vadab perceiben szines csíkok,majd kékhalál és indul is újra a gép.Ugyan akkor játékok és 3 tré 2011-alatt meg simán megy.Szintén fánk alatt nincsenek szinkronba az órajelek a 2 vga-nál.Driver csere volt egy párszor.Mi lehet a hiba.Kevés lenne a tápom ágankénti 18 ampere?Ugyan akkor ccc szerint minden okés.Ötlet? :F

(#3020) Whit3Rav3n válasza Milka 78 (#3019) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Próbálj OCCT gpu tesztet, ha az is fagy akkor lehet hardverhiba.

(#3021) Milka 78 válasza Whit3Rav3n (#3020) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Azt is kipróbálom(gondolom a gpu-s rész vonatkozik rám),de külön külön megy a fánk is.Viszont akár a ccc-ben akár a fánk alatt(fagyás előtt)arra lettem figyelmes,hogy az 1-es GPU alap óra jelen megy,míg a 2-es gpu az Afterburneres oc-s értékeken megy aszinkronba,ezen kívűl össze vissza szabályozza az óra jeleket.Erős lelki felindulásból leszedtem az Aftert,azóta a fánk is megy.Ílyenre volt már példa,hogy az after megvadul?Hogy lehet az hogy aszinkron órajeleken ment a két kari?Most minden okés,szépen szabályozza a karit és nem fagy.

(#3022) Whit3Rav3n válasza Milka 78 (#3021) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Van egy opció afterburnerben hogy synchronize settings for simal gpu-s, lehet hogy az kapcsolódott k?

(#3023) Milka 78 válasza Whit3Rav3n (#3022) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Be volt kapcsolva.Amikor reseteltem a beállításokat volt,hogy 445/800 ra lőtte be magát.Fánk alatt az egyik oc-s órajelen(1050/1090),míg a másik alapon ment,de a 2-es gpu hőfoka idle értéken maradt(gondolom fals órajeleket adott meg).Abból indult,hogy csak az 1-es GPU órajelét vitte feljebb a 2-esnek maradt gyári beállítása.Nem teljesen értem,mert amikor összedobtam a gépet ment minden simán.Majd jött egy kábelrendezgetés és 11.1a hotfix telepítés és a gép még a monitort sem lökte be...kicsit zavaros nekem ez :F Az is érdekes,hogy kilőttem az ULPS-t még szombaton és jó is volt.Aztán tegnap is kilőttem,mert megint gyári állapotban volt...

(#3024) hossszú


hossszú
őstag

Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy az alaplapi integrált HD4200-es vga-t összelehet kötni valahogy a HD4890-es karimmal?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#3025) Milka 78 válasza hossszú (#3024) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem. :N Csak jóval gyengébb kártyákkal lehet...

[ Szerkesztve ]

(#3026) Pepomen


Pepomen
csendes tag

Hello
az érdekelne engem lehet e két videó kártyás rendszert kiépiteni ebből
1 pci-e 16x letudom venni 8x osra
2 pci-e8x és
3 pci-e 4x
lehet e ebből valamit ki hózni?

(#3027) Whit3Rav3n válasza Pepomen (#3026) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Egyszerűbb lenne ha az alaplapod tipusát írnád.

(#3028) Pepomen


Pepomen
csendes tag

asrock m3a780gxh/128m

(#3029) Milka 78 válasza Pepomen (#3028) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Igen tudsz.Én is Asrockot használok 8-8cf-ben.

Ui.Szerintem töltsd ki az adatlapod és akkor könnyebben megy a kérdezz felelek ;)

[ Szerkesztve ]

(#3030) Milka 78 válasza Pepomen (#3028) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Már csak a tápod adatai kellene.A lapod simán jó rá,a procid 3.8ghz-körül szépen meghajtaná a 2 db 5770-es kártyát,csak egy jó pofa táp kéne alá.Mindenképpen márkás,lehetőleg egy egybehagyott 12v-s ággal rendelkező tipus kéne,de ha olcsó megoldás érdekelne akkor szerintem egy CHIEFTEC CTG-600-80PB 600W(lehet elég az 550-es is)elég lehet bőven,de inkább kérdezd meg ITT,mert ők ebben a spílerek.

(#3031) Pepomen


Pepomen
csendes tag

Hello
Még az érdekelne hogy esetleg 5850és 5770 ősze lehet ne e kőtni?

(#3032) trutyi


trutyi
aktív tag

helló mindenki. kérdeznék.
összetettem egy cf-es gépet. ami áll 2db 5770 1GB-os vga-ból egy Asus M4a89gtd pro usb3-lapból és egy amd 1055 6magvas prociból.milyen program van amivel meg tudom nézni azt hogy megy e rendesen a két kártya illetve nagyjából ha pontokban nézzük akkor mennyit kellene kapnom vantage tesztben? lefuttattam és 18536 pont lett a végén. az jó vagy nem jó?. köszi a választ

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#3033) trutyi


trutyi
aktív tag

gpu-z megvan azzal megnéztem és ugye egyik kártyánál írja hogy crossfire enabled /2GPU/
de ha legörgetek a másik kártyára ott azt írja disabled crossfire. ezenfelül még azt kérdezném hogy mindkét kártyán kellene hogy kapjak képet a monitor felé vagy nem? Jelenleg az alsó kártya ad csak képet. a felsőben nem csinál semmit

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#3034) trutyi


trutyi
aktív tag

afterburner ezt írja

GPU1
________________________________________________________________________________
Display device : ATI Radeon HD 5700 Series on RV840 GPU
Display driver : 7.14.10.0812, Catalyst 11.2
On-board memory : 1024MB
BIOS : 012.015.000.000
GUID : VEN_1002&DEV_68B8&SUBSYS_03441043&REV_00&BUS_1&DEV_0&FN_0
Multi-GPU role : master

GPU2
________________________________________________________________________________
Display device : ATI Radeon HD 5700 Series on RV840 GPU
Display driver : 7.14.10.0812
On-board memory : 1024MB
BIOS : 012.013.000.001
GUID : VEN_1002&DEV_68B8&SUBSYS_25431002&REV_00&BUS_2&DEV_0&FN_0
Multi-GPU role : synchronized with master

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#3035) monosz válasza Pepomen (#3031) üzenetére


monosz
őstag

Összekötni talán össze lehet,de hogy működni nem fog együtt,az biztos!

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#3036) TTomax válasza Pepomen (#3031) üzenetére


TTomax
nagyúr

Persze.egy szép hosszú madzaggal... de nem fognak CF-ben menni :)

Tessék...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3037) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Üdv!Ismét problémám van :((( .Az Afterburner csinálja a hisztit.Első lépésben ugye át kell írni a configot,hogy 1000 fölötti core-t is tudjak elérni.Ez okés is,de álltalában csak az eggyik kártyát állítja asszinkronba,vagy jól beállítja,de úgy marad a 2 gpu-nak az órajele(nem megy vissza idle-be) és össze vissza szabályozza a 2-es gput.A ccc-ben tudom csak visszaállítani,de ott is csak külön külön és hiába nyomom a default beállítást(olyan mintha nagy zavarában az oc-beállításaimat venné annak 10040/1190)Külön külön gond nélkül megy,szabályoz,stb...A kérdésem,hogy okozhat e ilyen hibát a tápegység?Modulális tápom van és az egyik csati(ami a 2-es gpu-ba megy),lötyög és még kontaktos(fél napom ment rá mire rögzítettem).Többször el sem indult a gép,emrt a 4x18 amperes ág úgy fest nem elég,legalább is nem mindegy,hogy-hogy rendezem a kábeleket...A táp majd cserélve lesz,de ez a jövő zenéje,mert ccc-vel szépen tudom szabályozni(After uninstal után).Driver többször volt uninstalálva is és újra telepítve.Halottam már,hogy a 11.2-es driverrel&Afterburner 2.1-el voltak már szabályzási problémák.Mi lehet a hiba?Driver?Táp?Vagy az After szórakozik?Az a röhej,hogy amikor beraktam gond nélkül ment a 10.12-es driverrel.Azóta volt egy driver cserém és az ominózus "jól sikerült"kábel rendezgetésem... :F

(#3038) Pepomen


Pepomen
csendes tag

Őssze lehet kőtni a ketőt de érdekelne az előnye és a hátránya!Vagy vegyek még egy 1gbost!

Sapphire Radeon HD5850 Toxic 2GB
Videókártya
- GPU: Cypress LE (RV870)
- GPU órajel: 765 MHz
- memória mérete: 2 GB
- memória típusa: GDDR5
- memória órajel: 1.125 MHz
- memóriaelérés: 256 bit
- shader modell: SM 5.0 (DX 11.0)
- stream processzorok: 1.440
- max. fogyasztás: 170 W
- CrossFire ready
- csatlakozók: DisplayPort, Dual-DVI, HDMI kimenet

Msi R5850-PM2D1G
-Gpu: Cypress Pro
-Gpu Órajel:725mhz
-Memoria típusa:gddr5
-memória órajel:1000mhz
- memóriaelérés: 256 bit
- shader modell: SM 5.0 (DX 11.0)
- stream processzorok: 1.440

(#3039) Whit3Rav3n válasza Pepomen (#3038) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Ha jól látom 5770-et és 5850-et akarsz összekötni. Előnye: ???, hátránya: nem fog semmilyen sebességnövekedést hozni mivel nem megy a 2 kártya CF-ben.

(#3040) Whit3Rav3n válasza Milka 78 (#3037) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Próbáld meg újrarakni az AB-t lehet összekavarodott a drivercsere miatt.

(#3041) TTomax válasza Pepomen (#3038) üzenetére


TTomax
nagyúr

Értsd már meg,attól hogy a cf hidat rá tudod dugni még nem fog menni a CF... nézd meg ott van a táblázat,hogy az 5770 mikkel megy együtt CF-be...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3042) Pepomen válasza TTomax (#3041) üzenetére


Pepomen
csendes tag

DE EZ KÉT 5850-ES KÁRTYA!!!!!!
Őssze lehet kőtni a ketőt de érdekelne az előnye és a hátránya!Vagy vegyek még egy 1gbost!

Sapphire Radeon HD5850 Toxic 2GB
Videókártya
- GPU: Cypress LE (RV870)
- GPU órajel: 765 MHz
- memória mérete: 2 GB
- memória típusa: GDDR5
- memória órajel: 1.125 MHz
- memóriaelérés: 256 bit
- shader modell: SM 5.0 (DX 11.0)
- stream processzorok: 1.440
- max. fogyasztás: 170 W
- CrossFire ready
- csatlakozók: DisplayPort, Dual-DVI, HDMI kimenet

Msi R5850-PM2D1G
-Gpu: Cypress Pro
-Gpu Órajel:725mhz
-Memoria típusa:gddr5
-memória órajel:1000mhz
- memóriaelérés: 256 bit
- shader modell: SM 5.0 (DX 11.0)
- stream processzorok: 1.440

(#3043) Whit3Rav3n válasza Pepomen (#3042) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Na az más, akkor vegyél egy másik 1gb-osat ha most 1gb-os van. Ha csak az egyik 1gb-os ugyanúgy 1gb lesz a végeredmény szóval semmi értelme a 2gb-nak.

(#3044) TTomax válasza Pepomen (#3042) üzenetére


TTomax
nagyúr

Egyszerűen nem értem mit akarsz... Itt megkérdezed megy-e a HD5770 a HD5850-el együtt... irjuk nem...az adatlapodon HD5770 van... Mi a két videokártya?Amit írsz az egy darab HD5850 ami 2G-os nem pedig két darab...ezért drágább... vagy te azt gondoltad két videokártyát adnak mert 2G van odaírva?

(#3043) Whit3Rav3n
Az adatlapja szerint nincs neki 5850-e... szerintem azt hiszi a 2G-s toxiról,hogy az két videókari,úgy gondolja azért ilyen marha drága... de lehet hogy tévedek... :F

Ha esetleg van akkor semmi értelem az 1G-s 5850 mellé egy 2G-at venni,pénzpocsékolás.Vagy két 2G-os vagy két 1G-os...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3045) Whit3Rav3n válasza TTomax (#3044) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Ha jól értem azt a lenit MSI-t meg a Sapphire-t akarja CF-be kötni.

(#3046) TTomax válasza Whit3Rav3n (#3045) üzenetére


TTomax
nagyúr

Valóban... igazad van... semmi értelme 2G-at venni,nem fogja használni a CF csak annyit amennyi a kisebbik karin van... tehát vagy 2darab 2G-s vagy 2 darab 1G-s...menni fognak együtt de gyorsabb nem lesz mint a két darab 1G-s...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3047) Pepomen válasza Whit3Rav3n (#3045) üzenetére


Pepomen
csendes tag

IGEN

(#3048) Milka 78 válasza Whit3Rav3n (#3040) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Már 3 szor megvolt és vagy 3 szor megvolt a driver csere is.Volt AB 2.1,2.1beta 6-7.Akár hányszor újra rakom ez van.Lehet,hogy amiatt van,hogy átírtam a configot?Tápot kizárhatom?Csak azért feltételeztem a tápot,mert akkor koppig tolom ott is(1.3v kártyánként)...Vagy lehet,hogy a 11-es driverek akadnak az AB-vel?A 10.12-essel ment normálisan,bár akkor is volt a 2 gpu-nak kis érdekessége,hogy felugrott 99%-ra a gpu használat,viszont az órajelek rendben voltak,terhelés és üresben is(erről feljebb írtam is ide).Eleve a 10.12-esben 100/300 az idle órajel,de a 11-esekbe 300/300 mindenkinél.Azt nem értem,hogy ha be van pipálva az hogy szinkronba hajtom a két kártyát,miért van aszinkron órajelem? :F
Teljesen tanácstalan vagyok...segítsetek,mert lövésem sincs a dologról :(

[ Szerkesztve ]

(#3049) Whit3Rav3n válasza Milka 78 (#3048) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Nekem megy rendesen 11-es driverrel az AB szóval annak nem kéne bajnak lennie, a tápnak sem AB-s hibát kéne okoznia hanem valami instabilitást vagy ilyesmit.

(#3050) Milka 78 válasza Whit3Rav3n (#3049) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szerintem meg is van.Kapcsolom a gépet,felpörög,leáll...ezt 6X játszottam el,majd erős lelki felindulásból lekötöttem a 2-es GPU-t és a gép már indult is tovább.Tegnap még ilyen baja nem volt és egész nap Dragon Age-eztemvele,de most már ez az új helyzet. :((( Na ennyit a Nitrox 750-es tápról és az ő 4x18aA ágairól :W Wiszont neked cF-bn működik jól?Mert nekem is jó szimpla kártyánál és csak CF-ben hisztizik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.