Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2014) Sil válasza cousin333 (#2013) üzenetére


Sil
senior tag

Jó, de én pl Firefoxos vagyok, és ezért én úgy vagyok vele, hogy ne a program mondja meg, mit használjak, hanem legyen lehetőségem választani: ha akarom, használhatom a főmenüből, az oldalsávból (vagy kiterjesztéssel olyan Opera-szerű panelről is, ha épp úgy tartja kedvem). És ne csak az egyik helyen legyen menü, és lehessen a könyvjelzőknél is a középső vagy a jobb egérgombot használni, mint mindenhol máshol is. És ha mondjuk valamiért kitalálom, hogy nem jó az, ami van, hanem hogyan lehetne még jobb, akkor legyen rá megoldás, mert ez az igazi testreszabhatóság.

Egyébként arra gondoltam - az azonosítóról, amit Birno emített -, hogy kellene egy ilyen menüpont a Könyvjelzőkhöz is, hogy ne a már megnyitott oldalat kelljen megnyitni IE-ben vagy Firefoxban, hanem lehessen rögtön a Könyvjelzőktől. És akkor nem kell az azonosító meg a firefoxurl (ami tudomásom szerint nem is működött Operában, tehát mindenképp IE-n keresztül kellett volna menni, ami macerás). Vagy mondjuk meg lehetne jegyeztetni vele, mint Firefoxban, hogy melyik oldalakat nyissa meg mindig IE-ben (vagy Firefoxban), de ahhoz már igazi kiterjesztés kéne, ahhoz már nem elég egy gomb vagy menüelem.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.