Hirdetés

Aktív témák

  • Tüzi

    veterán

    válasz Topiccsendőr #3356 üzenetére

    Én ezt mind értem.
    Csak azt nem, hogyha valami sokkal kártékonyabb, akkor miért nem elsőként azt regulázzák meg? Tiszta magyarország. Itt is a kisebbet cseszegetik, nem azt, aki az igazán nagy kárt okozza. Rohadt nagy értelme van az újabb motoroknak is. Mármint a belsőégésűeknek. Így jobb, meg úgy jobb, meg így nyom ki kevesebbet, meg úgy tisztább, közben meg a kasztni elhízása miatt többet eszik, mint azelőtt.
    Beszélhetnek nekem itt az új, tisztább autókról a régiekkel szemben. Régen 5 ember ült egy kétüteműben, ma ugyanaz az 5 ember 5 külön autóban ül. Melyik a károsabb? Egy kétütemű, vagy 5db négyütemű? Komolyan mondom, annyira megvezethetőek az emberek... ha nem így lennék nevelve, régesrégen lehúzkodtam volna a sok ostobát. Jájj...

    Volt itt valahol egy írás. Minek környezetvédjek? Az nagyon jó volt. Minek kapcsoljam le a gépet spórolni, ha közben 20 új szerverparkot helyeznek üzembe, ami húszezerszer annyi áramot eszik, mint az én gépem. találtsüllyedt...

    Na mindegy, nagyon elmentünk a témától.

    Nagyon meg fogjuk még ezt sz*/ni, nem adok 20 évet. Inkább 15öt. Akkor lesz majd fejvakarás. Asszem veszek egy telket valahol a Szaharában, ott talán nem fogok megfagyni...

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Aktív témák

Hirdetés