Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4814) Carasc0 válasza #45378816 (#4803) üzenetére


Carasc0
őstag

Ugye azt tudod, hogy lassan csak mi leszünk itt 2-en akik nem cheatelünk még MKX mobilban?

A többiek ne sértődjenek meg, de az számomra teljesen hiteltelen hogy "villog" azzal ő egy meghekkelt profillal nyitott diamond kártyákat. Tényleg nem bántásként, de én nem fogok érte gratulálni hogy jaj de jó nektek kaptatok 5e soult és nyittok egy vagon Elite packet és ott a 3 db kártya. Semmi bajom, csak full hiteltelen. :K

Saját erőből érdemes... Így az igazi. Én ezért is dobtam el a hekkelt profilom. Mint korábban írtam, 5 perc alatt megöltem a játékélményt. De mindenki maga tudja... :)

Maestro: Az nem bug, hanem hekkelt példány. Hidd el tudom... Nem cheat? Még csak hogy....500% cheat.

Larax: De könyörgöm. Azért nem évek kérdése a dolog... Hiába mondod hogy azért hekkeltetsz mert soha nem lenne meg az Assassin Kitana 7-es fúziója... S annak mi értelme hogy már most megvan? Semmi.... Jóval hamarabb eldobod majd a game-t mint én... Továbbra hülye érv, hogy nagyon sokáig tartana mindent megszerezni. :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.