Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) #45378816 válasza ayo (#5200) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én elhiszem, de nem fake, amit írtam. :)

A Titanfall2 free weekend mellett ezek a játékok is szerepet kaptam szerk.: kaptak illetve mobilon is játszottam a szokásos napi dolgokat és ott is minden ok volt.

[ Szerkesztve ]

(#5202) rexsimus válasza #45378816 (#5188) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ment a privi

[ Szerkesztve ]

(#5203) #45378816 válasza rexsimus (#5202) üzenetére


#45378816
törölt tag

Igazolva. ;)

(#5204) #45378816 válasza ayo (#5195) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tegnap jo volt még mindig, most probaltam belepni online es igen igaz!

A szerverek lealltak, gondolom valami karacsonyi karbantartas miatt illetve a tower-ek sem mukodnek. :(

(azert az erdekes, hogy a WB-be betudok jelentkezni es mukodik a felhobol valo menteseim betoltese)

(#5205) ayo válasza #45378816 (#5204) üzenetére


ayo
addikt

PC-n ma már jó, nincs semmi hivatalos, hogy mi volt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#5206) #45378816 válasza ayo (#5205) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hat ez remek hozzam ma ert el eeeeees most jo. :D

Ez kesz! MKII-es torony van es online is fain minden.

(#5207) #45378816


#45378816
törölt tag

Erkezett mobilra frissites.

(#5208) #45378816 válasza #45378816 (#5207) üzenetére


#45378816
törölt tag

Sok mindennel bovult a jatek. A talent tornyot nem ertem, jatszottam harmat majd 50soul-ert cserebe folytathatom... pfff

Viszont, ami jo hir, hogy bovult a faction store. :D

(#5209) Djuree válasza #45378816 (#5207) üzenetére


Djuree
félisten

freddy! :Y :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5210) Flayer válasza #45378816 (#5208) üzenetére


Flayer
senior tag

Na ezzel a torony témával én is így vagyok! :U

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5211) maestro87 válasza #45378816 (#5208) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem naponta lehet hármat játszani vele ingyen, de ez majd kiderül holnap.
A lényeg, hogy talent-eket a Shao Kahn's Tower-ben szerezhetsz és a Talent Tree-ben költheted el az egész csapatod képességeinek fejlesztésére. Én pl. 5%-kal növeltem az összes karakterem általános sebzését (damage).

Mondjuk az szemétség hogy kivették a konzol unlock-ot, így most már biztos, hogy sosem lesznek meg nekem azok a karakterek. :(

(#5212) csazoo76


csazoo76
csendes tag

Szerintetek hány nyitásból lesz meg az új gyémánt Erron Black ? 😀

(#5213) maestro87 válasza csazoo76 (#5212) üzenetére


maestro87
őstag

Egy, ha én nyitok. ;]

(#5214) csazoo76 válasza maestro87 (#5213) üzenetére


csazoo76
csendes tag

Há-há ;) Majd azért írd meg.A Classic Skorpió meglett 12-ből Full még a kardpackból.Kissebb csoda ,annak örültem.

[ Szerkesztve ]

(#5215) nitro16


nitro16
senior tag

Nyitottam ma egy elit packot... klassic Raident adott mivel egy gyémánt karakterem se volt eddig, ezért ennek is örülök. :DDD :))

(#5216) csazoo76 válasza nitro16 (#5215) üzenetére


csazoo76
csendes tag

Mint vak ló a fél szemének!Én is próbálkoztam de nem sok sikerrel jártam eddig.Majd apránként.

(#5217) Carasc0


Carasc0
őstag

Azért megoldhatták volna, hogy lássam az ellenfél kártyáinak megnyitásakor, hogy az illető milyen talent pontokat adott a kártyáinak. Így lutri minden.

Más!

Adtam +10 power regen boostot a kártyáimnak. Nem igazán veszem észre a hatását... Működnek ezek a talent képességek egyáltalán?

Más 2.0!

Ez a Freddy elképzelhető hogy lesz a rendes MKXL-ben is? :F
Mi lesz a Klassic Sonya-val meg a Subbal? Ami még kimaradt! :F

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5218) Elmör


Elmör
senior tag

Mobilon, androidon a frissítés óta nem adja meg a 100 ally pontot a battle challange-ben, csak az 50-et adja meg ha nem barátot választok. Ezt remélem megoldják hamar, mert így elég nehéz összehozni az 1000 pöttyöt, hogy kinyithassak 2 packot.

Másnál ilyen probléma?

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5219) Laraxior válasza Elmör (#5218) üzenetére


Laraxior
titán

Uninstallal megszűnt az összes gond :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5220) Elmör válasza Laraxior (#5219) üzenetére


Elmör
senior tag

Ááá dehogy, most kezdtem el újra megint tolni, kb 4-5 hete, végre meg van a Netherrealm pack is Quan-chi-vel meg ez a Shao Khan torony sem rossz, csak mindig várni kell 3 játék után, de sebaj, most jön a Karácsony, talán leviszik a PC-s Kombat Pack 2 árát is steam-en és akkor megveszem, akkor pc-n is vissza telepítem. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5221) lorenzo99


lorenzo99
újonc

Ugye a kold war sub-zero chalenge fog maj jönni valamikor?

(#5222) maestro87 válasza Elmör (#5218) üzenetére


maestro87
őstag

Ugyanez a helyzet itt is. Remélem nem direkt csinálták, mert akkor értelmét veszti a barát felvétel is.

(#5223) Carasc0


Carasc0
őstag

Semmi hasznuk sincs a Talent pontoknak! Hiába adok 20% Max heatlh boostot, semmit nem változik a Health. WHAT?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5224) maestro87 válasza Carasc0 (#5223) üzenetére


maestro87
őstag

Attól, hogy nem látod még lehet működik...

(#5225) maestro87


maestro87
őstag

Másnak is elszáll mobilon a játék? Nekem tegnap óta csak offline hajlandó elindulni. Amint adok neki internetelérést rögtön kilép. Már volt újratelepítés, helyfelszabadítás, készülék újraindítás, de nem segített. :(

[ Szerkesztve ]

(#5226) #45378816 válasza maestro87 (#5225) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem ios-en jó volt még délután azóta nem néztem, ma már nem lesz rá időm. :)

és csak-csak nem bírtam ki, amikor bedobta a reklámot, hogy vegyek olyan szürke Scorpion-t 200-ért, hát... négyet vettem és semmi... ráadásul úgy semmi, hogy kettő ebből Kotal volt, ami már VII-es és törhettem szét...

(#5227) Djuree válasza #45378816 (#5226) üzenetére


Djuree
félisten

nekem se adott 4-ből egyet se, aztán visszatöltöttem a mentést a felhőböl, utána már másodjára beadta. :D nekem freddy kell viszont majd 7-esre, jasonnel párban jó lesz. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5228) Elmör válasza maestro87 (#5225) üzenetére


Elmör
senior tag

Nálam nincs semmi gond, androidon.

Viszont az ally tallérokat még mindig csak a nem barátoktól kapom meg. :W

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5229) maestro87 válasza maestro87 (#5225) üzenetére


maestro87
őstag

Bejelentkeztem a nem használt másik profilommal, azzal semmi gond. Valószínűleg nem ment fel a szerverre a profil rendesen (talán épp akkor is kilépett) és most meg hibásan tölti le mindig. :W Komolyan, ilyenkor mit lehet csinálni? :F

(#5230) Traptor válasza Elmör (#5218) üzenetére


Traptor
tag

Nálam is ezt csinálja.
Van már megoldás rá?

.: Aláírás helye :.

(#5231) Djuree


Djuree
félisten

akció mkx:
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5232) #45378816 válasza Traptor (#5230) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem hál' isten most semmi gondom (kopp-kopp) még csak ki sem fagy, amikor ally-tól kapok pontot és a menüben mutatja jobb oldalt lent, hogy váltsam be a pontokat.
Most minden rendben, pörög, ahogy azt kell. (tuti Murphy most szól közbe) :D

(#5233) Traptor válasza #45378816 (#5232) üzenetére


Traptor
tag

Nem értem, nekem továbbra sem adja :F

.: Aláírás helye :.

(#5234) #45378816 válasza Traptor (#5233) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ha zöld robotos, akkor passzolom, ha neked is ios-en van, akkor próbálj meg unistall-t és egy battery power doctor (ha jól emlékszem most így hirtelen, szóval valami battery nevű, sry :D ) app-al tisztísd ki a régen használt fájlokat, lehet összeakad valamivel.

Illetve megpróbálhatod, hogy a játékon belül, amikor bal lent behozod az ally-s menüt, akkor ellenőrizd le, hogy megvannak-e a "barátok" lehet közben szanáltak téged vagy a patch törölte őket. (ha netán csaltak)

Most nem tudom linkelni, de múlt heti faceb. bejelentés volt, hogy ismét bannoltak player-eket, akik Klassic Sonya és Kold War Sub-ot használtak, nem éppen legálisan. :)

Ha így se oldódik meg, akkor sajna nem tudok segíteni, nincs más hátra, mint írni a support-nak.

Remélem, azért tudtam segíteni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#5235) Traptor válasza #45378816 (#5234) üzenetére


Traptor
tag

Zöld robotos...
Nem tudja valaki véletlenül, hogy ha letörlöm és újratelepítem, megmaradnak a karaktereim, amiket eddig megszereztem?

.: Aláírás helye :.

(#5236) Djuree


Djuree
félisten

ebben a shao kahn towerben elköltött talentek a sima játékmódokban is adnak bónuszt? vagy csak a towerben érvémyesül?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5237) SVBorisz


SVBorisz
újonc

Sziasztok.

Már jártam így akkor elszúrtam. Ma reggel a játék nem indult, csak bal sarokba berakta a mortal kombat x felíratót és itta vége. Frissíteni nem tudok rajta. Ha le törlöm akkor 1-es szintről kezdhetem.
Várjak türelemmel vagy bebuktam a az eddig elért dolgokat? Freddy kihívás indult volna ma.
Valami tipp?
Előre is Köszönöm!

(Sony Xperia Z3 Compact)

(#5238) Traptor


Traptor
tag

Na, újraraktam az MKX-et.
És most nem tudok bejelentkezni a WBPlay-be :O
Valami nagyon nem kerek a WBPlay-nél, mert a weboldalon sem enged be, password reset-re nem küld emailt.
Viszont csináltam egy teljesen új account-ot azzal beenged és password reset emailt is küld :F

.: Aláírás helye :.

(#5239) SVBorisz válasza Traptor (#5238) üzenetére


SVBorisz
újonc

Nekem úgy sikerült, hogy újra rakás után a kötelező dolgokat megcsináltam aztán a profilnál a WB play gombnál a régi felhasználó névvel bejelentkeztem és engedte lecserélni arra.

(#5240) Traptor válasza SVBorisz (#5239) üzenetére


Traptor
tag

Igen, én is így próbálom csak nem enged be, nem fogadja el a jelszót. (pedig tuti, hogy az a jó amivel próbálkozok)
Mindegy, írtam a WB supportnak és várom, hogy válaszoljanak.

.: Aláírás helye :.

(#5241) Traptor


Traptor
tag

Úgy tűnik, hogy a WBPlay-en nem volt regisztrálva az emailem.
És akkor úgy tűnik, hogy kezdhetem elölről az egészet...

Azt nem tudja valaki, hogy lehet az, hogy a Google Play-ben ott van minden elért eredmény felsorolva és az MKX-ben meg mégsincs? Ezek nincsenek összekötve?

.: Aláírás helye :.

(#5242) Flayer


Flayer
senior tag

Droidon van még olyan valaki akinek nem adja meg az alliance pontokat!?Pontosabban csak a 100 nem adja az 50 igen!Sajnos kifogytam a tartalékból és így 50-ével gyűjtögetni és napi 2 alliance pakot venni elég nehéz!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5243) Djuree válasza Flayer (#5242) üzenetére


Djuree
félisten

minek az alliance pack? semmi értelmeset nem ad. nekem 10k felett van, el se költöm sose.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5244) Flayer válasza Djuree (#5243) üzenetére


Flayer
senior tag

Tudom,hogy szart ad nem is azért nyitom!Mint írtam a napi feladatok miatt 2 kell nyitni azzal is a soult gyűjtöm!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5245) Flayer válasza Djuree (#5243) üzenetére


Flayer
senior tag

Erről beszélek!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5246) Djuree válasza Flayer (#5244) üzenetére


Djuree
félisten

hát abból gyűjtheted, mire használható mennyiség lesz megőszülsz. 1500ft ebayen kb. 40k soul meg 60milla coin...nekem megért ennyit h ne kelljen a napi szarokkal szenvedni, kemény 12 soult ad naponta, vicc az egész.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5247) maestro87 válasza Flayer (#5245) üzenetére


maestro87
őstag

Bővítsd a barát listádat. Nekem úgy 50 van, naponta 4-600 pontot kapok tőlük. Azokat meg nem árt kukázni/lecserélni akik több mint 1 hete nem jelentkeztek be.

(#5248) Ftyper


Ftyper
újonc

Sziasztok! Lehet 50-es szint fölé juttatni a karaktereket valahogy?

(#5249) Elmör válasza Flayer (#5242) üzenetére


Elmör
senior tag

Nálam is így van, igaz én csak akkor használom ki, hogy kinyitok 2 packot és meg van a napi összes, ha van valamilyen challange, mert különben nem szeretem azt a battle módot újra meg újra játszani. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5250) csazoo76 válasza Djuree (#5246) üzenetére


csazoo76
csendes tag

Elder God Kenshi jött ma szembe Factionba.Leradíroztam a kollegát de ez azért már túlzás.Még a fasorba sincs a karakter.De még early-be sincs és már bedobja a játék ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.