Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Djuree válasza Flayer (#4950) üzenetére


Djuree
félisten

pharaoh ermac...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4952) Flayer válasza Djuree (#4951) üzenetére


Flayer
senior tag

Mindig az amit először amit lóvéért meg lehet venni?! :DD

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4953) Laraxior válasza Flayer (#4952) üzenetére


Laraxior
titán

Ingyenjatek... Majd utana olj bele sokat ha el akarsz erni valamit.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4954) maestro87 válasza Flayer (#4950) üzenetére


maestro87
őstag

Master of Souls Ermac-ot vegyél ha nincs, az kell majd az utolsó toronyhoz, meg Noxious Reptile is kelleni fog.

[ Szerkesztve ]

(#4955) Flayer válasza Laraxior (#4953) üzenetére


Flayer
senior tag

Eddig egy fillért sem adtam érte ezután sem fogok!
Csak unalom ellen nyomkodom ezt a játékot túl nagy kihívás nincs benne!
Na nyitottam 2 db kombat packot hát persze,hogy két olyan karit kaptam ami nincs meg tehát megint lehet felhúzni őket 50 szintre! :O
Possessed Kenshi és Demolition Sonya Blade!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4956) Carasc0 válasza Flayer (#4955) üzenetére


Carasc0
őstag

Nincs benne túl nagy kihívás? Játszottál már 3 diamond kari ellen?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4957) TechN7ne válasza ayo (#4945) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hogyan és honnan tudom majd letőlteni ,pl. Steam-en? :U

(#4958) ayo válasza TechN7ne (#4957) üzenetére


ayo
addikt

automatikusan jön, mint minden frissítés a játékokhoz Steamen.

http://jateknaplo.blog.hu

(#4959) ayo


ayo
addikt

perceken belül kezdődik: https://www.twitch.tv/netherrealm

http://jateknaplo.blog.hu

(#4960) Flayer válasza Carasc0 (#4956) üzenetére


Flayer
senior tag

Én arra gondoltam,hogy agyilag nem kihívás!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4961) Djuree válasza Flayer (#4955) üzenetére


Djuree
félisten

ilyenkor kell visszatölteni a mentést...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4962) TechN7ne válasza ayo (#4958) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Bent vagyok Steam-en ,elindítom a játékot de nem kapok semmi frissítést... :U

(#4963) mycso válasza Carasc0 (#4956) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk a 3 diamond ellenfél pont nem a legütősebb trió. Sőt:
Mournful Kitana + Erron Black + gyémánt Mileena = 25-30sec a 3 gyémánt ellenfél
Ha az ellenfél 2gyémánt + kold sonya-val jön, akkor 1-1.5 perc is van egy menet.
Bár a sok butus mostanában 3gyémánttal jön...FW fatal-t is simán végigtolom.
A 3robot, meg egyenesen vicc.
Illetve mostanában látok már fullos pharao ermac-ot is, az is gyenge.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4964) ayo válasza TechN7ne (#4962) üzenetére


ayo
addikt

most a stream volt, az update majd XL-lel vagy utána jön

http://jateknaplo.blog.hu

(#4965) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Patch note. Lehet sírni!
http://community.wbgames.com/t5/Latest-Updates/Patch-Notes-10-4-16/ba-p/1297392?nobounce

[ Szerkesztve ]

(#4966) Laraxior


Laraxior
titán

Klassic Scorpion es Klassic Sub Zero is elérhető 150 soulert, meg szerencsevel...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4967) Flayer válasza Djuree (#4961) üzenetére


Flayer
senior tag

Sajnos nem rootolt a teló így nem tudok benne buherálni!Ha kinyitom a bootloadert ez kell a roothoz visszazárni nem lehet tehát instant garivesztés.Teló fél éves így nem kockáztatok!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4968) gyimger


gyimger
őstag

Csak egy kis reklám megint (mint tavaly), befejeztem az eredeti MK történetét a blogon. El akartam olvasni még egyszer, mielőtt kiteszem publikba, de picsa hosszú lett... :DDD

És láttam, hogy tudom majd upgrade-elni az MKX-emet, nem is drágán.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4969) Djuree válasza Flayer (#4967) üzenetére


Djuree
félisten

vissza lehet zárni amúgy minden telót. én rootoltat is gariztattam már le, el se tűnt senkinek. :D
nem kell amúgy root. net nélkül nyitsz, ha nem jó, letörlöd a játékot, felteszed újra, betöltöd a felhőből a nyitás előtti mentést és kész, megint nyithatsz. semmi csalás nincs benne. kicsit időigényes de 2-3.-ra általában olyat nyitsz ami már elfogadható...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4970) maestro87 válasza Flayer (#4967) üzenetére


maestro87
őstag

Én úgy tudom csak akkor bukhatod a garanciát ha tudják bizonyítani, hogy a root miatt ment tönkre a telefon. Egyébként meg nem csinál semmit a root a telefonnal, csak engedélyezi a rendszer mappák hozzáférését. Legalábbis én így tudom.
De kérdezz rá valamelyik mobilos topikban.

(#4971) Flayer válasza Djuree (#4969) üzenetére


Flayer
senior tag

Nem az első telóm ez nekem se hidd el!Ki voltak a telóim általában rootolva!De ez a G4 most más tészta sajnos!Egyenlőre ezt nem tudják még visszazárni!Olvass bele a topikjába!

maestro87.
Tisztába vagyok a root fogalmával de ha gariztatni kell az LG tudni fogja,hogy bl nyitás volt!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4972) ayo


ayo
addikt

Megjött Steamen az XL!

http://jateknaplo.blog.hu

(#4973) tomsolo válasza ayo (#4972) üzenetére


tomsolo
őstag

Ezt vegyétek - akinek megvan a premium - így csak 8,29 €

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#4974) ayo


ayo
addikt

ja és 23.2 GB az update... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#4975) Laraxior válasza ayo (#4974) üzenetére


Laraxior
titán

...és ez ingyenes? Mert nekem is tölti :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4976) ayo válasza Laraxior (#4975) üzenetére


ayo
addikt

Igen. A kombat pack 2 egyedül ami pénzbe kerül

http://jateknaplo.blog.hu

(#4977) Laraxior válasza ayo (#4976) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor benne lesznek az új karakterek is? Robotok, meg a texasi? :F
Bár annyira nem követtem, hogy kik melyik pakkban voltak elérhetőek.
Játszani se nagyon tudok vele, de ha már letölti, kipróbálom :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4978) ayo válasza Laraxior (#4977) üzenetére


ayo
addikt

kp2

http://jateknaplo.blog.hu

(#4979) Elamaas


Elamaas
tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy milyen gamepadot érdemes beszerezni ehhez a játékhoz, már ha egyáltalán jol játszható és beállítható rá a gamepad??

köszönet :R

(#4980) ayo válasza Elamaas (#4979) üzenetére


ayo
addikt

xbox esetleg ps4 vagy talán f310, de azt kevesen szeretik.

http://jateknaplo.blog.hu

(#4981) Laraxior


Laraxior
titán

Pharaoh Ermac challenge available now :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4982) maestro87 válasza Laraxior (#4981) üzenetére


maestro87
őstag

És szerencsére visszaállt a régi jutalom rendszer is. Úgy látszik csak a Triborg karaktereknél csökkentették a megszerezhető soul-okat. Bár nem bántam volna ha ez is csak 6 napos challenge lenne és nem 2 hetes, de még mindig jobb mint mikor 20 napig tartott...
A lényeg, hogy így legalább fogok tudni venni 4 Klassic Scorpion-t, de lehet ötöt is. :C

(#4983) #45378816 válasza maestro87 (#4982) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én Classic Sub-ra hajtottam, de öt ládából egyet sem adott, szóval ott rohadjon meg a fagyosa, ahol van! ;]

Amúgy ez az Ermac nem túl egyszerű szerintem, bár nekem mákom volt, mert pont a szükséges Ermac, amit eléggé tápoltam és egy kalapáccsal, meg egy Outworld taggal (ez nekem 50-es Classic Kano) X-ray-el kezdek, majd védelmet ad minden ellen kb. 15-20mp. (nem számoltam sose)
Aztán szegényke Boss elkezd rage-elni és benyomja ő is az X-rayt, de hát ott védelmem, szóval semmit nem tudott rám sebezeni. :DDD
Aztán ugrás be Kano-val, akinél X-es Tomahawk van, de addigra nagyjából már két bar össze is jön, egy-két ütés Bossocska kábul, majd 2bar-os támadás benyom és égetés.
Na ekkor már cseszhette is, hogy megpróbált életet visszatölteni magának, majd Kenshi behoz és buuuuuum az a tüzes lecsapó bábu vagy mi, fel is tette a pontot az i-re. :)

/bocsi, belejöttem az írásba és nem bírtam abbahagyni/ ;)

(#4984) maestro87 válasza #45378816 (#4983) üzenetére


maestro87
őstag

De én nem bízom a véletlenre. ;] Már nyitottam két Klassic Scorpion-t. :D
Amúgy Klassic Sub-Zero eléggé gyenge mindkét támadásában. :U

[ Szerkesztve ]

(#4985) #45378816 válasza maestro87 (#4984) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tudom sajna, ezért is szívtam a fogam, hogy egyet sem adott be, csak hogy legalább meglegyen az a kari is.
Gyűjtögetek tovább a gyémánt pakkra, az legalább adott már egy Raiden-t két nyitás után, nagyobb a remény ebbe az irányba. :DDD

(#4986) maestro87 válasza #45378816 (#4985) üzenetére


maestro87
őstag

És mibe tart 5-ször újrarakni a játékot? :DDD Mert kb. ötödiknek be szokta adni.

(#4987) #45378816 válasza maestro87 (#4986) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nem szeretnék semmi ilyet köszönöm. :)

(#4988) Laraxior


Laraxior
titán

Egy darab karaktert se kaptunk az XL-el? :DDD
Ebből uninstall lesz... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4989) #45378816 válasza Laraxior (#4988) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ottan vannak a skin-ek, azokért páran megdolgoztunk ám kÖményen E! :DDD :DDD :DDD

(#4990) #45378816


#45378816
törölt tag

Hard Ermac ellen ezt a team-et ajanlom!!! ;)
(Kano ide mar keves lesz...)

(#4991) maestro87


maestro87
őstag

Na Kardpack-ból szereztem még pár soult +3 fúzióhoz. :DDD Nagyon nem akartam várni 1 évet, hogy újra elérhető legyen. :U Egyébként nekem van egy olyan érzésem, hogy a Slasher packot is hamarosan visszahozzák pár napra, így én most inkább gyűjtögetni fogom a soul-okat...

(#4992) Carasc0 válasza maestro87 (#4991) üzenetére


Carasc0
őstag

Szerintem azért a VI fusion Klassic Scorpionod, nem hinném hogy tisztességes játékból szerzett. Nem zavar csak hiteltelen.

Én nekem egyik Klassic karakter sincs meg, de nem is érdekel mert sztem mindegyik harmatgyenge!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4993) maestro87 válasza Carasc0 (#4992) üzenetére


maestro87
őstag

Tisztességesen sose lenne meg ilyen 5 napos pack-okkal, de nem érdekel, legfeljebb elmondok majd három Miatyánkot. ;] De Kard pack-okra több mint 1 millát költöttem, és lehet még elverem a többit is, hogy legyen még legalább egy Klassic Sub-zero is. :)
Amúgy Klassic Scorpion nem olyan gyenge, bár még nem játszottam vele, csak ellene. De utálok legalább nem fusion 4-es karakterrel játszani, az nekem olyan uncsi. :U Meg én az összes karit meg akarom szerezni, nem számít, hogy gyenge.
És ne keltsd bennem a bűntudatot. :DDD

(#4994) Carasc0 válasza maestro87 (#4993) üzenetére


Carasc0
őstag

Nekem félév után alakult ki az a helyzet, hogy lassan meglesz a 2. csapatom is a játékba. Ezzel még jobban felfog gyorsulni a játék. Kontender III.-ba kéne végeznem minden session-be. Azért az már nem gyenge. Én most gyűjtöm a soulokat, igaz nem tudom mire. Kombat Pack-et sem veszek most egy ideig. Egyszerűen így is annyi karakterem van már, hogy nem győzök válogatni. Ne legyünk kérem telhetetlenek. :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4995) maestro87 válasza Carasc0 (#4994) üzenetére


maestro87
őstag

Én se tudok válogatni közülük, mert már mindegyiket jóformán unom.:) Ezzel együtt 8 fusion VII-es arany kártyám lett, de mindegyikkel már eleget játszottam ahhoz, hogy unjam őket, ezért kellett a frissítés. Ezüst karakterekkel meg már nem játszom mert azokkal többet kell "nyomogatni", hogy FW-ban előrelépjek, pedig az összes fusion VII-es és 3 kivételével Lvl 50-es. Ez a játék csak a pénzről szól (meg hogy ki kap hamarabb ínhüvelygyulladást) így nem veszem komolyan. Az élvezhetősége is csak a Battle részben (amit nem fejlesztenek már) és az új karakterekben rejlik, amint kiismered őket hamar ráunsz.
Talán ha olcsóbbak lennének a gold kártyák, vagy nem kellene fuzionálni őket hogy használhatóak legyenek, illetve nem tűnne el 5 nap elteltével a Klassic pack akkor senki sem folyamodna ilyen-olyan csalásokhoz... Jelen pillanatban csak ezzel az egy játékkal játszom, de próbálok leszokni róla, úgy hogy mindent a lehető leghamarabb kimaxolok komolyabb csalások nélkül. :D Amúgy meg foltozzák be a játékot, hogy online lehessen csak pack-ot nyitni és akkor nem fogok tudni csalni.:)
De egyébként Kardpack-ból is csak azért maxoltam ki a 3 arany kártyát, hogy után soul-okat tudjak gyűjteni az eladásukkal. Ez csak leleményesség nem telhetetlenség. :D
És most 10 perc alatt nyitottam 3 gold karit KardPack-ból (~ 90 soul), még egyet nyitok és beszerzek egy Klassic Sub-Zero-t is, te meg várhatsz még vagy másfél évet mire megszerzed az egyiket. :DDD

Mellesleg én jobban élvezem így a játékot mint mikor még 150 soul-okat b*sztam el a semmire...

(#4996) Laraxior


Laraxior
titán

Relentless Jason Voorhees?
Dead Kitana?
:))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4997) #45378816 válasza Laraxior (#4996) üzenetére


#45378816
törölt tag

Valami van. :D

(#4998) Laraxior válasza #45378816 (#4997) üzenetére


Laraxior
titán

Jason ott van már a kombat pack exclusive karakterek kozott. Nyitottam gyorsan vagy 20 pakkot de nem talalkoztam vele.
Day of the dead Kitana meg talan Pharaoh Ermac utan lesz...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4999) Djuree válasza Laraxior (#4998) üzenetére


Djuree
félisten

hát nem csoda, eddig se sok esély volt az exclusivokra. :( én is nyitok párat, persze előtte kikapcsolom a netet. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5000) Laraxior válasza Djuree (#4999) üzenetére


Laraxior
titán

Még az elején amikor nem volt ilyen csalas dolog nyitottam egy assassin kitanat.
Mondjuk biztos azert, mert en mindig karaktert vettem,nem packot :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.