Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Djuree válasza Carasc0 (#5050) üzenetére


Djuree
félisten

mi a fenére tartalékolsz? semmire nem lehet költeni, koin semmire nem kell ha meg van az a 2-3 pénzes kari. veheted az equipment packokat szarásig, amiben 99%-ban hulladék van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5052) Carasc0 válasza Djuree (#5051) üzenetére


Carasc0
őstag

Abból fejlesztem a kártyák Special képességeit is, meg ott van a 15%-ig fejleszthető karik is. Illetve még nem maxoltam ki a pénzes arany karikat sem. Illetve ha jól tudom nem olcsók a gyémánt karakterek alapkészségeinek fejlesztése. Igaz az csak 3 lépcsős. Na mindegy! Tartaléknak jó lesz bármire is. :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5053) Djuree válasza Carasc0 (#5052) üzenetére


Djuree
félisten

Hozhatnanak be meg penzes karikat, akar dragabbakat is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5054) maestro87 válasza Djuree (#5044) üzenetére


maestro87
őstag

Az egyéni probléma. :DDD Mások örülnének ha pl. fehér Raiden-t unlock-olhatnák és koin-ért fejleszthetnék soul helyett. Na meg nem mindenkinek van 40 ezer soul-ja. ;]
Én pl. még egy challenge kártyát sem tudtam fejleszteni. :U De nem is nagyon lehet tisztességesen, csak ha az alap karikat nem fejleszteném.

(#5055) csazoo76 válasza Carasc0 (#5052) üzenetére


csazoo76
csendes tag

Anno úgy másfél éve mikor elkezdtem az első célok között volt egy 10-es Epic Wrath Hammer.Nem emlékszem pontosan de egy hétig nyitogattam az Equipment pakkokat és a lassan összegyűjtögetett koinokból nem maradt sok ,de megérte az izgalmakat :)

(#5056) Djuree válasza csazoo76 (#5055) üzenetére


Djuree
félisten

Nekem tobb szaz equipment pakkbol egy hammer se jott meg. Sztem abbol nem lehet szerezni, max regen lehetett...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5057) Flayer válasza Djuree (#5056) üzenetére


Flayer
senior tag

Pedig lehet!Én nem "csalok" semelyik formában 2X is kaptam kalapácsot!
Mondjuk nekem meg a kártya nyitásokkal nincs szerencsém!:(

u.i.: WOT-tal teljesen befejezve?! :U

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5058) Carasc0 válasza Djuree (#5056) üzenetére


Carasc0
őstag

Nekem Level III-as a kalapácsom ami 4db jelent. Pedig nem nyitottam összesen 40db cucc pack-ot.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5059) Djuree válasza Carasc0 (#5058) üzenetére


Djuree
félisten

mázlis vagy akkor. :)

Flayer: hát nincs már gépem, már csak a laptop van azon meg nem megy el, vagyis az is szar mert folyamat kékhalál van és nincs kedvem be se kapcsolni. :D
majd egyszer visszatérek még az tuti. :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5060) Laraxior


Laraxior
titán

Klassik Sonya következik...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5061) csazoo76 válasza Laraxior (#5060) üzenetére


csazoo76
csendes tag

Egyszer bedobta egy Faction-ba , nem volt rossz.De kíváncsi leszek mennyit tud a kicsike.
Kold War Sub -Zero-t várom ,mert a többi SUb -zero az zero. :))

(#5062) #45378816 válasza csazoo76 (#5061) üzenetére


#45378816
törölt tag

Érdekes, én Revenant Sub-ot rendszeren használom, Revenant Jax-el és Slasher Jason-el.
Mind háromnál meg vannak a saját nekik való kártyáik és még használok kalapácsot, meg azt a tomahawk-t.
(a +1 bar-ok miatt)

Szóval én becsülném le annyira illetve néha Grandmaster Sub-ot is előveszem, ott is a második bar elég hatásos tud lenni. (rev.sub életet tud visszatölteni magának, ha úgy alakul, grand.sub meg első halál után visszatér egy negyednyivel,néha jól jön az is, csak jó karakterek mellé kell rakni őket) ;)

(#5063) csazoo76 válasza #45378816 (#5062) üzenetére


csazoo76
csendes tag

A kombó amit írtál jó egyébként ,csak a gyémántok ellen kevés ,lassú.Egyéb szinteken ok.Revenant Sub Zero az egy hangyányit jobb választás nekem is.Ízlés kérdése.

(#5064) csazoo76 válasza #45378816 (#5062) üzenetére


csazoo76
csendes tag

Slasher Jason,Revenant S.Zero,Relentless J. volt a felállás Normalban nyomtam egy 3 köröst.Mindegyik körben volt egy fullos gyémánt,a 3.körben persze már 3 fullos gyémánt.Győztem.Revenant Sub marad :)

(#5065) #45378816 válasza csazoo76 (#5063) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ja értem, hogy kitudom választani, hogy csak gyémánt karikat dobjon ellenem. (értem, bocsi ;) )

Ez igaz, kinek mi, én mondjuk csak és kizárólag hard-on játszom és ezzel a trióval még nem sikerült kikapnom egyszer sem.
Nagyobb szintre, akkor szoktam menni, ha mindenképpen champion-ra akarom emelni a faction szintem (általában megelégszem az arany I vagy II-es szinttel), meg mivel sajna életben van még az a remek bug, hogy 1x csak kidob a játék, így kérdéses, hogy megéri-e nekem 3soul ára azt, hogy végig menjek a hét mérkőzésen. :/ (ezért only hard-ozok, ott lemegy az öt kör aztán jöhet is egy újabb trió és így tovább)

Amúgy azt vettem észre, hogy akkor fagy ki a game és indul újra, ha valamelyik friend játszott a kariddal és ugye a játék megadja ilyenkor az 50-100... pontot, majd elszáll a game.

Szerk.: majd este felé rakhatok be képeket és ha gondolod próbáld ki őket. ;) (az új Jason-t még nem kezdtem el húzni, no de talán majd most a négy napban ;] )

[ Szerkesztve ]

(#5066) csazoo76 válasza #45378816 (#5065) üzenetére


csazoo76
csendes tag

A hard az jó választás,egyszer már volt annyi időm hogy bejutottam a championba,de többnyire Kontender Elite a szint stabilan.Sokszor azt írja ki Fatalnál hogy Connection Error.Persze csak akkor ha erős a csapatom.Mihelyst gyengébbre veszem engedi.Van itt valami kis bibi.D e amúgy szembe mindig jönnek a fullos gyémántok :))

(#5067) csazoo76 válasza #45378816 (#5065) üzenetére


csazoo76
csendes tag

Amúgy tippek jöhetnek ,köszi!Mindig jól jön egy kis tapasztalatcsere!Bloody Shokan Armor-ral fogok próbálkozni ha összegyűlik annyi rubin.Nem tudom használja -e valaki közülünk.

(#5068) #45378816 válasza csazoo76 (#5067) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én a rubinnal úgy vagyok, hogy vettem egy liu-t, meg egy tanya-t, aztán a többi kártyát, de csak a tomahawk-ot húztam fel X-re a +1bar miatt. :)
Most van már több, mint 6000, de nem tudom mire lenne érdemes, igen talán az az armor lenne jó. (egyelőre talonba helyeztem én is ezt a kivitelezést, meg talán bővül majd a faction a piac...)

(#5069) maestro87 válasza csazoo76 (#5067) üzenetére


maestro87
őstag

Én is az armorra hajtok most. Abban látom az esélyt Dark Emperor Liu Kang és Relentless Jason mihamarabbi elpicsázására. :DDD Hátha azzal majd merek támadást is indítani az új Jason ellen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5070) #45378816 válasza maestro87 (#5069) üzenetére


#45378816
törölt tag

Oh, most hogy mondod. :D Akartam írni már korábban is, hogy Dark Lord Kotal-al tudsz olyat csinálni, hogy 1bar-al indítasz, majd kicsit megütögeted az enemy arcocskáját, legyen akkor most Liu.

Szóval, velem az történt, hogy hagytam elsőnek Dark Kotal-t és Dark Liu úgy kezdte, hogy üt-üt majd az 1bar-os bicikli és utána ugyebár nem enged karit váltani. Amíg végig vitte neki az 1bar rugdalózásd, addigra egy bevitt ütésem után lett 2bar-om, majd behívtam a kis segédjét, aki ugye nincs lockolva, így tudtam váltani karit. :D
Illetve van, hogy Slasher Jason-ra egyszerűen inmunnis Liu-nak ez a cucca.

Tudom az elején lévő kábításról van szó, de (liu) önmagán kívül még nem találtam olyan karit, aki erre egyből nem kábulva kezd. :( (olyat igen, hogy nincs ott a jel, de nem enged üti akkor sem, ezt már feljebb beszéltétek)

(#5071) #45378816


#45378816
törölt tag

I'm legend. :D

Igaz max egy ora erejeig elvezhetem ki, de ez nekem egy nagy pillanat. :)

(#5072) mycso válasza #45378816 (#5071) üzenetére


mycso
veterán

Áhh, ez az AdeX ismerős, szerintem a te karaktereid ellen egy csomót szoktam játszani.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#5073) #45378816 válasza mycso (#5072) üzenetére


#45378816
törölt tag

No fene, akkor már tudod is miket szeretek használni.
Adjad neki, kár, hogy nem player irányítja a multi részt vagy legalább volna lehetőség visszanézni "magamat" amikor elvernek... ;)

(#5074) Carasc0 válasza #45378816 (#5071) üzenetére


Carasc0
őstag

Azta! :Y Én nekem a rekordom is Kontender Elite volt még nyáron. Akkor is bitang sokat kellett játszanom hozzá. Szép. :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5075) Djuree válasza Carasc0 (#5074) üzenetére


Djuree
félisten

ha mikor kezdődik a 3 nap sokat játszol egyhuzamban akkor hamar megvan a rank. :) persze nem sokáig maradsz ott de akkor is. :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5076) #45378816 válasza Djuree (#5075) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ez igaz, de meg sosem voltam a top10-ben hiaba kezdtem el rogton az uj faction inditasanal. :D
Meg most igy konyebben tartom magam a champion szinten.

Nem mindig adodik meg, hogy ennyit jatszak, de gondoltam megprobalom es nem volt egyszeru, de sikerult. (Kulon jo erzes, hogy mikozben vagy 10fele troi-t felhasznaltam egyszer sem buktam el)

Nyilvan kiismerhetoek egy ido utan az ellenseg karaktereinek mozgasai, de hat ez ilyen. ;)
Jobban preferalnek egy hogy is mondjam "elo" multit, de gondolom nem veletlen, hogy ez nem lehetseges.

Nem figyeltem, de szerintem volt egy vagy masfel ora folyamatos jatek, megallas nelkul.
(Nem szandekozom tobb ilyet, egyszer fun volt, ez ilyen kis sajat challenge volt)

(#5077) csazoo76 válasza #45378816 (#5076) üzenetére


csazoo76
csendes tag

Én egy Championnal zártam ami meg is lett így hogy volt erős 3 napom.Kellenek a rubinok mert sose lesz meg az az Armor... :)

(#5078) #45378816 válasza csazoo76 (#5077) üzenetére


#45378816
törölt tag

Amúgy a champion szint szerintem nagyon is jó helyezés.
Mármint most kicsit a magam nevében beszélve írtam ezt mert, mint átlag játékos gondoltam ezt. :U

Meg lesz az, majd az utolsó három órában neki lendülsz és sikerülni fog. :)
(én speciel még mindig nem tudom mit lenne érdemes venni a rubinokból... nem tudni valami hírről, hogy esetleg bővülne a faction piac valamikor?)

(#5079) csazoo76 válasza #45378816 (#5078) üzenetére


csazoo76
csendes tag

THX!
Igazán nem tudom hogy ki kellene -e gyúrni Liu barátunkat vagy nem ,mert elég gyors karakter és kalapács ,tomahawk már van.
De piszkál ez az armor dolog is.
Sehol nem találtam eddig info-t a kínálat változásával kapcsolatban , pedig nem lenne rossz.
Nemsokára Sonya challenge.

(#5080) BENGA


BENGA
csendes újonc

Sziasztok, lassan 2 hónapja játszom elég nagy erőkkel 5-6 óra/nap és ott vagyok, hogy van 5 arany kártyám és kb elveszett a játék varázsa mivel 4-5 nap amire tudok nyitni egy kard packot , kevés soul miatt , valami tipp esetleg bármi segédeszköz ? :( Köszönöm :C

(#5081) #45378816 válasza BENGA (#5080) üzenetére


#45378816
törölt tag

Turelem tornaterem. ;)

Amugy tenyleg ne akard elkapkodni, mert hidd el nem jo az, ha elcsalod.
(De csak szerintem, en spec a jatek megjelenese ota tolom minden egyes nap, hol csak egy-egy meccs erejeig, hol tobb, ahogy idom engedi, szoval turelem) ;)

(#5082) Djuree válasza BENGA (#5080) üzenetére


Djuree
félisten

ebay...2000ft-ból megvan a karik nagy része maxra. de én ezt csak hallottam, a világért se vennék ilyen "piszkos" módszereket igénybe h legyen értelme játszani, ne csak számolgassam h hány év mire 7-es gold karijaim lesznek. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5083) Carasc0 válasza Djuree (#5082) üzenetére


Carasc0
őstag

Márciusban kezdtem újra asszem az egész játékot. Múlthéten fullos lett (level VII.) a Tanya-m. És ezt tényleg napi 1 óra játékkal értem el. Ha ezt megduplázom, akkor előbb meglett volna. Nem rossz arány én úgy érzem.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5084) Djuree válasza Carasc0 (#5083) üzenetére


Djuree
félisten

ja, fél év alatt 1 karakter. ha így haladsz 20 év múlva ki is maxolod. XD márpedig úgy érdemes játszani, én is szenvedtem a 4-5 elég erős gold karimmal, de így h majdnem mindenki megvan ég és föld, sokkal változatosabb, van miből válogatni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5085) BENGA válasza Djuree (#5082) üzenetére


BENGA
csendes újonc

szia, irtam neked :)

(#5086) maestro87 válasza Djuree (#5082) üzenetére


maestro87
őstag

Még mindig ki vagy tiltva Faction Wars-ból? :DDD

(#5087) Djuree válasza maestro87 (#5086) üzenetére


Djuree
félisten

én sose voltam kitiltva. :U sztem összekeversz vkivel.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5088) Laraxior válasza maestro87 (#5086) üzenetére


Laraxior
titán

Az en vagyok. Termeszetesen, hiszen e-mail cim alapjan az accountot dobtak ki.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5089) maestro87 válasza Djuree (#5087) üzenetére


maestro87
őstag

Tényleg, bocsi, kevertem a nick-eket. :R

(#5090) #45378816 válasza maestro87 (#5089) üzenetére


#45378816
törölt tag

A csaló az csaló nincs bocsánat! ;] :DDD

(#5091) #45378816


#45378816
törölt tag

Elvileg van mar Sonya challenge, de nincs (ios). :(
WB id is szarakodik, szoval lehet a rendes game-nel is elofordulhatnak anomaliak.

Szerk.: jah es a faction se megy, folyamat connection error. :/

[ Szerkesztve ]

(#5092) maestro87 válasza #45378816 (#5091) üzenetére


maestro87
őstag

5 perce hagytam abba droidon, ment a fw.

(#5093) maestro87 válasza #45378816 (#5091) üzenetére


maestro87
őstag

Amúgy szerintem mindig 20 órától érhető el az új challenge, bár értesítést már én is kaptam.

(#5094) Laraxior


Laraxior
titán

Nekem először valami xxxxx challenget jelzett :D
Aztan jott egy Sonya challenge elérhető értesítés...
Beleptem, de nincs semmi...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5095) Carasc0 válasza Laraxior (#5094) üzenetére


Carasc0
őstag

Nekem az Undead Johnny challenge jelent meg! :) :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5096) maestro87 válasza Carasc0 (#5095) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem is. :)) De szerintem holnapra eltűnik, úgyhogy ma végig nyomom legalább normálon. :DDD
Ha ez csak egy bug, akkor nem ajánlott kilépni a játékból, újraindításnál eltűnhet szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#5097) Carasc0 válasza maestro87 (#5096) üzenetére


Carasc0
őstag

Normálon meg is van! Hard-on is legalább a soulokat begyűjtöm. :K

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5098) csazoo76 válasza Carasc0 (#5097) üzenetére


csazoo76
csendes tag

Magam is eszerint korrigálok :))

(#5099) maestro87


maestro87
őstag

Kész van hard-on is. :))
70%-át átugrottam, majdhogynem csak azokat csináltam meg ami jutalmat is ad, így elég volt az összesre kb. 100 000 koint és vagy 5 soult költeni. :)
Kiváncsi vagyok holnap elérhető lesz-e még. :)
Amúgy nem tudom miért nem lehet elérhetővé tenni az összes challenge-t, hogy a most kezdők is megtudják szerezni az összes kártyát... ja, de mégis tudom... a pénz miatt... :U

(#5100) #45378816 válasza maestro87 (#5099) üzenetére


#45378816
törölt tag

Vagy ha nem is az összeset, de egyszerre mehetne két vagy három cseli is.
Johnny még elérhető, én tegnap este már kidőltem, de majd ma este végig csinálom. (már ha addig még lesz)

Lehet ez ilyen halloween utáni nyomjuk le/pusztítsuk el az élőhalottakat cselendzs. :DDD (így se írtam még...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.