Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) Laraxior


Laraxior
titán

Megvan a 3 diamond karakter, de csak Mileenat sikerült egyszer fúzionálni... :(
Már bekaptam ellenfélnek egy 7-es LVL50-es Diamond Scorpiont. Úgy ledarálta a maxos Dark Emperor Liu Kangem, hogy csak UH Johnny Cage-el tudtam hozni a kört... :Y
Ráadásul ugye lehet 4 cucca a diamond karaktereknek, ezért lehet pakolni armort bőven, vagy éppen attack cuccot...
Mileena jó lesz, mert előtte ott van beugrósként Baraka is :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4802) Djuree válasza maestro87 (#4800) üzenetére


Djuree
félisten

nálam ioson jó minden.

AdeX: hát igen van még mit javítani.

Laraxior: nekem már dobott be olyat hogy 2 fúziós gyémántok, mind a 3, lvl49-en, de levertem így őket. jól néznek ki az új karakterek, meg jók a mozgásaik is. :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4803) #45378816 válasza maestro87 (#4800) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én nem vettem észre, de igaz reggel a metrón nyomkodtam és lehet fel se tűnt, majd este megírom, ha találkoztam ilyesmikkel.

(#4804) maestro87 válasza Laraxior (#4801) üzenetére


maestro87
őstag

Nálam csak most jelent meg az Elite pack. Ez most komoly, hogy ha 29 nap alatt nem tudok venni, akkor kb. soha sem fogok tudni? Unlock-olja legalább a karaktert?

(#4805) Djuree válasza maestro87 (#4804) üzenetére


Djuree
félisten

milyen 29 nap? :F nem unlockolja a store-ban...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4806) #45378816 válasza Djuree (#4805) üzenetére


#45378816
törölt tag

Mii? ez most ideiglenes állapot? Mármint ezek a gyémánt karik?
Mert azt láttam, hogy 450-ért van új kártya a faction store-ba, de ha ezek az elite pack-ok is olyanok lesznek mint annó a classic sub és classic scorpion, akkor nem gyűjtögetek 3600ig :D így is a classic sub-ot nem tudom mikor fogom legközelebb beszerezni :)
Szóval ez csak fake ugye?

(#4807) Laraxior válasza #45378816 (#4806) üzenetére


Laraxior
titán

Most azt írja, hogy 29 napig elérhető az Elite pack.
360 soulba kerül és random dobálja a karaktereket. Legainkább Gold challenge karakter szór, de ugye néha-néha bedob egy diamondot is.
Csak hogyha mindegyiket meg akarod szerezni és 7es fúzió is kell, akkor 21szer kell kihúzni, az kb azt jelenti, ismerve a randomitást, 2-300 Elite packot jelent. 300x360 soul...
Igen...ezért szántam rá azt a pár forintot, mert rohadtul nincs esély rá, hogy jó kártyát húzz.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4808) Djuree válasza Laraxior (#4807) üzenetére


Djuree
félisten

te nem csak rubint vettél? :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4809) Laraxior válasza Djuree (#4808) üzenetére


Laraxior
titán

A soulok azok régóta megvannak, tartogattam az ínséges időkre :P
De már elfogytak :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4810) maestro87 válasza Laraxior (#4807) üzenetére


maestro87
őstag

Pontosítanék, 24-szer kell kihúzni.

29 nap alatt én jó ha két gyémánt kártyát betudok majd szerezni, természetesen azt is offline nyitogatós csalással... :((( ha még megvan ez a lehetőség...
Nagyon ráhajtottak most a pénzre a kedves fejlesztők. 40 soul-lal felemelték a challenge pack árát is, de megjelent már a reklám is a játékban amivel kemény 1 soul-t szerezhetsz ha feltelepítesz egy másik alkalmazást. 50 feletti soul jutalomért már megint fizetni kell...
Reklám videó megtekintése meg 100 koint hoz a konyhára. Hülyének nézik ezek az embert? :F

Így már nem sok értelme van játszani, mert minek hajtsak ha úgysem érem el a célom? :U
Lehet én is jóvá iratok magamnak vagy 40 ezer soul-t, mert a büdös életben nem lesz meg az összes karakter, főleg ilyen korlátozott idejű pack-okkal. Legális váráslás esetén meg egy autó ára is rámenne, de lehet még keveset is mondtam...

(#4811) Laraxior válasza maestro87 (#4810) üzenetére


Laraxior
titán

Erről ugatok, hogy sosem éred el a végét, csak mutogatnak mindent....
Ezért is ingyenes a játék, a fizetős tartalmakkal hozzák be az árát.
Ha senki nem venne semmit, akkor gondolod, hogy már az 1.9-es verziónál járnánk? Dehogy...

Majd annyit kell nézni, hogy az ebayen is átálljanak az 1.9-es patchre, mert nem kompatibilis az okosság az 1.8.1-el. Ha jól tudom.
De rákérdezek majd az eladónál, akitől kaptam a piros kavicsokat :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4812) maestro87 válasza Laraxior (#4811) üzenetére


maestro87
őstag

Én azon gondolkoztam, hogy elölről kezdem azt hiszem az 1.7-es verzióval, mert youtube-on lévő videó szerint van benne olyan bug, hogy 0 Ft-ért kínálja fel a 30 ezer forintos soul-okat és koin-okat, csak olyan verziót még nem találtam ami futna az inteles gépemen. Ha úgy nézzük, hogy ez egy játék adta lehetőség, akkor ez nem nevezhető csalásnak sem. ;]
ilyesmire gondolok

(#4813) Djuree


Djuree
félisten

én már vagy 40 packot vettem, eddig 2 gyémánt kártya. nem nagyon adja. :(
de már majdnem az összes challange karakter megvan 7-esre. :DD meg adja a karakter cuccokat is szerencsére.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4814) Carasc0 válasza #45378816 (#4803) üzenetére


Carasc0
őstag

Ugye azt tudod, hogy lassan csak mi leszünk itt 2-en akik nem cheatelünk még MKX mobilban?

A többiek ne sértődjenek meg, de az számomra teljesen hiteltelen hogy "villog" azzal ő egy meghekkelt profillal nyitott diamond kártyákat. Tényleg nem bántásként, de én nem fogok érte gratulálni hogy jaj de jó nektek kaptatok 5e soult és nyittok egy vagon Elite packet és ott a 3 db kártya. Semmi bajom, csak full hiteltelen. :K

Saját erőből érdemes... Így az igazi. Én ezért is dobtam el a hekkelt profilom. Mint korábban írtam, 5 perc alatt megöltem a játékélményt. De mindenki maga tudja... :)

Maestro: Az nem bug, hanem hekkelt példány. Hidd el tudom... Nem cheat? Még csak hogy....500% cheat.

Larax: De könyörgöm. Azért nem évek kérdése a dolog... Hiába mondod hogy azért hekkeltetsz mert soha nem lenne meg az Assassin Kitana 7-es fúziója... S annak mi értelme hogy már most megvan? Semmi.... Jóval hamarabb eldobod majd a game-t mint én... Továbbra hülye érv, hogy nagyon sokáig tartana mindent megszerezni. :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4815) Djuree válasza Carasc0 (#4814) üzenetére


Djuree
félisten

szerintem nincs ebben semmi, nem fizettem még mobilos játékért, most vettem soult, mert nem sok időm van játszani, 150 soul is 2 hét nekem kb., ha nagyon megnyomom 1 hét, tehát ha kiszámolom akkor legalább 2-3 hét nekem egy elite pack, legyen minden 10.-ben diamond de még inkább minden 15.-ben, fél év lenne 1 diamond kari nekem. :DDD vicces azért. így meg legalább kiökörködöm magam a maxos karikkal abban a napi fél órában amit ezzel tudok tölteni és közben jól szórakozom. ;) biztos hamarabb unalomba fulladna, de nem napi fél óra játékkal...így kb. sosem unom meg. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4816) maestro87 válasza Djuree (#4815) üzenetére


maestro87
őstag

Így van, a hekkelésnek is megvan a maga öröme. :DDD
Amúgy meg ahhoz is elég sokat játszanod kell, hogy a lv50-et elérd az összes kártyádnál.
Egyébként ez a téma nem warez (pl. az ebay-es rubin vásárlás)? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4817) D4ni válasza maestro87 (#4816) üzenetére


D4ni
őstag

Priviben: hack, hogyan?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#4818) maestro87 válasza D4ni (#4817) üzenetére


maestro87
őstag

(#4819) Laraxior


Laraxior
titán

En szeretek max szintes eros karakterekkel jatszani...
Es ez csak igy erheto el.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4820) #45378816 válasza Carasc0 (#4814) üzenetére


#45378816
törölt tag

Sajnos ez ilyen. :)
En ugy vagyok vele, hogy nem szep dolog a csalas, de ebben a jatekban nem zavar. Pontositok, zavar, de nem ugy, hogy ez befolyasolna az elmenyt, a tovabb jutasi lehetosegemet.
Ugy gondolom, akinek ez tetszik es igy tudja elvezni a jatekot, hajra...

Itt igazabol a keszito/fejleszto csapatnak kene tennie valamit, de hat valoszinu hiabavalo lenne, mert a mai vilagban mar mindent meg lehet "hekkelni" (az egy hal) :D es mindig lesznek olyanok, akik ezt elvezni fogjak.

Nem szeretnek senkit sem megbantani ezzel a kommentemmel, ezt en igy gondolom. Tovabba, ha pl. ezt egy pc-s online jatekban teszi valaki, na az assa el magat es s..rjon sunt. :DDD

Ez egy ingyenes mobile game es hat igen, ott a legalis "csalas" opcio, szoval tenyleg nem tudom sirjak vagy nevessek. Ez van, el kell fogadni es ha nem tetszik nem kell vele jatszani.

En hal' isten meg nem tapasztaltam hatralast a tovabb haladasomban es remelem ezek utan sem fogok. Kolteni egy arva forintot sem fogok ingyenes jatekra (plane mobilon) mert ugy gondolom tenyleg semmi erdembeli hasznom nem fog szarmazni belole. Oke pl. elobb megszerezhetek dolgokat, de nem sietek sehova, csak just fun ez a game es par orara kikapcsol. ;)

Es, ha mar igy bele jottem raknek ide egy jo kis kepet, amivel az iment talalkoztam.
(Megnyertem szoval, no comment) ;)

Szerk.: ja es amikor mileena beugrott es elott Baraka meg karcolt kicsit, akkor felugrottam a meglepettsegtol, mert nagyon allat, ahogy ezt bele tettek. :D

[ Szerkesztve ]

(#4821) Laraxior válasza #45378816 (#4820) üzenetére


Laraxior
titán

Na en ezekbol kaptam 7es fuziosokat... Scorpionnak 100k+ elete volt..
Mileenanak meg 50k az attackja :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4822) Laraxior


Laraxior
titán

Most vettem eszre hogy a diamond karaktereknel a passziv kepesseg is fejlesztheto 10 es 30 soulert. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4823) #45378816 válasza Laraxior (#4822) üzenetére


#45378816
törölt tag

Meg negy segito kartyat hasznalhatnak.
Most mar nalam is befrissult es tenyleg 29nap vagy is mar csak lassan 28.

Ha egyet is sikerul szereznem en leszek a legboldogabb. :DDD :U

(jatek kozben hivnak, lerakod a hang meg mindig bugos, csak a zene szol utana, na ezt se javitottak. :D )

(#4824) Flayer válasza maestro87 (#4800) üzenetére


Flayer
senior tag

Én LG G4 játszom és a mióta kijött a frissítés a képernyő jobb szélén megjelent egy szürke csík a nagyon idegesít!remélem adnak valami javítást ki hozzá!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4825) Laraxior


Laraxior
titán

Triborg lesz az uj challenge... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4826) Laraxior


Laraxior
titán

Gyorsak voltak... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4827) Djuree


Djuree
félisten

húzd már fel szerencsétlen tanyat 50-re, ne mondd h nincs vagy 500 level up kártyád. :P
nekem is van 500 körül. XD

most ebből a triborgból 3 féle lesz?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4828) maestro87 válasza Djuree (#4827) üzenetére


maestro87
őstag

Az elite pack mennyit adott?
Én mindig lenullázom a level up kártyák számát is. :D Általában arra használom el amelyikkel nem szoktam játszani, a többit meg úgyis felhúzom idővel.:)

(#4829) Laraxior válasza Djuree (#4827) üzenetére


Laraxior
titán

60.000 soult költöttem, de még mindig nem maxos egyik diamond karakter sem.
Ennyit a tisztességes játékról. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4830) #45378816 válasza Djuree (#4827) üzenetére


#45378816
törölt tag

En remelem, hogy negy ugyan ugy, mint a rendes jatekban is van.

(#4831) Djuree válasza Laraxior (#4829) üzenetére


Djuree
félisten

én kb. 100-at vettem, volt benne 4 diamond. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4832) maestro87 válasza Djuree (#4831) üzenetére


maestro87
őstag

Soul hack helyett unlock-oltatni kellett volna az összes karaktert és challenge-t. :) Lehet ezt is megtudná csinálni az ebay-es srác. :)

(#4833) Laraxior válasza maestro87 (#4832) üzenetére


Laraxior
titán

Megtudja, csak ő most nem volt elérhető, ezért vettem egy másik pakkot.
De jól jártam, mert a hirdetésben 40.000 soul van, de nekem 100ezret adott... amiből eltapsoltam már több mint 60ezret, de még mindig nem maxos egyik sem :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4834) #45378816 válasza Laraxior (#4833) üzenetére


#45378816
törölt tag

Masik kedvencem, hogy van olyan amikor duplan ad soul-t DE nem, mert nezem hogy szamolja/hozza adja-e es villan de nem tortenik semmi. Most 177-rol adott 3-at lett 180, majd ismet bejon a harom soul az esti bejelentkezes miatt, de nem adja meg. Villan es marad 180... Erdekes, mert a kezdetek ota ezt csinalja, pontosabban par napja még barmikor soul-t adott megduplazta, de nem irta felul, most meg mar csak a bejelentkezos soul-oknal duplazodik... vagy is nem, de gondolom kene. Azert ez igy egy vicc. :F

(#4835) Djuree válasza #45378816 (#4834) üzenetére


Djuree
félisten

nálam is ezt csinalja.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4836) #45378816 válasza Djuree (#4835) üzenetére


#45378816
törölt tag

Raadasul te android-on tolod, ha jol tudom igaz?
Tehat nem lehet az, hogy ez az anomalia csak ios-en van. (ha tevedtem, akkor de es sry) :D

(#4837) rexsimus


rexsimus
aktív tag

NEM MOBILOS HÍR:
Hamarosan új patch, lehet félni vagy örülni.
https://testyourmight.com/threads/mkxl-balance-patch-confirmed.61462/

[ Szerkesztve ]

(#4838) #45378816 válasza #45378816 (#4834) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tenyleg nem azert az egy huszert es abba hagyom igerem, de megcsinaltam a napi kuldiket es 12torony utan jar 4 majd az egesz napiert 3, tehat 7. No ez ugyebar duplan, mert duplazza ha jol tudom 14.

Kaptam 9-et. :DDD kiegtem, eleg... megyek inkabb iszok egy jo hideg sort. ;]

(#4839) Carasc0 válasza #45378816 (#4838) üzenetére


Carasc0
őstag

Hogy hogy duplán jár? Ezt nem értem.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4840) Djuree válasza #45378816 (#4836) üzenetére


Djuree
félisten

ioson. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4841) #45378816 válasza Djuree (#4840) üzenetére


#45378816
törölt tag

Akkor semmi. :)

Carasc0 en ugy vettem, ha elso naptol duplan mutat soul eredmenyt, akkor az jar. (Gondoltam ez erkezett a patch-el ugy "elso naptol" illetve valami olyasmi dereng, hogy ezt mitnha olvastam volna a hivatalos faceb. oldalukon)

(#4842) Carasc0


Carasc0
őstag

Nem is rossz ajánlat az, hogy telepítsek egy alkalmazást, majd futtassam. A jutalom 7 soul. Ez még belefér.

Ami ez a vásárlok aranyat, rubint meg ilyesmit, továbbra is kitartok amellett, hogy szerintem ez a játék abban is tud örömöt okozni, hogy az ember megörül annak hogy egy csomagban lesz egy értékes kártya. Nagyon emlékeztet a kosaras meg a focis kártyákra amikkel a 90' években szórakoztam. Tök jó érzés volt, mikor kibontottam és volt benne egy tök jó kártya... Nekem ez a feeling van most is. Szerintem tök jó így.

A másik, hogy nincs visszaút. Tehát ha egyszer valaki megmókolja (vagy más megmókolja) az accountját, onnantól kezdve csak úgy van kiút, ha előről kezdi.

De akinek bejön az, hogy minden megvan, akkor annak én is kénytelen vagyok örülni, mert legalább aktívtagja a fórumnak és van kivel megbeszélni az élményeket. :R ;)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4843) maestro87 válasza Laraxior (#4794) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor Hellspawn Scorpion mellé tedd be Shaolin Kung Jin-t és pl. Dark Emperor Liu Kang-et, és adj Scorpion-nak egy Wrath Hammer-t, Liu Kang-nek meg egy X fusion-ös Tomahawk-ot, így Scorpion és Liu Kang X-ray-jel indít, Kung Jin meg kettes attack-kal. :DD Scorpion-nak meg szerintem érdemes betenni még egy block breaker-es kártyát is.
Liu Kang-et meg lecserélheted majd Klassic Raiden-re is, mert az Elder God, Spec ops, Martial Artist és Outworld-ös is egyben. :)

Tegnap én is összefutottam három gyémánt karakteres csapattal, hát mit nem mondjak elég hülye volt aki egy csapatba rakta őket. Lényeg hogy van pénze, ész már nem kell hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

(#4844) Flayer


Flayer
senior tag

Sziaszotok!

S.O.S-be kellene a válasz!
Mobilon androidon a Kold War Scorpion küldiben hard fokozaton Jacqui Briggs mikor kell a csapatba 7/15-nél járok!Mennyi souls kell innen a végéig?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4845) Laraxior válasza Flayer (#4844) üzenetére


Laraxior
titán

Át akarod léptetni a maradék csatákat? Az egy kicsit drága lesz...
Vagy mi a kérdés?
Mert az utolsó oszlopnál el sem indul addig amíg Jacqui nem a csapat tagja.
Vagy mennyi idő szükséged az energia újratöltéséhez?
3 csatát tudsz lenyomni, utána elfáradnak a karakterek, egy soulért újratöltheted őket.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4846) Flayer válasza Laraxior (#4845) üzenetére


Flayer
senior tag

Ez mind tudom!
Az a gond nincs még elég erős csapatom,hogy innen tudjak nyerni tovább de már csak 2 nap van hátra!
Souls van 360 az a kérdés elég-e átugrani a maradék csatákat!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4847) Laraxior válasza Flayer (#4846) üzenetére


Laraxior
titán

Az utolsó battle 90 soulba kerül azt tudom. Az alatta levők kevesebb. De szerintem kevés lesz az a 360 soul a maradék 8 csatát átugrani. :(

De ha normálon megszerezted, akkor meg is veheted már, és akkor le is tudtad a fúziót :)) Ha már mindenképpen elköltenéd a soulokat, akkor menj biztosra. :R
10-ig e kellene jutnod legalább, mert ott ad vagy 15-20 soult ha letudtad. Ha már mind a 15 nem fog menni

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4848) Flayer válasza Laraxior (#4847) üzenetére


Flayer
senior tag

értem és köszi!
Igen normálon már megvan csak gondoltam csinálok arany 1 karit belőle!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4849) Flayer válasza Laraxior (#4847) üzenetére


Flayer
senior tag

Egy olyan kérdésem lenne mit vegyek inkább akkor?
1 elit pack vagy 2 kombat pack!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4850) Laraxior válasza Flayer (#4849) üzenetére


Laraxior
titán

Ezt neked kell eldonteni :)
Kombat packban biztosan lesz két arany karaktered. Elite pack csak egyet ad.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.