Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Rég jelentkeztem! Lássuk a híreket!

Mobil MKX uberall cheater! Ennek ellenére szeretem, de sírhatnékom van a sok csalásától. Lehet egyszer összeírom nektek azokat a helyzeteket ami nonszensz. Így most hírtelen nem is tudom melyiket írjam le, mert annyi van! De ettől még LOVE MKX.

Elmicsir: Valóban 1-2 dolog működik a talent rendszerből de nagyon nem minden. Nézzük csak. Tanya-m 63K health... Adtam neki boostot és most is 63K. Ez nem user error sztem.

Adex: Amit te keresel, az a Bone shield. Talent rendszerben a Defense >> Shinnok teaching-ben van!

Atom butaság következik! Fejlesztők suxx:

Miért nem lehet a talent rendszerben minden részleget kimaxolni? WAT? :W 100 talent pontot lehet szerezni és ennyi. Butaság a trilliodikon....

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5302) maestro87 válasza Carasc0 (#5301) üzenetére


maestro87
őstag

Ott van az a health boost csak nem látod, de ezt már mintha írtam volna egyszer. Ha a health boost-ot nem is, de egy damage boost-ot könnyen letudsz tesztelni a Battle részben. És ha az működik, akkor biztos működik a health is. :K
A health-et pedig egy speckó támadással indító ugyanazon ellenféllel tudnád letesztelni health boost előtt, meg után (képernyőmentéssel).

Azokra a csalásokra meg kíváncsi lennék, mert én még nem találkoztam ilyennel egyszer sem. :U

(#5303) Carasc0 válasza maestro87 (#5302) üzenetére


Carasc0
őstag

A legdurvábbat leírom! De csak neked. Kiváncsi lennék a magyarázatra!

Szitu:

Püföljük egymást az ellenféllel. Én épp úgy ütöm meg hogy hátrébb kerül és elesik. Fel kell és közelit felém. Mikor közelített felém pontosan láttam hogy nem volt meg még a 2. csíkja. Kellett kb 10-15%. Mikor közelért hozzám furcsa módon 2. csíkot eresztett belém.

Ez TOP 1 cheat nálam!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5304) Raymond1980


Raymond1980
csendes tag

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan tudnám átállítani a billentyűzet kiosztást? Hiába állítom át, mentem, kilépek, vissza. Elvileg átírja, de mégis az alap beállítással lehet irányítani és nem a beállítottal.

(#5305) #45378816 válasza Raymond1980 (#5304) üzenetére


#45378816
törölt tag

PC-n már nem tudom egész pontosan, hogy van-e, de elvileg többféle gomb kiosztást lehet beállítani a játékban.
Próbáld meg azt, hogy mindent átállítasz ugyanarra.

(illetve vannak játékmódok, ahol a meccs megkezdése előtt még állítható a beállítás és van aminél nem)

Sőőőt tudod mi a legegyszerűbb... :D indíts el egy meccset vagy gép ellen vagy másik human ellen és nyomd meg a gombot, hogy előjöjjön a menü. Ott button config (talán ez lesz a neve) és ott állíts át mindent.

Bár igazából elég lenne csak az egyik oszlopot beállítani, de ha pc-n így bug-zodik, akkor nincs jobb ötletem. ;)

(#5306) maestro87 válasza Carasc0 (#5303) üzenetére


maestro87
őstag

Én ezt semmiképp sem nevezném cheat-nek, ez maximum egy játék bug lehet. Ha ily módon lehetne csalni akkor találkoztál volna már 3 x-ray-jel indító, soha el nem fogyó power-es ellenféllel is. Viszont támadóként te csalhatsz efféleképpen, de ellenfélként szerintem lehetetlen. De olyat pl. lehet látni youtube-on hogy valakinek 2000 talent-je van, és szerintem ennyiben merül ki a csalás az ellenfél szempontjából, hogy kimaxolja mind a három ágat. Ha csak a szerver nem vétózza meg ezt is...

(#5307) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Milyen szép gyöngyszemet leltem a neten, és sok sok nap várakozás után, megérkezett!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5308) ayo válasza Carasc0 (#5307) üzenetére


ayo
addikt

én is akartam anno, pont Kitanát, de drágálltam. mennyiért sikerült?

http://jateknaplo.blog.hu

(#5309) Carasc0 válasza ayo (#5308) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem olcsó! 9200Ft volt postával! Ennél olcsóbban aligha szerezhető be. Maximum pár százassal olcsóbban! 2 Kitana van. A Mornful-t már nem gyártják, így akik esetleg hírdetik csillagos ég árat kérnek érte. Ez is jól néz ki. Nekem megérte... Szép nagyon.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5310) ayo válasza Carasc0 (#5309) üzenetére


ayo
addikt

hm találtam egy olcsót

90792 pozitívja van, legrosszabb esetben visszakapod a pénzt, de ha gond lenne, akkor hamar lemenne a mutatója

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5311) Carasc0 válasza ayo (#5310) üzenetére


Carasc0
őstag

Az szép! Bár nem tudom, furcsán olcsó.... Sehol sem dobálták ennyiért. :F A másikat pláne nem. De így is 5K lenne sztem. Magyarországon szinte kaphatatlan.

Sőt, nem is értem hogy lehet ilyen olcsó, mikor még a Mezco-nál is drágább. :D Az a gyári ár. Furi...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5312) Carasc0 válasza Carasc0 (#5311) üzenetére


Carasc0
őstag

Bár a helyedbe 5K-t simán adnék érte. Örök darab ez a bábu. Etalon, aki Mortal fan.... :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5313) #45378816 válasza Carasc0 (#5307) üzenetére


#45378816
törölt tag

Szép darab! :C :C

Én PS4-re azóta sem találok Gold Scorpion skin kulcsot.
Itt aprón volt egy srác, aki (miután érdeklődtem) lefotózta és elküldte, hogy erre gondoltam-e majd mondtam, hogy igen, akkor vissza írt, hogy ja nem eladó. :U :F

Párdon elkanyarodtam...

Szóval tényleg fain kis figura és igazából teljesen jó ár érte szerintem.
Ilyen szobrocskák 6-10ezer között korrekt termékek, kár hogy itthon nincs ilyen bolt, ahol lehetne vásárolni ilyesmiket, pontosabban mindenféle játékok Collector's kiadásaiból bizonyos dolgokat.

Szerk.: Ha esetleg valaki rendelkezik vagy tudna szerezni (mondhatni) reális áron PS4 Gold Scorpion Skin kulcsot, kérem jelezze privátban! Köszi előre is! :R (lehet ezt nem itt kéne írnom, ha problémó, akkor törölhető ez a pár sorom és sry Ayo)

Szerk.: Djuree, oh Pest az tökéletes, köszi az infót. ;) akkor csak jobban kell gugléznom majd.

[ Szerkesztve ]

(#5314) Djuree válasza #45378816 (#5313) üzenetére


Djuree
félisten

van ilyen bolt, nem is egy, elég sok figurám is van, bár amit gyűjtök az alien meg dragon ball univerzumok.
csak sajna mind pesten van, guglin keress rá. holdfényfantasy pl., de van még pár. a boltban elég sok figura van kirakva, játékokból is. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5315) Carasc0 válasza #45378816 (#5313) üzenetére


Carasc0
őstag

Hali!

Én innen rendeltem. Itt most épp nincs, mert pont volt 1 db raktáron amit le is foglaltam.

De innen is megrendelhető.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5316) #45378816


#45378816
törölt tag

Egy kis unaloműzés. ;]

MKXXL - Biggest Combos for Every Character

Nem mennék bele, hogy mi mennyire lehet valós, csak nézni kell és kb. ennyi. ;)

(#5317) ayo válasza #45378816 (#5316) üzenetére


ayo
addikt

nagyon komoly, egyből mentem trainingbe hogy megnézzek párat. be lehet adni, csak hát 100-ból 1 egyelőre :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5318) #45378816 válasza ayo (#5317) üzenetére


#45378816
törölt tag

:C Jó kis avatarod van.

Igen azoknál a karaktereknél, amikkel én is szoktam játszani tényleg van pár, amit meg lehet csinálni és részben én magam is csinálom mai napig. (hozzá tenném, hogy direkt nem néztem soha le egy kombó variációt sem, mert szeretek magam rájönni, hogy miket is tudok összepakolni. Jobban is rögzül, meg talán egyedibbnek érzi az ember. :) )

Viszont hétvégén, ha lesz időm megpróbálok párat, de olyan gyors, meg ugye nem írja, hogy mit nyom le, szóval meglátom mit tudok tenni.

Amúgy jó lenne, ha Rain/Sindel végre játszható karakterré válna és jönne már egy XXL kiadás. :DDD

Ez a két kari mellé egy Freddy és egy Fujin, aztán én lennék a legboldogabb. :)

(#5319) cettlee


cettlee
őstag

hali

billel játszanék, van rá valami mod hogy a kurzorokkal mozogjon a karakterem, és az ASDC gombokkal pedig üssönrugjon? Jelenleg IKJL el mozgok de kitörik a csuklom

(#5320) e-newsee válasza #45378816 (#5299) üzenetére


e-newsee
addikt

A Scorpion annyit csinál, hogy a karakter első alkalommal nem hal meg, hanem kiveszi a csatából. De ez csak addig van, amíg Scorpion él. Ha őt ütöd ki először, akkor már a többinél sem működik. Ugyanúgy, ahogy Quan Chinél sem a reanimation.
A talent fában van ez a két hasznos cucc, mindkettő a defense ágon van. Az egyik a Revenant. Ez az, amit keresel. Ahelyett, hogy kiütnének, 30% eséllyel csak 1-re csökken a health, és kapsz egy védőburkot.
A másik a Shinnok féle cucc (legutolso), ami special esetén valamekkora eséllyel ad egy 5 másodperces Bone Shieldet. A kettő együtt, plusz az emlegetett Scorpion eléggé megnehezíti a leverést. Ha másik két karakter meg a két Jason, akkor pláne.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#5321) #45378816 válasza e-newsee (#5320) üzenetére


#45378816
törölt tag

Köszi az infót, közben már Carasc0-nak hála megtaláltam, bár én nem a Shinok féle csont pajzsot használom, hanem a másikat és működik. :D
Néha jól jön, amúgy nem értem hogy a kettőt együtt hogyan lehetne használni, hiszen ha az egyiket elkezdem húzni, akkor nem engedi már a másikat. :F

És tényleg elég gagyi, hogy most játszom másodszorra a tower-t, de nem ad már talent pontot.
Aztán ismerős küld egy videót, ahol a srác arcát adva bemutatja, hogy neki mind három sor maxos és olyan cheat halmaz a mobilon a játéka, hogy kinyomtam a videót, mert nekem ne vakeráljon egy csaló! ;]

Amúgy, ha soul sem járna érte, tuti többet be sem lépnék. :) (és hát valljuk be így se ad sokat)

(#5322) e-newsee válasza #45378816 (#5321) üzenetére


e-newsee
addikt

Lehet mindkettőt használni, egymás után vannak a Defense ágon.
Persze nekem is újra kellett osztani, hogy kifejlesszem a teljes ágat, de megérte. Párszor már megmentette a seggem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#5323) #45378816 válasza e-newsee (#5322) üzenetére


#45378816
törölt tag

Oksa, jogos, köszi. :R

Benéztem, pontosabban úgy emlékeztem, hogy egymás alatt/fölött vannak.

Szerk.: Nekem Revenant és Shaolin van, az utóbbit érdemes lenne Shinok-ra át variálni?

[ Szerkesztve ]

(#5324) e-newsee válasza #45378816 (#5323) üzenetére


e-newsee
addikt

Én azt mondanám, hogy igen, mert az nem csak egyszer adja be a Bone Shield-et, hanem ahányszor special támadás ér mindig megvan rá a 20% esély.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#5325) #45378816 válasza e-newsee (#5324) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hmmm, megfontolandó, pár soul-ért cserébe csak megéri reset-elni. :)
Hétvégén tervezek egy hosszabb mobil mortal játékot, akkor megcsinálom, köszi szépen!

(#5326) maestro87


maestro87
őstag

Spec Ops Scorpion csak a saját Kombat Pack-jában van benne vagy a simában is? Mert most 25%-kal olcsóbb mindkettő. Alliance pack-ot is most érdemes venni pár Level Up kártyáért. :)

[ Szerkesztve ]

(#5327) Carasc0 válasza maestro87 (#5326) üzenetére


Carasc0
őstag

Benne van a simában is, hiszen Exklusive kártya. Én is gondolkodom egy Reset Talenten, hogy a defense ágat felhúzzam, mert sztem sokkal többet ér, mint az offense ág végigfejlesztése.

Adex: Na életemben először most dobott be egy Grandmaster Sub-ot :D

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5328) #45378816 válasza maestro87 (#5326) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nyitottam is kettot es beadta.

Szerintem ti is probaljatok ugy, hogy amikor meccs vegen beadja a "hirdetest" hogy most ez akcios meg ez meg amaz. Na akkor rakattintani es egybol a Scorp paklihoz dob be.

Nem tudom, hogy szerencse vagy szamit e, de eddig mindig igy nyitottam akcios paklikat es mind beadta viszonylag hamar. :)

Kiveve a Classic Sub-ot. :B

(#5329) maestro87 válasza Carasc0 (#5327) üzenetére


maestro87
őstag

Én még sima Kombat Pack-ban nem találkoztam vele, pedig csalok a nyitogatásban. :DDD Mondjuk mostanában nem is játszok sokat, már nem is tudom hanyadik hete el sem érem FW-ban a 100.000 pontot sem.

Én a Defense és a Support ágat húztam most fel, azokból is inkább azt maxoltam ami power bónuszt ad. Így most Equipment kártya nélkül is Spec2 után marad 20% power, plusz 10%-ot visszaad az elhasználtból az aktív karakternek. Ehhez ki kellene még maxolni Ermac Equipment kártyáját ami 50% power megtakarítást jelent Spec2-nél és 20%-kal gyorsabb power generálást, illetve pajzsnak betenni Raiden kártyáját ami még 20% powert jelent.
Ha meg gyémánt karakternek adnék egy Ermac és egy Johnny Cage gyűrűt akkor ha jól számolom 1,5 csík maradna Spec2 után plusz a Talent Tree bónuszok! Majdhogynem megállás nélkül lehetne indítani a Spec2-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#5330) #45378816


#45378816
törölt tag

Nektek se jo napok ota a friend es vele egyutt a tower ally opcio?
Nekem sajna crash-el a jatek. :F

Ami viszont jo hir, hogy mar csak ez a negy karakter hianyzik, hogy mind meglegyenek. :))

(#5331) maestro87 válasza Carasc0 (#5327) üzenetére


maestro87
őstag

Néztem pack nyitogatós videót és nincs benne a sima Kombat Pack-ban egyik sem, még hozzászólásban is írták, hogy a saját pack-jukban vannak csak. Valószínűleg a következő frissítéssel el is fog tűnni a Spec Ops Scorpion pack, úgy mint a Jason is eltűnt, de remélem azért nem így lesz.

(#5332) #45378816 válasza #45378816 (#5330) üzenetére


#45378816
törölt tag

Sajnos mai napig nem oldódott meg a dolog, egyszerűen kidob a game.
Lehet tudni, hogy a közeljövőben mikor érkezik egy update, hátha megoldaná vagy töröljem le nyugodtan és rakjam vissza, nem fogok elveszíteni semmit sem? (még soha nem töröltem, fent dübörög a kezdetek óta :) )

(#5333) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Nem akarok nagy hülyeséget kérdezni,de az "X" és az "XL" ugyanaz a rész? Csak a DLC-k miatt más a neve? :)

PSN: joskovagyok199

(#5334) #45378816 válasza Vadernagyúr (#5333) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nincs hülye kérdés és végül is igen. :)

Ha vásárolnál PS4-re (mert látom abban a topik-ban is megfordulsz :) ) akkor szerintem érdemes a XL változatot behúzni.
(akción belül nagyon olcsó és az XL-ben minden karakter azonnal játszható lesz) ;)

Szerk.: még annyi, hogy ettől függetlenül a kriptában lévő dolgokat ki kell nyitogatnod, de ha ezt nem szeretnéd, akkor van egy Kripta DLC is.

Ezt nem tartalmazza az XL!

Az XL kiadás tartalma:

Mortal Kombat X játékszoftver
Goro karakter
Jason Vorhees karakter + három skin (Kombat Pack 1 DLC)
Predator karakter + három skin (Kombat Pack 1 DLC)
Tanya karakter + három skin (Kombat Pack 1 DLC)
Tremor karakter + három skin (Kombat Pack 1 DLC)

Alien karakter (Kombat Pack 2 DLC)
Bo 'Rai Cho karakter (Kombat Pack 2 DLC)
Leatherface karakter (Kombat Pack 2 DLC)
Triborg karakter (Kombat Pack 2 DLC)
The Pit pálya (Kombat Pack 2 DLC)

Apocalypse Skin Pack DLC
Samrurai Skin Pack DLC
Brazil Skin Pack DLC
Kold War Skin Pack DLC
Kold War Scorpion Skin DLC

[ Szerkesztve ]

(#5335) Djuree válasza #45378816 (#5332) üzenetére


Djuree
félisten

Ha a mobilosra gondolsz töröld nyugodtan, ha be voltál lépve a wb idvel akkor felhöbe ment, márha volt neted a telon. Én már sokszor töröltem, volt h napi 10x is, igy lett pár pakk nyitásonként gyémánt karakterem. XD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5336) #45378816 válasza Djuree (#5335) üzenetére


#45378816
törölt tag

Igen a mobilra, köszi. :R
Nagyon ritkán játszok mobil netről, inkább otthon tolom és wifi-n van a teló 0-24be, szóval only online űzöm. :D

Akkor megpróbálom majd, ha nincs más.

(#5337) e-newsee válasza Djuree (#5335) üzenetére


e-newsee
addikt

??? :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#5338) Vadernagyúr válasza #45378816 (#5334) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Köszönöm a választ :R

PSN: joskovagyok199

(#5339) #45378816


#45378816
törölt tag

Erkezett mobilra frissites.

(#5340) Djuree válasza #45378816 (#5339) üzenetére


Djuree
félisten

:C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5341) #45378816 válasza Djuree (#5340) üzenetére


#45378816
törölt tag

A poén az, hogy leszedtem a játékot a telóról, majd elvégeztem egy mobil tisztítást és újra raktam.
Először mindent úgy mutatott, mint ha most kezdtem volna el játszani (full nulla) és amikor eljött az a rész, hogy használjak ally-t és csináljam a tornyot, akkor működött minden.

Ezután bejelentkeztem a WB ID-ba és visszaállított a korábbi állapotra.

A friend-be való belépés (hogy legalább törölni tudjam őket) illetve a tornyozás így már nem működik, még mindig kidob a játék. :F

Szerk.: Ötlet, aki esetleg tapasztalt hasonlót? Próbáljak WB ID-ba jelszót cserélni? Nem adtam ki senkinek, de az is sokszor előfordul, hogy pár meccset követően kéri a játék, hogy jelentkezzek be, pedig be vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#5342) Djuree válasza #45378816 (#5341) üzenetére


Djuree
félisten

a bejelentkezést nekem is kéri gyakran, sose jelentkezek ki pedig. ez valami bug lehet.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5343) #45378816 válasza Djuree (#5342) üzenetére


#45378816
törölt tag

Köszi, akkor ez WB probléma lesz, remélem hétvégén lesz egy kis időm és írok a support-nak.
Ide is írok, ha történik valami. ;)

(#5344) maestro87 válasza #45378816 (#5343) üzenetére


maestro87
őstag

Sok értelme nincs írni nekik, a szokásos dumával próbálnak segíteni (lerázni): újratelepítés, másik account létrehozás stb. Nekem múltkor volt olyan, hogy nem akarta frissíteni a profilt, de nem hitték el, hogy az ő szerverükben van a hiba. :U Egyszer csak megjavult, bár szerintem nem a support-on múlott.

(#5345) #45378816 válasza maestro87 (#5344) üzenetére


#45378816
törölt tag

Akkor sajna így jártam, csak hát nem tudom 100%-ig megcsinálni a napi küldiket. :(((
Igaz gyakorlatilag csak akkor szoktam, ha karakter event is van, amúgy nagyon nagyon ritkán.
Ez van, az is lehet az ios-el van valami majd érkezik a telóra is frissítés és meglátjuk.

Köszi azért! :R

(#5346) Vadernagyúr válasza #45378816 (#5345) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Telón én is tapasztaltam ennél a játéknál hibákat,szóval töröltem,marad konzolon :)

PSN: joskovagyok199

(#5347) maestro87 válasza #45378816 (#5345) üzenetére


maestro87
őstag

Azokat én se csinálom már. :DDD Max. a FW részét, de van hogy még azt se, csak belépek, meg kilépek. :DDD
Kivehetnék már ezt a "win 12 battles" részt, nagyon unalmas...
A Faction Wars sem ad annyi plusz jutalmat, hogy megérje feltornáznom arany szintig, így már ezt se nagyon csinálom, 100 000 ponttal is megvan 35-40 soul és csak olyan 70 soul-t ad 300 000 pontnál is, akkor meg minek törjem magam, inkább nyitogatok Kard Pack-ot hátha kapok egy arany kártyát ami ~30 soul-t ér.:)

Ha új profillal működik, de az eredetivel nem, akkor nem nálad van a hiba. Egyszer majd megjavítják, de ettől függetlenül írhatsz nekik, hátha hamarabb ránéznek a szerveren.
Amúgy nem te vagy az egyetlen a hibával, szóval biztos be van jelentve már, de ugyanitt valaki írt egy airplane módos megoldást is rá.

Egyébként Kenshi bugját sem javították még ki, szóval sokat nem érdemes várni tőlük. :N

[ Szerkesztve ]

(#5348) #45378816 válasza Vadernagyúr (#5346) üzenetére


#45378816
törölt tag

Pedig mobilon is nagyon jó szerintem, amúgy nincs kedved csatlakozni a ps4-es csoportba? :D
Néha vagyunk és ha látod, hogy éppen játszunk jöhetnél te is, no persze ha van kedved.

Bővebb infó fent az összefoglalóban.

Szerk.: (#5347) maestro87: Hát végül is megértelek. :) Ez a bug kemény, még soha nem találkoztam vele.
Köszi neked is! :R

[ Szerkesztve ]

(#5349) Carasc0 válasza #45378816 (#5339) üzenetére


Carasc0
őstag

Na emiatt most nálam szünetel a game. Ez pofátlanság. Kemény 3 hónap alatt ide dobnak nekem egy UPDATE-nek hívott semmit, amiben kapok 2 új cselöndzs karakter meg 1 alig beszerezhető gyémántot. Semmi újdonság. Ez nagyon SHIT.... :(((

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5350) #45378816 válasza Carasc0 (#5349) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tény, nem nagy szám és most már én is elkezdtem küzdeni a bug-okkal, de egyszerűen tetszik és kész.

Napi max 30percet játszom. Van, hogy annyit sem, ez van, majd beindul ez ismét, mint a busz kerék. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.