Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) maestro87 válasza Elmicsi (#5496) üzenetére


maestro87
őstag

Ha ilyen nem összeillő csapattal játszol, akkor ne csodálkozz, hogy elvernek.:) Tegnap én is játszottam velük (inferno kivételével mind fullosak voltak), hátha kapok egy "csalót", de a hard battle-t simán végig nyomtam, pedig jött velem szembe két fullos gyémánt Raiden és Mileena is egy csapatban.
9-10 millás basic attack-ot én meg még sosem tapasztaltam. Ezért volna jó egy videó mert nem tudom elhinni, hogy létezik ilyen. :N

(#5502) Elmicsi válasza maestro87 (#5501) üzenetére


Elmicsi
csendes tag

2 gold és 1 gyémánt mi nem összeillő? Ha csak gold karival játszok is min. 1 gyémántott de inkább 3-at szoktam kapni. Nem értem mit nem lehet elhinni.... ott a kép amit feltettem. Gondolom az én hibám akkor, hogy 43, 45 és 296 milliót sebzett az ellenfél..... A képen minden látszik szerintem. Régen 7/7-es meccseket is lazán vittem ugyan ezzel a csapattal. Most meg a sok hacker miatt egy rohadt normal battle-t sem lehet mert a 3-ból 1 de általában 2 hacker tuti van.

[ Szerkesztve ]

(#5503) Cobalt14 válasza maestro87 (#5501) üzenetére


Cobalt14
tag

Nem saját, de ugyanaz a hacker benne, a végén egy milliárd feletti sebzéssel:

https://youtu.be/OeFb-B_v-S4

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#5504) maestro87 válasza Elmicsi (#5502) üzenetére


maestro87
őstag

Milyen gyémánt? Azt írtad három gold-dal játszol. És arra értettem, hogy Spec Ops Scorpion mellé én pl. csak spec ops-okat tennék.
De Cobalt14 linkjét megnézve már elhiszem, ez így tényleg durva. Mondjuk velem még nem jött szembe ilyen, lehet azért mert az 50 ezer pontot sem szoktam mostanában elérni FW-ban.:)
Úgy látszik, hogy a talent bevezetésével nyitva hagytak egy kiskaput és nem telik a fejlesztőknek rá pénz, hogy becsukják. :F
Bejelenteni itt tudod a csalókat.

(#5505) Elmicsi válasza maestro87 (#5504) üzenetére


Elmicsi
csendes tag

Na erről beszéltem, jó vidi. Látom az a srác is találkozott debilHOMKX-el is.

Itt egy másik vidi, ahol meg az a nevergiveup van benne. Na én is így jártam https://www.youtube.com/watch?v=nb9zGXIDRSI

Leírtam milyen variációk között választom a 3. kártyát. Általában gyémánt Scorpion szokott lenni, de mivel irreális ellenfeleket tesz be (min 2 gyémánt) ezért átáltam kold war Scorpion-ra. Azért csak ops Scorpiont használom mert az AI meg a sok hacker ellen eddig jó volt ez a felállás. Pl hiánba ugrott ki-be az ellen vagy nyomatta az ingyen spec képességeket, jó eséllyel kivédtem na meg ott votl a 2 shield is.

Nekem nem hogy 50k pontom nincs, de még 2 kört se tudok megnyerni ezek miatt. Nem is pazarlom az időmet se az idegrendszeremet. Elkezdem normalon és amint látom kit kapok, ki és lépek (ha hacker) ha úgy van. Bár ha rohadék akkor a 3. meccsre teszi be mint ma is.... Köszi a linket, majd lehet írok egy listát ezekről (sajnos szépen gyűlik) a fejlesztőknek. Bár az ilyenek 5 perc alatt megint készítenek egy ilyen accot.

[ Szerkesztve ]

(#5506) maestro87 válasza Elmicsi (#5505) üzenetére


maestro87
őstag

Használj gyenge karaktereket (bronz vagy ezüst) a napi feladatok teljesítéséhez és nem kapsz ilyen ellenfeleket. :)

(#5507) Cobalt14


Cobalt14
tag

Én még esetleg azt javasolnám, ha nem így csinálnád, hogy ha full gold csapattal mész, akkor felszerelést csak akkor adj nekik, ha már kiválasztotta az 5 ellenfelet a gép, és kezdhetnéd az első meccset. Nálam ilyenkor legtöbb esetben egész más logika alapján ad ellenfeleket, de persze így is becsúszik néha egy két ismert arc.

Szerintem egyébként konkrétan lesz@rják az NR-nél, hogy vannak ilyen hackerek, ameddig megvan a bevétel, addig minek erőltessék magukat. Ugyanez volt az Asphalt 8-nál is, az egész online rész szét volt trollkodva, hiába jelentettél bármit is a Gameloft-nak. A HOMKX-et pl már én is jelentettem, és nyilván semmi válasz nem jött rá.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#5508) Cobalt14


Cobalt14
tag

Újabb "vicces" figurába futottam bele, NeoMKM néven. Basic attack teljesen hatástalan, a 20000 feletti sebzésű Spec 1 támadás kb annyit vett le az életéből mint egy normál ellenfélnél egy 3-4000-es basic attack szóval eléggé magas élete lehetett. De ami még érdekesebb volt, hogy egy blokkolt Spec 2 támadást kb tízszeres értékkel tükrözött vissza rám (a sebzés lett volna kb 5x12000, ebből kb 5x120000-et tükrözött vissza). A támadásai is combosak voltak, bár nem BruceWayneVi szintűek.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime --- www.retrieverhelp.hu

(#5509) csazoo76


csazoo76
csendes tag

Frissítés megvolt,új karakterek sehol ?? :W

(#5510) 477il4 válasza csazoo76 (#5509) üzenetére


477il4
tag

Dehogyis...engem már porolt el a faction warban egy tanaka, punk cassie cage meg tremor mind VII es 50 es volt, jah és a speco suport kártyák is megvoltak, mondjuk az nem volt X ig kimaxolva...
MK X én ezért szeretlek! :W

(#5511) Alias LaLee


Alias LaLee
tag

Hali mindenkinek
Csak nálam van hogy az energia nem töltődik vissza a mobilos alkalmazásban???

(#5512) maestro87


maestro87
őstag

Végre már berakták Goro-t is. :C [link]

(#5513) GEIL válasza maestro87 (#5512) üzenetére


GEIL
addikt

ma reggel frissült...azóta el sem indul....videóig betölt...ott kilép...és ámen....LG G4...android 6.0 :W :W :W

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#5514) kigyi_23 válasza GEIL (#5513) üzenetére


kigyi_23
addikt

Elsőre kifagyott nálam is, de utána ment szépen van benne újítás, jóság. Már a falban kötött ki a telefonom miatta úgyhogy most hanyagolom kicsit (nem lett baja bár a falon van egy horpadás:D ).

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5515) 477il4 válasza maestro87 (#5512) üzenetére


477il4
tag

Meg Shao Kahn t! :C
Ahogy látom Gorobol 2 féle is lesz...
De ezt a fragmentes cuccott nem igazán vágom h mi lesz...
Végig toltam erre kiirta h 50% es eltűnt? Legalább lett egy Shao Kahn om! :C

(#5516) NNN


NNN
csendes tag

Segítség! Lassan egy éve játszom a játékkal, amióta megvan az iPhoneom azon toltam, a mai nap le kellett adnom a iPhonet szervizbe(beszart a mikrofon). Kaptam egy Samsung s6 ot cseretelefonnak, természetesen első dolgom volt,hogy felrakjam a mortalt és belépjek az accountomba..na már most akárhogy erőlködök csak egy "szűz" accountra lép be és utána már csak azt írja hogy már be van lépve...mi a francot csináljak? Minden elveszett? Vagy az iTunes-os mortal és az androidos mortal "külön" megy? Elképzelhető hogy ha egy ios en lépnék be akkor mindent visszakapnék? Irgalmatlan csalódott vagyok....minden soul minden karakter elveszett? 😡😡😩😩😩

(#5517) GEIL válasza NNN (#5516) üzenetére


GEIL
addikt

jól mondtad...ios és android KÜLÖN működik....veszel egy iphone 7-et és visszakapsz mindent. ;] :C :Y :R

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#5518) NNN válasza GEIL (#5517) üzenetére


NNN
csendes tag

Adja az ég,hogy igy legyen.. ugye nem csak viccelsz?🙄kepzeld el azt,hogy mindened elveszik amit egy ev alatt osszegyujtottel azt hittem felrobbanok...elvileg 9 nap es visszakapom a 7plust 😏 csak remelem addig nem lesz vege a kovetkezo challengenek...bar az is lehet ha visszakapnak iphonet a vodanal akkor arra a par napra is inkabb azt a cserekeszeluket kunyeralom el😁

(#5519) GEIL válasza NNN (#5518) üzenetére


GEIL
addikt

Nem viccelek...az ios-es accountodban ottvan mindened..és visszakapod ha ujra ios-ről fogsz bejelentkezni. :K ;) ;)

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#5520) NNN válasza GEIL (#5519) üzenetére


NNN
csendes tag

Koszonom szepen az infot! :R :R Azert most megnyugodtam ;)

(#5521) Elmör


Elmör
senior tag

Végre valami újítás MK X-ben mobilon, előjött Shao Kahn is! :C :R
A Relic hunt nem sikerült, az utolsó tornyot nem tudom megcsinálni, van a feltételeknek megfelelő 3 karakterem, de nem elég erősek. Azért Shao Kahnt így is megkaptam aztán szerencsére nyitottam egy gyémánt Raident is, úgyhogy most Shinokkal együtt 3 új karakterem van, van kit fejleszteni! :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5522) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Azért viccesek a fejlesztők eddig legalább, ha nem volt megfelelő karaktered valahogy hozzájuthattál, de én esélytelen vagyok Raident szerezni. 4-5 hónapja mást nem is veszek csak azt a pack-ot amiben ezen karakterek is benne lehetnek, de még csak véletlenül sem akadtak horogra.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5523) maestro87 válasza kigyi_23 (#5522) üzenetére


maestro87
őstag

Pedig 270 soul-ért most megveheted a store-ban. (Eredetileg meg valami 300 000 koinba került csak. :((( )

(#5524) kigyi_23 válasza maestro87 (#5523) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igen csak első nap nem rakták be a store-ba én meg elköltöttem ezért a soulokat pack-ra hátha lesz benne. Most már nincs miből vásárolni :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5525) Elmör válasza kigyi_23 (#5524) üzenetére


Elmör
senior tag

Szerencsére nem költöttem el semmit se, igy meg tudtam venni. :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5526) Obyka


Obyka
újonc

Sziasztok, lehet volt már a kérdés de valaki tudja mire valók ezek a rózsaszín szemecskék, mire lehwt felhasználni??

(#5527) maestro87 válasza Obyka (#5526) üzenetére


maestro87
őstag

Gyémánt Shao Kahn feloldásához fog kelleni szerintem a Relic Hunt-on ha megint lesz. Remélem Halloween-re megint berakják.

(#5528) Laraxior


Laraxior
titán

Eddig se töltött ez a játék olyan hűdegyorsan, de most... valamit jól eltaláltak úgy látom. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5529) maestro87


maestro87
őstag

Relic Hunt másnak se volt még? Ugye Halloween-ra ígérték de valami hiba miatt elmaradt, viszont tegnap vettem észre, hogy van új frissítés amiben az Elite pack 25%-kal olcsóbb (előzőben teljes ár), szóval felmerült bennem a kérdés, hogy nem-e a frissétésben volt csak elérhető a napokban? :F

(#5530) kigyi_23 válasza maestro87 (#5529) üzenetére


kigyi_23
addikt

A napokban volt Relic 4, vagy 5 napon keresztül biztosan benne volt a játékban. Nekem Tremorhoz nincs Milena-m megint nem láttam a Store-ban remélem berakják végre.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5531) maestro87 válasza kigyi_23 (#5530) üzenetére


maestro87
őstag

F@sza. :W A frissítéssel érkezett?
Én csak az értesítést kaptam meg, hogy késni fog a Relic Hunt, persze a frissítésről meg nem kaptam semmit. Ahhoz meg nincs elég helyem, hogy automatikusan frissítsen, így is törölni kellett jó pár appot, hogy felférjen. :U
Legközelebb ha jön frissítés beírhatnátok ide. :R

(#5532) dejaris


dejaris
addikt

Hello,

par napja kezdtem a mobilos verziot jatszani. Eddig ket kombat packbol ket balanced kenshi esett es egy sima kard packbol egy a-list johnny cage (oltari mak, nem :D). A kovetkezo adag soulbol mostmar erdemes lenne valamelyik karaktert venni (valamelyik sonya balde-re gondoltam), vagy nyitogassam tovabra is a zsakbamacskat?

[ Szerkesztve ]

(#5533) molnartibor válasza dejaris (#5532) üzenetére


molnartibor
tag

Hali,

Én zsákbamacskázok csak akkor veszek rendes karaktert ha egy challange-hez kell!

(#5534) molnartibor


molnartibor
tag

Ma megy a Tanya challange is lehet hogy csak bug szóval rá kell repülni! :)

(#5535) csazoo76


csazoo76
csendes tag

Injustice 2 Raidennel harcoltam ma az MKX-be 😁😁😁 Hogy a p....a????

(#5536) Carasc0 válasza csazoo76 (#5535) üzenetére


Carasc0
őstag

A legújabb patch hatására bekerült a játékba 2db olyan kártya, melyet csak a Faction Wars-ban elért bizonyos szintű helyezés által adományozott Blood Ruby's pack részeként lehet megszerezni:

- Klassik Mileena
- Injustice Raiden

Kontender I. és II. esetén 1db pack jár, míg Kontender Elite vagy jobb helyezés esetén 2. Én nagyon szerencsés vagyok, mert múlt hét csütörtökön Klassik Mileena jött, míg most a 18:00-kor történő záráskor pedig az I2 Raiden. Az előbb próbáltam ki. Klassz kis karakter. :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5537) 477il4 válasza Carasc0 (#5536) üzenetére


477il4
tag

:Y Kösz az infót!

(#5538) Carasc0 válasza 477il4 (#5537) üzenetére


Carasc0
őstag

Helytelen információt közöltem!

Helyes információ: Kontender II. és III. = 1db pack

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5539) 477il4 válasza Carasc0 (#5538) üzenetére


477il4
tag

Amugy igen, de a champion ért is csak 2 karakter kártya jár... :W

(#5540) csazoo76 válasza Carasc0 (#5536) üzenetére


csazoo76
csendes tag

Köszi!Most a Relic Huntot várom.

(#5541) maestro87


maestro87
őstag

Shao Kahn armor-ját, hogy lehet megszerezni? Relic Hunt nem ad Equip kártyát. :F Nélküle meg elég gyengus a lassúsága miatt. :U

Amúgy a Quest módot nyomjátok, soul-okon kívül ad kártyákat is, szintugrásnál már kaptam egy gold Klassic Milena-t, meg egy silver Klassic Kitana-t. :)

(#5538) Carasc0: Köszi az infót! Újra van értelme játszani Faction Wars-t. :) Viszont a korábbi infód téves, mert én Quest módban kaptam Klassic Milena-t. :K

[ Szerkesztve ]

(#5542) chungee


chungee
addikt

Estét!

Steam pc. Public-re tudok felmenni, de private meccsekre meghívóval és hostként a haverokkal nem tudok, miért:F :(

Ezt írja minden esetben: the game session is not available

(#5543) GEIL


GEIL
addikt

Melóban is csak az MKX.... ;] :C

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#5544) chungee válasza chungee (#5542) üzenetére


chungee
addikt

Ruter reset megoldotta :B

(#5545) kpal


kpal
veterán

Milyen kontrollert ajánlanátok ami nagyon jó ehhez a játékhoz és másokhoz is ?

(#5546) chungee válasza kpal (#5545) üzenetére


chungee
addikt

Én ezzel tökéletesen meg vagyok elégedve :K

(#5547) ayo válasza kpal (#5545) üzenetére


ayo
addikt

Xbox One, abból is az újabb verzió, amihez csak egy mezei BT kell. MKX-et D-paddel tolják a legtöbben amúgy.

http://jateknaplo.blog.hu

(#5548) kpal válasza ayo (#5547) üzenetére


kpal
veterán

Ennek a BT-s verziónak nincs semmi késése ?

(#5549) ayo válasza kpal (#5548) üzenetére


ayo
addikt

pro cucc, imádni fogod. én minden gamepad-et igénylő játékot csak azzal tolok Steamen.

http://jateknaplo.blog.hu

(#5550) kpal válasza ayo (#5549) üzenetére


kpal
veterán

Megrendeltem kíváncsi vagyok milyen lesz , gondolkodtam hogy az Elit verzió legyen ,de egyenlőre alap és legfrissebb kiadású modell lett. :) Pc-n hogy lehet akár majd kettő ilyet használni ? Vagy kettő BT-t kell bedugni ,csak a Win vajon tudja külön kezelni a két BT-t ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.