Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) GEIL válasza maestro87 (#4200) üzenetére


GEIL
addikt

Reggel befrissült nekem is androidra.....elindulási idő az nálam lassabb lett.....menüben 1 koppintás helyett 2 koppintással indulnak a dolgok......"jasonos küldetések" közül 3 oszlopot megcsináltam....viccesen könnyűek voltak.. :/ de legalább gyűjtöttem aranyat és fejlesztem a kártyákat....

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4202) Carvus


Carvus
senior tag

Nálam is be lassult és sajna ki is dobál.. :(

Faction wars másnál sincs?

(#4203) maestro87 válasza Carvus (#4202) üzenetére


maestro87
őstag

Nálam van Faction wars, semmi probléma a játékkal.
Egy Jason-t be is zsebeltem már.:)
Meg sikerült megvennem végre Mornful Kitana-t is amire az 1.61-es verzió óta fájt a fogam, csak ugye akkor jött a frissítés és úgy 3 hónap kényszer pihenő következett. :D

[ Szerkesztve ]

(#4204) GEIL válasza maestro87 (#4203) üzenetére


GEIL
addikt

Akkor kapjon el a hasmenés.... ;] :P :C :Y :DDD Faction wars nekem nem indul..... :O

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4205) maestro87 válasza GEIL (#4204) üzenetére


maestro87
őstag

Ezt én is mondhatom mert lemaradtam vagy 6 challenge-ről (v1.70, v1.7.1). De legalább most Ti fogtok pihenni. ;]

(#4206) Carasc0


Carasc0
őstag

MKXL on PS4!

Ha haverra játszok helyben, és az én profilom az aktív, akkor az miért van hogy ha ő ver el engem, akkor a move list-ben csomó kivégzés kérdőjeles? Én már unlockoltam párat, és így tök rossz, mert nem tud egy csomó kivégzést kipróbálni.

Sejtem hogy azért, mert a guest profilban nincsenek unlockolva, de ez így hülye megoldás. Nem lehet megoldani hogy a Guest is lássa mindazt amit én már a játékban unlockoltam? :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4207) Laraxior


Laraxior
titán

Végre van megint valami ujdonsag. Igy masszivan tolom en is... A telefonom akksijanak nagy banatara :D
Jo ez az uj gyujtogetos dolog. Mar bele is szaladtam egy kimaxolt kollegaba :D Maxos Tanya, meg a Dark Emperor Liu Kang... Meg ugye a 3 bonusz cucc. Nem tartott sokaig a hack... En azert kuzdok hogy minel elokelobb helyem legyen a heti leaderboardon.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4208) #45378816 válasza Carasc0 (#4206) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nem, igazából úgy is fogalmazhatunk, hogy egy kontroller-egy profil.
Tehát amit elértél "A" kontival/profillal, azt nem tudja használni "B" konti/profil. ;)

(#4209) Carasc0 válasza #45378816 (#4208) üzenetére


Carasc0
őstag

Hali!

Bocs hogy nem reagáltam múltkor az invitation-re de pont akkor toltuk haverral, és ugye meglepődtem hogy szinte alig volt unlocked kivégzés. Sebaj. Neten nincs fenn egy helyen minden karakter kivégzése? Kinyomtatnám... Google a barátom, de én ilyen rendezett, nyomtatható állapotban lévő szerkesztett leírást nem találtam.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4210) #45378816 válasza Carasc0 (#4209) üzenetére


#45378816
törölt tag

No para, éppen verekedni támadt kedvünk és ezért gondoltunk rád is. ;)
Őszintén szólva én nem is néztem kivégzéseket soha.
Most már, a kedvenc karikkal megy 1-1 fejből, köszönhető a pc-s gyakorlásoknak és igazából annak, hogy megkaptam a kripta dlc-t ingyen a bug miatt, ami ugyebár unlock-olt mindent.
Szóval memorizáltam, de az a legegyszerűbb szerintem, ha egy kedvenc kari választása után google, majd meg kell tanulni, ami tetszik. :D

Még valami a brutality-t hiába tudjátok fejből, nem oldja fel a ?-et, azt csak a kriptában való nyitás oldja fel majd akkortól használható.
Ha mindent összeakarsz/akartok gyűjteni (bele értve az oszlopot nyitást is) kb 800-900ezer aranyra lesz szükség. ;)

(#4211) Carasc0 válasza #45378816 (#4210) üzenetére


Carasc0
őstag

Viszont a Stage Fatality önmagában sztem feloldhatatlan nem?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4212) Laraxior


Laraxior
titán

Csak ugy szolok hogy aki mobilon jatszik, es gyujti a piros koveket, heti 200 a max, ha kasztot is valtasz az akkor sem nullazodik. Aztan zaraskor jon az értékelés.
Bar nem tudom hogy akkor az 1600-ert kaphatoakat hogy tudta egynemely ember beszerezni...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4213) rexsimus válasza Carasc0 (#4211) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ezt hogy érted?

[ Szerkesztve ]

(#4214) Carasc0 válasza rexsimus (#4213) üzenetére


Carasc0
őstag

Úgy, hogy a karakterekhez tartozó Stage Fatality kérdőjelek csak úgy oldódnak fel, ha Google-ből megnézed a Stage Fatality kombinációkat, megcsinálod azokat a karakterekkel 1x, és csak akkor oldja fel.

Tehát nincs olyan hogy kriptából unlockolod pl. Mert magadtól azért nem jössz rá...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4215) rexsimus válasza Carasc0 (#4214) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ja igen, kis visszatekintés a régi időkre, már ha az ember nem nézi meg googlén. :D

[ Szerkesztve ]

(#4216) Carasc0 válasza rexsimus (#4215) üzenetére


Carasc0
őstag

Őőőő.... Nagyjából értem. Hát ez így kár. :( Marad a Google...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4217) B1T3 válasza Laraxior (#4212) üzenetére


B1T3
addikt

Nyomjátok a piros köves csalókról (értsd: ki van max.-olva olyasmi, ami hónapok alatt lehetne) a screenshotokat, és küldjétek el a support oldalon mint csalókat. :)

Link ehhez: http://support.wbgames.com/ics/support/ticketnewwizard.asp?style=classic

(#4218) Laraxior válasza B1T3 (#4217) üzenetére


Laraxior
titán

Raadasul az a dark emperor liu kang kurva erős lett. Elég megverni az en karaktereimmel is....
Eléggé rosszul van ez igy megoldva h ilyen sok ido kell megszerezni.
Jon még uj Scorpion is. Kold War Scorpion. 1000 attack / 990 health.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4219) B1T3


B1T3
addikt

Én most Slasher Jasont max.-oltam ki (azaz toltam fel VII-esre) a 200 soulos packekből. 22-t kellett vennem… Az is egy bugos fo… Szóval elég gyakran dobálja be ugyanazt, mintha nem egyenlő eséllyel dobná a karaktereket. Nekem ki van max.-olva Balanced Kenshi, és 5-öt (azaz ÖTÖT!) kaptam pont belőle a 22 nyitásból, így 5*200 soul kvázi kárba veszett (jó, nagy kegyesen 39 soult kaptam az eladásából, de az semmi). Nevetséges, mintha nem lenne bőséges felhozatal karakterekből így is, képes volt ötször ugyanazt bedobni (ami önmagában nem is lett volna probléma, ha nem lett volna már eleve VII-es).

Amúgy levideóztam, akit érdekel, miket dobott a 22 Jason pack (na meg biztosra mentem, hogy ha crash van, akkor teljesebb legyen a bug report):
videó.

[ Szerkesztve ]

(#4220) C4mp3r válasza B1T3 (#4219) üzenetére


C4mp3r
addikt

koztudott egy ideje, hogy amint egy karakte releri a maxos fuziot drasztikusan megno a droprate-je illetve bizonyos karaktereknek alapbol magas, legfokepp a szarabb fajtabol pl. BG kotal khan, dvorah-k stb... megtesznek mindent, hogy meg tobb penzzel huzzanak le

(#4221) GEIL


GEIL
addikt

A meglévő kártyákat hol lehet "eladni" ? Elég gatya az angolom.... :F :U :o :(((

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4222) C4mp3r válasza GEIL (#4221) üzenetére


C4mp3r
addikt

milyen kartyakra gondolsz? ha ilyen +1 ingyen SP szint akkor sehol.

(#4223) Laraxior


Laraxior
titán

Ellengelek... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4224) Laraxior válasza Laraxior (#4223) üzenetére


Laraxior
titán

*f

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4225) Carasc0 válasza Laraxior (#4223) üzenetére


Carasc0
őstag

Honnan szerzett Dark Liu-t? :Y

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4226) B1T3 válasza Laraxior (#4223) üzenetére


B1T3
addikt

Report. :) Hátha kopnak kicsit.

Sosem fogom megérteni, miért jó tönkre tenni a játékélményt 5 perc „én vagyok a legkeményebb” érzésért.

(#4227) C4mp3r válasza B1T3 (#4226) üzenetére


C4mp3r
addikt

en mondjuk valahol megertem azt aki nem akar tobb hetet/honapot varni arra, hogy egy uj karaktert kiprobalhasson, csak nem kene tulzasba esni es full E7-re rakni egybol kimaxolt equipmentekkel illetve FW-ben a tobbmillio pontos nyilvanvalo caslokat is kivagnam azonnal.

(#4228) Laraxior


Laraxior
titán

Undead Hunter Johnny Cage-t maxoljatok ki. Nagyon durva karakter. Azt hittem Assassin Kitana meg Mileena a legerosebb. Pontok szerint igen, de ez a Cage nagyon ütős. :Y Gyakorlatilag sebzés nélkül vegig lehet menni egy Slasher Jason - Kold War Sonya - Quan Chi trion.
50% mindig visszatöltődik a spec tamadasabol, undeadek ellen nagyobb sebzes es az ujraeledésüknél is ugrik a spec támadás...
Nagyon erős karakter.
Jelenleg két Sub Zerot huzok maxra, de ha mellé van téve Demolition Sonya a +30% attack-kal, meg Kenshi a plusz egy csík spec tamadassal... Uhh :D

Ami meccsem eddig 2-3 percbe tellett, az U.H.J.C.-el megvan 40 masodperc alatt :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4229) maestro87 válasza Laraxior (#4223) üzenetére


maestro87
őstag

Belefutottam én is egy ilyenbe. Csak nálam Tanya helyett Dark Lord Kotal Kahn volt. :Y Még ha hivatalosan léteznének ezek a karakterek (Dark Lord Kotal Kahn, Kold War Scorpion), de így tuti csalás. Vagy egy játék tesztelő csapatába futottunk bele, de ezt kétlem. Liu Kang-et azért kinyírtam. :DDD
Az a baj, hogy ezeket be sem lehet jelenteni, mert egy felhasználó névből lehet több is és senki sem fogja végig nézni nekünk, hogy a 10 ugyanazon névből melyik a csaló. :(

(#4230) Carasc0


Carasc0
őstag

Én azon gondolkodtam, hogy újrakezdem. Sajnos tényleg igaz az, amit fenteb egy kolléga, tökéletesen leírt. CHEAT esetén 5 perc élmény után szinte lerakod a játékot. Be kell vallanom én is előállítattam magamnak 50e soult pár hónapja. A világ legnagyobb hibáját követtem el. Utána elő sem vettem a játékot. Nincs minden kimaxolva, de ami megvan, az már önmagába elég hogy lerakd. :(

Viszont az újrakezdés lehet jobban ösztönözne. Igaz, hogy oda lenne több hónap munka, de ez sem állapot.

Gondolom úgy lehet újrakezdeni nem, hogy reinstall s amikor bejelentkezek akkor figyelmeztet, hogy ha most ezzel a WBacc-al log in, akkor felülírja.

Szerintetek mit tegyek? :F

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4231) maestro87 válasza Carasc0 (#4230) üzenetére


maestro87
őstag

Egyszerűen kijelentkezel és csinálsz egy másik profilt másik e-mail címmel.
Vagy ahol uninstallálnád, ott elég csak az adatokat törölni.

[ Szerkesztve ]

(#4232) Carasc0 válasza maestro87 (#4231) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Az 1. megoldásod azért nem akar nekem működni, mert ha beakarok jelentkezni egy új WBACC-al, akkor kiírja hogy szeretné hogy az előzőhöz hozzácsatoljam? Vagy valami hasonló. Ha a NEM-re megyek, akkor visszarak az eredetibe, ha meg IGEN, akkor meg tulajdonképpen copy-ztam a profilt.
Kijelentkezni hogy kell? :)

2. Ezt a módszert nem ismerem. Hogy kell?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4233) Laraxior válasza Carasc0 (#4230) üzenetére


Laraxior
titán

Újrakezdéssel elveszítenél egy csomó új dolgot. Pl Erron Blacket sem tudnád megszerezni, mert oda nem elég az ezüst karakter, vagy egyes szintű arany... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4234) maestro87 válasza Carasc0 (#4232) üzenetére


maestro87
őstag

1. Ha nincs kijelentkezés funkció akkor bejelentkezel egy másik profillal. Így gondoltam, de én még nem próbáltam másik profillal bejelentkezni.
2. Ahol eltávolítanád az app-ot (android beállításokban), ott kell legyen az eltávolítás gomb alatt egy "adatok törlése" gomb is. Ezzel törlődnek a játék beállítások és olyan mintha most telepített volna fel. Ha nem Android-os készülék akkor nem tudom.

(#4235) Carasc0 válasza Laraxior (#4233) üzenetére


Carasc0
őstag

No, de Soulból kigenerálható! :) Sok FW-t kell tolni. :)

Végülis nem lenne zéró újrakezdés, mert azért Konzolon már unlockoltam sok mindent, és kapnék Injustice Scorpiont, Ezüst Kitana-t, pénzt....

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4236) GEIL


GEIL
addikt

pff én nagyon le vagyok tőletek maradva...március végén kezdtem el tolni....napi 2X inditom el a játékot. (a 3-3 soul miatt időzitek igy mindig)....max napi 20 percet játszom vele.....a legerősebb kártyám egy "arany ninjutsu scorpion 5800 és 7900-as "pontokkal", vagy hogyis mondjam :D.....második az "ezüst scorpion 5700 és 6800"....aztán ezüst Johnny Cage és Cassie Cage....stb stb....de néha már igy is idegesit...... :O :O :o :(((

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4237) Carasc0 válasza GEIL (#4236) üzenetére


Carasc0
őstag

Ne keseredj el. Jó úton jársz. Ezüst Kenshi az egyik fénypont karakter! Azt használd és dőlni fog a lóvé.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4238) GEIL válasza Carasc0 (#4237) üzenetére


GEIL
addikt

Megvan az ezüst Kenshi....J Cage és C. Cage mellé szoktam betenni.....vagy ezüst Ermac és arany Ermac mellé.....fejlesztgetem őket....de mire összekaparok 30.000 aranyat 2-3 nap alatt, akkor jön kérdés...vegyek packot és 3.-nak egy ezüst kártyát kapok, vagy fejlesszem a meglévőket.... :DDD :U

ezüst vagy arany Sonya kéne.... :Y :W

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4239) maestro87 válasza GEIL (#4238) üzenetére


maestro87
őstag

Ne nyitogass 30 ezres packot ha csak nem egy A-list Johnny Cage vagy Level up kártya a cél. Ugyanis arany karaktert is ad néha, de lehet már kivették belőle ezt, mivel tegnap kinyitottam vagy 24-et, de mind ezüst volt. :((
Ebből a 24-ből ezüst Cassie Cage-t adott vagy kétszer, ezüst Kenshit meg az összes általam kinyitott pack-ból (~60) azt hiszem egyszer adott.
Ezüst Cassie + Demolition Sonya + A-List Johnny Cage Ezzel végig lehet venni a 7 csatás Faction Wars-t is, pontosabban majdhogynem elég hozzá ezüst Cassie is. :) A battle részben is az utolsó előtti tornyot csak Cassie(maxos) + Demolition Sonya (I/50lv) + Cutthroat Kano (maxos) hármassal tudtam nagy nehezen sokadik próbálkozásra végig vinni. Baromi nehéz volt, mert kb. 500 életerőt vesz el a játék minden egyes másodpercben és random tagging volt random karakterek ellen! Majdnem földhöz is vágtam az egészet mérgemben. :DDD
Revenant Kung Lao (I/50lv) és Inferno Scorpion(I/50lv) is elvérzett ebben a csatában. :( Sonya mellett Cassie sebzése nagyobb volt Keno-énál is így csak vele sikerült végig vinnem a tornyot.
Visszatérve a pack-okra én is ott csesztem el, hogy 150 soul-os packokat nyitogattam, ezért nincs még most sem 3 maxos gold karakterem csak egy, az is azért mert megvettem (Kano).
Bár ezüst karakterből nem árt mindenből legalább egy, challenge-ekhez jól jöhetnek. :)

(#4240) GEIL válasza maestro87 (#4239) üzenetére


GEIL
addikt

Fiam tableten játszik.....most vett 30.000 ért packot....arany Grandmaster sub-zero volt neki benne :Y :Y :Y ...1 hete meg az arany Cryomancer sub zero -t kapta.....énmeg kapom az ezüst reptile-t...ezüst cassie-t....ezüst ermac-ot.....stb :o :((( :((( :((( ...nekem még mindig csak a maszk nélküli ezüst sub zerom van. :O

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4241) maestro87 válasza GEIL (#4240) üzenetére


maestro87
őstag

Fiad akkor szerencsésebb mint mi.
Lopd el a profilját. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4242) GEIL válasza maestro87 (#4241) üzenetére


GEIL
addikt

hihi...szerencsés keze van.....most a 3 Sub Zerot egy csapatba tette...rájuk pakolta a kard, pajzs és gyűrű kártyáit és zúzza a "küldetéseket" tovább.......19-es szinten van...én a 32-esen...de van pár kártyája amit irigylek. ;] ;] ;] :O :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4243) C4mp3r válasza GEIL (#4240) üzenetére


C4mp3r
addikt

GM sub zero nem lehetett, 3 gold karaktert lehet nyitni 30k-s packbol, a list johnny, nimble reptile, cryo sub zero es mindegyik passzivja az adott klasszukhoz ad eletet.

(#4244) GEIL válasza C4mp3r (#4243) üzenetére


GEIL
addikt

igazad van...150 soulért vette a mai packot...abban volt gm sub zero....rosszul mondta a fiam...... :R :B :K :U

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4245) Laraxior válasza GEIL (#4244) üzenetére


Laraxior
titán

Cryomancer Sub Zero lehet a 30ezres pakkban. Azt en is nyitottam mar :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4246) GEIL válasza Laraxior (#4245) üzenetére


GEIL
addikt

igen....az volt fiamnak is mult héten.... :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4247) Laraxior


Laraxior
titán

Zárták a heti faction warst. Meg 3 nap mulva megint.. Lehet gyujteni a rubintokat :D Mar van 600 :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4248) B1T3 válasza Laraxior (#4247) üzenetére


B1T3
addikt

Hogyhogy? Nem olyan rég néztem, valamikor délután, és még 10 óra hátra volt belőle. Így aztán lehet tervezgetni, hogy majd később tolok egy 5-ös faction wart, hogy meglegyen az újabb milestone.

[ Szerkesztve ]

(#4249) Laraxior válasza B1T3 (#4248) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom. De örülök ha kicsit rovidebbre veszik... Gyorsan megcsinalom a 300ezer pontot, az a lenyeg, felette meg amennyi sikerül :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4250) B1T3 válasza Laraxior (#4249) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem a 200 sem volt meg.

Amúgy ki milyen karakterekkel tolja? Mi a „fő csapat”? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.