Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) remorse válasza Djuree (#5246) üzenetére


remorse
újonc

tudsz segítni az ebay-es soul vásárlásban?

(#5252) Djuree válasza remorse (#5251) üzenetére


Djuree
félisten

persze.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5253) Traptor válasza Flayer (#5242) üzenetére


Traptor
tag

Nekem sem adja és elég sokan panaszkodnak a Play-ben is.
Én már túl vagyok az újratelepítésen de nem segített.

.: Aláírás helye :.

(#5254) remorse válasza Djuree (#5252) üzenetére


remorse
újonc

Írtam privit.

(#5255) Flayer válasza Traptor (#5253) üzenetére


Flayer
senior tag

Azt akartam én is de akkor nem töltöm vele az időt!
Lehet akkor ennyit én is csalni fogok megyek az ebuy-re!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5256) Flayer válasza Traptor (#5253) üzenetére


Flayer
senior tag

Jött ki javítása most már megy rendesen!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5257) maestro87 válasza Flayer (#5256) üzenetére


maestro87
őstag

Telepítettem és kezdhetem elölről a challange-t ahogy sejtettem. Nem tudom mi van a wb szerverrel, de egyszerűen nem tölti fel a mentéseimet. :W Fogok ma írni nekik (ha már a hibajelentést nem olvassák) és ha nem tudják kijavítani, akkor búcsút intek ennek a játéknak én is.

(#5258) #45378816 válasza maestro87 (#5257) üzenetére


#45378816
törölt tag

Semmi "mókolás" nem történt az app-al?
Rossz ilyeneket olvasni és egyben szerencsés, hogy én nem lettem "áldozat". :)

(#5259) maestro87 válasza #45378816 (#5258) üzenetére


maestro87
őstag

Aznap talán még a profil fájlt sem állítottam vissza, szóval nem. Fent van a szerverükön egy múlt heti mentés és nem lehet frissíteni. Mikor frissíteni akarná a változásokat, akkor kilép a játék. Egy használaton kívüli profilommal meg semmi probléma nincs. Egyébként wb fórumon olvasni, hogy másnak is van ilyen gondja, de senkinek nem javult még meg.

(#5260) #45378816 válasza maestro87 (#5259) üzenetére


#45378816
törölt tag

Uh basszus, én pöttyet ideges lennék, de kitartás és remélem megoldják! ;)

(#5261) remorse


remorse
újonc

Nyitottam pár challange pack-et és volt benne kold war sub zero meg klassic sonya. Ez hogy lehet? másnak is volt már ilyen?

(#5262) Elmicsi válasza remorse (#5261) üzenetére


Elmicsi
csendes tag

Benne vannak igen meg Dark Kotal Khan is. Mind a 3 volt már chellengeben, csak Sonya meg Sub Zero nálunk kimaradt.

(#5263) remorse válasza Elmicsi (#5262) üzenetére


remorse
újonc

Érdekes mert mintha valahol azt olvastam volna, hogy azért a két karakterért bannolhatnak is.

(#5264) Flayer válasza maestro87 (#5257) üzenetére


Flayer
senior tag

Egyébként tényleg lehet valami a szerverükkel!Nekem csak az alliance pontokat nem adta meg rendesen de most már az is jó nálam!
Viszont volt egy hiba ami nálam pozitívan jelentkezett!:D
Mikor a Freddy challange indult éppen melóztam este.Megcsináltam normál fokozatban gondoltam másnap csinálom hard-on is!Másnap délelőtt mikor indítottam a challange-t látom,hogy a normál fokozatt teljesen üres mintha nem lenne elkezdve!Freddy viszont ott volt a kariaim között!A lényeg lenyomtam 2 normál és egy hard szintet!
Nem vettem meg Freddyt külön packként!!!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#5265) Laraxior válasza remorse (#5263) üzenetére


Laraxior
titán

A 7-es szintű diamond karakterekre a legharaposabbak...
Engem is azert bannoltak :D
De nem is bánom, legalább nem izzik a telefonom... MKX alatt nagyon melegedett.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5266) Djuree válasza maestro87 (#5259) üzenetére


Djuree
félisten

nekem mostanában csomószor felajánlja h lépjek be a wb profilommal mert akkor tudok menteni a fölhőbe. még jó h folyamat be vagyok lépve. vagy lehet mégse és nekem se mentene ha elszállna a játék. inkább meg se próbálom törölni most...gáz h ilyen szar a rendszer, pedig nem mai játék.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5267) Elmicsi


Elmicsi
csendes tag

A Freddy challange nekem is x4 lett megcsinálva, mert engedte a rendszer :D A másik két karakterért meg nem bannolhatnak ha már ők maguk rakták be packba. Szerintem simán csak frissítették mert bekerült ugye még Kotal Khan, Jacqui Briggs, Ermac, Kano és Scorpion is, akik eddig nem voltak, szóval plusz 7 van bent amit a leírásba nem jelez. Viszont a 3 robot továbbra sincs bent ami fura.

(#5268) #45378816


#45378816
törölt tag

Ismet frissites.

(#5269) maestro87


maestro87
őstag

Végre megjavult, csak nem nálam volt a hiba. :C Akkor hogy is kell megcsinálni négyszer a Freddy challenge-t? (még a frissítést nem tettem fel) :DDD

(#5270) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló mindenki!
Ps4-re meg vettem az Xl-t.
De nem megy a story mód elvileg mindent le töltött...

(#5271) Elmör válasza Roland861010 (#5270) üzenetére


Elmör
senior tag

Én csak a pc-s steam-es verzióról tudok nyilatkozni, ott is úgy volt, hogy lemezről telepített és utána még a steamről is húzott le jócskán, már lehetett indítani, de nem ment nekem sem a sztori mód, szóval kellett még egy újra csatlakozás és akkor szedte le. Hátha segít Ps4-en is.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5272) Roland861010 válasza Elmör (#5271) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi majd csak jó lessz.

(#5273) Roland861010 válasza Elmör (#5271) üzenetére


Roland861010
addikt

Vicces, hogy ez teljes éjszakát ment a ps ahoz hogy minden a helyére kerüljön a játékba.

(#5274) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Gondoltam a jézuska hoz valamit a mobilos mortalhoz is. Nyitottam egy Elite Pack-et. A kis jézusnak köszönhetően megszületett első birtokolt gyémánt kártyám:

:R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5275) Elmör válasza Roland861010 (#5273) üzenetére


Elmör
senior tag

Örülök, akkor csak meglett :C

Egyébként nekem ez a sztori mód tetszett eddig a legjobban azon MK-k közül amik megjelentek pc-re.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#5276) Lugi01


Lugi01
tag

Sziasztok!

XL-ben hogyan tudom használni a (nem X360-as) gamepadet? Csak bill+egér kombót tudok választani.

Köszi!

(#5277) #45378816


#45378816
törölt tag

Szevasztok, az ünnepek miatt kicsit késve... :U

Roland861010: Látom közben megoldódott, de ez a játék (sok másik ps4-es játékhoz hasonlóan) előbb letölt egy részleges darabot a játékból, nevezzük így :) aztán kiírja a ps4, hogy letöltve, de ez még nem jelenti ezt, hogy 100%ig lejött és települt is az adott game-t.
Érdemes ilyenkor belépni az infó menübe ahol látható, hogy még mennyi Gb van hátra ahhoz, hogy full-os tartalmad legyen a gépeden!
(most csak segítségképpen írtam le a jövőre nézve) ;)

Ha érdekel esetleg egy csak PH-s tagokból álló magyar csoport mortal ügyileg, akkor írj bátran pm-et és jóváhagyom majd. (részletek fent)

Carasc0: Boldog karácsonyt és hatalmas gratula! :C :D
Én is bátorkodtam paklit bontani, nekem egy fránya gyémánt Mileena-t sikerült nyitnom. ;]

Elmör: Az MKX 25évvel később játszódik a kilencedik rész után. Az MK9 is nagyon jó sztorit tálalt a játékosok elé és a tizedik csak a hab volt a tortára. Számomra mind kettő remek volt, bár tény az X-et háromszor végig játszottam már, míg az előző részt, csak kétszer... se. :DDD

Lugi01: Szia, ebben más topik társ talán tud segíteni, én annó pc-n x360-al játszottam és nagyon jó, kényelmes, kezelhető volt számomra. Nem rábeszélni szeretnélek, de szerintem érdemes beruházni legalább egy ilyen kontroller-re, ma már elég olcsó áron hozzá jutni.

Boldog karit utólag is mindenkinek és majd boldog új évet! :C

(#5278) ayo válasza Lugi01 (#5276) üzenetére


ayo
addikt

Minden normálisabb gamepadet automatikusan felismerés. Valószínűleg neked valami egyedi lesz, amihez viszont neked kell egyedileg beállítani Windowsban, hogy majd a játék is felismerje

http://jateknaplo.blog.hu

(#5279) #45378816


#45378816
törölt tag

:)) BUEK :))

(#5280) #45378816 válasza #45378816 (#5279) üzenetére


#45378816
törölt tag

Most azert mert 2017 van vagy mert tobb mint egy eve lepek mar be minden nap, de ugy tunik megvaltoztak a napi valaszthato kartyak.

Az egeszet nem tudtam lefotozni, de egy ilyet huztam es lattam, hogy minden kartya mas!

(#5281) nitro16 válasza #45378816 (#5280) üzenetére


nitro16
senior tag

Már egy pár hónapja lehet ilyen kártyát szerezni, szóval nem új keletű a dolog.

(#5282) Carasc0 válasza #45378816 (#5280) üzenetére


Carasc0
őstag

Az utolsó előtti patch-ben írták, hogy a Console unlock karaktereket a TEST YOUR LUCK-ban lehet megszerezni. Azért is tudtál abban nyitni ilyet. :)

"minden kártya más"... Részletezd mert erre kiváncsi vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5283) #45378816 válasza Carasc0 (#5282) üzenetére


#45378816
törölt tag

Peldaul nem lattam soul-os kartyat meg volt meg egy arany kartya ez mellett ami Kotal Kahn volt.
Fel is figyeltem, hogy ez mi?! Aztan kesziteni akartam fotot, de ios remek uj szoftvere miatt nem fotozott a telefon, hanem lezart es elsotitett mindent aztan gyors probaltam vissza hozni a kepet, de amikor bejott mar nem tudtam az osszes kartyat fotozni csak ezt. :/

Kivancsi leszek, hogy holnap mi lesz es ismet megprobalok fotozni, ha ilyen fura kartyak lesznek.

(#5284) cettlee


cettlee
őstag

hali

billen szeretnék játszani, nyilakkal mozogni illetve az ütések asdf gombokon. Hogyan megoldhato a testreszabás?

(#5285) bundy


bundy
csendes újonc

Sziasztok!
Srácok én azt mondom,hogy ez tisztán lehetetlenség elérni azt,hogy meglegyen az összes full karakter gyémántba. Konkrétan nekem úgy 400.000 soulsba került,hogy meglegyen fullra az összes karakter. Na ezt tisztán képtelenség elérni,ha meg fizetnél érte akkor a gatyád menne rá....

(#5286) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Sziasztok!

Pakolgattam, és találtam két darab Logitech F310 gamepad-ot.
Szeretném felajánlani eladásra, 3000 huf/db áron. Akit érdekel privátban egyeztessünk!

Üdv,
r

[ Szerkesztve ]

(#5287) Carasc0 válasza bundy (#5285) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem bántásként, de faction wart gyorsan felejtsd el, mert tuti bannolni fognak! Egyébként nem lehetetlen csak sok idő kérdése. A sok karakter miatt igen jó így is a játékélmény pedig még legalább 10 karakter nincs meg.

Én is csaltam benne, de 5 perc alatt elment a játéktól a kedvem. Szó szerint meguntam, mert nem éreztemhajlamot arra hogy na akkor szerezzük ezt meg azt meg. Nekem jó így, hogy szerény 1db gyémánt karakter van a készletemben de egy csomó nincs még meg.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5288) bundy


bundy
csendes újonc

Eddig még nem volt gond a faction wars-sal :)
Viszont 1 biztos ,hogy így nekem is alábbhagyott a lelkesedésem mármint ami az aktivitást illeti a játékban...

(#5289) Obyka


Obyka
újonc

Sziasztok! Valaki tudja meddig lesz elérhető a shao khans tower? És hogy mi a jutalom a végén??

(#5290) nitro16 válasza Obyka (#5289) üzenetére


nitro16
senior tag

Szerintem marad véglegesen, olyan mint a "battle mode". A végén se kapsz semmi extrát arany,lélek, meg talent pont. Youtubon van video róla, volt olyan ahol a srác végig vitte majd újra az első szintre rakta.
Így "lehet", hogy újra meg újra végig vihető. Azért jó lett volna ha egy limitált karaktert kapott volna a játékos ha már végig vitte...

(#5291) Elmicsi válasza nitro16 (#5290) üzenetére


Elmicsi
csendes tag

Valóban semmi extra nincs a végén. Már 2 alkalommal is végig nyomtam. Ha befejezted, kezded az első szintről. Annyi a változás, hogy már nem jár talent pont. Viszont a talent resetnél az tűnt fel, hogy free. Szerintem a második alkalomtól már soul pontba fog kerülni. Mondjuk a végén reménykedtem benne, hogy maga Shao Kahn lesz az ellenfél. Igazából csak az utolsó 10 meccs ami nehezebb mert jönnek a gyémánt és Jason karakterek is.

(#5292) maestro87 válasza Elmicsi (#5291) üzenetére


maestro87
őstag

A második talent reset is csak 2 soul-ba fáj. :)

Ha utána már nem ad talent-eket akkor így csak egyet lehet kimaxolni. :(((

(#5293) #45378816 válasza maestro87 (#5292) üzenetére


#45378816
törölt tag

Így van, próbaképpen ment a talent fára egy reset, utána soul-ba kerül.
Ma sikerült végig játszanom mind a 100-at. :)

Nem volt olyan egyszerű, de nagyon vészesnek sem mondanám, olyan 80-tól viszont már eléggé figyelni kell mikor-mit és -hogyan csinál az ember.

Hogy utána ad-e talent pontot, azt én holnap fogom megtudni, de ami feltűnt faction-nél, hogy amikor megölném az enemy-t, akkor nem hal meg, hanem kap valami burkolatot :DDD és talán 5-6másod percig sebezhetetlen lesz.

Ezt mi adja egész pontosan tudja valaki?

(#5294) maestro87 válasza #45378816 (#5293) üzenetére


maestro87
őstag

Azt a védőburkot talán a talent tree adja, de nem biztos.

(#5295) #45378816 válasza maestro87 (#5294) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hát az összes support kártya meg van és karaktertől tuti nem függ a dolog, mert egyre többször látni ilyen ellent, sőt mind háromra beadja és hát azért na... nem kellemes, amikor megszokta már az ember, hogy az adott karaktere mikor melyik bar-os támadással üti ki az ellent...

Viszont, ha tényleg a fa adja, akkor megoldva a rejtély, hogy a talent pontok érnek-e bármit is faction war-ban.
Aki tud pontosabbat, ne fogja vissza magát. :D

(#5296) maestro87 válasza #45378816 (#5295) üzenetére


maestro87
őstag

Na megnéztem. Ha Spec Ops Scorpion van a csapatban akkor csinál ilyet.

Egyébként szépen működik a talent rendszer, én kimaxoltam az attack-os részt, a végén 10% eséllyel, hogy a második speciális támadásért ne vonjon le power-t és elég gyakran beadja ezt a fícsört, van hogy egy meccs alatt kétszer is. :K
Most csináltam megint egy talent reset-et, és a harmadik reset már 4 soul-ba fog kerülni, de állítólag 12 soul lesz a maximum amibe kerülni fog.

(#5297) Elmicsi válasza #45378816 (#5293) üzenetére


Elmicsi
csendes tag

Már harmadjára csinálom a tornyozást, és már a múltkor is írtam, hogy csak elsőre ad talent pontot. Mivel 100 a max, így utána nem ad, mindegy hányszor csináljátok meg. Aranyat, soult kaptok csak. Ami kiábrándító, hogy minden ellenfél ugyan az, magyarúl az első 70-80 küzdelem elég uncsi.
A telent is valóban nagyon jól működik szerencsére. Amit megnéztem, hogy minden féle küzdelemben működik.

(#5298) maestro87 válasza Elmicsi (#5297) üzenetére


maestro87
őstag

Ha soul-t ad másodjára is az már jó. :)

(#5299) #45378816 válasza maestro87 (#5296) üzenetére


#45378816
törölt tag

Akkor az azért érdekes, mert nem volt olyan Scorp, amikor ez történt/történik... :D
Ha esetleg van ellenem Spec Ops Scorp, (ami ritka, nálam legalább is) akkor drain-el (levesz a bar-omból) amikor elugrik, de ennyi.

Lehet sok volt a sör, de Relentless Jason-nél konkrétan valami fa darabok röpködtek körülötte.

Elmicsir, okés jogos, köszi. ;) :B

Amúgy a soul-ért megéri játszani, most már tudom, hogy biztosan végig tudom tolni a 100-at, a többi idő kérdése. /Injustice Scorp, Possessed Kenshi és Shaolin Kung Jin/
(és végre tegnap X-es lett a kalapácsom, amire csak 700ezer arany ment el, mert 10pakliból a második volt kalapács, így lett IX-es és tizedikre lett X :)) )

(#5300) maestro87 válasza #45378816 (#5299) üzenetére


maestro87
őstag

"Scorpion save each teammate from one Death Blow, then counterattacks. Spec Ops teammates steal power on tag-in."
Ebből gondolom. De lehet valamelyik új equipment kártya is ad ilyet 10-es fúziónál.

Én meg csak lestem múltkor mikor a nomád Erron Black lövöldözött a háttérben miközben mással harcoltam, aztán kiderült hogy neki ez a bónusza. :DDD
Relenltess Jason-nal egyébként ha harmadjára lövöd el a spec 2-t akkor máshogy támad aki nem tudná. ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.