Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) Djuree


Djuree
félisten

megvettem az első 70k-s equipment pakkomat. a leggyengébbek voltak benne, abból is kettőt eladtam mert már X-es. :W mennyi az esély vmi jobbra? mert ha nem sok akkor nem költöm a pénzt feleslegesen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4502) Laraxior válasza Djuree (#4501) üzenetére


Laraxior
titán

Mashonnan nemigen tudod osszeszedni a karakterek sajat cuccait, faction wars zaraskor ad, de ennyi...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4503) Carvus válasza Djuree (#4501) üzenetére


Carvus
senior tag

Én már több mint 100 packot nyitottam de ritkán ad értelmeset, igaz Hammer már lvl3-as, de sokára lesz fullos.. :(

(#4504) maestro87 válasza Carvus (#4503) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor én azt hiszem picit csalni fogok a pack nyitogatással. :DDD Semmi kedvem több millió aranyat elkölteni még 10 fusion-re. Eddig amiket nyitottam, mind olyan kártyát adott ami már 40 fusion-ös lehetne...
Sose csíptem ezeket a random pack-okat. Talán ha nem lenne pénzéhes a random generátoruk, akkor nem lenne semmi bajom velük...:U

(#4505) B1T3 válasza maestro87 (#4504) üzenetére


B1T3
addikt

A játék sajátosságai nem jogosítanak fel szerintem a csalásra. :N Ebből kell kihozni, amit csak lehet.
Ilyen alapon gyorsan meghackelem az egészet, és kitolom az összes gold karaktert VII-esre, mert hát milyen pénzéhes már a játék, hogy természetes úton évekbe telne. :)

(#4506) maestro87 válasza B1T3 (#4505) üzenetére


maestro87
őstag

Lehet a csalás nem szép dolog, de a 100 az 1-hez random generátoruk sem az. :N Meg az sem, hogy a béna fejlesztőik miatt nem lett Undead Hunter Johnny-m és a többiek. Szóval ez számomra egyfajta revans.:D
És hidd el, ettől még nem rontom el a saját játékélményemet.:) Ugyanúgy megszenvedek a koin-okért és a soul-okért mint Te. Annál inkább elrontja az, hogy nem kapok semmit a pénzemért (valaki a valódi pénzéért). Elég sokat kell szenvedni csalással is, hogy ki nyiss egy wrath hammert. Mondjuk az első nekem 3. nyitásra összejött csalás nélkül is.:) De csak ha 100. nyitásra adná be a másodikat, az 100 játék újraindítást jelentene... Így Kombat Pack-ot is úgy nyitok, hogy jöhet ami nem max-os, a többit inkább passzolom.:) Bár MoS Ermac-ot félig csalással maxoltam ki, és ne tudd meg hány Assassin Kitana-t dobtam el miatta. :DDD
Egyébként mikor nem működött az 1.7-es verzió, vissza akartam tenni a régebbit, de amit találtam arról kiderült, hogy hack-elt verzió, na abban tényleg nem volt semmi élvezetes, ráadásul a Faction Wars része sem működött. De én nem e-fajta csalásról beszéltem. :N
Viszont érdekes, hogy anno az IDDQD nem volt ekkora probléma mint most ez a pici csalás. :DDD
Amúgy nem szándékozom vele játszani még két év múlva is, mert egyhangú a játékmenete. Már most unom, hogy mindennap "meg kell" csinálni a 12 battle menetet még ha 5 perc alatt megvan akkor is...
Az én világom inkább az FPS játék (COD, BF stb), csak ehhez kellene egy új gép is...

(#4507) Carasc0 válasza maestro87 (#4506) üzenetére


Carasc0
őstag

Én a magam részéről semmilyen csalást nem követek el. Még picit se. Ez így jó ahogy van. Ami nincs meg, nincs meg, ami meg megvan, annak meg örülök. :)

Pl. az új Kotal Kahn sem lesz meg (eddig úgy van), mert nincs 3 db gold Spec Ops karakterem. Bár lehet veszek egyet...

Kalapácsot nem nehéz szerezni. Naponta lehet 70e aranyat gyűjteni. Régebben sokkal gázabb volt a játék, mert a 150 soul összegyűjtése is baromi nehéz volt. Most sokkal gyorsabb hála a sok kihívásnak. Jó ez. Az 1.8-as verzió számomra azt jelenti, hogy a fejlesztők rájöttek, hogy a régi verziókkal baromi nehéz volt fejlődni.

3 hét alatt összegyűjteni 1 millio aranyat, napi 1-2 óra játékkal sztem teljesen vállalható. :U Régen ehhez majdnem 6 hét kellett... (mindezt 1 csapattal hoztam össze... ha még lenne 2 ezen kívül....juj :)) )

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4508) maestro87 válasza Carasc0 (#4507) üzenetére


maestro87
őstag

Az imént eltapsoltam 1,2 millió aranyat a kalapács reményében és kaptam cserébe kb. 5 kártyát, természetesen kalapácsot nem. Nem valami fair dolog. Ha ennyire nem adja, akkor hetente szerintem csak egyet fogok nyitni, vagy még annyit sem és megelégszem a 10% attack boost-tal. Ha most pénzért vettem volna az aranyat, akkor verhetném a fejem a falba... Mellesleg szerintem valamilyen szinten az is csalásnak tekinthető aki pénzért vásárol soul-t és koin-t, csak ez ugye egy megengedett csalás a cég bevételének növelésére. :U

Vegyél egy robbantós gold Sonya-t az olcsó és ad a többieknek +30% attack-ot. A-list Johnny-t nyitottál már Kard Pack-ból? Nekem ezek mellett még Balanced Kenshi-m van (+1 bar). Több gold spec ops-om nincs is.:) De úgy emlékszem te unlock-oltad Undercover Cassie-t. Úgyhogy már csak egy kell, hajrá.:)
A most következő Kung Jin-hoz meg gold Outworld karakterekre gyűjts. Ha megszerzed Dark Lord Kotal Kahn-t, akkor már csak kettő fog kelleni. Az egyik lehet gold D'Vorah is, úgyis kell majd az utolsó toronyhoz. A harmadik meg lehet Cutthroat Kano is, azt addigra ki is tudod maxolni ha még nincs meg.:)
De lehet legjobb lenne olyanokat venned akik egyszerre két kasztba tartoznak, ilyen pl. Possessed Kenshi, az erősebb is a Balanced-nál.:)
Amúgy ez az "only gold spec ops" stb. feltétel is az 1.8-as verzióval jött, eddig nem volt megkötve ennyire...

[ Szerkesztve ]

(#4509) Carasc0 válasza maestro87 (#4508) üzenetére


Carasc0
őstag

Sebaj! Hidd el amilyen cuccaid vannak, gondolom azok sem kiskutyusok. Nekem ahhoz képest hogy hetes állapottal játszok, én megvagyok elégedve. 3 hét alatt simán kitudnám maxolni az Ezüst Kenshit.... Most még gyűjtök-gyűjtök és majd elkezdek bevásárolni. De minek kapkodni, így is fejlődök mint a güzü...

Kombat Pack-et félek venni. Nekem ASSASSIN Kitana kéne, de az tényleg ritka....

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4510) Djuree válasza Carasc0 (#4507) üzenetére


Djuree
félisten

az only gold karis részt át tudod ugrani pénzért, én is így csináltam, a hardot legalábbis, oda már kevés volt a gold karakterem. össz. talán 135k, ami nem sok, lényegében a többi jutalom pénzéből meg is van. :K ennyit bőven megér kotal.

én se csalok semmit, más játékkal sem, minek? nem ráérek? dehogynem. ezer más játékom van, ha nem lesz meg vmi akkor se fogok sírni. ;)

te nem olvasol privátot??

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4511) Djuree


Djuree
félisten

mobilon (ios de gondolom a droid is ilyen) mikor ment a felhőbe a játék? mert manuálisan nem tudok menteni. :F
mert letakarítom a tabletet és jó lenne ha az aktuális állást tudnám visszatölteni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4512) maestro87 válasza Djuree (#4511) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem minden változás esetén (pl. pack nyitás, karakter vásárlás, játék indítás...).
Ha be vagy jelentkezve, nem kell aggódnia.

(#4513) Djuree válasza maestro87 (#4512) üzenetére


Djuree
félisten

oké, én is így tudom, csak megerősítést akartam, nem kéne beszopni. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4514) Flayer


Flayer
senior tag

Üdv all!

Az lenne a kérdésem,hogy a mobilos verzióban a Faction Wars Store-ban 425 kristályom!
Melyiket érdemes inkább megvenni?
Tomahawk,páncélt,gyűrűt?!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4515) maestro87 válasza Flayer (#4514) üzenetére


maestro87
őstag

Én tomahawk-ot veszek majd a +1 bar-ja miatt, de majd csak akkor ha 4400 rubinom lesz, hogy egyből max-ra tudjam fuzionálni. :)
De akinek kevés karaktere van annak inkább Liu Kang-et vagy Tanya-t ajánlom.

Más: Ennek a limitált idejű challenge pack-nak nem sok értelme van. Már azt hittem lehet vele unlock-olni Raiden-t, de nem. :((( Nem bánnám ha vissza jönne challenge-be...

És egy kérdés: Undercover Cassie-t nehéz unlock-olni? Sokat kell PC-n vele játszani, hogy sikerüljön?

(#4516) B1T3


B1T3
addikt

Most érkezett egy frissítés Androidon, elvileg kijavították benne, hogy crashel a játék a WB Play fiókba való bejelentkezéskor, illetve hogy sokat kell bökni (bár ez nálam nem jött elő, gondolom, a 6.0.1 kiváltsága volt).

(#4517) #45378816 válasza maestro87 (#4515) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tudomásom szerint, csak akkor unlock-olható, ha ps4-en jelentkezel be a WD-be és úgy játszol 3-3-at. (Cassie és "Kabát" karikkal ugyebár) ;)

Sry, ha esetleg nem így van...

(#4518) maestro87 válasza B1T3 (#4516) üzenetére


maestro87
őstag

Én most frissítettem mert rákényszerített azzal, hogy volt olyan kedves és eltüntette az FW-t, és ugyanúgy összeomlik bejelentkezésnél. Ráadásul harmadjára csinálom már meg a tutorialt. :W Ilyen bugos játékot én még életemben nem láttam. :(

(#4519) B1T3


B1T3
addikt

Elindult a Marksman Kung Jin challenge.

(#4520) Djuree válasza B1T3 (#4519) üzenetére


Djuree
félisten

vajon jó ez a mákszem kungdzsin, érdemes behúzni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4521) maestro87 válasza Djuree (#4520) üzenetére


maestro87
őstag

Kit érdekel, kapsz a teljesítésért több mint 300 soul-t. :D
Challenge karakterek erősek, ennek ellenére én még egyet sem fejlesztettem. :U

(#4522) Djuree válasza maestro87 (#4521) üzenetére


Djuree
félisten

végülis nagy hülyeséget kérdeztem valóban, én is mindig végignyomom őket. :DDD
én se nagyon fejlesztem őket, sajna ami jó lenne cold war sonya az nincs, akkor pont szünetet tartottam. :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4523) Laraxior


Laraxior
titán

Ezek az utóbbiak nem érnek semmit, se Kotal Kahn, se Kung Jin....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4524) Carvus válasza Djuree (#4522) üzenetére


Carvus
senior tag

Én challengebe szereztem ugye kettőt, majd azóta kettő challenge packot nyitottam és mindkettőbe Ő volt...Spec Ops teamem vezére, pajzsa és második skillje(high dmg + power drain) miatt bírom is! :)

(#4525) HEAHEA


HEAHEA
tag

Nektek van most Faction Wars? Nekem nem jelenik meg amióta legutóbb véget ért. :( Frissítettem is a játékot.

(#4526) Djuree válasza HEAHEA (#4525) üzenetére


Djuree
félisten

nekem van, már játszottam is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4527) #45378816 válasza Laraxior (#4523) üzenetére


#45378816
törölt tag

Kung Jin-el még "picinyke" vagyok, de latok benne potencialt.
Dark Kotal meg szerintem nagyon is hasznos tud lenni a masodlagos tamadasaval, mert aki beugrik helyette az tudja drain-elni az ellent, mint pl. Kenshi. ;)

En most jelenleg ezt a csapatot probalom erositgetni. Liu-ra most vettem meg a harom item-et. :)

Vacilaltam, hogy Tanya vagy a harom erosites, aztan dontottem. :DDD

(#4528) Carasc0 válasza #45378816 (#4527) üzenetére


Carasc0
őstag

Champion az szép! :C Hiába játszok viszonylag sokat, akkor sem tudok Champion-ig eljutni. :(

Én Tanya-t vettem az első 1600 rubinból... Nagyon nem bántam meg, mert bitang nagyot sebez. Tanya-val is folytatom majd. Még mindig nincs 2. csapatom sajnos.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4529) maestro87 válasza Carasc0 (#4528) üzenetére


maestro87
őstag

Gyenge karakterekkel nehéz is eljutni Champion szintre, mert kevesebb pontszámot kapsz a győzelmek után, ergo többet kell nyomkodnod ugyanazon szint eléréshez.:) Legalább kell egy darab fusion VII-es gold karakter a csapatodba, hogy értelmesebb pontszámokat kapj.:)
Én vagy kétszer eljutottam, de már nincs sok kedvem hozzá, sok időt elba*ok vele.:D

[ Szerkesztve ]

(#4530) #45378816


#45378816
törölt tag

Erkezik/erkezett frissites. ;)

(#4531) Djuree válasza #45378816 (#4530) üzenetére


Djuree
félisten

ez már jó pár hetes frissítés volt...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4532) #45378816 válasza Djuree (#4531) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem ma dobta fel a telo es le is toltott.
Akkor sry, lehet a tobb hetes nyaralasom tett be neki. :D

(#4533) C4mp3r válasza #45378816 (#4532) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem tenyleg uj update jott, ott van hogy bug fixes and optimizations csak ilyenkor berakjak meg az elozo update leirasat is mert nem valtozott semmi

(#4534) Djuree


Djuree
félisten

vki nem tudna segíteni Cyber Jacqui Briggs meg Undercover Cassie Cage feloldásában mobilra?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4535) Flayer


Flayer
senior tag

Üdv!

Mobil verzióban érdemes megvenni ezt a Janson packot!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4536) Laraxior válasza Flayer (#4535) üzenetére


Laraxior
titán

Melyiket is?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4537) #45378816 válasza Djuree (#4534) üzenetére


#45378816
törölt tag

PS4-en játssz 3-3 menetet ezekkel a karikkal és a végén pálya kivégzést kell csinálni.
Aztán megkapod mobilra őket, de valószínű, hogy nem egyből, nekem pár napot kellett várnom másnak több hetet. ;)

(#4538) Flayer válasza Laraxior (#4536) üzenetére


Flayer
senior tag

Challenge packot ami most csak 5 napig él!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4539) Laraxior válasza Flayer (#4538) üzenetére


Laraxior
titán

Jaaa... nemigazán. Kung Jin egyébként amire gondolsz.
De ott van mellette megszerezhetőként. Ingyen. Csak játszani kell érte.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4540) Flayer válasza Laraxior (#4539) üzenetére


Flayer
senior tag

Nem erre gondoltam ezt tudom!

Én erre gondoltam!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4541) maestro87 válasza #45378816 (#4537) üzenetére


maestro87
őstag

Gondolom nincs PS4-e mint elég sok embernek, köztük nekem se. :U Még PC-re betudnám szerezni okosba... ;]

(#4539) Laraxior: Jól írta, Jason pack van most a store-ban. Pontosabban ugyanaz a Challenge pack mint volt, csak most Heavy Weapons Jax helyett Jason-t adja be nagyobb eséllyel.
Egyébként megvehető már a következő challenge karakter is, de roppant gyenge lesz mint a többi társa. :)

(#4540) Flayer: Ha kell Jason, akkor rajta. Kombat Pack nem tartalmazza. :N

[ Szerkesztve ]

(#4542) Flayer válasza maestro87 (#4541) üzenetére


Flayer
senior tag

Akkor szerinted jobban járok ha hagyom a picsába és inkább gold Balanced Kenshi-t húzom fel +1 szintre?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4543) #45378816 válasza maestro87 (#4541) üzenetére


#45378816
törölt tag

Konkrét segítséget nem írt, így csak a standard folyamatot tudtam megosztani. ;)

Még meggondolandó lehet, hogy például egy ps4-el rendelkező belép az Ő wb id-val és úgy, de gubanc lesz, ha pc-n vissza lép. (nem fogja látni, mert tudtommal ez egy kis extra, ami a KP2-höz tartozik, ami ha tovább megyek ps4 és xone only sajna) :(

(#4544) maestro87 válasza Flayer (#4542) üzenetére


maestro87
őstag

Kenshi-nek a második speciális támadása kb 9000-rel kevesebbet sebez kimaxolva.
Jason-nek a második támadása meg megfizethetetlen az élet visszapumpálása miatt. :)
Egyébként nagy valószínűséggel nem Jason-t adja be először, ráadásul ha új karaktert ad be, az nem jelenik meg a store-ban. :N

(#4545) Laraxior


Laraxior
titán

Látom már, egy kicsit lassan frissít, és hogy a Klassic Kano lesz a következő...
Hát ez sem érdekel, nem igazán használok Kanot.. :(
Unstoppable Jason viszont erős karakter :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4546) #45378816 válasza maestro87 (#4544) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én 1150-nél szoktam nyitni 150-es ládát és a kezdetek óta próbálom assassin kitánát megszerezni.
Már csak az kéne, no meg classic Sub, azt nem akarta beadni annó...

(#4547) Flayer válasza maestro87 (#4544) üzenetére


Flayer
senior tag

Na rányomtam lesz ami lesz!

Kold War Sonya Blade kaptam! :U

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4548) maestro87 válasza Laraxior (#4545) üzenetére


maestro87
őstag

Én abban reménykedtem, hogy erős lesz mert Klassic. De most néztem táblázatban, hogy Klassic-ból csak Scorpion erős karakter. Sub-Zero-t meg Kano-t is valamiért gyengére csinálják mindig...

(#4546) AdeX: Minek kell mindenkinek az a spiné? :DDD Nem is olyan erős, csak az X-ray-je kellemetlen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4549) Laraxior válasza maestro87 (#4548) üzenetére


Laraxior
titán

Én csalódtam az Assassin Kitanában amikor beadta egyszer... :(
Nem is használom

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4550) #45378816 válasza Laraxior (#4549) üzenetére


#45378816
törölt tag

Kar, hogy nem lehet atadni kartyakat fuggetlenul attol, hogy erosites vagy karakter. :P

Szerk.: csak azert kell, mert Kitana nagy kedvenvem a normal jatekban, itt meg szimplan csak hianyzik a tobbi kozul. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.