Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) kiscsibe8


kiscsibe8
csendes tag

Sziasztok!

Miért van 30 fps x-raynél, párbeszédeknél és a menüben? Sehol nem látok V-Synces opciót.

(#4352) Carasc0


Carasc0
őstag

@Laraxior, @Djuree:

Munka előtt reggel gyorsan elindítottam a game-t és nekem megadta az FW Rewardot. Tehát iOS-n jó legalább is nekem.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4353) Djuree válasza Carasc0 (#4352) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is ios van, de nekem nem adta. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4354) maestro87 válasza Laraxior (#4349) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem se adta (210 rubin), de én inkább tomahawk-ot fogok venni (egyszerre mind a 11-et).:) A-list Johnny Cage-m majdnem max fusion-ös és adtam neki egy wrath hammert + Cassie-t lecseréltem Balanced Kenshi-re, hogy kettővel kezdjen, így a második támadásával kiüt egy 50k-s ellenfelet is. :)) Csak előtte az ellenfelet meg kell bökdösni, hogy ne védekezzen. :DDD
Még Sonya-t vagy Kenshi-t kellene így felturbóznom + tomahawk és akkor már csak Kold War Sonya és Slasher Jason állíthat meg. Utálom mindkettőt. :DDD

(#4355) ayo válasza kiscsibe8 (#4351) üzenetére


ayo
addikt

így van megírva, 60 FPS ott van ahol kell, ne törődj vele

http://jateknaplo.blog.hu

(#4356) kiscsibe8 válasza ayo (#4355) üzenetére


kiscsibe8
csendes tag

Láttam egy idézetet erről, amit te írtál.

"menüben és x-ray-nél: 30 fps limit van, tehát játék közben kell nézni mindig, ha ott valami nem oké akkor:
1. sync beállítást on-off
vagy legtöbb esetben:
2. felbontás ellenőrzése: vga driver adapternél: natív + 60Hz, windows-ban is ugyanezt és a játék video setup résznél is, hogy minden 60Hz-n van."

(#4357) ayo válasza kiscsibe8 (#4356) üzenetére


ayo
addikt

így van, ott limit van, nem lesz több.

http://jateknaplo.blog.hu

(#4358) Djuree


Djuree
félisten

jason-ra hardon van vmi tippetek?
nem tudom kiszedni sajnos. :( nem tudom a védekezését feltörni sehogy. ha nem védekezne meglenne simán.
ha nem muszáj nem csesznék el 90 lelket. kold war sonya nincs sajna meg. :o
injustice scorpion e7 lvl32 20k/26k
mournful kitana e4 lvl40 16k/25k
ezüst sonya e6 (még ma e7) lvl50 10k/13k

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4359) Laraxior válasza Djuree (#4358) üzenetére


Laraxior
titán

Ha leszedted elsőre, mindenképpen úgy végezz vele, hogy amikor felkel, te már indítsad közben a speciális támadást ellene, különben neki is ugrik egyet, és ha egy volt, akkor a második már a regenerálódás lesz, ott pedig nagyon tolja vissza az életet.. Ha az Unstoppable-ról van szó.
Ha a Slasher akkor meg Kitanával szedd le mindig a speciális támadást, mert neki nagyon erős a bleed-je ha neked esik :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4360) Carasc0 válasza Djuree (#4353) üzenetére


Carasc0
őstag

Akkor szerencsés vagyok. Tegnap éjjel meglestem, de akkor valóban nem volt még semmi. Reggelre megadta. Nem tudom mi lehet a gond... Javítani fogják gondolom.

BOSS Jason 3x is felkel? Ja bocs.... Nem küzdök vele. Nem a karakter kell, hanem az 50 soul. Karakter nem lenne meg, mert az utolsó erlőtti towert nem tudom megcsinálni. Nincs 3 db outworld karakterem még.

To All:

Közben kivégeztem a 2. towert is... Szépen haladok...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4361) B1T3 válasza Djuree (#4358) üzenetére


B1T3
addikt

Laraxior: úgy emlékszem, Boss Jason immúnis az energiaszipkázásra. :D

Szerintem az a járható út, hogy – nem tudom, mennyi van még hátra a challenge-ből, de addig is – edzed karaktereidet, hátha tudnak annyit erősödni, hogy legyőzd. Ha meg nem, akkor 90 soult költesz (pontosabban inkább 25-öt, mert ha jól tudom, vagy 65 soul jár jutalomként a tower végigtolása miatt), még mindig bőven jobban jársz, mint a boltban 313 soul kicsengetésével – már ha szándékodban áll többször is megvenni.

Ja, és én sem kaptam jutalmat faction warra. Nem mintha olyan sok járt volna, egyetlen egyet játszottam, mert többre most egy darabig nincs időm. :D De azért vagy 20 soul és 15 ezer gold jött volna, már csak azért is, mert a faction helyezését is értékelik. Remélem, utólag bedobja a jutalmat, máskor is volt már rá példa.

[ Szerkesztve ]

(#4362) Djuree válasza Carasc0 (#4360) üzenetére


Djuree
félisten

fel, h rohadna meg, egyszer még gyengébb karakterekkel eljutottam a 3. felkeléséig de kinyírt, most még addig se jutok el. :O

B1T3: igen, 25-be kerülne végülis csak. de elköltök 90-et, akkor ha így nézzük 90-be kerül. :K
nekem faction rewardot sokszor nem ad vmi bug miatt...de az úgyse sok, nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4363) maestro87 válasza Djuree (#4358) üzenetére


maestro87
őstag

Nincs jobb csapatod?
Nekem egy Demolition Sonya-val (fusion I), Cuttroath Kano-val (fusion VII) és ezüst Cassie-vel (fusion VII) sikerült megverni. (Ezüst Cassie sebzése Sonya miatt nagyobb mint Kano-é).

Ha nem tudsz jobbat, adj nekik equipment kártyákat, keress olyat ami 10-15% életerőd ad pluszba, biztos van ilyened.:)
Ha van Level Up kártyád akkor Scorpiont tornázd fel vele. Nem árt az X-ray-t sem felvinni max-ra.

Az én taktikám az volt, hogy a legtöbb életerővel rendelkezővel kezdtem (Kano), de csak Jason első támadásáig (ezt még kibírta Kano), majd jött a gyengus Sonya aztán Cassie amivel időhúzás volt a cél, hogy Kano-nak összejöjjön az X-ray. Innentől meg már leegyszerűsödik minden, mert Kano-nak 40k+ az X-ray attack-ja.:)
De nincs is nagy életereje Boss Jason-nak, csak kétszer (bocs akkor háromszor) támad fel, így lehet X-ray sem kell. :N

[ Szerkesztve ]

(#4364) Djuree válasza maestro87 (#4363) üzenetére


Djuree
félisten

az a baj meg se érem az x-rayt. meg nem is kell mert kevés az élete aránylag. csak az a baj folyamat blokkol. :W
de majd az equipment kártyákkal még variálok vmit.
nagy adag szerencse is kell ide.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4365) Carasc0 válasza Djuree (#4364) üzenetére


Carasc0
őstag

Én feladtam. Sajnos nem elég erős a csapatom még hozzá. Nem is várhatom el hogy alig 4-5 napos új játék esetén legyen erős csapatom. Ez van.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4366) Djuree válasza Carasc0 (#4365) üzenetére


Djuree
félisten

hát 4-5 naposan még a normal se megy nemhogy a hard. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4367) Carasc0


Carasc0
őstag

Hi all Kombatant!

405 rubinom van. Miért a tomahawk éri meg a legjobban? A páncél képessége is elég jó, 100%-os special attack visszaverés az kellemetlen lehet. :DDD

Nem tudom melyiket vegyem... Vagy inkább karakterre gyűjtsek? Nehéz így az elején, mert ugye sok minden nincs meg, így mindennek örül az ember ha megszerzi. :K

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4368) Laraxior


Laraxior
titán

Megvan :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4369) Carasc0 válasza Laraxior (#4368) üzenetére


Carasc0
őstag

Te állat vagy! :Y Champion.... Az szép!

Öhmm izé.... hiteltelen... :DDD

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4370) Laraxior válasza Carasc0 (#4369) üzenetére


Laraxior
titán

Lattam irtal skaypeon, bocsi ejszakas vagyok... Se kep se hang :D

Megdolgoztam en ezert a championert. Sokat jatszom favtion warst. Szarul is erintett h a zarasnal nem kaptam semmit ezelott. Most maradt colna 200-al tobb rubintom :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4371) maestro87 válasza Carasc0 (#4367) üzenetére


maestro87
őstag

Tomahawk 10-es fusion esetén (4400 rubin) ad +1 csíkot úgy mint a Wrath hammer.
Én Master of Soul Ermac-ra, Mornful Kitana-ra és Sun God Kotal Kahn-ra gyúrok. Wrath hammer-rel és tomahawk-kal Ermac X-ray-jel indít, a másik kettő pedig 2-2 csíkkal. Kotal Kahn meg ad a másik kettőnek +30% attack-ot, így erősebb ellenféllel is boldogulsz. Faction wars-ban az ellenfél kiosztásnál szerintem a speciális képességeket nem veszi figyelembe, ezért gyengébb ellenfeleket ad mint kellene. Így szerintem a +30% attack vagy health és a +1 bar jobb mint bármelyik más képesség.
Vagy Kotal Kahn helyett lehet Nimble Reptile is a 30 ezres pack-ból, az +30% életet ad.

Én azon az elven vagyok, hogy minek vegyek még egy plusz karaktert (Liu Kang, Tanja) mikor még így sincs egy normális fullos csapatom. :F Meg lehet, hogy még lesz Faction Wars-os Kombat Pack is, így ez csak "pénz" kidobás lenne. Egy fullos csapattal meg több pont jön Faction Wars-ban is, azaz több arany, rubin és soul.
Liu Kang vagy Tanja kimaxolásához úgy 100 nap kell ha intenzíven játszol.:) Egyébként még biztos jönni fog rajtuk kívül más is, így én azt még megvárom.:)

De amúgy nem arról volt szó, hogy te már játszottál ezzel csak hack-kel? Vagy nem sokat játszottál úgy?

(#4368) Laraxior: Mennyibe kerül az a két nehéz fiú?

[ Szerkesztve ]

(#4372) Laraxior válasza maestro87 (#4371) üzenetére


Laraxior
titán

Viszont a wrath hammer miatt erősebb ellenfeleket dob.
Ezért szedd ki a karaktertől, inditsd el a hard vagy nem tudom melyik fokozatot szoktad, és miután kiválasztotta neked az ellenfelet a start előtt tedd vissza a Wrath Hammert :D
Ermac-nél ne használd az X-rayt, használd inkább a második támadást, az is elég egy emberhez, ha nincsen jégpáncél. Ha nála van a wrath hammer akkor lesz még egy másodlagos támadásod. Ha nem védekezik az ellenfél, akkor ez két embert jelent mínuszba nekik. :R

Johnny Cage challenge volt.(368 soul) Jax meg csak azért van bent, mert húzom felfelé 50-es szintre. A Shaolin Kung Laot nézegetem, hogy elég erős a bleedje, erősebb mint a Slasher Jasoné, most lvl 36-os, de 1700-asával vonja az életet az ellentől, Jasonnél csak 1500 volt.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4373) Carasc0 válasza maestro87 (#4371) üzenetére


Carasc0
őstag

1 napot játszottam a hackelt változattal, utána totálisan elment tőle a kedvem. Később szinte bántott, hogy itt egy remek játék és elcsesztem az élményt. Jól tettem hogy nem játszottam vele, mert maradt jópár felfedezetlen élmény a játékban. Most hogy újrakezdtem, 100%-os az élmény.
Tanulság: tényleg nem éri meg még picit sem hekkelni ezt a gamet. (bár nyáron szeretek hekkelni: finom hekk+kenyér+uborka+sör :DDD ).

Nekem hónapok kérdése, mire lesz fullosnak mondható csapatom. Inkább a lehetőség szerinti képességekkel próbálok játszani.

Pl. megoldottam hogy az Ezüst Kenshinek +60%-os damage legyen. Betettem mellé az ezüst Sonya-t meg bronz Shirai Ryu-t. És még nem beszéltem a cuccokról amikből még kevés van, de még azzal is lehetne adagolni. :U

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4374) maestro87 válasza Laraxior (#4372) üzenetére


maestro87
őstag

A sebzést én is szoktam számolgatni, valamikor egy 2-es attack és egy 1-es attack többet ér mint egy X-ray. Még Ermac nincs max fusion-ön így önmagában a 2-es nem elég, de A-list Johhny Cage már jórészt kiüt egy 52k-s ellenfelet a kettes támadással. Csak valamikor beszopom és pont a támadásomnál váltja a karaktert pl. Erron Black-ről Saurian-ra. :DDD

Egyébként hogy sikerült január 24 óta 5393 soul-ra szert tenned? :DDD És még ki is maxoltad Johnny-t meg Jax-et. :)

(#4375) Carasc0


Carasc0
őstag

Mire szolgál a Crit Chance cucc kártya?

Megtudnátok adni annak a topicnak a linkjét, ahol lehet jelezni a fejlesztők felé a hibákat? Mert az undercover Cassie-m még mindig nincs meg. PS4-en már vagy 10x megcsináltam a stage fatality-t de semmi. :F

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4376) maestro87 válasza Carasc0 (#4375) üzenetére


maestro87
őstag

Én itt jeleztem nekik, de semmit sem ért, ugyanúgy megkérdezték a készülékem típusát stb... a szokásos "te vagy a hülye ha nem működik" duma...

(#4377) Carasc0 válasza maestro87 (#4376) üzenetére


Carasc0
őstag

Értem! Akkor majd megvárom míg egyszer csak észbekap a game és megadja!

Lol ezt láttátok már? :DDD

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4378) Djuree válasza maestro87 (#4371) üzenetére


Djuree
félisten

én úgy láttam mostanában h figyeli azt is.
sokkal erősebb ellenfeleket ad be mióta a cage familyvel tolom.
én azt vettem észre h minél előrébb vagyok a ranglistán annál erősebbeket ad be. pl. 100k pont környékén már néha vesztek is. :DDD ez a cage family + sonya nagyon durva...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4379) #45378816 válasza Djuree (#4378) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én hamarosan elérem a 300-as felső határt. ;]

Igen, szerintem is nehezedik a dolog, idejét se tudom már mikor buktam hard szintű faction-t, hát itt a hard már Very Hard. :D (eddig 4x buktam el mióta 100 fölött vagyok :( )
Azért is már csak normal-on haladok tovább, három menet aztán egyet-egyet a sima egy menetesbe és új team.
Nyomnám én, mint "állat" csak ez a remek almás nokia kb 30perc és fel akar robbanni a kezemben. :DDD

Még amit észrevettem, hogy szerintem effektusabb lett a játék, már ha létezik ilyen szó. :)
Arra gondolok, hogy van pár karakter, akiknek bizonyos effektes mozgásánál olyan, mint ha akadna a játék.
Nagyon minimális szerintem egyáltalán nem zavaró, de fura... ez eddig nem volt.

Mindent összevetve elég jó végre, hogy ezek a spear pontok vagy mik, érnek is valamit, viszont amit elcsesztek, az az hogy amiket eddig adott gyakorlatilag ment a levesbe.

Liu-ra hajtok, már arany III.-ig feltornáztam magam, remélem pár hét és meg lesz. :)

Amúgy meddig van ez a dolog? Oké még két nap és a helyezésnek függvényében értékelés, de úgy alle zusammen vagy nincs határ?

(#4380) Djuree válasza #45378816 (#4379) üzenetére


Djuree
félisten

nincs határ sztem, gondolom pár hónap múlva karakter/equipment csere lesz de más sztem nem változik.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4381) #45378816 válasza Djuree (#4380) üzenetére


#45378816
törölt tag

Értem, azért gondolom majd csak lesz egy "fő" visszaszámláló... :U

[ Szerkesztve ]

(#4382) Laraxior válasza #45378816 (#4381) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem inkább bővítik a faction wars store-t. Mert nem kevés időbe telik kimaxolni mondjuk egy 1600 rubintos karaktert.. 3-4 naponta van zárás, tehát hetente kb 800-at tudsz bezsebelni, ha persze megadja a játék, mert egy kimaradt ezelőtt. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4383) Djuree válasza Laraxior (#4382) üzenetére


Djuree
félisten

nekem végülis 2 nap késéssel megadta az elmaradt jutalmat.
én hetente 400-at zsebelek csak, ennyi időm van játszani ezzel. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4384) #45378816 válasza Laraxior (#4382) üzenetére


#45378816
törölt tag

Az is igaz. :)
3-4naponta? Pénteken reggel kezdtem, mert belépéskor kaptam a már meglévő 200-hoz még 180 duna kavicsot. :D
Most 500körül vagyok, ha jól emlékszem...
Miközben ezt írom, gondolkodom, hogy lenne benne potenciál, mármint hogy a store bővítéssel kapcsolatban értem.
A kimaxolásra nem is gondoltam, úgy tényleg rengeteg az az 1600. :D
Viszont elköltöttem egy milla aranyat, hát megérte, mert most már csak egy arany kung lajos hiányzik a repertoárból illetve nyitottam a 70ezres csomagból egy kalapácsot, meg két valami nem tudom mit, amit tudtam fuse-olni. :D

Oh ezt is akartam kérdezni, hogy azokat a kártyákat, hogyan fuse-olom? Csak ha nyitok ilyen 70ezreset?
Annyira azért nem adja, mert az alap segítő [szerk.:kártyák], már X-es maxosak, amik meg tényleg érnek igazán is valamit, azokat a karakter challenge-nél szoktam megszerezni, miután hard-on végig toltam.

[ Szerkesztve ]

(#4385) Laraxior válasza #45378816 (#4384) üzenetére


Laraxior
titán

Ami a karakterek saját cucca azokat csak a 70ezres pakkból tudod fejleszteni... De ugye nem kell elemezni, hogy mennyire random dobálja... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4386) #45378816 válasza Laraxior (#4385) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hát igen észre vettem 7-et nyitottam mire dobott egy kalapácsot. :D
Jó közben adott két valami jót is, de a többit törtem szét 1200aranyért talán...

Durva, én meg azt hittem, ha gyűjtögetek milyen jó lesz majd több millával neki állni nyitogatni meg amúgy karakter képességeket húzni, aha persze én kis naív. :D
Úgy eltapsoltam kb 15perc alatt azt az [szerk.: egy] millát....

[ Szerkesztve ]

(#4387) Djuree válasza Laraxior (#4385) üzenetére


Djuree
félisten

sose nyitottam még olyan pakkot. ha van kis pénzem mindig karakterre költöm. sok silver már maxos, meg az arany injustice scorpion is ami darabja 150k volt. most silver kenshit veszem, utána meg kano-t akarom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4388) #45378816 válasza Djuree (#4387) üzenetére


#45378816
törölt tag

Uh azzal a Scorp-al mákom volt, a napi kártyákból húztam és úgy lett max-os, az volt az első fullos karim. :D

(#4389) Laraxior válasza #45378816 (#4388) üzenetére


Laraxior
titán

Na abból nekem csak egyet adott. Klassic Kitanából adott négyet, Farmer Jaxből is csak egyet..
A Ninja Mime Johnny Caget megkaptam ki is maxoltam, annak ellenére, hogy bronz karakter, elég jó. Főleg a Shaolin Kung Laoval, aki ad neki +300%-ot mindenből :D

A héten már megszerezhető lesz a Dark Lord Kotal Kahn is, úgyhogy akinek nincsen meg a Jason az siessen megszerezni...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4390) #45378816 válasza Laraxior (#4389) üzenetére


#45378816
törölt tag

Igen tényleg Johnny nekem is. :D
Már tényleg annyi minden van, hogy nem tudom követni, igazából kedv függő éppen milyen csapattal tolom.
Kotal-t már vártam, este le is tudom normal szinten, aztán majd hard :) már ha lesz időm, mert hamarosan nyaralási időszak jön és hetekig nem leszek, nem is akarok ilyenekkel foglalkozni. :DDD

(#4391) B1T3 válasza Djuree (#4387) üzenetére


B1T3
addikt

És azt hogy? Nekem is megvan Injustice Scorpion, de a store-ba egyik napi jutalomból nyitható kártya sem kerül be, így azok kvázi sosem lesznek kimax.-olva. Vagy iOS-en játszotok, és csak az Androidosokkal ilyen „kedvesek”?

(#4392) #45378816 válasza B1T3 (#4391) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én ios-en tolom és hidd el adta, sőt adja mai napig, csak hát robbantom szét minimálisztikó gold-ért. :)
Hamarosan Sub is maxolva lesz. (meg nem mondom melyik a sok közül, nem a revenant az biztos)

(#4393) Djuree válasza B1T3 (#4391) üzenetére


Djuree
félisten

nem napiban kaptam, hanem konzolos feloldásból adta asszem és utána már megjelent a store-ban. :K
napi ad arany kártyát is? nekem csak bronz van benne....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4394) #45378816 válasza Djuree (#4393) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ad ám, csak lehetne változatosabb is. :U

(#4395) maestro87 válasza Djuree (#4378) üzenetére


maestro87
őstag

Lehet, mert már azóta vesztettem is velük. :DDD
Bár tény, hogy míg egy jól összerakott csapattal könnyedén verem meg a legtöbb ellenfelet addig egy össze nem illő csapattal buktam már el az első meccset is.

Azt nem tudja valaki, hogy ha Kard pack-ból nyitok egy arany kártyát de az már ki van maxolva, akkor az eladásnál kapok érte soul-t vagy csak aranyat ad vissza? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4396) Laraxior válasza maestro87 (#4395) üzenetére


Laraxior
titán

Aranykártyáért soult és aranyat is kapsz vissza.
Quan-Chi a legdrágább ilyen téren. ott 50 soul jár vissza. Az összes többinél olyan 20 és 30 között.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4397) #45378816 válasza maestro87 (#4395) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tényleg, azt hol mutatja, hogy éppen kiket érdemes összepakolni?
Lehet volt már erről téma, de mindig kedvem szerint pakolom össze a team-et, lehet kéne változtatni.

Ha csak olyanok vannak, hogy tapasztalatból kinek mi jött be, akkor nem kell leírni, majd vissza olvasok. :)

(#4398) maestro87 válasza Laraxior (#4396) üzenetére


maestro87
őstag

De ez érvényes vajon a Kard Pack (30 ezer koin) nyitásra is? Mert akkor ha van jó sok felesleges aranyad és ha szerencséd van akkor soul-ra beválthatnád ha kimaxolod A-list Johnny Cage-t, Nimble Reptile-t és Sub-zero-t. :D Bár 20-30 soul esetén lehet nem éri meg...

AdeX: ha megnyitod a karakter adatlapját, felül írja le a képességeit. A-list Johnny Cage pl. +30% életerőt ad minden Spec Ops csapattagnak.

[ Szerkesztve ]

(#4399) #45378816 válasza maestro87 (#4398) üzenetére


#45378816
törölt tag

No majd meglesem, a start óta tolom, de egyszer sem foglalkoztam még azzal. :B :U
Ha challange vagy torony jött szóba, akkor érzés szerint játszottam, ha faction, akkor kedv.
De ahogy már írtam/írtuk korábban egyre nehezedik, szóval lehet ésszel kéne játszani kicsit, ha jobb eredményeket szeretnék produkálni. :D

Köszi az infókat mindenkinek, este ránézek... persze csak ha letettem az Uncharted 4-et. :DDD

(#4400) Carasc0


Carasc0
őstag

Gép-féle csalással találkoztam FW-ben. Az ellenfél karaktere már védekezve ugrott be...Az mondjuk nem fer...

S tegnap este megcsináltam normálon Jason-t. Úgyhogy meglett a kártya. Jaj de örülök neki... :DDD

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.