Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Djuree válasza Flayer (#4849) üzenetére


Djuree
félisten

2 kombat, nyilván. gondolom nincs még túl sok arany karaktered...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4852) Laraxior válasza Djuree (#4851) üzenetére


Laraxior
titán

Én sosem nyitottam kombat pakkokat. Mindig egy-egy karaktert fejlesztettem. :K
Mondjuk pont a Mileena volt. Erősnek tűnt, de amióta megvan az összes nem is használom. :( Meg a Ninjutsu Scorpiont is fel sikerült húzni maxra, de ő sem nyerte el különösebben a tetszésem.
Sokkal jobb így, hogy válogathatok az összes közül :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4853) Djuree válasza Laraxior (#4852) üzenetére


Djuree
félisten

én nem bírtam kivárni még összegyűlik annyi soul, inkább vettem mindig kombat pakkot és addig nyitogattam amíg az nem lett ami elfogadható, 4-5 féle karaktert fejlesztettem, ha abból adott már jó volt. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4854) Carasc0


Carasc0
őstag

Amúgy mi történik ha lejár az Elite packhez tartozó lejárati idő? Nem lehet hozzáférni a Diamond karakterekhez? Elég hülyén jönne ki a dolog. :U

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4855) Djuree válasza Carasc0 (#4854) üzenetére


Djuree
félisten

1000% hogy lesz vmi lehetőség utána is, a mézesmadzagot nem veszik el, nem marhák ők se. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4856) #45378816 válasza Carasc0 (#4854) üzenetére


#45378816
törölt tag

Szerintem újabb három kari és már agyaltam rajta, hogy nem nyitok egyet sem, hátha lesz máskor is, akár olcsóbban, addig meg gyűjtök :D 3-4ezer soul most a célom, hát nem tudom mikorra lesz meg.
Az a duplázás meg... :W

(#4857) Carasc0 válasza #45378816 (#4856) üzenetére


Carasc0
őstag

Miért összesen hány darab Diamond van? Nem csak ez a 3? :Y

Most én sem nyitok egy darabig semmit. Sem aranyat, sem soult nem költök, csak ha a napi cseliknek kell valami. Így is annyi karakter van már, hogy alig győzöm... Egyébként 3 dolgot nagyon bevezetnék a game-be:

1. Felesleges kártyák, special upgrade, level up kártyák eladhatósági lehetősége. Még mindig jobb minthogy nézz meg egy videót és kapj 100 aranyat.

2. Equipment profil lehetőség. Ne kelljen minden csapatnál a cucc kártyákat egyenként átrakosgatni. Hosszú idő.

3.Bronz és silver kártyák használatának motivációja. Őszintén! Ki használ bronz karaktereket? 2 lehetséges ok lehet csak:

- Oni kártya azért jó, mert ha meghal a csatában, a többi 2 karakter kap 1db csíkot.
- Exklusive Kung Lao 300%-ot ad a bronznak ha csapatban van.

Ezeken kívül totál felejtősek. Kéne valami motíváció.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4858) Laraxior válasza Carasc0 (#4857) üzenetére


Laraxior
titán

Egyelőre csak 3... :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4859) mycso válasza Carasc0 (#4857) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Diamond, 3 van és még ezek lesznek:





[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4860) Carasc0 válasza mycso (#4859) üzenetére


Carasc0
őstag

Nagyon király karakterek. Viszont teljesen felesleges fúziónálni majd őket. Cucc sem kell hozzájuk. Sőt sima Basic attack elég lesz bármelyik csapat legyőzéséhez level 1 szinten. Ennek oka egyszerű. Páratlna képesség az a 100 millio health. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4861) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Nem ide tartozik teljesen a dolog de valaki aki vásárolt legálisan a játékon belül valamit az adott meg mostanában bankkártya adatokat!?
Két bankkártyát is megadtam de a google play valamiért nem fogadja el őket!Egy régi kártya már lejárt az újat akartam megadni de nem fogadja el!!! :W

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4862) Laraxior válasza Flayer (#4861) üzenetére


Laraxior
titán

En vagyok itt a fő vásárló. Kozel 15ezret vasaroltam el.
Mit szeretnel? Mert inkabb ebayen vedd, ott meguszod 10ed annyibol, es paypalos fizetes van, ergo ha gond van visszakapod a penzt.
De vettunk már soulokat meg blood rubiest, es semmi problema.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4863) Flayer válasza Laraxior (#4862) üzenetére


Flayer
senior tag

Gyorsan kellene 60 souls!
A 1700 ft körül van ennyit most áldozok rá!
Kold War Scorpion küldiben az utolsó csatánál járok de a boss nem tudom elverni és sajnos lejár az idő mindjárt!Ezt akarnám csak átugrani!
e-bay nem jön meg ennyi idő alatt!:(

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4864) Laraxior válasza Flayer (#4863) üzenetére


Laraxior
titán

1700bol 100ezret kaptam :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4865) Laraxior válasza Flayer (#4863) üzenetére


Laraxior
titán

Annyi soulbol nem is kell megvenned. Eleg ha normalon megszerzed a fuziokra lesz soulod bőven :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4866) #45378816 válasza Laraxior (#4864) üzenetére


#45378816
törölt tag

Illetve azt tedd hozzá, hogy ennyi pénzért, ennyi soul-t kapni "csalás" és szerintem csak idők kérdése mikor fognak ismét egy update alkalmával ezekre fókuszálni és account-okat bannolni.

(ez csak az én véleményem, szerintem nem ér ennyit az egész)

(#4867) Djuree válasza #45378816 (#4866) üzenetére


Djuree
félisten

nem csalás ez, ugyanaz mintha játékon belül vennéd kb. 100x ennyiért. nyilván csalás, ha a játék kiadója oldaláról nézzük, mert nem ők gazdagodnak belőle. az én oldalamról meg nem nagyobb csalás, mintha nemtom 30k-ért vennék 5.000 soult a játékon belül, vagy ugyanennyiért 500.000-et ebayen....én inkább az 500k-t választom ha már ennyit elköltenék rá...te talán nem? dehogynem!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4868) maestro87 válasza Djuree (#4867) üzenetére


maestro87
őstag

Múltkor arról volt szó, hogy bármilyen lehetőség amit nem a játék ad, az csalás. Márpedig ezt az ebay-es kolléga adja, nem a játékban szerzed. Akkor hogy is van ez? :)

Mellesleg nem fognak kitiltani, mert azzal csak azt érnék el, hogy nem játszol vele többet.

(#4869) Laraxior válasza #45378816 (#4866) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor csaló vagyok bevallom. ;]
Most nem fogtok szóba állni velem? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4870) #45378816 válasza Laraxior (#4869) üzenetére


#45378816
törölt tag

Azt nem mondtam, csak tőlem az ilyesmik távol állnak. ;)

(#4871) Djuree válasza maestro87 (#4868) üzenetére


Djuree
félisten

soult is ad a játék pénzért, csak sokkal kevesebbet és az akkor nem csalás mert a játék adja?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4872) maestro87 válasza Djuree (#4871) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem az is az. Amit írtam azt más állította. :) A lényeg, hogy pénzéhes a játék 'oszt kész. :DDD

(#4873) Laraxior


Laraxior
titán

Ertesitest is kuld a game h elerheto a challenge.
Tehat Cyrax triborg elerheto.
Smoke pedig 6 nap mulva... Tenyleg hetente lesznek uj robotok.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4874) #45378816 válasza Laraxior (#4873) üzenetére


#45378816
törölt tag

Elerheto igen es hetene jonnek a tobbi robotok, keszitse be mindenki Commando Kano-t. :DDD

Keeesz...

(#4875) Djuree válasza Laraxior (#4873) üzenetére


Djuree
félisten

ioson még nincs...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4876) Laraxior válasza Djuree (#4875) üzenetére


Laraxior
titán

Fordult a kocka :P
Inditsd el megegyszer a jatekot :)
Ha akkor se akkor meg kell varni az ertesitest.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4877) #45378816 válasza Djuree (#4875) üzenetére


#45378816
törölt tag

Pedig most jatszottam vegig. :D

Ideje nem volt X-Ray-re. ;]
Hard-on majd holnap, mara egyszer eleg volt.

Sok sikert mindenkinek es jo jatekot! ;)

(#4878) Laraxior


Laraxior
titán

415 soul a robotert? Hülyék ezek... Es csodalkoztok h ebayrol veszem a soulokat... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4879) #45378816 válasza Laraxior (#4878) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ne mentegetozz. :DDD :P ;)
Hat igen teny, hogy bekemenyitettek es akik nem reg kezdtek ezt a mobil jatekot pottyet hatterbe szorulhatnak.

(#4880) Carasc0


Carasc0
őstag

Most költsem el a nehezen megszerzett Souljaimat egy fos Commando karakterre hogy legyen robotom? Az fasza.... :W

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4881) Laraxior válasza Carasc0 (#4880) üzenetére


Laraxior
titán

Meghivjalak egy soul packra? ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4882) Djuree válasza Laraxior (#4878) üzenetére


Djuree
félisten

415? :Y :W
így ne vegyen az ember soult ebayről...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4883) maestro87 válasza Djuree (#4882) üzenetére


maestro87
őstag

Az még nem is annyira nagy gond, mert erősek, de hogy a challenge-ben nyerhető soul-ok számát szépen megfelezték az már egyenesen felháborító! :W
Ok, hogy most 6 nap múlva jön a következő challenge, de nem hinném, hogy kétszer több challenge van ebben a frissítésben mint az előzőben.
És még az úgy 1 hete e-mail-ben küldött promóciós levélben magukat fényezték, hogy milyen rendesek mert eleget tettek a játékosok kérésének és megduplázták a kapható rubinok számát. Na de kérem rubint nem lehet játékon belül vásárolni, persze hogy gond nélkül megemelték a soul kárára!
Ennyire pénzéhes bandát.... Még ha rendesen működne a játék, de egy rakás hiba van benne. Nekem pl. legtöbbször csak minden második indításra indul el a játék internet kapcsolattal, azaz működő faction wars-szal, a nyújtott képek miatt van, hogy csak a gombok fele látszódik, a daily objective-et is úgy elcseszték, hogy a 12-ből elég 11-et teljesíteni és már késznek veszi a feladatot, a duplázásokról nem is beszélve...

(#4884) Laraxior válasza maestro87 (#4883) üzenetére


Laraxior
titán

Na látod. Miről beszélünk akkor?
Van pár méregdrága játékom itthon amit megvásároltam, meg lesz is, egyiknél sem jutott eszembe, hogy bármi segítséget igénybe vegyek, mert úgy van kialakítva a játék, hogy több játékban eltöltött órával,magasabb szintre léphetsz, több mindent vehetsz igénybe.
Itt meg csak az van, hogy csak nézelődsz, meg egy helyben topogsz, mert gyakorlatilag évek alatt sem tudsz kimaxolni egy karaktert sem.
Inkább annak a kollegának adok pénzt aki használja az okosságot hozzá, mint sem a fejlesztőknek :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4885) Djuree válasza maestro87 (#4883) üzenetére


Djuree
félisten

nálam meg megint azt játssza, hogy belépéskor mindig le kell játszanom a scorpion-subzero csatát. oké nem hosszú, de akkor is qrvára idegesítő... :W

Laraxior: hát én játszottam vele azért bőven, mégis csak 3db maxos 7-es gold karim volt. abból is az egyik injustice scorpion, ami ugye 150k pénz, a másik meg kano ami meg 75k, az meg gyorsan jön. :U és akkor csak kombat packra futottam mindig, a közel 400 soulos karakterek elérhetetlenek voltak szinte...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4886) maestro87 válasza Djuree (#4885) üzenetére


maestro87
őstag

Ez a Commando Kano is tényleg szívatás. Következő feltétel mi lesz, Assassin Kitana? :F

Egyébként összejött 360 soul, úgyhogy most nyitni fogok egy Hellspawn Scorpion-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4887) Laraxior válasza Djuree (#4885) üzenetére


Laraxior
titán

Látod, én is toltam tisztességgel, Ninjutsu Scorpion maxos volt, a sima 99ezres Gold Kano is, ami mellesleg semmit sem ér, meg a Mileena volt 6-os fúzió. Ennyi.. jó játékot :DDD
Nekem okés ez az ebay pakk ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4888) #45378816 válasza maestro87 (#4886) üzenetére


#45378816
törölt tag

Arra a Kitana-ra gondoltam már én is, akkor az nekem kimarad, minden más karim meg van, na meg classic sub sincs. Most is csak azért volt mákom, mert régen ezt a Kano-t adta és nagyon minimálisan foglalkoztam vele.
Sőt már olyanra is gondoltam, hogy ennek a Kano-nak sárga gomb van a mellkasán = Cyrax aztán Smoke=kék cuccos Kano, Cuttorhat vagy mifene, Sektor=Classic Kano, de van egy zöldes is, lehet azt kéne Smoke-hoz társítani a kéket, meg Cyber Sub-hoz? Egyáltalán lesz az a kari?

Ha lesz is, akkor szerintem nem challenge-ben, hanem FW-ben megszerezhetőként, csak belerakják, ha már az original game-ben is választható/játszható.

Na jó kezdem túlspilázni.... ;] :DDD

Laraxior: Én meg várom még mind3 meg lesz és együtt fogom őket használni, tudom nem jó dolog ez egyáltalán, de nekem így tetszik, aztán lesz ami lesz, én is max 50-es szint és elég is. :D

[ Szerkesztve ]

(#4889) Laraxior


Laraxior
titán

Hát nem vagyok elájulva ettől a droidtól. Lassú mint a tetű...
Kimaxolom, de csak a statisztika miatt, de használni nem igazán fogom. Max egy-két meccset nézek majd meg úgy, hogy egy csapatba teszem a 3 bádogembert :C :D
De úgy látom, hogy a bónuszokat is így adja, hogy egymásnak tolják a robotok.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4890) maestro87 válasza Laraxior (#4889) üzenetére


maestro87
őstag

Az a három bádogember engem tegnap nagyon elpicsázott. :DDD

Egyébként a mortal kombat nem halandók harcát jelenti? Én egy kiborgot nem igazán neveznék már halandónak. :F

Most nyitottam egy Klassic Raiden-t, de nem kell, Scorpion-t akarom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4891) Djuree válasza maestro87 (#4890) üzenetére


Djuree
félisten

eredetileg ezek a cyrax, smoke, stb. se robotok voltak.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4892) #45378816


#45378816
törölt tag

Jol latom, hogy megszunt az ido limit a gyemant kartyas pack-ra? :D

(#4893) Laraxior válasza #45378816 (#4892) üzenetére


Laraxior
titán

:K
Most nyitottam pontosan 100db challenge pakkot, mire meglett a Thunder God Raiden maxon :W Már csak 3szor kellett kihúzni.. de mint tudjuk, hogy a randomitás ebben a játékban.. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4894) Carasc0 válasza Laraxior (#4881) üzenetére


Carasc0
őstag

Ohh köszönöm a lehetőséget, de én szeretek megszenvedni minden kártyáért. Nálam tényleg nem fér bele semmilyen csalásnak tűnő esemény a játékban. Oly annyira sem, hogy LEVEL UP kártyát használjak. Amióta újrakezdtem (kb 4-5 hónapja), 2db-ot használtam fel, de többet nem fogok. Még a special fejlesztésekből is napi 1-et használok a napi taskok miatt. Szóval nálam a szabályos game a nyerő. :)

Mycso: Én azért erre nem lennék büszke. :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4895) mycso válasza Laraxior (#4893) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem milena van meg 7-es fúzióval, a másik kettő talán 2-es és 3-as.
Én nagyjából 400 pakkot nyitottam eddig... :DDD

Tehát teljesen tisztességesen, gyűjtögetve, talán az életben soha nem lenne maxon mind3, de lehet egyik sem.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#4896) #45378816


#45378816
törölt tag

No kerem, bontottam egy ilyen hihhetetlen szipi-szupi paklit.
Eeeees kaptam egy jo nagy budos Gold Kraken Reptile-t. :DDD

Nagyon nehez dolgom lesz ugy erzem, de legkozelebb tenyleg csak akkor nyitok, ha legalabb 3600 soul-om lesz, mert tiz egymas utani nyitasbol csak lesz gyemantos karim. :)

(#4897) Carasc0 válasza #45378816 (#4896) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem is olyan rossz az a Kraken Reptile. Én még nem tudom hogyan döntök, mert megmondom őszintén nem vagyok ráizgulva arra, hogy mindenáron legyen egy Diamond karakterem. Én tudok örülni más karaktereknek is. Pl. én összesen 3db Elite pack-et nyitottam. A sok soult sajnálom, de legalább lett Kold War Sonya-m. :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4898) maestro87


maestro87
őstag

Így szeretek én elkezdeni egy meccset. :D
Vagy ez már túlerőnek számít?:) Mindenesetre jó ez a Hellspawn Scorpion, mondjuk nem bántam volna ha 1.5 bar helyett 2 bar-t ad a többieknek de jó ez így is. :DDD
Egyébként jó drágán lehetett felhúzni a támadásait, több mint 300 ezer koin-om bánta. :Y (11 ezerről indul minden csík)

Csak lenne már max-os.:)
Ami nem valószínű, hogy hamar meglesz, hála az új challenge feltételeknek: :W
Cyrax Triborg : 4th tower : Gold Outworld characters ; 5th tower : Commando Kano
Sektor Triborg : 4th tower : Netherrealm characters ; 5th tower : Bojutsu Kung Jin
Smoke Triborg : 4th tower : Female characers ; 5th tower : Venomous D'Vorah
Klassic Sonya : 4th tower : Gold characers ; 5th tower : Noxious Reptile
Kold War Sub Zero : 4th tower : Gold Spec Ops characers ; 5th tower : Tactical Sonya Blade
Pharaoh Ermac : 4th tower : Gold Martial Artists ; 5th tower : Master of Souls Ermac

Ebből csak a fele van meg (Kano, Ermac és Kung Jin). :(((

(#4894) Carasc0:
Túl nagyra tartod ezt a játékot, pedig nem ér annyit. :N Annyira nagy játékélményt nem ad, ráadásul haladni is nagyon nehéz benne tisztességesen. Kb. mire eléred a kitűzött célodat addigra már 2-szer erősebb karakterek lesznek és az fog kelleni. Idővel ráfogsz unni szerintem te is az egy helyben toporgásra. Egyébként sem hinném, hogy 5 év múlva is nyomkodni fogja ezt itt még bárki, így kár vele "lassúzni". Főleg ha nagyon megnő majd a hardver igénye, vagy még jobban rámennek a pénzre és pl. a Klassic Goro challenge 5. tornyához szükséges karakter Klassic Goro lesz. :DDD Én ki nézem belőlük ezt is. :)

Azt meg, hogy a Level up kártyákat sem használod, azt már nem tudom hova tenni. Csak magadat lassítod le a haladásban. :F
A special fejlesztést is csinálhatod nagyobb ütemben, mert úgyis lesznek mindig újabb challenge-k, vagy ha már nem, akkor kifogják venni a daily objective-ből. Vagy lesz majd egy új Mortal Kombat XL mobile amiben kezdhetsz mindent elölről. :DDD

(#4899) Carasc0 válasza maestro87 (#4898) üzenetére


Carasc0
őstag

Lassú haladás? Lássuk csak hogy 4-5 hónap alatt hova jutottam:

A saját cuccok kivételével majdnem az összes equipment level X-es. 3db totál fullos karim van, és elég sok kártya van már a birtokomban. LEVEL II-es kalapácsom van. Vettem eddig összesen 15-20db 70e aranyas csomagot, és lassan jelenleg van 3 millió aranyam. :D

Saját cuccból majdnem mindegyikből van 1-1 példányom, van ami abból is 2-3-as fúziós.

Nem nevezném lassú haladásnak. :N

Amúgy nekem nem az a célom hogy minden kártyám meglegyen. Én csak szimplán játszok vele. Amit korábban is írtam hogy Assassin Kitana a "szerelmem" a játékba, de én minden kártyának tudok örülni valahol.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4900) maestro87 válasza Carasc0 (#4899) üzenetére


maestro87
őstag

A közös equipment kártyák nem sokat érnek, ezért osztogatja a játék bőkezűen. Vagy kettő van belőlük ami jó. Én december óta játszom és még csak 7 max fusion-ös gold kártyám van és ezeket is csak trükkös pack nyitogatással tudtam megszerezni (3-at kard pack-ból). Szóval még fele ennyim se lenne, mert mindig kombat pack-ot vettem... FW is egy szemétség, lenyomsz 3 nap alatt 100+ meccset és kiszúrják a szemed 60-70 soul-lal. Előtte meg ugye 1 hétig játszottál ennyiért...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.