Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) HussarF válasza Carasc0 (#2000) üzenetére

Szerintem minden csúszik, különben már hallottunk volna róla szerintem. Téged nem érdekel, amit az előző kommentben vetettem fel, te úgyis nagy skin farmoló vagy, pnot rád gondoltam, hogy téged ez érdekelhet?

(#2002) Carasc0


Carasc0
őstag

Rendben farmoljuk ki...Vegyél fel Steamen...:)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2003) Carasc0


Carasc0
őstag

Na most már alighanem írni fogok a fejlesztőknek egy "go to MDR" levelet! Magyarázatot kérek erre:

Privát KOTH...

- No Goro
- No Jason
- Az összes kryptás skin nem érhető el...

WTF.............

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2004) wesker24 válasza Carasc0 (#2000) üzenetére


wesker24
senior tag

Ezt viszont buktad !

Mert ez volt eredetileg csak ez felborult mert elcsúsztatták és nem csak Jason-t hanem az összes többit is !

Vagyis eredetileg holnap jött volna de a csúszás miatt az MK Klassic Pack, 2 héttel később jön vagyis Május 19-én és igy tovább.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2005) Carasc0 válasza wesker24 (#2004) üzenetére


Carasc0
őstag

Ez van!

Amúgy nyomtunk HussarF kollégával KOTH-ot... és neki is és nekem is 1x kifagyott. Tehát kijelenthető hogy az online nem egészen stabil sajna... :N

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2006) HussarF válasza Carasc0 (#2005) üzenetére

Lényeg, hogy megvan JC Hotshot skin :)

(#2007) Carasc0 válasza HussarF (#2006) üzenetére


Carasc0
őstag

Jaja! :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2008) HussarF

Egyébként korrigálnám, amit a JC Hotshot skin megszerzéséről írnak. Én úgy vettem észre, hogy nem egy 10es win streak kell ,hanem 10 győzelem. Vagy ha streak is kell, akkor nem kell, hogy egy játékban legyen.

Tehát velem az volt, hogy miután 3-at nyertem, utána fagyott ki. Aztán újrakezdtük, de már a 7. győzelemnél megadta a skin-t. Szóval igazából nem vesztettem közben egyszer sem, de nem is volt a számláló szerint egy 10-es streak-em...

(#2009) Carasc0


Carasc0
őstag

Nem lehet KOTH-ozni... Hiába keresek...Nem talál Koth szobát.... :O

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2010) ayo


ayo
addikt

nektek a legfrissebb patch óta milyen? nekem csak ma 3x fagyott ki tökre random független mindentől. előtte meg vagy egy másfél hétig nem volt ilyen, azt hittem már ez nem téma...

ahogy olvasom a buglist-ben nem csak nekem van ilyen

"*** Game sometimes is minimizing and crashing. Sometimes windows reboot is needed because we can't close the game and the process. That bug were happening before Jason patch but now we can't alt+f4 to close the process and is much more frequently."

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#2011) HussarF válasza ayo (#2010) üzenetére

Offline-ban nem szokott probléma lenni, online-ban meg keveset játszok ahhoz, hogy feltűnjön.

(#2012) h.adam.92 válasza ayo (#2010) üzenetére


h.adam.92
őstag

Nekem kilépés után a steam jelzi, hogy játékban vagyok, valamint a folyamatokban is fut a játék, de tálcán már nem látszik. Csak akkor tudok kilépni teljesen, ha a folyamatokban is leállítom.

(#2013) #14955008


#14955008
törölt tag

Rengeteg bug van még a játékban felsoroltak szerint és sajna nekem is előjön pár. Először azt hittem melegszik a gépem, és azért fagy stb., de nem mert más játékkal tökéletes. Hihetetlen türelmes vagyok, de az, hogy majdnem 1 hónapja nem lehet játszani a gémmel kezd kifárasztani.

Kezdek egyet érteni az előttem szólóval, hogy nem ezt a stúdiót kellett volna megbízni a portolással.
Most ott vagyunk amikor az elején. Néha crashel az online. Az offline szintén.

Ami javult: a mentések legalább megmaradnak. És elérhető a WB play is. - Nem sok, a játékmechanikát zéró módon érintő javítás jött..

B*****+ :)

(#2014) Carasc0


Carasc0
őstag

Nekem Offline tökéletes...Bár 1-2 bug van a towereknél...Online nekem is hibádzik..Sebaj én is türelmes vagyok, ha kijön még egy nagyobb erejű patch, akkor csak jobb lesz. Ami tetszik, hogy a fejlesztők tényleg monitorozzák a steam fórumot és a hibák nagy részének javítására igyekeznek megoldást kovácsolni...Reméljük idővel frankó lesz minden...
Bár kicsit sok a bocsi bocsi bocsi, sajnáljuk és köszönjük a türelmet kezdetű és végű levelekből...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2015) #14955008 válasza Carasc0 (#2014) üzenetére


#14955008
törölt tag

Ha ilyen ajándékokat adnak, mint a bonus skinek vagyis a full kryprt unlock azt egy ideig elviselem. De már játszani akarok online. Ami egyébként tűrhető lenne, amikor már yellow lag bar-os az enemy. Csak a random fagyások ... :/

Egy hónapja csak szerencsétlenkedünk PC fronton.

(#2016) tomsolo válasza #14955008 (#2015) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem spec nem adták meg a a krypt unlock DLC-t. (Nem mintha kéne.)

Goro másik ruháját hogy lehet előhozni? Idegesít hogy a gép állandóan azzal masírozik.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2017) Zebu válasza Carasc0 (#2014) üzenetére


Zebu
addikt

Nekem kicsit olyan érzésem van, mintha nem tesztelték volna. Nagyon béna kiadás. Ennyi hiba nem maradhat benne úgy, ha mondjuk egy rendes csapat nyúzza mondjuk 1 hónapig.

Biztos vagyok benne, hogy már a kiadás napján tudtak szinte az összes hibáról.

(#2018) oriic válasza Zebu (#2017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ez csak pc-n van igy. Konzolokon nincs gond vele.

Live-Die-Respawn

(#2019) ayo válasza Zebu (#2017) üzenetére


ayo
addikt

tuti nem tesztelték élesben. első napokon kb. játszhatatlan volt. a rossz patch is olyan volt, hogy akkor került élesbe Steamen, ha valahogy tudták (vagy akarták?) volna tesztelni, akkor nem lett volna save reset.

tegnapi élményem: ez a Jason kb. 2 menetig volt poén. eddig csak ellene játszottam online, mozgása mintha karót nyelt volna, az általános speckói vagy 20% körül vannak, szóval ha egyszer elkap akkor kb. véged olyan sokat vesz le. nem hiszem hogy populáris karakter lesz. ja és a két kivégzése... hát talán a legbénább az összes közül.

remélem a DLC karakterek közül azért lesz jó. Predatortól várok sokat, mert a robotokat hiányolom a részből én is esetleg Tremor lehet még jó, de félek, hogy ő is csak OP karakter lesz.

http://jateknaplo.blog.hu

(#2020) #14955008 válasza oriic (#2018) üzenetére


#14955008
törölt tag

Az engem, minket hol érdekel, ha PC-re vettük meg? Ha nem tudják, akkor ne portolják. Vagy adják vissza a pénzt. Nem minta hazavágna az ára, de ha tömegesen kellene visszafizetniük nem örülne neki a cég.

[ Szerkesztve ]

(#2021) AS


AS
félisten

Ez nem egyedi eset, manapság legtöbb A A játék ilyen, Ubisoftot ugye nem kell emlegetnem? Amit ök kiadnak első nap ahhoz képest MKx mestermű :D

De van még: Diablo3 első napos vétel volt, és 5 napig nem is lehetett vele játszani , be se engedett D
EA meg ugyan az .

Szóval nem kell meglepődni , 1-2 honnap vagy 3-4 mikor már jó is lesz a játék kiadás után...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2022) ayo


ayo
addikt

azért itt annyi a különbség, hogy a játék konzolok rendben volt és csak a PC port nem, amit a High Voltage Software csinált.

ők csinálták pl. az Injustice-t is, amivel meg semmi gond nem volt, szóval senki se erre számított, amúgy itt a lista.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#2023) FefeeX válasza AS (#2021) üzenetére


FefeeX
veterán

Érdekes, a Diablo3 nekem is első napos vétel volt, de nem volt vele ilyen problémám, első naptól rengeteget játszottam vele. Ellenben a WoW esetében voltak nagy szívások.

(#2024) #14955008 válasza FefeeX (#2023) üzenetére


#14955008
törölt tag

Akkor rosszul emlékszel. Ugye a legendás 83-as hiba :) Bár az csak néhány hétig tartott amíg elült a kezdeti lelkesedés és nem voltak túlterhelve a szerverek. Viszont az AH hónapokig bugzott, a sok hackelési kísérlettől. Mindenesetre a Blizzard játékok alfa verzióiban sincs annyi bug, mint egy átlag kiadó véglegesében az fix. Ez viszont messze alulmúl most már mindent. Nem csak bosszantó dolgok jelentkeznek, hanem el van lehetetlenítve a normális játék.

(#2025) Zebu válasza ayo (#2019) üzenetére


Zebu
addikt

Megnézném egy ilyen komplex projekt menedzsmentjét hogy működhet. Az tuti, hogy ha egy kiadás ilyen gyengén sikerül, akkor ott komoly erőforrás problémák voltak.

orichalcos: ott a pont. Jogos.

[ Szerkesztve ]

(#2026) AS


AS
félisten

Ma jön a kövi DLC kari?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2027) HussarF válasza AS (#2026) üzenetére

Nem. Csúszik minden az első miatt.

(#2028) Syz


Syz
senior tag

Sziasztok!Potom pénzért sikerült hozzájutnom a PC-s verzióhoz,hogy a rákba lehet beállítani a billentyűzet kiosztást?Bemegyek a menübe és mindjárt olyan fogad hogy Wireless Controller.Nekem vezeték nélküli billentyűzet és egér kombóm van,ezt ismerné fel Wireless Controllernek?Próbáltam rádugni vezetékkel a DS4 kontrollerem és működik is de akkor meg Xbox kontolleres betűk jelennek meg,A,B meg ilyenek.Lehet ez azért van mert haver az Xbox kontrollert szokta használni Fifa közben,de a lényeg hogy én billentyűzettel akarom játszani ezt a játékot,meg lehet oldani a kiosztást?A patchek letöltődtek már.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#2029) tomsolo


tomsolo
őstag

Öööö... Az normális, hogy nekem van Kraken Reptile skinem?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2030) Carasc0


Carasc0
őstag

Syz: Beállítási hiba!

tomsolo: Ha van Kombat Pack-ed akkor igen...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2031) tomsolo válasza Carasc0 (#2030) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez is a horror packban van?

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2032) Carasc0 válasza tomsolo (#2031) üzenetére


Carasc0
őstag

Elég tájékozatlan vagy! Ez a Kombat pack teljes tartalma... Amikor kiadnak egy új karaktert ahhoz jár pár skin is!

The Ultimate Horror Pack:
Playable character Jason Voorhees
Horror skins Vampiress Mileena, Kraken Reptile and Pharaoh Ermac

The Klassic Pack #1:
Playable character Tanya
Klassic skins for Kano, Sonya and Liu Kang

The Predator / Prey Pack:
Playable character Predator
Predator-themed skins Commando Johnny, Infrared Scorpion and Carl Weathers as Jax

The Klassic Pack #2:
Playable character, Tremor
Klassic skins for Quan Chi, Jax and Kung Lao

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2033) Xerxész


Xerxész
őstag

Reptile titkos "lebegő savbuborékfej" brutality.

Feltételei:
- több mint 30% sebzés savköpésből (Acid Split)
- a végső sebzés is savköpésből jöjjön

Aki talál még ilyen titkos brutalityket, ne legyen rest megosztani velünk! :)

(#2034) Syz válasza Carasc0 (#2030) üzenetére


Syz
senior tag

Ezt hogy érted?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#2035) ayo válasza Xerxész (#2033) üzenetére


ayo
addikt

lassan össze kéne ezeket szedni ezeket a titkos cuccokat - akár a topik összefoglalóba is belerakhatnánk ezeket. valakinek van kedve ideje?

http://jateknaplo.blog.hu

(#2036) Xerxész


Xerxész
őstag

D'Vorah segítség kéne.
Fly Swatter brutality...azt írja, hogy csináljak egy 4 találatos kombót, ami Back Air Throw-val végződik, majd pedig a végső találat is Back Air Throw legyen.
Megcsinálom a 4 találatos kombót, ki is írja, hogy 4 hit...utolsó találatot szintén Back Air Throw-val csinálom, mégsem lesz belőle brutality. :(((
Valakinek sikerült ezt megcsinálni?

(#2037) rexsimus válasza Xerxész (#2036) üzenetére


rexsimus
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2038) HussarF válasza Xerxész (#2033) üzenetére

De Reptile-nak van egy ilyen nem variation-höz kötött brutality-je. Pont ugyanez a feltétele. Akkor mi a különbség? Hogy lehet ezt előhozni?

(#2039) tomsolo


tomsolo
őstag

Ez egy akkora szarhalom, hogy arra nincs szó.

Egy Xrayt megcsináltam HP nélkül!

Az alatt/után fogyott le miközben ment a szekvencia - persze hiába öltem meg az ellent vele, mivel az enyém valszeg előbb fogyott el, fú ez most kajak felnyomta az agyam. A gép egyébként is "érdekes" dolgokat nyom, de ezek lassan utolsó cseppek kezdenek lenni.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2040) ayo válasza tomsolo (#2039) üzenetére


ayo
addikt

nem lehet hogy meg voltál mérgezve pl.? van modifikáció meg képesség is, ami folyamatosan vesz le az életedből.

http://jateknaplo.blog.hu

(#2041) rexsimus válasza tomsolo (#2039) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ebbe mi az érdekes. Akinek előbb fogy el az élete, az veszít.

Ha legközelebb olyan módosítót kapsz ami lassan csipkedi az életed, akkor erre figyel. Ilyenkor nem érdemes X-rayt használni, mivel elég lassan kapja az ellen olyankor a sebzést.

[ Szerkesztve ]

(#2042) Carasc0 válasza tomsolo (#2039) üzenetére


Carasc0
őstag

Én meg azt javaslom, mielőtt temető reklámot rendeznél a játéknak, nézd meg mi miért történik...A gép szerintem teljesen korrekten játszik...Soha nem vettem észre olyan csalást ami tényleg bosszantó lenne..Very hardon talán lehet hogy van neki, de azt nem tudom...Ellenben javaslom az uninstall gombot...Ennyire azért nem egy 0 kategóriás a játék....

Amúgy X-rayt már én is csináltam úgy hogy mire vége lett, meghaltam... Modifiers-nek köszönhetem...De ez normális...

Áhh Goro...Az egy olyan karakter akit az használ aki a győzelemre vágyik....Milyen igaz ez a mondás... :DDD

Hard és Very Hard: Fordítsd le a két szót és rájössz miért úgy, ahogy de akkora durva dolgokat nem csinál....

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2043) tomsolo válasza ayo (#2040) üzenetére


tomsolo
őstag

2x sikerült egymás után csinálni.

Goro vs Liu Kang hardon. Már halott vagy de mégis beeszi az Xrayt, befejeztem és Liu fatalityzett 0 élettel detto. (Csak neki később lett ugye.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2044) tomsolo válasza tomsolo (#2043) üzenetére


tomsolo
őstag

> A gép szerintem teljesen korrekten játszik

Játszogass vele medium felett, mielőtt ilyeneket mondasz.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2045) Carasc0 válasza tomsolo (#2044) üzenetére


Carasc0
őstag

Azt javaslom hogy a multi részével akkor ne játsz...A komolyabb (s egyre több) játékos pontosan Very hard szinten játszik, ha nem jobban...Akkor azok is érdekes dolgokat művelnek? Very hardon nyilván a gép beveti a kombóváltozatokat...Ezen semmi meglepő nincs...Kivédéséhez meg kell tanulni játszani...Úgy kb ennyi... :K

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2046) ayo válasza tomsolo (#2043) üzenetére


ayo
addikt

fel tudod venni v megismételni? szívesen megnézném.

eleinte nagyon nehéz volt a medium is az mk9hez szokva, most már a very hard se olyan vész, de ott azért figyelni kell keményen...online meg vannak szép dolgok :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#2047) h.adam.92


h.adam.92
őstag

Tegnap vettem meg a kombat pack-ot, aktiváltam van jason meg minden. Most már nem tudok vele játszani, és shinook-al sem, pedig tegnap az is unlock-olva volt. Történt valami vagy megint bug áldozata lettem?

[ Szerkesztve ]

(#2048) Xerxész válasza rexsimus (#2037) üzenetére


Xerxész
őstag

Köszi. :)
Már láttam amúgy, de az a bajom vele (meg úgy ezzel a brutalityvel), hogy mindenki csak Swarm Queen variációban tudja megcsinálni...pedig ez minden variációban előhozható a leírás szerint.
Marha jó, hogy egy újabba kivitelezhetetlen brutality. :(((

(#2049) #45378816 válasza Xerxész (#2033) üzenetére


#45378816
törölt tag

A felfelé gombot közben nyomni kell, még az első napokon ezen mosolyogtunk haverral. :D
Amúgy van pár karakter, ahol ilyen "extra" irányt kell nyomni brutality közben.

Gondoltam rá, hogy összegyűjtöm ezeket a "kisebb" érdekességeket, de..... hát nem fogom. :)
85órát buktam és kiszúrták a szemem egy 20euro-s dlc-vel, minden kriptát unlock-ol bla bla....

Én személy szerint ezt pont nem szerettem volna, mert így már nincs miért koint gyűjtögteni, nincs mi adjon egy kis pluszt, hogy csináljam a towereket etc.

3 frakciót toltam ki 50-es szintig, azokat is buktam, második pálya kinézetet buktam, játszhattam ki ismét a story-t miatta. Azokat a skin-eket, amiket nem a kriptából lehet nyitni, de már meg szereztem magamnak szintén buktam.

Support-nak ment levél, sok képes bizonyítékkal és statisztikai adatokkal, buktam, semmi választ nem kaptam az a bizonyos RESET nap óta!

Én egyelőre úgy vagyok vele, hogy pihentetem, mert ezek után újra álljak neki és csináljak meg mindent, aztán egy újabb patch és lehet kuka minden ismét?!

Nem szeretném lehúzni a játékot, mert MK favorite marad örökre a részemről, de mint írtam, most szüneteltetnem kell és bocsi a hosszú hsz-ért. :D

[ Szerkesztve ]

(#2050) Carasc0 válasza #45378816 (#2049) üzenetére


Carasc0
őstag

Én személy szerint ezt pont nem szerettem volna, mert így már nincs miért koint gyűjtögteni, nincs mi adjon egy kis pluszt, hogy csináljam a towereket etc.

Igazad van, én is hagytam a fenébe, bár előszőr úgy gondoltam hogy azt a DLC-t uninstallom és akkor van miért koinokat gyűjteni...Csak ki kell venni a pipát a listából és akkor kezdheted előről a kryptát felderíteni, tehát erre lehetőséged van.

Én úgy előzöm meg az újabb patch általi esetleges RESET-et hogy backup-olom a játékot...Megér annyit.. Bár szerintem erre már legközelebbi patch-nél erősen figyelni fognak...

Reméljük újra előveszed és püfölöd az MK társadalmat..... :) ;)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.