Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) kigyi_23 válasza Jhonny Cage (#5400) üzenetére


kigyi_23
addikt

Akkor csak nálam tűnt el a faction rész... a fene ezt a frissítést.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5402) Jhonny Cage válasza kigyi_23 (#5401) üzenetére


Jhonny Cage
tag

Nekem megvan!

(#5403) kigyi_23 válasza Jhonny Cage (#5402) üzenetére


kigyi_23
addikt

Már itt is megy.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5404) Carasc0 válasza #45378816 (#5361) üzenetére


Carasc0
őstag

Hali!

Most akcióban vannak a pack-ek gondoltam elszórom az összes soult Elite Pack-re hátha jön gyémánt. 6db-ot tudtam nyitni, de nem jött gyémánt sajnos. Elkeseredésemben a maradék soul-on gondoltam veszek 1db Kombat Pack-et.

Fülig vigyor lett az eredménye:

:R :Y

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5405) kigyi_23 válasza Carasc0 (#5404) üzenetére


kigyi_23
addikt

Hát a gyémánthoz én sem jutottam hozzá :( Még egyet fogok nyitni a hétvégén mielőtt lejár, de szerintem abban sem lesz pedig jó lenne már megszerezni az első. Helyette egy Kitana nekem is jött, de az egy másik verzió :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5406) Djuree válasza Carasc0 (#5404) üzenetére


Djuree
félisten

én is nyitottam 4-et nekem se jött gyémánt, vissza is raktam a mentést. 3-4-et szoktam nyitni, ha nincs gyémánt visszarakom az előző mentést. már lett 6 gyémántom így, csak kicsit macerás mindig a tutorialt lenyomni, de hát vmit valamiért. :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5407) maestro87 válasza Djuree (#5406) üzenetére


maestro87
őstag

Mennyi soul-od van neked, hogy csak így lazán 3-4 után rakod vissza? :D
Amúgy az én taktikám már az, hogy most elverem a ~2700 soul-omat+koin-jaimat, majd a következő 25%-os leárazásig nem veszek semmit. :DDD

(#5408) Jhonny Cage válasza Carasc0 (#5404) üzenetére


Jhonny Cage
tag

Miért nem töltögeted vissza a mentest ha nem jön gyémánt?Nekem már az összes gyémánt megvan, és 1 souls sem ment el potyára!

(#5409) Jhonny Cage válasza Djuree (#5406) üzenetére


Jhonny Cage
tag

Androidon vagy? Én titanium backuppal kimentem mindig a nyitás előtti állapotot és csak visszaállitom ha nem azt nyitom amit szeretnék.Jóval gyorsabb mint mindig vegignyomni az elejét!

(#5410) Carasc0 válasza Jhonny Cage (#5408) üzenetére


Carasc0
őstag

Mert iOS-om van azért. Illetve részemről ez a visszatöltősdni sztem cheat!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5411) Jhonny Cage válasza Carasc0 (#5410) üzenetére


Jhonny Cage
tag

Hát ha jobban szeretsz szenvedni.Kb 30-40 packonként ad 1 gyémántot, eltart még egy pár évig amig feloldod őket.

(#5412) Djuree válasza Jhonny Cage (#5409) üzenetére


Djuree
félisten

ios. ott sajna nincs semmi ilyesmi. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5413) Djuree válasza Carasc0 (#5410) üzenetére


Djuree
félisten

akkor neked egy pc játékban a load game is cheat? remélem mindent halál nélkül tolsz végig akkor, mert ha nem akkor nagy csíter vagy. :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5414) maestro87 válasza Djuree (#5412) üzenetére


maestro87
őstag

Nem lehet root-olni?
Amúgy kilépés nélkül is vissza lehet tölteni, ha regisztrálsz még egy profilt. Online indítod a játékot, majd wifi off, nyitsz egy packot, wifi on (csak nyitás pillanatában, szintlépéskor stb szinkronizál), profilt váltasz, majd vissza bejelentkezel a valós profilodba és ekkor a felhőből tölti le a nyitás előtti állapotot.
Persze ez csak akkor működik ha nem omlik össze profil váltáskor a játék. Előbb olcsó pack-on próbáld ki. :)

(#5415) Djuree válasza maestro87 (#5414) üzenetére


Djuree
félisten

Nem akarom rootolni. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5416) kigyi_23 válasza Jhonny Cage (#5411) üzenetére


kigyi_23
addikt

Azért ne állítsuk már be ezt úgy mint teljesen normális dolgot. Ez bizony csalás csak próbálod nyugtatni a lekiismeretedet, hogy nem pedig bizony kőkeményez az. Természetesen olyan játékokban ahol van mentés én is használom, sőt előfordul, hogy visszatöltök olyan állást ami kedvezőbb pozícióba hoz, de abban ennek a lehetősége gyárilag benne van ez itt mezei csalás.

Nem zavar, ha valaki használja lelke rajta a saját játékélményét úgy alakítja ahogy neki tetszik, de ne reklámozzuk már mint legális lehetőség. Az elején nem tetszett, hogy nincs benne masszív multiplayer rész, de msot már örülök, hogy nem kell ilyen csalók ellen játszanom.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5417) Jhonny Cage válasza kigyi_23 (#5416) üzenetére


Jhonny Cage
tag

Nem kell nyugtatni a lelkiismeretem, mert ha csalás lenne sem érdekelne!De mitől csalás ez?Nem módosítom a játékot, nem használok semmilyen hacket, egyszerűen csak visszatöltök egy mentést, amit bizony enged a játék!Megcsinálhatnák ugyis a játékot, hogy online lehessen csak pakkot nyitni, de nem így van tehát adott a lehetőség a mentésvisszaállításra!Amúgy ne mond hogy nem zavar amikor hetekig gyüjtögeted a soult hogy kinyiss par pakkot és csupa szemetet ad.Biztos nem fogok azert játszani napi szinten több órát hogy aztán olyan karaktereket nyissak akiket egyszer sem hasznalok utánna!Inkább feloldottam minden karaktert akit szerettem volna anélkűl, hogy egyetlen soult is elpocsékolnék, és sokkal élvezetesebb így a játék!Nem azert játszom vele hogy szenvedjek potyára, hanem azert hogy élvezzem a játékot!

(#5418) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy Steamen megvettem Mortal Kombat X-et.Elvileg ez alap változat, de loading alatt Mi XL-t ír ki. Mi a különbség?Az Xl-ben alapból benne vannak a dlck, amit amúgy meg kellene venni? :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#5419) ayo válasza GoTReX (#5418) üzenetére


ayo
addikt

szia

steames topikba írtam, hogy meg kell venni, ha csak az alapverziód van. XL a végleges név az utolsó patch óta

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5420) GoTReX válasza ayo (#5419) üzenetére


GoTReX
őstag

Okés, köszönöm a segítséget! Lehet később beruházok egy dlcre, szeretem az Alienes dolgokat.😊 Ezres körül

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#5421) #45378816 válasza Carasc0 (#5404) üzenetére


#45378816
törölt tag

Gratula! :C
Én nyitottam négy darabot és semmi, pedig megfogadtam, hogy akció idejében nem szabad, mert tuti nem ad, de hát a kísértés. ;]
Marad továbbra is a két gyémántom (Raiden és Mileena) ezért is most újra gyűjtögetek.

Aki meg itt mentés "visszatöltőzik" az szerintem vessen magára, hisz ront az élményen, de mindenki döntse el maga. ;)

Szerk.: sry az off-ért, de úgy tűnik nem érkezik (fizikai) CE kiadás az Injustice 2 játékhoz, ettől függetlenül beruházok majd rá, lesz aki szintén így tesz ebből a topikból?

[ Szerkesztve ]

(#5422) GoTReX


GoTReX
őstag

Új vagyok még nagyon ebben, mennyire tré billentyűzettel? jelenleg azzal tolom és nem tűnik olyan rossznak, szerintem nem azért picsáznak el ha online megyek. :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#5423) ayo válasza GoTReX (#5422) üzenetére


ayo
addikt

Nem csak nem azért vernek el, de sokkal több előnyt jelent a gamepad, persze bármit meg lehet szokni, de előnyösebb.

http://jateknaplo.blog.hu

(#5424) GoTReX válasza ayo (#5423) üzenetére


GoTReX
őstag

Hmm.... Amúgy van X360 konzolom, gondolom a controllert össze lehetne valahogy párosítani a PC-vel valamilyen vevő segítségével. :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#5425) ayo válasza GoTReX (#5424) üzenetére


ayo
addikt

kizárólag ms vevővel megy

http://jateknaplo.blog.hu

(#5426) #45378816 válasza GoTReX (#5424) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én teszem hozzá, nekem xbox kontival volt a legjobb ez a játék!
Ps4-es kontival (ps4-en) is tud remekelni az ember, de nekem a box konti kényelmesebb volt még a pc-s időszakomban.

(#5427) GoTReX válasza #45378816 (#5426) üzenetére


GoTReX
őstag

Néztem használtan, egy receiver csak egy controllertől tud jelet venni?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#5428) #45378816 válasza GoTReX (#5427) üzenetére


#45378816
törölt tag

Passzolom (bár szerintem nem) soha nem használtam olyat, csak és kizárólag kábelen keresztül játszottam.
Számomra fontos volt, hogy semmi lag ne legyen, ha beviszem a kombókat. (online elengedhetetlen)

(#5429) GoTReX válasza #45378816 (#5428) üzenetére


GoTReX
őstag

Hmmm Xbox wireless sem lagolt.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#5430) Djuree


Djuree
félisten

mobilra mikor jön az injustice 2?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5431) #45378816 válasza GoTReX (#5429) üzenetére


#45378816
törölt tag

Elhiszem, de akkor is csak a kábeles megoldásban hiszek.
(sajnos a "sima" ds4-en is csak placebo, hogy ha bedugja az ember a kábelt, akkor "kábelesen" vezérel, ugyan úgy blue-n megy. Ellenben az újabb ds4, amit a pro-hoz adtak már tényleg kábelesként funkciónál.)

Szerk.: Én érzem is a különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#5432) kigyi_23 válasza GoTReX (#5427) üzenetére


kigyi_23
addikt

4db csatlakoztatható hozzá.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5433) maestro87


maestro87
őstag

Na ilyen se volt még, törlődött a friend listám és a slotok száma is... :F

(#5434) #45378816 válasza maestro87 (#5433) üzenetére


#45378816
törölt tag

Remélem nálam is, mert akkor megoldódna a fagyási problémám, szerintem mókolnak valamit. ;)

(#5435) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Nem volt szép a WB-től, hogy Liu Kang karakterét eltüntették a Faction store-ból :( Így össze kellett spórolnom rá 255 soult (persze miután akcióba ugye elköltöttem az összeset), hogy Barakka-t legyen esélyem legalább egyszer megszerezni, ha a Hard fokozat nem is megy majd.

Nem volt arról szó egyik fórumon sem, hogy rendbehozzák végre a bugos store packokat? Olyan gáz, hogy folyamatosan olyan cuccokat dob amik már ki vannak maxolva és karaktereket is aztán meg kényszerből bagóért el kell adni.... :( Miért nem tud úgy sorsolni a gép, hogy kizárja azokat amik már meg vannak?

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5436) #45378816 válasza kigyi_23 (#5435) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én ma reggel néztem és Liu ott van a faction store-ban Tanya-val/C.Sub-al együtt.
Hétvégén csináltam végig a Baraka-t és beléptem, hogy elköltsem a 16k rubint, de nem költöttem belőle inkább.
Szerintem hamarosan lesznek új kártyák, majd azokra jó lesz még. ;)

(#5437) kigyi_23 válasza #45378816 (#5436) üzenetére


kigyi_23
addikt

Igaz ma nem játszottam még, de a hétvégén nem volt bent legalábbis az event kezdetekor és szombaton biztosan nem, mert külön néztem és reménykedtem, hogy hiba a mátrixban és visszateszik majd.

Én még csak alig több mint 1 hónapja (na jó lehet van az 2 hónapja) játszok így nincs sok kavicsom (3K körül). De azért jólesett volna, ha időben visszakerül és nem soul-al kell valahogy boldogulnom.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5438) maestro87 válasza kigyi_23 (#5435) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem is ott van, igaz nekem maxos.

Amúgy ezért érdemes mindig frissítés megjelenésekor Youtube-on belekukkantani a challenge-be, hogy ki fog kelleni hozzá. Például Barakka után Jade-hez Kitana-ra lesz szükséged, Tanyahoz meg Jacqui Briggs-re. :K

(#5439) kigyi_23 válasza maestro87 (#5438) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nekem is bekerült persze miután megvettem a suol-os verziót (ami ezek szerint ugyanaz) :D

Igen most már okultam a dologból, de ezek szerint most nem lesz gondom Kitana van Briggs is bár azzal nem tudok rendesen játszani még ki kell tanulnom a módját.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5440) #45378816 válasza kigyi_23 (#5439) üzenetére


#45378816
törölt tag

Minden ok pedig. Lehet beneztel valamit.

Akkor a lenyeg, hogy mar meg van. ;)

(#5441) kigyi_23 válasza #45378816 (#5440) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem a probléma valós, egyik ismerősnél is hiányzott megvette Liu-t a soul-os karakterek között és csak akkor került vissza. Ez vagy bug, vagy szándékosan kiszedték azoknál akik nem vették meg a tournament előtt és csak akkor kerül vissza, ha már rendelkezel egy példánnyal. Sajnos nem készítettünk képet nála sem arról, hogy hiányzik.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5442) maestro87 válasza kigyi_23 (#5441) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor tuti szándékos volt, mert nekik az a céljuk, hogy minél több soul-t vásárolj. :) Ezért sem veszi figyelembe a játék pack nyitásnál, hogy neked milyen karakterre lenne szükséged, csak dobálja a rosszabbnál rosszabb karaktereket. :U

(#5443) kigyi_23 válasza maestro87 (#5442) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ok, random karakter jön a packokból ez rendben is van nem gond csak az a probléma, hogy azokat szórja amik már ki vannak húzva így elpazarolsz x soul-t és kapsz helyette egy kevés goldot, mert már meg van a karakter és ezért csak az eladás opció.... Na ezzel van a legnagyobb gondom :(

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#5444) maestro87 válasza kigyi_23 (#5443) üzenetére


maestro87
őstag

Én ezért élek a 14 napos elállási joggal. :D

(#5445) Laraxior


Laraxior
titán

Uj avatart kaptam. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5446) Djuree válasza Laraxior (#5445) üzenetére


Djuree
félisten

á johnny cage, nice! :C ;] :DDD :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5447) Laraxior válasza Djuree (#5446) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor jol sikerul ha igy felismerheto. :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5448) Carasc0


Carasc0
őstag

Nem lettem elragadtatva ettől az Injustice 2 mobiltól. Nincs olyan feelingje mint a MKX mobile-nak szvsz. Arról nem beszélve, hogy 2x annyit kell vele tolni hogy normálisan tudj fejlődni mint az MKX-el. Vicc hogy egy 3-as csapatnak 4 órát kell várnia a következő 5 meccshez az ARENA-ban. VICC. Sztem uninstall...

Laraxior: Tök jó lett az ALIEN avatarod. :D

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#5449) Djuree válasza Carasc0 (#5448) üzenetére


Djuree
félisten

elég gyenge lett sajnos. :(
nehézkesebb harc, meg az egész pay-to-win lett. már a 2. campaignben vagyok, de itt nem tudok nyerni, pedig van egy gold karakterem is....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5450) #45378816 válasza Djuree (#5449) üzenetére


#45378816
törölt tag

A mobil számomra is nagy csalódás volt, a ps4-re kiadott változatról meg lemondtam, amikor megláttam milyen dolgok kerültek bele igazán a játékba. (időm se lenne rájuk)
Plusz végig ez a pay to win érzésem volt, ahogy közeledtünk a megjelenéshez.

Elkezdtem már filózni, hogy tényleg kell ez a játék nekem, komolyan akarom én ezt?! Oo

Ez van legalább meg maradt az a 33k pénz. :) (pedig mennyire, de mennyire vártam...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.