Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Szépen haladok én is! Ma megvettem a következő TANYA-t most lett 1. fúziós. Nagyon menő karakter sztem... Megkedveltem.

ASSASSIN KITANA nekem az alapvető játékcél. De a legnehezebben hozzáférhető az biztos. Tehát sajnos extra szerencse kell hozzá. Persze tisztességtelen úton easy... De az meg nem a játékos sikere...

Klassic Kano karakter jól néz ki, de nem keltette fel az érdeklődésem. Kold War Scorpion az egyetlen ami érdekel, meg Tanya.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4552) Djuree válasza #45378816 (#4543) üzenetére


Djuree
félisten

arra gondoltam igen h ps4-en belépjen vki az id-mel. :) ps4-em van de a mortal nincs meg, és ezért nem is akarom megvenni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4553) Djuree válasza Flayer (#4547) üzenetére


Djuree
félisten

az a legjobb challange kari, bezzeg nekem nem adja be.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4554) lorenzo99


lorenzo99
újonc

A Kold War Scorpion Challengel mi van?
Kimarad?

(#4555) Laraxior válasza lorenzo99 (#4554) üzenetére


Laraxior
titán

Majd később jön...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4556) lorenzo99


lorenzo99
újonc

Lehet kapni Character Specific equipment kártyát az equipment pack ból?

(#4557) csoli31 válasza lorenzo99 (#4556) üzenetére


csoli31
aktív tag

Igen, csak ritkán ad. ;)

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#4558) maestro87


maestro87
őstag

Nyitottam ma egy equipment pack-ot és elsőre beadott egy hammer-t, erre fellelkesedve nyitottam még egyet, hát nem abban is egy kalapács lapult? Na mondom a harmadikba már csak nem lesz, de nagyot tévedtem. :C De a negyedikbe már nem az volt, ezért abbahagytam. Így most már fusion IV-es mert két hete is nyitottam egyet elsőre. :) Amúgy én összesen nem nyitottam még ki belőlük 25-öt sem, nemhogy 100-at. :)
Szerintem az a titka ezeknek a packok-nak, hogy ritkán kell nyitni őket és akkor nagyobb eséllyel ad be jó kártyát, de lehet hogy a frissítéssel kaptunk nagyobb esélyeket. Kard pack-ot is kb. egy hete nyitottam utoljára és ma elsőre beadott egy gold reptile-t, de múlt héten is kb. ez volt. Tegnap meg Kombat Pack-ból nyitottam egy inferno Scorpion-t ami szintén baromi ritkának számít, meg vagy 4 napja is kaptam egyet belőle. :)

(#4559) Carvus válasza maestro87 (#4558) üzenetére


Carvus
senior tag

Én most lottóznék a helyedben!!! ;]

(#4560) Djuree válasza maestro87 (#4558) üzenetére


Djuree
félisten

én meg csak a legratyibb kártyákat kapom belőle ami már amúgy is 10-es, és eladom 1800-ért...nem is nyitok többet mert felesleges...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4561) maestro87 válasza Carvus (#4559) üzenetére


maestro87
őstag

Lehet az lesz. :)

Djuree: Nyissál csak hetente kettőt, lehet nagyobb lesz a siker. :)

(#4562) #45378816 válasza Djuree (#4560) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hamarosan a ket uj arany kartya. ;)

(#4563) HEAHEA


HEAHEA
tag

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de a mobilra elérhető legújabb frissítés nekem nem vált be, elég gyakran kilép a játékból, ahogy utólag olvastam a frissítésről, sajnos mások is így vannak vele. Nálatok is előfordul ?

(#4564) Djuree válasza #45378816 (#4562) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4565) Djuree válasza HEAHEA (#4563) üzenetére


Djuree
félisten

nálam ioson nem lép ki.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4566) #45378816 válasza HEAHEA (#4563) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem a mostani frissites ota 5-6x kilepett. (Elotte max 1x kb 2ora game utan)

A legjobb, amikor a hard faction legvegen jarok es bumm csokkapikk. :DDD

Iphone6-on jatszom, de most kizart a champion szint, remelem javitjak hamarosan.

(#4567) B1T3 válasza #45378816 (#4566) üzenetére


B1T3
addikt

Androidon dettó, szóval „tehetségesek” a fejlesztők. De mindig ez van, jön egy frissítés, amitől csak még rosszabb lesz a játék. A legbugmentesebb akkor volt, amikor elkezdtem több, mint egy éve.

(#4568) #45378816 válasza B1T3 (#4567) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én azért nem gondolok ilyen rossz szájízzel rájuk.
Hidd el van rosszabb is és tudod csak az hibázik, aki... :)

(#4569) maestro87 válasza #45378816 (#4568) üzenetére


maestro87
őstag

...aki nem ért hozzá. :DDD

(#4570) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Nagytakarítás miatt 1-2 napig nem voltam gépközelben, de mikor szünet volt, sokat játszottam a game-mel. Továbbá visszaolvastam a hozzászólásokat. Véleményem és tapasztalatok nagyon megoszlanak.

- Nem mondom hogy tökéletes az MKX mobile, de közel sem olyan rossz mint ahogy egyesek gondolják. iOS-n az 1.8.1 változat sztem tökéletes lett. Nem forró a telcsi és egyszer sem fagyott ki/indult újra. Nálam most így tökéletes. Androidon érdekes módon több a panasz. A probléma könnyen magyarázható: Android (részletekbe nem bocsátkozom)

- Elkezdtem nyitogatni én is equipment pack-ket. Összesen kb 10-et nyitottam, és 0db kalapács jött. Kicsit szomorú vagyok emiatt. 1:10-hez arányban elvártam volna kalapácsot. Vígasztalt viszont a karakter spéci cuccai. Jópárat kaptam: Sento Blade, Raiden kalapja, Sub-Zero cucca, Hockey Mask. Az egyik 3-as kártya csomagban egymás után 2x is beadta Shinnok amulettjét. Szóval nekem úgy látszik inkább saját cuccokat szeret adni, viszont álmodjak továbbra is kalapácsról. Persze volt mikor extra szutyi cucc kártyák jöttek, de összességében 80%-ban elégedett vagyok a kapott kártyákkal.

- Tegnap 1x nyitottam egy Kombat Pack-et és 1db Challenge Pack-et (Limited változatot). Eredmények nem rosszak:
¤ Kombat Pack >>> Mornful Kitana
¤ Challange Pack >>> Dark Raiden

Mivel ugye újrakezdtem, így tripla az öröm, mert ezek a kártyák jelenleg újak a kollection-ben. Szóval 100% az elégedettség.

- FW. Na itt már kezd csalódás érni. FATAL-t képtelenség nyerni, HARD-ot is elbukom. Nagyon kemény ellenfeleket kapok.

|Kérdéseim|

- Nagyon sok ellenfél jön Erron Black-el. Mit esznek rajta? Sztem nagyon gagyi.
- Nem egészen értem a Basic Damage Boost lényegét. A legerősebb karakteremnek kard és gyűrű formájában összesen legalább 50%-os basic damage boost-ja van... Hát lehet vak vagyok, de nem veszem észre.
- Melyik a jobb? Max health boost vagy Toughness boost?
- Van olyan cucc amibe a special képességeket lehet unblockable-é tenni? Vagy legalább chanche legyen rá?

Apropó! a Twitteren július 1.én valami különleges ajándékot emlegetnek. Én nekem nem jött meg ilyen. Link :Y

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4571) Djuree válasza Carasc0 (#4570) üzenetére


Djuree
félisten

ne izgulj nekem se ad kalapácsot, egy sincs még kb. 10 packból, de karakter spéci lap is csak 1. :W

hardot meg fatalt olyan karival játssz akinek az a speckója h leveszi az ellen speckó képesség csíkját: mournful kitana vagy silver kenshi pl., velük könnyű nyerni, persze okosan kell összerakni a csapatot meg váltogatni csata közben a 3 karit.

én is basic dmg boosttal nyomom, sztem észre lehet venni.

max hp vagy tough? kb. egykutya, mivel multiban mindkettőt figyeli úgyis.

az nem különleges gift, csak pénz meg soul, az se túl sok...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4572) maestro87 válasza Carasc0 (#4570) üzenetére


maestro87
őstag

Az attack boost az igazi, az a számokban is megnyilvánul, de olyat csak a kalapács ad és max. 20%-ot.
Én az attack boost + health boost + power generation boost híve vagyok. Az utóbbival hamarabb gyűlik össze a speciális támadásod.

Ami blokkolható támadás az szerintem blokkolható is marad, ez ellen nincs mit tenni. Viszont van olyan kártya, amivel nagyobb esélyt kapsz a másik támadásának kivédésére (pl. 30%-ban elnyeli, vagy 100%-ban visszatükrözi). Cassie-nek meg van olyan kártyája ami megnöveli az esélyt az összes spec. támadás mellékhatásának (power drain, fire, stun stb.) levédésére. Ezek debuff néven futnak az equipment kártyákon.

(#4573) GranTorino


GranTorino
újonc

Helo
Androidos telón játszom, de sajnos ios tableten nemtudok belépni ugyanazzal a felhasználómmal. Ha valaki tudna segíteni, kérem írjon: alex774900@gmail.com

(#4574) Carasc0 válasza GranTorino (#4573) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Sajnos rossz hírem van! A bejelentkezés sikertelensége abból adódik, hogy az MKX mobile account adatbázisok OS szerinti eltérőek. Vagyis nem egy rendszeren futnak. Külön adatbázis fut Androidos userek számára, s külön az iOS userek részére. Köztük semmilyen átfedés sincs s nem hozható létre.

A fentiek oka az eltérő alkalmazott szoftveres háttér meg amiről még nem tudok.

Tehát nem próbálkozz többet, nem fog menni a dolog.

Ha Apple oldalon akarod folytatni a game-t, újra kell kezdened a játékot egy új profillal a fedélezeten. :K

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4575) lorenzo99


lorenzo99
újonc

Nice Hack ;)

[ Szerkesztve ]

(#4576) Djuree válasza lorenzo99 (#4575) üzenetére


Djuree
félisten

lehet amcsiban el van tolva a challangek időpontja. sok játékban így van...pl a wotban is, ha itt le van árazva az egyik tank, usában másik van leakciózva ugyanakkor.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4577) B1T3 válasza Djuree (#4576) üzenetére


B1T3
addikt

Vagy csak… hack. :D A korábbi tendenciák alapján. A mai napig csomó fullos Dark Emperor Liu Kangbe futok bele, holott még lehetetlen lett volna kimax.-olni.

(#4578) Laraxior válasza Djuree (#4576) üzenetére


Laraxior
titán

hack... mert a következő Kano lesz, nem Scorpion.
De sebaj, ez a scorpion nagyon menő, tuti ki fogom maxolni.
Mert ez a Kotal Kahn, Kung Jin, Klassic Kano nagyon gyengék, fantáziátlan karakterek. :W
Na meg amúgyis Scorpion a kedvencem :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4579) #45378816 válasza Laraxior (#4578) üzenetére


#45378816
törölt tag

Az új Kotal és Kung-tól én is féltem, de szerintem meglepően jók lettek.

Taktikázni kell velük jobban ez tény, de ha ügyes az ember, akkor szép köröket le lehet hozni. (főleg kung-al, amikor az egyszerű negyedik támadásából vagy tüzes nyilat lő vagy stun-ol vagy a kedvenc, amikor drain-el)

Az új Kano-tól jobban félek, eddigi tapasztalatok vele, hogy nagyon gyenge hiába húzom, bezzeg, ha ellennél szerepel, akkor az első pörgéses akciója úgy sebez, mint .... :Y

Meg én úgy vagyok vele, hogy idő az adott, mármint, hogy van ideje az embernek megcsinálni a dolgokat a karakterért. Szerintem nem is vészes. (normal-on biztosan nem az, hard-on már figyleni kell)

Szóval megszerzek minden karit ilyenkor és minimum 20-as szintig használom, addigra kiderül, hogy alkalmazható-e vagy sem. (számomra és ismét írnám, szerintem) ;)

(#4580) B1T3 válasza #45378816 (#4579) üzenetére


B1T3
addikt

Az a baj, hogy akkor derül ki igazán, mennyire állnak helyt, amikor 50-es szintűek, és fel vannak tolva VII-ig. :D Én most a két Jason mellé gondolkodom egy Netherrealm karakteren, de még nem döntöttem el, melyiket toljam fel VII-ig.

(#4581) #45378816 válasza B1T3 (#4580) üzenetére


#45378816
törölt tag

Az is lehet, elvárás függő. Nekem egy a lényeg, ha neki fekszem a faction-nek, akkor legyen meg a champion szint, adjanak két ritka kártyát, meg sok-sok soult (nekem az sok :) ) aztán jöhetnek a rubinok vagy mik és 2milla aranynál fejlesztgetést kezdek, meg pakli nyitogatásokat.

Közben meg jól elvagyok, kezdenek gyűlni az 50-es szintű gold karik is, jó ez. (hát kinek mi, no ;) )

(#4582) B1T3 válasza #45378816 (#4581) üzenetére


B1T3
addikt

Én már alig játszom, legfeljebb a napi küldetéseket csinálom meg. Amióta bejött a ruby, azóta vagy 1600-at gyűjtöttem össze összesen. :) Szóval tényleg másak az elvárásaink, mert én csak olyan csapattal játszom, amivel gyorsan letudom azt a 4 meccset (= biztos nyerek… már ha nem fagy ki a játék a legutóbbi frissítés miatt).

(#4583) lorenzo99


lorenzo99
újonc

A fatal battle utolsó meccse elött várom hogy töltődjön az energiájuk és erre befagy!!!! :W :W :W :W :W Miközbe várom hogy töltődjenek érted?! :W :W
Ideje csinálniuk vallamit mert ez így nagyon nem lesz jó!

[ Szerkesztve ]

(#4584) #45378816 válasza lorenzo99 (#4583) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hát igen, ez ilyen sajna, bár a vicces, hogy amióta leírtam, hogy kifagyogat stb... talán ha egyszer kidobott, korrektul megy, ahogy mennie kell. :D kopp-kopp...

(#4585) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Lassan meglesz 1600 rubint és az lenne a kérdésem melyik karit lenne jobb megvenni?Dark Emperor Liu Kang vagy Kobu Jutsu Tanya-át?! :F

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#4586) Laraxior válasza Flayer (#4585) üzenetére


Laraxior
titán

Egyiket sem, mert olyan lassan lehet maxolni, hogy az életed rámegy.
Nekem is még csak második fúziónál tart, pedig azért orrvérzésig tolom a faction wart.. Jó nagy szopatás ez is... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4587) #45378816 válasza Flayer (#4585) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem Tanya még nincs meg, de már érik, Liu-val játszom, pontosabban már 50-s szinten van és egy jó trióval halálos bandát lehet összepakolni. :DDD

Erre gondolok: Liu az első, ami fontos, hogy kalapáccsal, ami ad egy bar-t. Aztán Revenant Kung Lao középen, nála a neki illő kalapot használom (alapból ad 1bar-t) ééééés Kung Jin, de most meg nem mondom pontosan melyik vagyis hát a lényeg, hogy az a fajta arany Jin legyen, ami szintén ad egy bar-t.

Meccse elején Liu azonnal stun-olja az enemy-t (kivéve ha az ellen szintén azzal a Liu-val kezd, akkor tudja blokkolni) Stun közben én 3x megütöm majd mehet az X-ray. Itt jegyezném meg, hogy fontos lesz most, ha eredményesen akarunk eljárni. :)

Fontos: -Ha cold war sonya figyeg az ellen paklijában, NE használjunk x-rayt, mert semmit sem fog érni. Én ilyenkor gyors átváltok Jin-re kicsit ütögetem, majd nyillal leszedem a "jég páncélt" és Liu vissza, majd x-ray... :)

-Ami még nagyon fontos, hogy akkor érdemes ezt az x-ray-es taktikát alkalmazni, ha az ellen védelme nagyobb, mint az általunk bevitt sebzés (sokszor ad olyat, hogy 3-4ütéses az első, majd második ellen, a harmadik viszont bitang erős)

És hogy miért is fontosak ezek? Csupán azért, mert Liu X-ray bevitele után nem csak hogy szépen lenyírja az első enemy életét, de utána tűzzel sebez több másodpercen keresztül éééés az egész enemy team-re hat, ergo, mindenkire hat a tűz, pedig még be sem hívták őket ellenünk. (addigra már szépen ott is lecsökken az életerő és pár ütéssel végzünk a meccsel)

Megjegyzés: Ha Cold War Sonya szerepel ellenünk a csapatban és levittük az első kari "jég páncélját" mehet az x-ray és sebezni is fog tűzzel mindenki, de a másik két karin még ott a páncél, ezért azokra annyira nem fog erősen hatni, de több mint a semmi. :)

Most így gyorsba ez jutott eszembe, amint meg lesz nekem Tanya és érdeklődnek mizu vele, írok arról is majd. ;)

(#4588) Carasc0 válasza #45378816 (#4587) üzenetére


Carasc0
őstag

Aztán Revenant Kung Lao középen, nála a neki illő kalapot használom (alapból ad 1bar-t)

Kung Lao kalapja soha sem ad 1 bar-t... Itt valamit elnéztél....

Vagy csak én nem értek valamit! :DDD

Hát nem tudom, úgy érzem elég sokat játszom (sajnos túl sokat is), ennek ellenére Kontender 3 a max amit eltudok érni. Champion lehetetlen! Igaz csak 1 csapatom van.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4589) #45378816 válasza Carasc0 (#4588) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nem ad tudom, én fogalmaztam rosszul. :D
Maga a karakter ad alapból 1bar-t. Én 5-6 csapattal érem el, abból 3team 50-es.

(amúgy hozzá teszem, hogy ha nem az első naptól kezdve játszanék a játékkal, nem tartanék itt és soha egy forintot sem fizettem érte, nem is fogok... a ps4-es eredeti game hiányzik, de hát most ez egy ilyen időszak, majd jövőre és remélem addigra lesz KP3 már, mert most az Injustice lesz ugye a "menő" :D )

(#4590) maestro87 válasza Carasc0 (#4588) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem úgy értette, hogy Kung Lao ad alapból 1 bar-t.:)

Nekem FW-ben már csak a 300 000 pont elérése a cél. Valamikor csak 1000 pont kellene a következő szinthez, de az sem tud már érdekelni. Én már úgy vagyok vele, hogy a napi küldetést sincs kedvem teljesíteni. :(
A tablet aksija is romlott már vagy 25%-ot mióta feltettem az MK-t. :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4591) #45378816 válasza maestro87 (#4590) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nem ide illik tudom, de én frissítőnek ezzel a játékkal szoktam még játszani.

[MARVEL Contest of Champions]

Teljesen más világ, de szórakoztató és tényleg olyan érzés, mint amikor megiszol egy jó hideg sört. :DDD

(#4592) Carasc0


Carasc0
őstag

Én most erre vagyok nagyon rákattanva: Jöhet a Kombat Pack 3?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4593) Djuree válasza #45378816 (#4591) üzenetére


Djuree
félisten

az mekkora egy foscsomó játék...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4594) #45378816 válasza Djuree (#4593) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hát, amíg nem volt mortal mobila jobban tudtam élvezni, mint az Injustice mobil game-t, pedig azt nagyon szerettem pc-n játszani. Kinek mi... :D

(#4595) Carasc0


Carasc0
őstag

Kedvencem!

Rábökök a csíkra....Ezzel kezdeményezem hogy szeretném ellőni. Az ellenfél ez után kiugrik, beugrik egy másik, ellővi a csíkját, majd még püföl egy kicsit és utána aktíválódik a csíkom... Magyarázat?

Ennek semmi köze a hack-hez vagy a kártyafelszerelésekhez. Szimplán a fassz*pó szándékos csít amit szépen beleprogramoztak AI helyett... :(((

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4596) maestro87 válasza Carasc0 (#4595) üzenetére


maestro87
őstag

Az semmi.
Az a legjobb mikor rányomsz a 70k-s ellenfélnél a 60k-s X-ray-edre, erre beugrik a helyére egy bronz karakter. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4597) Laraxior


Laraxior
titán

Elerheto a Kano challenge...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4598) maestro87 válasza Laraxior (#4597) üzenetére


maestro87
őstag

Szegény Kano hamar a porba hullott, pedig alig értem hozzá... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4599) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok! Xbox one-on jatszunk ket wireless gyari kontrollerrel, amik mas jatekban tokeletesen mukodnek, de mk alatt egyszeruen nem pontos az iranyitas... Finoman fogalmazva... Mar a karaktervalaszto kpernyon alig lehet karaktert vlasztani, mert magatol visszaugrik , vagy eppen tovabb ugrik a kovetkezore, kaotikus az egesz. Mitol lehet ez? Mondom, a kontrollerek majdnem ujak, mas jatekban szuperul mukodnek.

(#4600) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kéne az előrébb járó játékosoktól!
Így állok most!

Az lenne a kérdésem,hogy vegyek valami packot vagy új gold karit esetleg Kotal Kahn fusion +1?!
Kalapácsom már van!
Válaszokat előre is köszönöm! :R

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.