Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Carasc0


Carasc0
őstag

Le vagyok maradva.. Mit jelent az hogy nerf? Amúgy én tényleg sírva fakadok hogy nem játszhatok vele. Triborg nagyon szuper kis karakter lett. A sok újítás tényleg szép, látványos. Must have lenne... :O

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4002) TechN7ne válasza ayo (#3998) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hogyan tudom átváltoztatni a régi emberekre Triborg-ot? :U

(#4003) rexsimus válasza Carasc0 (#4001) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Gyengítés.

Pl. Erron black commangrabje már máshogy működik, igaz gyorsabb, de ezért nem fér bele a preasure-jébe, vagy Tanya EX-es DF 2-jének már nincs armojra, mint ahogy Cassie DB 2-jétől is elvették az armort.

[ Szerkesztve ]

(#4004) ayo válasza TechN7ne (#4002) üzenetére


ayo
addikt

PC-n nincs XL és Kombat Pack 2 sincs, tehát nincs robot.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#4005) Carasc0 válasza rexsimus (#4003) üzenetére


Carasc0
őstag

Értem!

A leírásod 2. fele nekem kínai. Én nem merültem bele sosem ebbe. Végülis a gyengítésnek az a lényege hogy ne 5-6 pofon legyen az X WINS felirat, hanem picit lehessen tovább püfölni egymást. Talán ez nem is gond. Nekem mondjuk talán a Kotal Kahn a gyenge karakter, a többi sztem rendben van.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4006) TechN7ne válasza ayo (#4004) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Mortal Kombat XL-ről tudni vlmit?

(#4007) Carasc0 válasza TechN7ne (#4006) üzenetére


Carasc0
őstag

PS4-en és X-Box One konzol készüléken elérhető. PC-ről nagy a hallgatás. Keringenek információk hogy PC-re nem jön ki az XL meg a KP2 se, de hivatalos megerősítés a PC-ről való lemondásról nem érkezett sehonnan sem.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4008) rexsimus válasza TechN7ne (#4006) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ennyi a hivatalos álláspont:

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#4009) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Haver összevágott pár érdekességet amit játék közben tapasztaltunk. Érdemes többször megnézni, mert nem mindig esik le elsőre, hogy mi is történt :D
Weirdest interactions in MKX

[ Szerkesztve ]

(#4010) Carasc0 válasza rexsimus (#4009) üzenetére


Carasc0
őstag

Hát mit ne mondjak. Elég durva. Azért nem gondoltam volna...Mondjuk érdemes lenne elküldeni Ed Boon-éknak mert lehet akkor javítják!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4011) james001


james001
veterán

Vannak ugye ilyen mindenféle ikonok meg hátterek a játékban,és egy-kettőn megakadt a szemem hogy hogy lehet megnyitni őket. Ilyeneket ír hogy csináljak meg MK1-2-3-4 meg MK9 tower-eket. Ezek még elérhetőek,vagy hol találhatóak ezek? Living tower-ek között nincs ilyen.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4012) rexsimus válasza james001 (#4011) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Néha néha vannak. Legutóbb az MK3 volt meg a Shaolin monk. Néha néha visszajönnek, és akkor újra meg lehet őket csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#4013) james001 válasza rexsimus (#4012) üzenetére


james001
veterán

Oké köszi. És ezek csak abban különlegesek hogy klasszikus kosztümökben vannak az ellenfelek?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4014) rexsimus válasza james001 (#4013) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ha van nekik. :D
Az Mk1-2-3 towerekben pl azok az ellenfelek akik benne voltak az adott részben, a Shaolinosban, meg Kung Laovan és Liu Kangel kellett lenned, az ellenfelek meg randomok voltak.

[ Szerkesztve ]

(#4015) james001 válasza rexsimus (#4014) üzenetére


james001
veterán

Ja értem.

Amúgy nem tudtok valami jó farmolós helyet a játékban? Mármint koin farmolósat. Youtube-on néztem egy-két videót,hogy a Kustom Kombat-ban ezekkel a modifier cuccokkal gyorsan lehet még egy joystick-al farmolni,de az uncsi egy idő után,meg olyan sokat nem is ad :DDD Kriptában k.va sok pénz kell mindenhez :(((
Tudom PC-sek megkapták a Kripta cuccokat ingyen,de én PS4-en tolom.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4016) Elmör válasza Laraxior (#3985) üzenetére


Elmör
senior tag

Megvetted? Nálam még nem jelent meg a challange. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#4017) rexsimus válasza james001 (#4015) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ha sok pénzt akarsz, akkor állíts be olyan hátteret és ikont, amik plusz pénzeket adnak bizonyos dolgokra, és utána már "dőlni fog a pénz. :)

[ Szerkesztve ]

(#4018) james001 válasza rexsimus (#4017) üzenetére


james001
veterán

Dőlni az túlzás :D Tudom hogy vannak ezek a cuccok,de sokat nem dobnak azért a pénzen. Na mindegy majd egyszer leülök egy kis zene mellett aztán farmolok :D Kriptába elvileg 700ezer körüli összeg kell,jesus :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4019) rexsimus válasza james001 (#4018) üzenetére


rexsimus
aktív tag

A legtöbbet az a set hozza, amit azért kapsz, ha minden klánnál elérted az 50-es szintet. Utána egy-egy meccs után 1000 arany jön össze.

[ Szerkesztve ]

(#4020) Laraxior válasza Elmör (#4016) üzenetére


Laraxior
titán

Maradjunk annyiban, hogy az 50-es levelig tisztessegesen elkuzdottem magam :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4021) Carasc0


Carasc0
őstag

Hát én már azon vagyok, hogy veszek egy PS4-et MKXL-re... Komolyan.... :DDD

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4022) Laraxior válasza Carasc0 (#4021) üzenetére


Laraxior
titán

Voltak xbox probalkozasaim nekem is a jatek miatt... De a kontroller nem nekem valo...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4023) james001 válasza rexsimus (#4019) üzenetére


james001
veterán

Akkor befarmolom előbb az 50-es szinteket hogy utána be tudjam farmolni a pénzt is. Zsír :DDD
Amúgy csinálgatom a klassic towereket is a karakterekkel az ending-ek miatt,azok is adnak azért egész szépen.

Carasc0: Egyébként ha soha nem volt még konzolod akkor a PS4-et ajánlom,mert pl. az ilyen exkluzívok miatt mint Uncharted,The Last of Us,God of War,inFamous,stb. megéri még pluszba az MKXL mellé :)
De nem rábeszélni akarlak csak úgy megemlítettem :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4024) rexsimus válasza james001 (#4023) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Nem tudom, hogy megvan-e még a bug, de én ezt úgy csináltam meg,hogy a faction logók, emblémák FXP-t adnak, és minél nagyobb szintűek annál többet, de ha klánt váltasz eltűnnek. AMikor klánt váltottam, nekem csak a kiválasztható lehetőségek közül tűntek el, de a beállított FXP-boost os set-upom megmaradt, így elég hamar meglett a többi 50-es szint.

[ Szerkesztve ]

(#4025) Carasc0 válasza james001 (#4023) üzenetére


Carasc0
őstag

Elkezdtem olvasgatni a PS4 után. Ugye remélem nem kell az a Plus előfizetés ahhoz hogy MKXL-el tudjak online játszani. Mert nekem így jön le az olvasottak alapján. Eléggé nevetséges lenne a dolog ha így lenne.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4026) james001 válasza Carasc0 (#4025) üzenetére


james001
veterán

Az sajnos kell. De ha meg Xbox-ot veszel,ott meg Gold előfizetés kell. Ez van sajna,ez ellen nem lehet mit tenni,pénzéhes köcsög mindkét nagycég :((

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4027) Carasc0 válasza james001 (#4026) üzenetére


Carasc0
őstag

Hát gratulálok a konzolvilághoz. Tehát vesz az ember egy gépet. Vesz hozzá játékot, de még előfizu is kell hogy játhass online. Szakadok a röhögéstől... Nem tudom melyik univerzumban élnek ezek. Tehát ha 1 éves előfizum van, és lejár, akkor nem mehetek online a játékba. Egy olyan játékba amit megvettem teljes funkcioival együtt. Amibe szerintem beletartozik az online rész is. :C Ezt még fel kell dolgoznom...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4028) C4mp3r válasza Carasc0 (#4027) üzenetére


C4mp3r
addikt

ez mar evek ota igy van konzoloknal, sajnos ezt bele kell kalkulalni ha online akarsz gamelni.

(#4029) Bazsi1987 válasza Carasc0 (#4027) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Havi 1300 ft kb nagy összeg... Egy cigi ára ( nem cigizek) legalább nekünk nem kell gépet feleszteni 2 évente plusz van mortal xl meg sok más kiváló játék optimizálva :D majd gondolok rátok pl a következő mortalnál :D pacsi :D

(#4030) gyimger válasza Bazsi1987 (#4029) üzenetére


gyimger
őstag

Nem kell ****nek lenni. Én inkább fejlesztek gépet, mint veszek egy teljesen újat, amin nem futnak a régi játékok. Biztos van előnye is a konzolnak is, de attól függetlenül mi a herémért kellene még 1300-at is fizetni, ha sok, ha kevés, havonta(!), ha már egyszer megvetted a játékot? Menj vissza a konzoltémába. Pacsi.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4031) Carasc0


Carasc0
őstag

Elfogadom persze. Nem is ezzel van gond. Utolsó konzol gépem 1996-ban volt. Szóval én azóta nem vagyok képben. Csak erősen meglepett hogy ezért külön fizetni azért nem semmi. Mert ha azt mondom valami premium cucc még megértem.

A fejlesztési részleget a konzol sajna mára bebukta. Hivatásos gépfejlesztő voltam, ami azt jelenti hogy minden évben valami új és új. Mára nagyon nem így van. Meglehet nézni a konfigomat. VGA-t karácsonykor vettem, de azt is csak a bátyám miatt. A többi alkatrész legalább több mint 3 éve megvan, és idén bizti nem fejlesztek mert felesleges. 2018 esedékes. 2012-ben vettem a CPU-mat és még mindig ütőképesnek tartom. Azért az nem semmi szerintem. Régen bezzeg 1 CPU nem volt meg nálam 1 évig se. Szóval a fejlesztés dolgot nem lehet a konzol javára írni sajnos!

Viszont a konzol mellé azért állok egy kicsit, mert böszme hardverrel rendelkezik! Szóval nem hiába 3 év elteltével is profi. Viszont az árával nem értek egyet, annak ellenére hogy 80K-ért lehet venni használt masinát jó állapotban.

Bazsi: De gondold el, hogy te már fizettél a játékért. Az online szolgáltatást megvetted. Miért kötelez a Sony vagy az MS arra hogy még fizess? Nem tudom összerakni a dolgokat.

Amúgy a PS4 megeszik másféle joy-t is? Pl. Logitech F szériát?

Megmondom őszintén nagyon nyüszítek az MKXL miatt. Fan vok és na.. szóval értitek :D

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4032) Bazsi1987 válasza Carasc0 (#4031) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Eleinte én se értetem de megszoktam kibírom kapok havi kettő régebbi játékot ami is is valaminek nagyon örültem amit soha nem vettem volna meg de igy nagy kedvencem lett ;) szóval kilehet bírni :) pl a rocket League :)

[ Szerkesztve ]

(#4033) Carasc0 válasza Bazsi1987 (#4032) üzenetére


Carasc0
őstag

Hát biztosan van előnye. Nekem az MKXL szúrja az oldalam de nagyon. Főleg ha még KP3 is lesz. Ed Boon nagyon erről írkál mostanában...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4034) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Jó lett ez a KP2... [irónia]
MKX Bug - Kung Lao: Permanent Hat Loss

[ Szerkesztve ]

(#4035) C4mp3r


C4mp3r
addikt

masnal is visszakerult az UH Johnny challenge? persze nem tudom ujbol megcsinalni...

(#4036) Carasc0 válasza rexsimus (#4034) üzenetére


Carasc0
őstag

LOL! :DDD

C4mp3r: Igen! Nekem is visszajött. Rossz hír, mert ezzel lényegében azt közlik hogy majd csak a Challenge lejárta után kapunk Kraken Reptile kihívást. Vagyis pénteken.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4037) C4mp3r válasza Carasc0 (#4036) üzenetére


C4mp3r
addikt

csak nem ertem 1 napra minek rakjak vissza ugy hogy mar 1 hete veget ert. de mas is van elobb egy karakter fuzional nem tudtam a continue-ra nyomni, egyszeruen nem erzekelt semmit.

(#4038) Carasc0 válasza C4mp3r (#4037) üzenetére


Carasc0
őstag

Milyen szinten vagy a gameben amúgy? Hány darab 7-es fúziós karaktered van?
Az 17. sztem is bugos. Pl. iOS-on nem egyszer újraindult magától. Ráböktem hogy FIGHT és újraindult. :D

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4039) C4mp3r válasza Carasc0 (#4038) üzenetére


C4mp3r
addikt

51 az account levelem, ahogy nezem ez nem megy feljebb. 2 silver karakter fusion maxed, most raalltam a kard packokra, de folyamatosan rohadt scorpiont ad, amit adhatok el 6k-ert... :)) multkor 2x egymas utan kinyitottam injustice scopriont kombat packbol. kivancsi lennek annak mennyi az eselye... en 6sen tolom, eddig egy zokkenes nem volt, de ma mar ovlt hogy egy menet kozben be-be szaggatott. nem tudom mi lehet vele...

(#4040) Carasc0 válasza C4mp3r (#4039) üzenetére


Carasc0
őstag

Nekem már nagyon sok karakterem fejledt, persze a challenge karakterek többsége még nagyon kezdő. Nem rég beszereztem a 2 új karaktert is. A legerősebb sztem a Mileena. :K

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4041) james001


james001
veterán

Nektek ki a main karakteretek a játékban? Csak kíváncsiságból kérdem.
Meg mekkora volt az eddigi legnagyobb kombó amit toltatok? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4042) Carasc0 válasza james001 (#4041) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem vagyok egy nagy kombós, csak a hagyományos püfölde szokott nálam menni, amatőr szinten. Mileena-val viszont sikerült már 30% feletti kombót csinálnom még jó pár hónapja.

Main karaktereim: Kitana, Mileena

Épp most néztem, hogy a Mileena féle Low Bounce az mintha nem működne minden bácsi ellen. Gondolom alacsony karakterek kellenek ellenfélnek?

Amúgy van amit nem értek. Lehet beállítási hiba vagy nem tudom DE!... Nekem Logitech F310-em van a játékhoz. Egyszerűen nézem a videókat és olyan gyorsan csinálják a műveleteket egymás után hogy én annak a felét nem tudom kivitelezni. Sztem valamit nagyon nem csinálok jól. Pl. Kitana-nak olyan dolgait próbálgattam ami nem is nehéz, de hiába püfölöm a gombokat, nem adja be egyszerűen. Pl. a villanós akciókra haragszom. művelet+RT egyszerre. Nem mindig adja be. Ezt sem értem hogy miért. Practise-be elvileg egymás kéne adogatnia be a villanós akciókat mert ugye ott tele a csíkok. És nem... Ennyire rosszul érzékelné a gombokat? :F

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4043) ayo válasza Carasc0 (#4042) üzenetére


ayo
addikt

gamepad setup és ott van hogy hogyan érzékelje (release stb.). teszteld ki, hátha valamelyik jobban kézre áll. nekem is f310 van és nincs gondom, szóval szerintem kicsit finomíts rajta max.

http://jateknaplo.blog.hu

(#4044) Carasc0 válasza ayo (#4043) üzenetére


Carasc0
őstag

Gamepad Setup? Az meg mi? :Y

Erre gondolsz?

Bakker! Ez külön progi hozzá. Ja bocs. Én amikor megvettem, csak begudtam aztán hadd menjen! Gondolom ez nem elég. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4045) Carasc0 válasza Carasc0 (#4044) üzenetére


Carasc0
őstag

Ja meg most látom hogy a joy hátulján nekem az X-en volt és nem a D-n. Ez valami Directinput mode...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4046) ayo válasza Carasc0 (#4045) üzenetére


ayo
addikt

a játékban settings-nél van 3 on és off beállítás, release check szokott gondot okozni, azt szokták kikapcsolni vagy bekapcsolni attól függően neked most hogy van. és neked X-en kell lenni mert X-input kell, mivel attól lesz xbox kompatibilis, a direct az az xbox előtti mód.

http://jateknaplo.blog.hu

(#4047) james001 válasza Carasc0 (#4042) üzenetére


james001
veterán

Én próbálok kombókat betanulni,de nekem is csak ilyen 30% körüli volt a "rekord". :D Ja én amúgy Cassie-vel nyomom főleg. De amúgy Liu Kang és Raiden-el is gyakorolgatok. Online még nem mertem felmenni,ott még tuti kikapnék. Living Tower-ek utolsó meccsén is izzadok már néha :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4048) Carasc0 válasza ayo (#4046) üzenetére


Carasc0
őstag

De ha X módra rakom, akkor ez a Game profiler izé reklamál hogy tegyem át arra. Ha Cancelre megyek, akkor meg kilép belőle! Így ott nem tudom bekonfigolni.

Na mintha megjavult volna. Lehet hoy ez a F310-hez tartozó progit kellett feltenni hogy valami Dual izéként ismerje fel. Visszatettem X módra, most fullosan mükszik. Ez lehetett a gond. Az a 3 beállítás alighanem OFF-n van. :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4049) ayo válasza Carasc0 (#4048) üzenetére


ayo
addikt

mint írtam semmi ilyen nem kell. X-en kell játszani minden játékkal. MKX-ben belépsz a settingsbe és a Release-t átállítod. Nem kell semmi varázslat, vagy telepítés mivel X inputot alapból ismeri minden játék :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#4050) Carasc0 válasza ayo (#4049) üzenetére


Carasc0
őstag

Akkor ezt a Logitech Game Profiler-t le is törölhetem? :) Vagy most már hagyjam... :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.