Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) ayo válasza Migos (#4150) üzenetére


ayo
addikt

ugyanaz a stílus? story-ban mindig adott a stílus (+ néha nincs is kiírva, olyankor alapmozdulatok vannak csak) más nem jut eszembe, ami gond lehetne...

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#4152) Migos válasza ayo (#4151) üzenetére


Migos
újonc

Sajnos nincs kiirva, tul vagyok rajta szoval igazabol lenyegtelen. Kovetkezo emberrel, a minden6o scorpionnal viszont minden rendben :) , baromi jo lett ez a jatek, felek nehogy uj joyt vegyek a vegen annyira bele elem magam 👊🏻 :DD

(#4153) ayo válasza Migos (#4152) üzenetére


ayo
addikt

szerintem akkor az lesz, hogy pont az a mozgás akkor nem volt, story ennyiben rossz, hogy mindig adott a karakter és a hozzá tartozó mozdulat - az arra pont nem jó, hogy beletanulj a játékba, mivel mindig váltogat mindent, viszont legalább van valami story :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#4154) GEIL


GEIL
addikt

Klassic Scorpiont vagy Klassic Sub-zero-t vegyem ?

197 lelkem van...holnap meglesz a 200 és veszek valamit. :DDD :DDD :DDD

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4155) C4mp3r válasza GEIL (#4154) üzenetére


C4mp3r
addikt

azt azert remelem tudod, hogy nem garantalt, hogy esik akarmelyik is sot a legvaloszinubb, hogy egy kotal khan-t vagy dvorah-t fogsz venni 200 soulert. :) en mondjuk a scorpiont probalnam

(#4156) Laraxior válasza GEIL (#4154) üzenetére


Laraxior
titán

1000 soulert nem kaptam sub zerot es mar csak 3 nap maradt... Nem is tudok tobbet venni, max egyet, igy meg a fusion is elmarad...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4157) GEIL válasza C4mp3r (#4155) üzenetére


GEIL
addikt

nah....ennyire "jó" az angolom....szóval akkor nem is biztos hogy megkapom.....hát akkor veszek mást...ez igy lutri....amugyis már kezd idegesiteni ez a mobilos változat....a boss scorpion meg főleg. :((( :((( :((( :Y :W

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4158) Laraxior válasza GEIL (#4157) üzenetére


Laraxior
titán

Ha még figyeli a topikot a kollega,akkor talan megsegit pár kósza soullal, hogy tovabb tudj lepni :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4159) C4mp3r válasza GEIL (#4157) üzenetére


C4mp3r
addikt

en mar le is raktam szerintem halal unalmas es tulsagosan eszi a szifonom akkujat meg hozza.a challengeket meg a daily objectiveokat megcsinalom, de nem fogok mar orakat grindolni FW-ben, mert semmi ertelme es meg unom is.

(#4160) GEIL


GEIL
addikt

"Kotal Kahn-t vettem 200 lélekért"......hogy a jó qrv..... :O :DDD :(( :((( :(((

Mérgemben vettem egy arany kano-t......99.000-ért. :o

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4161) Laraxior válasza GEIL (#4160) üzenetére


Laraxior
titán

Mert nem szabad random kartyat venni ha nincsen eros csapatod...
Ki kell jelölni hogy kiket akarsz hasznalni es azokat kell megvasarolni, figyelembe véve a bonuszokat is ami erősíti a csapatot...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4162) C4mp3r válasza GEIL (#4160) üzenetére


C4mp3r
addikt

haha en szoltam csak nem birtad ki latom :D cutthroat kanot ruhellem, folyamatosan azt kapom ellenfelnek E7-ben

(#4163) Carasc0


Carasc0
őstag

PC-seknek jó hír. Valami jön! :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4164) gyimger válasza Carasc0 (#4163) üzenetére


gyimger
őstag

MK rajongásom ide vagy oda, a Guest Pack nem érdekel. Bármilyen HD kiadás jöhet.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4165) Carasc0 válasza gyimger (#4164) üzenetére


Carasc0
őstag

Mi az a Guest Pack? :U

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4166) gyimger válasza Carasc0 (#4165) üzenetére


gyimger
őstag

Cinizmus.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#4167) Djuree


Djuree
félisten

srácok, aki konzolon tolja annak ez a két challange nincs meg esetleg?:

Perform 3 Stage Fatalities with Cassie: Character - Undercover Cassie
Perform 3 Stage Fatalities against Jacqui: Character - Cybernetic Jacqui

mobilra kéne nekem ez a 2 karakter. aki segítene ebben írjon már légyszi egy privátot. cserébe én is feloldom neki a bónuszokat konzolra.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4168) #45378816 válasza Djuree (#4167) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem meg van, semmi privát nem kell ide illetve minden bónuszom már mind feloldva. (ios)

Fogod konzolon 1v1-be vagy ha van +kontid, akkor nem gép ellen és kiválasztod mondjuk a pit pályát.
Mind1 hogy Cassie vagy "Kabát" a kezdő karakter, a lényeg meccs végén csinálj meg a stage fatality-t.
(aztán még 2x, mert összesen háromszor kell)

Cassie-t tudom fejből, a másik gárét csekkold le guglén keresztül: D, D, B, F, 2

Remélem tudtam segíteni! ;)

(#4169) Djuree válasza #45378816 (#4168) üzenetére


Djuree
félisten

így is tennék ha meglenne konzolra a játék. :DDD de csak ezért nem veszem meg, kontrollerem is csak 1 van...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4170) #45378816 válasza Djuree (#4169) üzenetére


#45378816
törölt tag

De ha neked pc-n van meg, akkor szerintem nem is tudod ezt megcsinálni.
A lényeg igazából annyi, hogy az mkx-et upgrade-elni kell XL-re, ez pc-n egyelőre felejtős... :/

Már azt hittem neked is ps4-en van meg, újabb mk taggal bővülne az alkalmankénti hétvégi KOTH. :DDD

(#4171) Djuree válasza #45378816 (#4170) üzenetére


Djuree
félisten

"mobilra kéne nekem"
ezt írtam az elején az első hsz-emben. ez se nem ps4 se nem pc. ;) mobil verzióval tolom. ioson.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4172) #45378816 válasza Djuree (#4171) üzenetére


#45378816
törölt tag

Az oké, de szükség lesz hozzá ps4-re vagy ne adj isten xone-ra. :D ott kell teljesíteni amiket lerítam és akkor adja csak meg mobilra. ;)

(#4173) Djuree válasza #45378816 (#4172) üzenetére


Djuree
félisten

:o
épp ezért keresek vkit aki konzolon már megcsinálta ezeket....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4174) Djuree válasza GEIL (#4160) üzenetére


Djuree
félisten

minek vettél arany kano-t? silver packokat vegyél 30.000-ért. egy jó silver kari felér egy gyengébb golddal, sőt jobb is. silver kenshi nagyon durva, de kung jin is. nekem már adott vagy 3-4 gold karaktert is a silver pack, bár elég ritka. 20-ból 1 kb.
ha összegyűlt 150 soulod akkor meg vegyed a gold packot, adja random a karikat, de nekem már több egyformát is adott szerencsére. :K
boss scorpiont meg könnyű megverni, asszem spec ops csapat kell hozzá, anélkül lehetetlen persze. csak spec ops-al menj neki...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4175) Carasc0 válasza #45378816 (#4172) üzenetére


Carasc0
őstag

Képzeld, hétfőn végigtoltam a Premier Tower-t (Kung Jin). Az ucccsó ellenfél Kung Lao volt. Ami érdekes volt, hogy Revenant ruhában volt. Leöltem, majd miután kezdeményeztem egy Single match-et a karakterválasztóban ott volt a Revenant Skin... Magyarul randomra de megadta. :D

Amúgy (remélem nem Prince miatt), az Invasion Boss, Rain volt...WoW....

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#4176) #45378816 válasza Carasc0 (#4175) üzenetére


#45378816
törölt tag

:) A premier tower detto ez volt nekem is, ez ha jól tudom nem változik ellenfél ügyileg.
A lényeg, hogy meg van, én gold scorpion-t azóta se tudtam beszerválni.... :((( már akár 5ezret is adnék érte ott tartok vagy többet. ;]
Rain boss-t én nem csipem, nekem eddig a kedvencem Sindel volt, ezért is csalódtam kicsit amikor nem láttam viszont játszhatóként a KP2-ben, no de sebaj, majd jövőre a KP3-ban. :U

(#4177) Elmör


Elmör
senior tag

Mobilos verzióval már többet játszok, mint a PC-ssel, durva. Már szinte mindenki meg van legalább 1 féle alakkal aranyban (Quan Chi meg a Liu Kang nincs meg egyedül, illetve Jax csak ezüstben), de azért amit sajnálok, hogy vettem 3 Klassic Scorpion Pack-ot is, de egyikben sem adta ki, míg a Sub Zero meg rögtön az elsőben ott volt. Thunder God Raiden-t lehet a sima Kombat Packból nyerni vagy azt is csak úgy, mint a Quan Chi-t a 850 soul-os packból? Gold Jaqui Briggs karakter van a szkafanderesen kívül? Meg nem értem miért nincs Takeda pl vagy még lehet lesz?

A napi küldetések viszont olyan könnyen bukhatóak ha valaki kimaxolja minden karakterének képességét vagy csak a max 15%-os kártyáit, hogy csak na, hiszen onnantól már nem lehet Fuse-olni, tehát 1 dolgot nem tudsz teljesíteni, akkor már a napi challange bukta.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#4178) Laraxior válasza Elmör (#4177) üzenetére


Laraxior
titán

Raident, csak a 280-as pakkból tudod megszerezni már...

850-es pakkból Quan-Chi, Revenant Sub Zero és Revenant Jax, de Quan Chit beadja a 150-es pakkból is...ritkán.

Jacqui nincsen már, csak az ezüst.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4179) GEIL


GEIL
addikt

:DDD na van még mit fejlődnöm.... ma kaptam ezüst j.cage-t.....gyűjtöm a pénzt és a lelkeket......majdcsak lesz valami.

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4180) Laraxior


Laraxior
titán

Bent van megszerezhetokent a Slasher Jason. Yeeesss :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4181) GEIL


GEIL
addikt

Boss Scorpiont végre kiütöttem....már Boss Kung Jin-t is legyőztem....

azóta sikerült az ezüst Cage-et feltápolni.....közben meg vettem egy ezüst pack-ot, Ermac volt benne.......aztán egy gold packot, abban is Ermac volt.........apránként megyek tovább.....stb. :DDD :DDD :DDD

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4182) Laraxior


Laraxior
titán

Hogyha kimaxolod az összes karakter supportjat 15%-ra, akkor a napi feladatban, hogy megkapd az osszes elvegzeseert jaro pluszt, kapsz masik feladvanyt. Nekem 5 meccset kell nyernem Martial Artist karakterekkel.
Tök véletlenül vettem észre, nem is szoktam figyelgetni, csak húzom maxra a Sub Zerokat, egy csapatba tettem őket, aztan egyszer csak beadta, hogy 1000 arany a feladat elvegzeseert :D
Ez a Klassic Sub Zero elég durva lett. Kivancsi vagyok mit tud 50-es szinten :C
Slasher Jason csalodas, ravertem az osszes level up kártyám, de az unstoppable Jason jobb karakter, picit gyengébb, de tud regeneralodni, igy szinte vegig lehet vele verni mindenkit.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4183) kenwood3


kenwood3
őstag

Sziasztok!
A gépem adatai C2Q q9550, radeon 7750, 4 gb ram. Meg tudnátok mondani, hogy vajon hogy futna rajta a játék? Jó lenne, ha nem löknék ki 3k-t az ablakon :N Köszi a választ! :R

Mi az az ekezet dragasag??

(#4184) GEIL válasza kenwood3 (#4183) üzenetére


GEIL
addikt

Videokártya miatt a részletességet minimumra téve is olyan 28-40 fps között fog ugrálni.....1280X720-ban.....RAM és CPU elég volna neki. :N :U :(((

core 2 quad 6600-zal , 4Gb DDR2-vel és egy GTX750ti-vel közepes részletességgel 1280x720ban már fut 40-60 fps -sel.

[ Szerkesztve ]

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#4185) Djuree válasza GEIL (#4181) üzenetére


Djuree
félisten

tápoljad az ezüst cage familyt, főleg cassiet. cassie minden csapatot ver egyedül is multiban a bónuszai miatt. nagyon durva. sok erős arany karakterem van, de egyikkel sem olyan egyszerű a multi mint a cage familyvel. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4186) Laraxior válasza Djuree (#4185) üzenetére


Laraxior
titán

Tedd mellé a Demolition Sonyat, az ad neki + 30% attackot.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4187) Djuree válasza Laraxior (#4186) üzenetére


Djuree
félisten

az sajna nincs meg. :( de az úgy tényleg nagyon durva lenne...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4188) Laraxior válasza Djuree (#4187) üzenetére


Laraxior
titán

Van jobb is.
Ezüst Kenshi mellé szintén Demolition Sonya és Ninjutsu Scorpion. Mindkettő 30% attackot ad :D
Anno ezzel toltam, amíg nem lett más erősebb karakterem.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4189) Djuree válasza Laraxior (#4188) üzenetére


Djuree
félisten

hát az ezüst kenshiből még csak 1 lapom van, azt még fejleszteni kell majd.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4190) Djuree


Djuree
félisten

faction warban érdemes a végén factiont váltani arra ami az első éppen, hogy max rewardot kapjak, vagy akkor nullázódik a pontom?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4191) Laraxior válasza Djuree (#4190) üzenetére


Laraxior
titán

Nullázódik, de teljesen értelmetlen váltogatni. Jelölj ki egyet ami szimpatikus és annyi. Nincsen se előnye, se hátránya.
Az első 1%-ba kell kerülni a legtöbb arany, soul, és kártya ajándékokhoz. 70.000 -70-8 arányban. Meg minden héten kapsz valamennyi bonuszt, asszem 12ezret, meg 12 soult.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4192) Djuree válasza Laraxior (#4191) üzenetére


Djuree
félisten

hát az első 1% felejtős, annyit nem játszok, első 10% szokott meglenni, de néha az sem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4193) kenwood3 válasza GEIL (#4184) üzenetére


kenwood3
őstag

Az szép :(
Köszi a választ :R

Mi az az ekezet dragasag??

(#4194) #45378816


#45378816
törölt tag

Erkezett update! (Ios)

(#4195) Laraxior válasza #45378816 (#4194) üzenetére


Laraxior
titán

Hogy a rossebbe éri meg egy ingyenes játékot így továbbvinni, szerkesztgetni, foglalkozni vele... Érthetetlen számomra :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4196) C4mp3r válasza Laraxior (#4195) üzenetére


C4mp3r
addikt

biztos lehetsz benne, hogy megeri nekik. a jatek ingyenes ugyan az app store-ban de az in app purchases tartjak fent. gondolj bele milyen rohadt nehez soulokat szerezni es nagyon sok kell ha barmi erdemeset akarsz csinalni es nem akarsz fel evet varni amig osszegyujtogeted. nagyon sokan vesznek 5-10 dollarert soul packot sot meg a 20 dolcsis early acces is kelendo a challengeknel. forumon olvasgatva eleg sokan tobb szaz vagy ezer dollart is rakoltottek mar a jatekra.

(#4197) #45378816 válasza C4mp3r (#4196) üzenetére


#45378816
törölt tag

:K :K :K
Nekem kimondottan tetszik, hogy más csapattal ellenben, itt nem sz..nak a fejünkre. :)

(#4198) maestro87 válasza Laraxior (#4195) üzenetére


maestro87
őstag

Gondolom a konzolos és PC-s játékukkal tartják fent magukat ami meg már nem ingyenes.

(#4199) ayo válasza Laraxior (#4195) üzenetére


ayo
addikt

ingyenes? F2Pay. Nem kell nekik a konzolos pc változat bevétele, ezekbe rendesen raknak annyi pénzt, hogy bőven megéri nekik, sőt, egy-két mobilis játék ezerszer jobb bevételi forrás, mint egy normál verzió. Nem egy játék van, ami 3-4 millió dollárt hoz naponta, amire azért kevés más PC vagy konzoljáték tud képes

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#4200) maestro87


maestro87
őstag

Frissült androidra is és végre újból elindul nekem is. :C Mentem is le az apk-t, amit nektek meg frissítés előtt javaslok, mert a hozzászólások alapján most meg másoknak nem működik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.