Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) gyuribácsi88

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1152) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Hoppa. Meg is jott a peccs, kemeny 15.4GB-ot huz le eppen. Orulet.

Egyebkent beigazolodott, hogy optimalizaltak rajta, aki ert angolul annak: [link]

(#1153) scope2007 válasza gyuribácsi88 (#1151) üzenetére


scope2007
addikt

basszus én a JASON karaktert annyira várom, hogy kééész :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#1154) Xerxész válasza scope2007 (#1153) üzenetére


Xerxész
őstag

Én meg a Predatort. :)

(#1155) FefeeX válasza ßrainiac (#1152) üzenetére


FefeeX
veterán

Akinek még mindig nem fut jól, az megnyugodhat, mire kijön az XB36/PS3 optimalizált változat, addigra valószínű a gyengébb gépeken is futni fog. Azt azért elfelejtitek a nyafogásnál, hogy a PC-re sokkal nehezebb és költségesebb optimalizálni, de nem azért fut jobban a konzolon, mert a kiadó köcsög, hanem mert a PC mint játékplatform hm... fragmentált.

Olyan ez mintha azt mondanák a melóban, készíts valami ultimate modellt, ami mindenre jó:
- de mégis kb mire használnánk?
- nem tudom, legyen jó bármire, tökéletes minőségben, azonnal.

(#1156) MaYDaN


MaYDaN
tag

Ez a patch nem semmi, akkor eddig mit adtak ki, ha még ez plusz 15,4 GB, fele annyi, mint az egész játék. Bár én nem értek hozzá, de a bugok javítása illetve a játék optimalizálása ekkora terjedelmet kíván?
Lesz itt még plusz játszható karakter, pálya, játékmód. :D Ja és kapunk 10.000 koint. :DDD
Azért kíváncsi vagyok mit sikerült összehozniuk.

Amúgy ahogy elnézem itt mindenki profi hozzám képest. :) A tutorialnál én is elakadtam, nem is értem hogy lehet megcsinálni. Próbálgattam, de csak volt, ami véletlenül jött össze. Ezeket a kombókat sem tudom, hogy lehetséges összefűzni anélkül, hogy belekeverednék a gombok nyomkodásába. Nézem ezeket a videókat és csak bámulok, hogy ez nem lehetséges. :N
Bevallom, nem vagyok jó játékos nem megy ez nekem. De viszont szeretem a játékot magát a hangulatát, meg úgy az egészet, azért nyomom vele, de hogy én ebben komolyabb eredményt tudjak felmutatni az kizárt. :)
Azért majd felmegyek ebbe KotH mókába szétrúgatni a seggem, ha úgy alakul.:D

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#1157) HussarF válasza ßrainiac (#1152) üzenetére

Jaja, nekem is most szaggatja lefelé 3.7 MB/s-el :D

Egyébként ahhoz képest, hogy mennyit bénáztam a tutoriallal meg mondtátok, hogy mediumon is erős a gép, egész jónak érzem magam. Mentem AI ellen mediumon, de egész simán sikerült megverni :)

[ Szerkesztve ]

(#1158) ayo


ayo
addikt

lol. 15,4GB Patch és ingyen pénz... kicsit sem volt para a játékkal :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#1159) rexsimus válasza HussarF (#1157) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Leteszteltem: Cassie Cage-el lehet frame trap-olni az ellent! :D

Aki kivácsi rá, majd hívjon ki! :D

[ Szerkesztve ]

(#1160) #45378816


#45378816
törölt tag

Én nekem most kezdte el leszedni, kíváncsi leszek.
Amúgy nem tudom mennyire igaz, de hallottam olyat, hogy vannak kiadók, akik direkt/szándékosan hibásan hiányosságokkal adnak ki eredeti játékot, mert pár órán belül már fent is van a game a torrent oldalakon.
Viszont, ami felkerül tört verzió az így hibás marad ugyebár és a majdani érkező patch, csak az eredeti játékhoz lesz elérhető/kompatibilis, teljes tartalmi működő formájában.
Egy szó, mint száz lehet ők is valami hasonlót játszottak be, de az is lehet, hogy amit az imént írtam az badarság. :)

Mydan, én 100.000-el elégednék meg. :D

(#1161) Gokardo


Gokardo
tag

Hello. Valaki le tudná írni pontosan mi is ez a update ami 15,4 Gb-ot igényel? :D

Mortal Kombatot érdemes SSD-re tenni vagy HDD-re is bőven jó?

[ Szerkesztve ]

(#1162) chungee


chungee
addikt

Sub-nak és Milena-nak nincs rendes overhead ütése:F Nem tudok fogást találni az ellenfelen ha only alul védekezik. Csak throw-val :(

(#1163) Carasc0


Carasc0
őstag

Na nekem nekem fenn van a patch... Ki mit vett észre? Ahogy látom a 30 és 60 fps limit megmaradt...

Ayo: Most is crashel a game online közben/után?

gokardo: Nekem SSD-n van...Simán megéri....

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1164) Gokardo válasza Carasc0 (#1163) üzenetére


Gokardo
tag

hát elhiszem hogy megéri csak a 120 gb-os ssd-n már nincs hely mert 50 gb-nak kell lennie egy játéknak :D
amúgy az fps-t hogy lehet megnézni?

(#1165) ayo


ayo
addikt

hát én minimális változást érzek, az online még mindig rossz és ahogy olvasom steam fórumon kb. 90% azt írja, hogy nem oldott meg semmit, sokaknak az option xbox beállításnál tovább crash-el, az online szerverek akadoznak, nekem a menü még mindig fagy - a 2 nappal ezelőtti update miatt, multinál meg random kilép még mindig.

olvasva steamen a több usert, ezernyi hiba van még a játékba (krypt fagyás, egyes pályák optimalizálása és szinte a teljes online rész). szóval tök jó, hogy adtak ingyen pénzt meg 15!! giga update-et, de remélem, hogy hétvégén nem alszanak és széjjel dolgozzál magukat értünk, mert szívesen játszanék az MK-val is többet, nem csak a GTA-val :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1166) #45378816 válasza Gokardo (#1164) üzenetére


#45378816
törölt tag

Olvass vissza leírtam, hogy a steam-en belül is van egy számláló. :)
Én annyit vettem észre, hogy 1920x1080, minden max-on, minden ON és a skála 100%-on, most fix 60fps minden pályán. (az esős pálya akadozott rendesen nálam, de most már szuper)
X-ray még mindig fix 30fps.

Gratula a csapatnak, mert most végre igazán élvezhetem a grafika nyújtotta élményt! :C

(#1167) Carasc0 válasza ayo (#1165) üzenetére


Carasc0
őstag

A menü szerintem egyéni probléma, nekem soha nem fagyott még...

Amúgy örülök hogy a fejlesztők adnak a játékosok problémáira és javítanak ahogy csak tudnak...Legalábbis remélem...

Amúgy mit fog tartalmazni a Klassic pack 1,2?

Ja apropó! Szerintem egy animációt kihagytak a játékból... Amikor kiválasztásra kerül a 2 karakter, majd a pálya is, akkor a 2 emberkének kikéne sétálni a képernyőről... Bal oldalinak balra, a másiknak jobbra... Na ez nekem nincs....Másnak sincs?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1168) #45378816 válasza Carasc0 (#1167) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nem hagyják a vevőket cserben, amúgy szerintem valami klasszikusat. :DDD
Viccet félre, nem tudom, de most mennem kell játszani, mert vháááá állat. :DD

(#1169) chungee


chungee
addikt

5-6 meccs után szaggat nálam a játék :( Vagy mert túlmelegszik a gépem:F

(#1170) Intel core33 válasza #45378816 (#1168) üzenetére


Intel core33
tag

Milyen videokartyad van? :)

(#1171) MaYDaN válasza Carasc0 (#1167) üzenetére


MaYDaN
tag

Klassic Pack 1 --> Tremor
Klassic Pack 2 --> Tanya

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#1172) ayo válasza Carasc0 (#1167) üzenetére


ayo
addikt

ha egyéni lenne, nem lenne tele írva a fórum - neked eddig se volt pl gondod, de hidd el okkal lett 15GB update :).

csomó olyan hiba is van, ami nekem pl nem jön elő, de sok usernél meg igen. a játék most nekem is jobban fut, még egy 15GB patch és akkor kb. jó lesz, mert a teljes játék is kb 30 GB :)

itt lehet még olvasni meg a többi topicban is a hibákról és a mostani frissítésről.

ja és igen az animáció! az tényleg ki van hagyva, azt is jelezték - de a mostaniban se tették még be

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1173) Gokardo


Gokardo
tag

a többi karakter nem is fog bekerülni egyáltalán? pl Smoke, Noob, Cyrex, stb

Mert oké hogy nincsenek benne a történetben de attól még jók voltak :D

[ Szerkesztve ]

(#1174) ayo válasza Gokardo (#1173) üzenetére


ayo
addikt

nem hiszem, viszont faction killekben ott vannak - tudom az nem ugyanaz :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1175) YM


YM
senior tag

XP mire való?

(#1176) ßrainiac válasza FefeeX (#1155) üzenetére


ßrainiac
addikt

Reszemrol nyafogas nem volt, bar az mondjuk eleg erdekes 15GB update utan, hogy a kontroller menube lepesnel tovabbra is kilep a jatek :))

Gokardo: En Smoke-ot lattam egy jelenetben a storyban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1177) Gokardo


Gokardo
tag

hát akkor remélem beteszik őket :D az volna a logikus szerintem :D ha már 1x bent voltak akkor az volna a jó ha lehetne is velük játszani :D

(#1178) HussarF

Azért nem egyszerű játék ez. Néha azt érzem, hogy szétszakad a fejem. Megjegyezni a kombókat, harc közben megpróbálni benyomni, figyelni a védekezésre, összekötni a mozdulatokat, tehát a kombókat, amiket megjegyezni is alig tudok villámsebességgel bevinni, lereagálni hirtelen, hogy alsó közép vagy overhead támadás kell.... Ó, te jó ég, minden elismerésem, aki ezt így kapásból átlátja. Lehet, hogy ti már edződtetek az MK9-en, de én érzem, hogy még sok gyakorlás van hátra :D De JC-vel egész jól betanulok lassan. Mediumon egész simán verem a gépet.

(#1179) ayo


ayo
addikt

nos stream-et kikapcsoltam meg minden szart és egy fokkal jobb a menü de nagyon durva fps dropok vannak.

a játék most már majdnem maxon megy nekem tökéletesen 60fps ha offline vagyok. neten toltam egy arccal a havas pályán szinte hibátlan 60 fps volt viszont utána a monks templon volt, amin 30-40 között volt és játszhatatlan. miután kileptem, hogy keressek mást a játék teljesen kilépett. szóval ez még mindig hiba. a statot nekem nem menti + a pinget se írja ki.

én semennyire se fogadom el, hogy 20+ ezerért veszek egy játékot és ilyen hibák vannak benne, AC Unity érzésem van kb. Várok a köv patch-et :)

(#1178) HussarF: sokkal könnyebb, ha vki mk9-et és az injustice-t tolta. nekem is fura volt elsőre az új harcrendszer a régi mk részekhez képest, de kis idő után nagyon meg tudtam szeretni.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1180) MaYDaN válasza HussarF (#1178) üzenetére


MaYDaN
tag

Teljesen egyetértek Veled. :K Minden tiszteletem azoké, akik meg tudják csinálni, amit fent leírtál. :)

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#1181) Carasc0 válasza ayo (#1179) üzenetére


Carasc0
őstag

Basszus neked milyen játék a megfelelő? (Inkább ez mint a GTA a sok grafikai buggal, meg az írdatlan táj előtöltéssel) Felsoroltál millió hibáját a játéknak, amiből nekem 2 ha van.Tökéletes játék nincs s nem is lesz...Fogadd el. Ellenben uninstall. A sok negatív kritika miatt az ide tévedő emberkéket elriasztod az esetleges vásárlástól...:P

Én továbbra csak dícsérni tudom a játékot, minőség apróbb hibákkal...

HussarF: teljesen egyetértek veled én is!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1182) ayo válasza Carasc0 (#1181) üzenetére


ayo
addikt

körbenéztél a fórumon? az emberek többségének nem fut jól a játék és crash-el..bocs hogy akkora igényem van hogy ne lépjen már ki a játék, ha játszom... :U

ha jön még egy patch és megoldja azokat, akkor ajánlom a játékot, de így azért nem merném kijelenti, hogy vegye meg bárki is bátran.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1183) AS


AS
félisten

Jó fiuk , amikor nem fut jól játék vagy jól fut mindig írjatok egy konfigot, menyi ram van cpu gpu stb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1184) Ch0b válasza ßrainiac (#1176) üzenetére


Ch0b
tag

Húzd ki a billentyűzetet, indítsd el a játékot, csinálj amit akarsz a controller beállítással, utána dugd vissza a billentyűzetet. Állítólag ez segít, de nekem nem volt problémám, simán tudtam eddig mindent csinálni.
A kipróbáltam az új patch-et, amit eddig észrevettem, hogy szinte instant bejön most már minden a menüben, viszont keletkezett 1-2 grafikai glitch. Eddig ez az észrevételem.

(#1185) HussarF válasza AS (#1183) üzenetére

Nem kell mnidig beírni, elég ha valaki rendesen kitölti a "Cuccok" részt az adatlapján (lásd ayo, vagy én) és akkor egyből látható :) A monitort is be kell írni, mert nem mindegy hogy 720p-n vagy 1440-n van a felbontás.

(#1186) ayo


ayo
addikt

cuccok között ott van, nem egy szar gépem van, de nem is ez a lényeg, mert nem gépigény para van. tessék a közösség már szépen összerakta a hibákat - Carasc0 szerint csak nekem van bajom...eközben percenként érkeznek a kommentek steamen a problémákkal.

szintén kiemelném, hogy független milyen configgal tolod: a multi nem jó, ha jön egy random crash, akkor az online stat nullázódik :(((

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1187) Carasc0 válasza ayo (#1186) üzenetére


Carasc0
őstag

Hűh te jó ég mennyi hiba... Hát akkor az MKX társaság védelmébe kellve kiállok mellettetek... Javítsák ki a hibákat...Mondjuk ezen hibák javítása belefért volna ebbe a 15GB patch-be...

Brainiac: köszönöm a személyes bizonyítványodat...Nem nagy szám grafikán? Látszik nem foglalkoztál grafikával még életedben sem...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1188) ßrainiac válasza Ch0b (#1184) üzenetére


ßrainiac
addikt

:R

Ayo: Carascoval az a baj, hogy egy troll, akit etetunk folyamatosan :D

"Inkabb ez mint a gta" es hasonlo kommentektol lassan leszall a fejem a helyerol, o nem fogja megerteni, hogy miert baj egy online verekedos jateknal, ha ezek nem klappolnak, o tovabbra is azon a tronjan ul, ahol neki tokeletesen megy minden.

Ha profi modon csinalna akkor ertene, de o azert fizetett ki 50 eurot, hogy az MKX tokeletesen fusson az eromuven, gyonyorkodhessen az amugy nem nagy szam grafikan es ízin elverhessen par gep altal vezerelt ellent, nem azert, hogy online egy csaszar legyen.

(#1189) HussarF

Én mondjuk lekopogom, nem nagyon futottam még bele hibába. Tegnap crashelt vagy 2x, nem tudom miért, de előtte, utána sem volt gond.

(#1190) ayo


ayo
addikt

engem tényleg az zavar, hogy nem tudok rendesen online játszani. tudom, hogy sokan elvannak offline, de nekem az egy idő után unalmas. most amúgy a WB play jó valakinek? mert engem kidobott.

http://jateknaplo.blog.hu

(#1191) AS


AS
félisten

Nyugalom 1-2 hét max 1 honnap és minden rendben lesz, első napos vételek sajnos már csak ilyenek a mai világban.
Legnagyobbat a Diablo 3 mal szívtam...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1192) YM


YM
senior tag

Ti hány %-al vittétek végig?

XP mire jó?

(#1193) HussarF

Van valahol egy lista, hogy melyik karakter melyik faction-höz tartozik?

(#1194) wesker24 válasza HussarF (#1193) üzenetére


wesker24
senior tag

Azt tényleg jó lenne tudni !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#1195) Ch0b válasza HussarF (#1193) üzenetére


Ch0b
tag

(#1196) HussarF válasza Ch0b (#1195) üzenetére

Ilyesmi, csak konkrétan MKX-esre gondoltam. De végülis ebből is kiolvasható, ahogy néztem.

Kipróbáltam az online-t, jól el is vertek :D Azért lehetett volna rosszabb is :) Volt, hogy majdnem győztem. Az a baj, hogy ebben a játékban nem szabad gondolkodni. Vagy reflexből vágsz mindent, vagy nem jól csinálod. Nincs olyan, hogy gondolkozni kell a kombon, vagy hogy mi legyen a következő. Vagy reflexből, szinte tudatalattiból nyomod, vagy vesztesz

(#1197) ayo válasza HussarF (#1196) üzenetére


ayo
addikt

ismerni kell minden karaktert és azt is, hogy hogyan játszanak azokkal. ezután már csak az adott ellenfelet kell kiismerni. kell bele 50-100 óra, hogy érezd az egészet, de utána már tisztább lesz remélhetőleg.

amit ajánlok az a training + youtube videók (max 3 karaktert tanulj egyszerre) és egy kis online - ott pedig érdemes nézni, hogy mennyi a Win Lost arány, bár jelenleg minden crash után nullázódik, de idővel gondolom jó lesz és be lehet majd lőni, hogy kivel vagy egy szinten.

http://jateknaplo.blog.hu

(#1198) HussarF válasza ayo (#1197) üzenetére

Oh, én meg sem próbálok többet, egyelőre JC-vel próbálok megtanulni verekedni. Amire rájöttem, hogy mi nem jó ebben az F310-es kontrollerben, az az RT és LT gombok. Főleg az RT. Mivel a special move-ok erősebb változatához az utolsó gombhoz hozzá kell nyomni az RT-t is, így nagyon zavaró, hogy hatalmas holtjátéka van és az egyidejű nyomáshoz sokkal hamarabb kell elkezdeni nyomni, mint a fenti gombokat.
A kombo és special move használat már hellyel közzel megyeget, de az RT-t hozzányomni, vagy kombo breakereket használni meg egyéb nyalánkságok mindig csak meccs után jutnak eszembe, hogy ja ilyen is lett volna amúgy....
Már egyszer kérdeztem, de nem válaszolt senki: a WB accountnak mi értelme van? Mármint mit nyújt, ha regelek?
Ja meg még egy fontos kérdés. Van valami hivatalos hely, ahonnan elérhetők az MKX előzmény képregények vagy támadjam be az ncore-t?

(#1199) ayo válasza HussarF (#1198) üzenetére


ayo
addikt

írtam anno, hogy Logitechnek azaz egyetlen hibája, hogy erősek azok a gombok, ha az sima kapcsolós lenne akkor tökéletes lenne... :)
erősebben kell benyomni, hogy tuti legyen, idővel megszokható, de nem tény, hogy nem kellemes.

WBplay arra jó, hogy összekösd az app verzióval a játékot (itt olvashatsz bővebben róla. még csak iOS-en van, de jön Androidra is). Pontokat, rewardokat stb. tudsz pluszba szerezni, szóval érdemes használni, csak jelenleg nem a legstabilabb, de gondolom jövőhétre csak beáll...

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1200) HussarF válasza ayo (#1199) üzenetére

Nem is úgy fogalmaznék, hogy erősebben, hanem annak egy hosszú út kell, mire eléri a végállását. Sztem legalább 1 cm-t megtesz addig. Míg a felső úgymond hozzáérsz és azonnal be van nyomva. Kb. olyan ez, mnit a fékpedál, meg a kuplung. Az egyik szinte azonnal felkeményedik, a másiknak meg van egy hosszú útja. De valószínűleg ugyanarra gondolunk. Csak nálam ez azt jelenti, hogy ha van egy kombó, hogy: hátra, előre, A+RT, akkor már amikor az előrét nyomom el kell kezdenem nyomni az RT-t, hogy az A-val egyszerre nyomódjon le.

Értem, akkor a WBplay-re továbbra sem fogok regelni :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.