Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) ayo válasza Ch0b (#648) üzenetére


ayo
addikt

olyan, hogy biztos nincs. a streameket ps4 paddal tolták, megjelenésig még csak találgat mindenki :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#652) FefeeX válasza Ch0b (#650) üzenetére


FefeeX
veterán

Rosszul mondjuk nem jársz azzal sem, most 13.800 újonnan a livekodok.hu-n.
Azt ugye tudod, hogy kell hozzá mUSB kábel is, ha PC-vel akarod használni?

ayo: közben most látom, hogy a KSZ-en meg lehet már venni a Razer Atrox-ot is, tehát 50ezer körül már két kitűnő Tournament Stick is választható.

[ Szerkesztve ]

(#653) AS


AS
félisten

Xbox One és a 360 azért jó mert ha használod minden játék felismeri és beállítja a konzolos kiosztást, ez a kényelem. :) (PC-n)
One dobozban van usb kábel.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#654) ayo válasza FefeeX (#652) üzenetére


ayo
addikt

tudnám szeretni, de jelenleg senki se akar egy ilyennel meglepni :)

(#653) AS: ez a Logitech F szériára is igaz

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#655) FefeeX válasza AS (#653) üzenetére


FefeeX
veterán

Node a dobozos kontrollert csak a multikban árulják 20 körüli áron, nem?
A 13800as pl szerintem tuti OEM :) Nem mintha nehéz lenne ebayről 99 centért kábelt rendelni :)

(#656) AS válasza FefeeX (#655) üzenetére


AS
félisten

Ö lenne az
De ha nincs kábel netán 500 ft +

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#657) pohár válasza AS (#656) üzenetére


pohár
félisten

csak ehhez kell egy PC-s receiver is, ami X360-hoz külön kb 5-6k, ONE-hoz akkor ez minimum 8, már ha lehet egyáltalán kapni külön

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#658) FefeeX válasza AS (#656) üzenetére


FefeeX
veterán

Jahh, ott van alatta a plusz kábel 490-ért :)
De akkor már 13.800ért itt + kábel :)

pohár: sajna nincs PC-s receiver egyelőre a One-hoz, csak kábellel megy PC-n. (viszont ott a kábel kemény 490 forint, és ha van droidos telefonod, akkor van otthon ingyér' is :) )

[ Szerkesztve ]

(#659) pohár válasza FefeeX (#658) üzenetére


pohár
félisten

miért, a wireless kontroller használható kábelesen is? hm, ezt nem tudtam, azt hittem, hogy csak és kizárólag wireless módban megy :D

akkor így már tényleg jó, bár én megelégszem a X360-as kontrollerrel is :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#660) Ch0b válasza FefeeX (#652) üzenetére


Ch0b
tag

Tudom, hogy kell. "For Windows" féle One-t beszéltem le, remélem kb. olyan áron darabját mint amennyiért azon az oldalon van.

(#661) FefeeX válasza pohár (#659) üzenetére


FefeeX
veterán

A 360as is megy kábellel, csak ahhoz még speciális kábel kellett, ami nem feltétlen volt olcsóbb, mint a wireless cucc.

(#662) AS válasza ayo (#654) üzenetére


AS
félisten

Logitech F310 nál is minden játéknál átáll xbox 360 módra ? Ezt nem tudtam.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#663) ayo válasza AS (#662) üzenetére


ayo
addikt

igen + a pad kialakítása is 1:1 megegyezik csak a D-pad van más helyen. Ami viszont extra, hogy alul van X-D kapcsoló, amin lehet X és Direct input között választani - ez más rendszernél vagy régebbi játékoknál hasznos.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#664) AS válasza ayo (#663) üzenetére


AS
félisten

Akkor még gondolkozom hogy F310 vagy One legyen a befutó :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#665) HussarF

Más is rendelt elő PC-re dobozos MKX-et? Én már egy hete leadtam a rendelést, de azóta se kaptam számlát, ami alapján előre tudnék utalni. Azt írták pedig a levélben, hogy hamarosan felveszik a kapcsolatot...

(#666) AS válasza HussarF (#665) üzenetére


AS
félisten

Hol rendelted?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#667) HussarF válasza AS (#666) üzenetére

a "kicsit-több-mint-fél-megabyte"-nál

(#668) pohár válasza HussarF (#667) üzenetére


pohár
félisten

nyugodtan kiírhatod, hogy 576kbyte, sőt, még a játékot is linkelheted onnan ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#669) ayo válasza HussarF (#667) üzenetére


ayo
addikt

576 nem a legjobb bolt, én inkább máshonnan rendelném a helyedben ha biztosra akarsz menni. nem egyszer volt, hogy nem is jeleztek vissza semmit v csak több nap után megjelenéskor hozták ki a játékot. én már onnan nem veszek semmit, a régen persze én is ott vettem mindent...

http://jateknaplo.blog.hu

(#670) pohár válasza ayo (#669) üzenetére


pohár
félisten

plusz a többiek (KonzolVilág, Konzolokszervize, PlatinumShop, GameShop, stb) általában olcsóbbak is 1-2 ezer forinttal, meg ugye az előrendelt játékokat ingyen szállítják ki (na meg ugye itt elég változatosak az előrendelésekhez járó ajándékok)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#671) AS


AS
félisten

Cd galaxis szerintem jó, mindig ott vásároltam. :) Próbáld ott.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#672) FefeeX válasza AS (#671) üzenetére


FefeeX
veterán

Régen kb mindent a CD Galaxis-nál vettem, de konzolra drágák, szóval azóta váltottam --> KonzolVilág és Konzolok Szervize.

Az durva lenne, ha egy hónappal előre ki kéne fizetned az előrendelést, még a zavvi-n is csak a kártyaadataidat kérik el, és csak a postázáskor zárolják illetve vonják le az összeget.

(#673) HussarF

A CD galaxison gondolkoztam még, de ott meg nem lehet előre utalva fizetni csak készpénzben. Amúgy én is onnan szoktam. Megnézem akkor a többit.

(#674) pohár válasza HussarF (#673) üzenetére


pohár
félisten

én már összeszedtem 2 hónapja, egyszerűbb így

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#675) AS


AS
félisten

Lehet maradi vagyok de a készpénzes fizetésben hiszek főleg
Vagy a Steam, (de az drága nekünk..... 15k lenne a játék).

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#676) HussarF válasza AS (#675) üzenetére

Én nem, mert átutalni ingyen utalok, a felvétel meg pénzbe kerül.

(#674) pohár
Nekem a póló is kéne, és a többinél nem írták a pólót. Az 576-nál is azt írják, hogy már elfogyott. Remélem az enyém még benne volt. Csak küldjék már a számlát...

(#677) pohár válasza HussarF (#676) üzenetére


pohár
félisten

írj nekik egy e-mailt a megrendelési azonosítóddal, aztán kiderül hamar :K

a Special Edition meg 03.31. óta nincs is a KSZ-ében, na de azért csak lefoglalok egyet, hátha felszabadul majd/küld a kiadó egy újabb csapatot :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#678) ayo válasza HussarF (#676) üzenetére


ayo
addikt

sztem is mindenképp beszélj velük

http://jateknaplo.blog.hu

(#679) Z10N válasza pohár (#657) üzenetére


Z10N
veterán

Regebben Kinabol lehetett rendelni $10 ert (2k).

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#680) HussarF válasza ayo (#678) üzenetére

Megtörtént, de nem hiába nem rendeltem én ezektől eddig semmit. Most közlik, hogy nem lehet előre utalni, csak készpénzben fizetni. Egyedül azért választottam őket, mert náluk lehetett utalni. Most meg már ha visszamondanám, akkor a póló ugrana. De rá is kérdezek inkább, hogy a póló meglesz-e, mert most már főleg nem bízok bennük. Hulladék egy bolthálózat...

(#681) ayo válasza HussarF (#680) üzenetére


ayo
addikt

sajnos már rég nem olyan az 576, mint régen pedig nem lenne nehéz, csak figyelni kéne a rendelésekre... remélem megkapod amit szerettél volna

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#682) melega


melega
őstag

A Batman Arkham Knight magas lesz a gépemnek ezt választom, ha íj mellett belefér a szülinapomra Nagyon jó verekedős játék, a legjobb a verekedős játékok terén szerintem.

(#683) FefeeX


FefeeX
veterán

Facebook bejegyzés a MK hivatalos oldalán:
"Mortal Kombat X, now available on mobile."

Így még lehet, hogy el is kezdem :)

(#684) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Microsoft Aberdeen+ utángyártott receiver van apron eladó. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#685) ayo


ayo
addikt

egyelőre csak ios-re tölthető az app. én most toltam majdnem 2 órát vele, nem rossz cucc. androidra aszem csak keddtől lesz

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#686) FefeeX válasza ayo (#685) üzenetére


FefeeX
veterán

Ez még az injustice mobile-nak is butított változata... :(

(#687) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

(#688) HussarF

Cassie Cage selfie-s kivégzése :C :DD

(#689) FefeeX


FefeeX
veterán

Az ipari kémkedésnek köszönhetően felkerült a második DLC karakterlistája, íme:

:D

(#690) oriic válasza HussarF (#688) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a közösségi oldalas hozzászólások a végén. :DDD

Live-Die-Respawn

(#691) batai15


batai15
félisten

Néztem egy vidit a brutalitikrol meg fatalityrol. Nagyon emberiek, de menők az animációk.

(#692) Z10N válasza FefeeX (#686) üzenetére


Z10N
veterán

Ennyire rossz lett? Jovoheten kiprobalom az androidost. Amugy hamar eltelt ez haromnegyed ev. Par nap es..;]

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#693) ayo válasza Z10N (#692) üzenetére


ayo
addikt

annyira nem mint az injustice - bár most játszottam először azzal is. bőven jó kiegészítő cucc a rendeshez, sok feloldható cucc és a legtöbb teljesítmény beleszámít a másik platformba is. ma v holnap írok róla egy hosszabbat, de még nem tudom mikor lesz időm :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#694) FefeeX válasza ayo (#693) üzenetére


FefeeX
veterán

Hátőőőő. Az injustice mobile a maga nemében nem volt rossz játék. Ugyan kicsit kevesebb volt a "játékmód", de ezek inkább zavaróak szvsz, mint jók. Egyszerre rászabadítottak egy csomó mindent az emberre, emellett viszont eltűnt a hosszú/rövid ütéstechnika, gyakorlatilag egy zombimód játék lett, ütsz/blokkolsz/elnyomod a szupert, a blokkolást se nagyon kell használni a csapnivaló AI miatt.
Csináltak a korábbi 1 majd 2 nyersanyagból most már 3mat. Vannak ilyen napi marhaságok is, de értelmetlen az egész, főleg, hogy sehol semmi nem magyarázza el mi micsoda.

(#695) ayo válasza FefeeX (#694) üzenetére


ayo
addikt

ja az nagyon szar, hogy nincs tutorial, viszont a rewardok miatt ha más ért nem is érdemes játszani.

közben lassan kész a poszt, majd linkelem ide is

http://jateknaplo.blog.hu

(#696) FefeeX válasza ayo (#695) üzenetére


FefeeX
veterán

Én kb ezért játszom most:
Játékélmény: 1%
Kíváncsiság: 9%
Feloldható konzolos tartalom: 90%
:D:D:D

Szóval tetszik vagy sem, ebbe is bele kell tennem 20-30 órát minimum...
(Az Injustice-ban szerintem minimum 200-at tettem bele :) )

(#697) Z10N válasza FefeeX (#696) üzenetére


Z10N
veterán

Ez az elszomorito, nem eleg a DLC, de meg a mobil verziot is vedd meg :( Amugy hogyan kapcsolja ossze profilokat?

ayo: Ez gyorsan ment. Nem ugy volt, ha majd lesz idod :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#698) ayo válasza Z10N (#697) üzenetére


ayo
addikt

nem kell megvenni, szépen ki lehet azokat oldani IAP nélkül is.
WB play fiók kell oda is.

De úgy volt, hogy ma v holnap, ahogy lesz időm, de feláldoztam az ebédszünetemet... :)

(#696) FefeeX : arra szerintem pont jó, ha úton vagy és tapizol hármat és nyilván a rewardok a lényeg :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#699) ayo


ayo
addikt

közben itt egy szinte tökéletes verzió nagyjából minden lényeges infóval a mobil appról, de még este ránézek mielőtt kimegy indexre

http://jateknaplo.blog.hu

(#700) FefeeX válasza ayo (#699) üzenetére


FefeeX
veterán

Honnan lett neked JC-d? Vagy Te azt kaptad Silverben? :)

Már megvan, a karaktervásárló listát csak utána néztem, azt itt még nem is figyeltem :)
A gold kariknál már külön nevük is van :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.