Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) anulu


anulu
félisten

valami nem világos nekem... Kollector's Edition, és ugye ebben benne kéne lennie a Kombat Packnek. a játékban nem látom a +4 karaktert, viszont egy kártyát a játék fém dobozában igen, ami arról értesít, hogy menjek fel az XBOX Store-ba és ott megvehetem. akkor most he?

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#902) Carasc0


Carasc0
őstag

Első benyomások:

- Irányítás valami kegyetlen nehéz és összetett (ez nem hátrány, tanulni kell)
- Konfigom vajként viszi, igaz csak a traninget csinálom. (fHD+2x szűrés minden űber high)
- alap bill kiosztással ADJ+block kombináció nekem nem akar összejönni Scorpionnál...Láncot kiengedi oda húzza magához de hiába nyomom a 4. gombot amit kell nem csinálja meg... Valami kombó akar lenni amúgy (traning)

Amúgy eddig hibátlan a game...számomra besza behu.... :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#903) pohár válasza anulu (#901) üzenetére


pohár
félisten

a karakterek amúgy később jönnek majd, de elvileg nem tartalmazza a KP-et a csomag... van egy másik pakk, amiben kicsit másabb Scorpion, abban van benne a KP (de azt csak a hivatalos oldalukon láttam)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#904) bundásss válasza Carasc0 (#902) üzenetére


bundásss
tag

unreal engine hajtja, ami jól van optimalizálva.
egyébként elég nehéz a játék. medium AI nagyon megver.

(#905) Carasc0


Carasc0
őstag

Help kellene!

1. Hogy tudom player1 billkiosztását átállítani? A beállításokban hiába állítom át őket+mentés, nem alkalmazza.. Valamit nem állítottam még be?

2. Player vs Player-t játszok hogy tudjam gyakorolni a kombókat.....Miért nem tudok választani bizonyos karaktereket? Pl. Goro, Sub-Zero, Scorpion...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#906) atainprison válasza anulu (#901) üzenetére


atainprison
senior tag

A Kombat Packot nem tartalmazza a Collector's Edition sem. Azt külön lehet megvenni 30 euróért (kb.: 9.000 Ft). Ahogy előttem is írták a DLC karakterek nem előrhetőek a megjelenésnél, egyesével hozzák be a játékba őket, az alábbi időpontok alkalmával.

(#907) anulu válasza pohár (#903) üzenetére


anulu
félisten

e szerint benne van... amúgy a "by Coarse" csomagban kevesebb a tartalom, elméletileg a Kollector's a teljes. a KP a $90-es Premium Edition-ben is benne van...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#908) pohár válasza anulu (#907) üzenetére


pohár
félisten

szerintem a Coarse-féle az only US, a másik verzió meg bárhol megvásárolható, de KP nélkül

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#909) anulu válasza atainprison (#906) üzenetére


anulu
félisten

semmi, rájöttem, h hülyeséget írtam

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#910) Carasc0


Carasc0
őstag

Huha... el sem menti.... Rámegyek hogy Save Preset és nem menti el. Másnál is van ez a hiba? :F

Hát nem egészen értem hogy miért nem tudom azt elérni hogy a nyíl billentyűkkel tudjak emberkéket kiválasztani a karakterválasztóban... :W

Lunky: Hát nem tudom, sztem brutális a game.....

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#911) Lunky88


Lunky88
tag

Multiplayerről tudnátok írni tapasztalatokat? Steam fórumon elég sok negatív kommentet olvastam úgy általában a játékról, de engem legfőképp a multi érdekelne.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#912) Carasc0


Carasc0
őstag

Hűha s még a story-t sem játszhatom (piros az is mint a multi).... Emberek valamit én nagyon rosszul csinálok? :Y

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#913) zsolt1225 válasza Carasc0 (#912) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nekem sem megy, letoltam a gyakorlást is pedig.

(#914) Gokardo válasza zsolt1225 (#913) üzenetére


Gokardo
tag

nekem egyik ismerősöm azt mondta hogy online + story-t kivinni STB-t éjfél után-tól lehet :)

(#915) Carasc0


Carasc0
őstag

Player vs Player-be ti tudjátok választani Goro-t meg Sub Zerot meg Scorpion-t? Én nem....

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#916) Carasc0


Carasc0
őstag

L,SAK kombó hogy isten f****szba csinálható meg? Scorpion tutorialt csinálom de ez a kombó valahogy nem megy.... :W

Megrúgom teleportál s megüti de nem fogadja el....pffff

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#917) Carasc0


Carasc0
őstag

Goro megjött... De továbbra sem válaszhatom scorpiont, sub-zero-t.... meg a bal alsó sarokban lévő emberkét...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#918) MaYDaN válasza Carasc0 (#917) üzenetére


MaYDaN
tag

A bal alsó sarokban lévő emberke "Shinnok" őt nem is fogod tudni választani egészen addig amíg a story módot ki nem viszed, mert utána válik feloldhatóvá.

Jajj, édes Istenem még mindig csak tölt és tölt és tölt... :W

[ Szerkesztve ]

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#919) Carasc0


Carasc0
őstag

Bakker....elrontotam a játékot... Kivettem a pipákat a Partokból....most kezdhetem letölteni újra...mekkora hülyeség....If pipa off then játék part törölve... Ez ám a logikus algoritmus....

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#920) Carasc0


Carasc0
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy a traning-et végig kell nyomni hogy Sub-Zero, Scorpion választható legyen, plusz a story mode aktív legyen...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#921) anulu válasza Carasc0 (#920) üzenetére


anulu
félisten

nekem a 0. pillanattól aktív volt Sub-Zero, training meg story előtt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#922) HussarF

Kérdés!

Ki melyik frakciót választotta? Én a Black Dragon és a Special Forces között vacillálok, mivel Kano tetszik ebben az új játékban, viszont Johnny Cage meg örök nagy kedvenc.
Igazából azt nem tudom, hogy ha kiválasztok egy frakciót, akkor csak az ahhoz tartozó karakterekkel tudok majd menni, vagy hogy működik ez?

(#923) ayo válasza HussarF (#922) üzenetére


ayo
addikt

független

és Lin Kuei... mi más :)

az utolsó patch-csel most már 100%-os a játék. minden elérhető. a játék nem a legjobban optimalizált, a multihoz nagyon nagy gép igény kell sajna most is, ahogy MK9-nél is volt - tehát akinek single jól fut, az ne csodálkozzon, ha online már nem ua élményt kapja. érdemes a grafikai résznél az auto configot használni, az tuti jó lesz mindkét módhoz.

(#924) HussarF: frakciót választani kell, de bármikor lehet váltani. karaktered lehet bármi. a blogomon amúgy erről is írtam párszor.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#924) HussarF válasza ayo (#923) üzenetére

Olyan lehet? Én ahogy beléptem rámparancsolt, hogy válasszak, és nem lehetett kikerülni.

(#925) mivamma


mivamma
senior tag

Jó reggelt!

Végre összeállt minden, már csak egy dolog nem tiszta: hogyan lehet kiválasztani a gold skin-t, scorpion-hoz?

" Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

(#926) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hoppá, egy rövid átvezetőben

SPOILER SPOILER

Frost!?

SPOILER SPOILER

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#927) koxx válasza oriic (#926) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Beállítottam a spoiler taget :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#928) oriic válasza koxx (#927) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi.

Live-Die-Respawn

(#929) Xerxész válasza oriic (#926) üzenetére


Xerxész
őstag

Fogsz még másokkal is találkozni, nyugi. :)

(#930) HussarF válasza ayo (#877) üzenetére

Akkor az F310-es kontroller jó lesz? Szuper. D-Paddal nyomod vagy analóg karral? Melyikkel érdemesebb?

(#931) FefeeX


FefeeX
veterán

Végülis tegnap megjött a lemezem, este 10 felé felpakoltam, aztán kicsit csekkoltam (Teljesítettem a napi faction war-t)
Az EZ fatality, mint a játékból kiderült, a sima falality-t egyszerűsíti le, alkalmanként egy EZ koinért... Magyarul veszel 30at, akkor 30szor tudsz kétgombos fatality-zni, de pl sub-zeroval alapból nem volt nehéz.

A kripta rendszer nekem még nem teljesen frankó, vannak amiket ingyen ki tudtam nyitni.

Test your luck meg kezdésnek egész frankó volt. Xbox One-ra kb 10% telepítése után már játszhatóvá vált a játék, csak olyan rossz grafikával, hogy inkább kilőttem (és a kontent 60%-a nem volt elérhető)

Amit még nem találtam meg, a kicsi névtábla adatainak és kinézetének megváltoztatása. Kicsit szerintem túlbonyolították ezt az egész menü rendszert, amellett, hogy a betűtípus meg általában a menü kicsit fapados minőség lett.

HussarF: én azt mondom, csakis DPAD :) Mondjuk éjjel az már elég hangos :)

[ Szerkesztve ]

(#932) batai15 válasza ayo (#923) üzenetére


batai15
félisten

Frakció csatlakozásnak mi értelme van?

(#933) Xerxész válasza batai15 (#932) üzenetére


Xerxész
őstag

Pl. kapsz plusz 4 Faction Kill kivégzési lehetőséget.

(#934) ayo válasza HussarF (#930) üzenetére


ayo
addikt

stickkel - nagyon ritkán d-paddal besegítek, ahogy mk9-ben is tettem

napokban összeírok minden lényeges dolgot nagy vonalakban és készül a kisokos ahogy az előző részhez is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#935) batai15 válasza ayo (#934) üzenetére


batai15
félisten

Hol található az mk9 guide? Valaki tolja meg vele? Most vettem meg 1500 ért

(#936) ayo válasza batai15 (#935) üzenetére


ayo
addikt

itt.

nagyrészt igaz a mostani részre is, szóval ez lesz az alapja majd

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#937) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó towernél a test your might résznél megakadtam. Nyomogatom a gombokat de semmi. :(

Live-Die-Respawn

(#938) Carasc0


Carasc0
őstag

Nekem is minden frankón működik...De egy dologba kérek mindenkit EXTRA HELP! Azt akarom elérni hogy a Player1 esetében ne a W,A,S,D billekkel tudjak már karakter választani... Át szeretném állítani a nyilakra... Ez sehogysem sikerül.... :O

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#939) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Sziasztok,

valoszinuleg beruhaznek a jatekba, esetleg valaki nem rendelte kozuletek a g2a-rol? Jolenne vmi viszajelzes, h yugodt szivel vehetek ott :D

Udv.: fl3x

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#940) wesker24 válasza Fl3x (#939) üzenetére


wesker24
senior tag

Ha Mortalt akarsz venni akkor inkább a GK4A-tól vegyél ott azonnal küldik neked a kódot megbízható oldal mert már többször vettem ott játékot nem csak én hanem sok más haver is !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#941) Fl3x válasza wesker24 (#940) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Megnézem, köszi a tippet :) Remélem paypal van :D

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#942) wesker24 válasza Fl3x (#941) üzenetére


wesker24
senior tag

Persze hogy van ez alap :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#943) shotika válasza Carasc0 (#938) üzenetére


shotika
őstag

Menüben nekem se engedi megváltozatni, viszont a karakterválasztó képernyőn, a bal felső sarokban (vagy o vagy p betű), és amit ott beállítottam, azt már elmentette.

A menü enyhén szólva túlbonyolított - bár vszeg kontrollerrel jobban kézre állna.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#944) ßrainiac válasza Fl3x (#939) üzenetére


ßrainiac
addikt

G2A-ztam a mortalom en is, jott ra f@sza 27%-os ado, kb. 8k-ra jott ki a vege.

Bonyolultabb lett a jatekmenet, valakinek ez jo, nekem egyelore rossz, mert nem tudom, lesz-e annyi idom foglalkozni a fejlodessel :DDD

Story mode-ban, ahol lehet latni a karaktereket kozelebbrol eleg ramatyul nez ki tovabbra is, ahogy az elozo reszben is volt, latszik ugyan, hogy effekteztek itt-ott, az osszhatas sokkal jobb, de tovabbra is nagyon le van maradva a dolog :/

Ma nyomtam egy online match-et, nagyon picit tunt csak fel keses, csak egyszer-egyszer, szoval ez mar nagy elorelepes, lehet, hogy vegre (mk9 es injustice utan..) egy kihasznalhato multit kaptunk.

Aki szeretne este jatszani, dobhatna egy pvt-ot, olyan 11-tol leszek kb.

[ Szerkesztve ]

(#945) ayo válasza ßrainiac (#944) üzenetére


ayo
addikt

csatlakozz te is, csak magyaroknak a lagmentes multiért:)

mivel már megy az online pc-n ma este 8 után szerintem aki tud jöjjön azt toljuk egy nagy körmérkőzést king of the hill keretein belül

http://jateknaplo.blog.hu

(#946) FefeeX válasza shotika (#943) üzenetére


FefeeX
veterán

A menü kontrollerrel sem áll kézre sajnos. Ezt egy amatőr csinálta, pedig manapság annyi esztéta van már, bagóért is tudtak volna szerezni valakit... :)

(#947) ßrainiac válasza ayo (#945) üzenetére


ßrainiac
addikt

Okay, koszi :)

(#948) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok!

Gondolkodok a megvételén, de nem tudom, hogy sima XBOX 360 controllerrel van-e értelme belvágni, vagy teljesen használhatatlan a DPAd miatt?

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#949) ayo válasza CarajoEsp (#948) üzenetére


ayo
addikt

van, viszont a dpad pont a jó, a stick használhatatlan

http://jateknaplo.blog.hu

(#950) CarajoEsp válasza ayo (#949) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Köszi, akkor ha lejön, este lehet, hogy megveretem magam:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.