Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) HussarF válasza Z10N (#1600) üzenetére

Én azt hittem, hogy a képregény a 9-et és az X-et köti össze és be kellett volna fejeződnie a premierig. Erre még mindig vannak újabbak. Pedig az alapján, ami kijött, már elég világos az MKX sztorija, szóval a funkcióját beteljesítette. Szerintem ez már csak ilyen plusz pénzcsinálás, amit csak húznak-nyúznak, mint egy szappanoperát, de értelme már nincs.

(#1602) wesker24 válasza Z10N (#1600) üzenetére


wesker24
senior tag

Az első Mortal Kombat DLC (Jason Vorhees) úgy volt hogy múlt hét vasárnap jön de később kiderült hogy az első DLC megjelenést elhalasztották május 5-re.

Igy az első Mortal Kombat DLC vagyis Jason csak május 5-én lesz elérhető de csak azoknak akik rendelkeznek a Mortal Kombat X Kombat Packal akinek nincs meg az egy héttel később tudja csak megvenni .

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#1603) AS válasza Z10N (#1600) üzenetére


AS
félisten

LOL shinok boss... ez tetszik _:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1604) Xerxész


Xerxész
őstag

Corrupted Shinnoknak csak 1 kivégzése van? Illetve vannak-é Brutalityjei?

Ha már Brutality...Quan Chinek van egy Brutalityje, ami elég kiszúrás a játékossal: az a feltétele, hogy az ellenfél blokkoljon közben, miközben a megfelelő mozdulatsort beviszem (ráadásul megfelelő távolságban kell lenni tőle és még egy mágikus körben kell lennie az ellenfélnek...plusz a blokkolás).
Szerintem ez nem szép, mert nem rajtam múlik csak a kivitelezés, hanem még az ellenfélnek is teljesítenie kell egy feltételt. Így én gyakorlatilag kivitelezhetetlennek találom ezt a Brutalityt. :(

Van ilyen más karakternél is?

(#1605) HussarF válasza Xerxész (#1604) üzenetére

Kano. Az a feltétel, hogy az ellen blokkoljon és az így jövő járulékos sebzéstől haljon meg. Én is letettem róla, hogy megcsináljam.

(#1606) Xerxész válasza HussarF (#1605) üzenetére


Xerxész
őstag

Faja. :(((
Marad a TeCsöves megnézés...

(#1607) FefeeX válasza Xerxész (#1606) üzenetére


FefeeX
veterán

Trainingben be lehet állítani, mit csináljon az ellenfél, ha minden igaz.

(#1608) Carasc0 válasza FefeeX (#1607) üzenetére


Carasc0
őstag

Öröm könnyek :O :O :O .... Megvan megvan, megszereztem igen..... :O

Hálás köszönetem neked a tippekért és a segítségért FefeeX :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1609) FefeeX válasza FefeeX (#1607) üzenetére


FefeeX
veterán

De hülye vagyok, ott meg nem lehet kivégezni :)
Akkor 2 playerben kell egy segítség, aki azt csinálja amit mondasz neki, illetve talán egyedül is megoldható.

Carasc0: :C

[ Szerkesztve ]

(#1610) #45378816 válasza Carasc0 (#1608) üzenetére


#45378816
törölt tag

Szép, gratula! :C
Mit kellett tenned érte, hogy meglegyen?

(#1611) Xerxész válasza FefeeX (#1609) üzenetére


Xerxész
őstag

Igen, ez a bajom. :)
Élesben ez nem működik se gép, se társ ellen. Ha ritka nagy szerencséje van az embernek, akkor a gép vagy játékostárs blokkol egyet a megfelelő időben.
De azért ez szemétség, nah.

(#1612) HussarF válasza Xerxész (#1611) üzenetére

Megbeszéld egy haveroddal, hogy próbáljátok ki...

(#1613) Carasc0 válasza #45378816 (#1610) üzenetére


Carasc0
őstag

Köszönöm! :R FefeeX szavaival élve, valóban nem 2 perc ezt megszerezni, talán (bár lehet erősen tévedek) de az egyik legnehezebben megszerezhető skin a Mileena skin után (bár arról nem tehetünk hogy hivatalosan nincs challenge)....

Feltétele: MKX mobil verzióval kell játszani, és az egyik karakterednél el kell érni a 40-es szintet.... Igaz én 3 nap alatt pörgettem ki, de akkor meló után belebújtam a telóba + Fefeex féle glitch is picit segített. :R

Mobilról összesen 4 skin szerezhető meg (csak onnan!!!!):

Mimo Johnny, Farmer Jax, Klassic Kitana, Klassic Mileena

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1614) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Még mindig nézegetem ezeket a fightstickeket :) Razer Atrox ból 2 féle van, Xbox 360 és Xbox One. Azt lehet tudni melyik a "jobb" pchez?

(#1615) pohár válasza Xerxész (#1604) üzenetére


pohár
félisten

van 2 Brutality-je Shinnoknak, annak a verziónak, amelyiknek van egy pálcája, azzal kettérántja keresztben az ellenfelet :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1616) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Közben rájöttem.

Atrox

Itt a pc fülre kattintva a razer atrox 360as jön be.

[ Szerkesztve ]

(#1617) Xerxész válasza pohár (#1615) üzenetére


Xerxész
őstag

Fincsi lehet. :DDD
Shinnokot bírom nagyon, de még nem tértem rá a karakterére.

Legalább az ő Brutalityjei is ellenfél mozgása függőek?

(#1618) AS


AS
félisten

Shinokot a bonebreaker verzioban szeretem , ott elég jó :)
Androidra még nincs MKx 10?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1619) ayo válasza AS (#1618) üzenetére


ayo
addikt

nincs, csak egy-két régióban... jöhetne már

http://jateknaplo.blog.hu

(#1620) Ronam válasza AS (#1618) üzenetére


Ronam
addikt

Van már elvileg Androidra, de itthon még nem elérhető. Virágbolti verziót ma láttam az egyik oldalon...

(#1621) Carasc0 válasza FefeeX (#1609) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

A console to mobil unlockos rész is mükszik? Lenyomtam egy sráccal 10 online meccset PC-n amiért járna 5000 koin a mobilon, de nem adta meg...mimo skin-t továbbra sem....Bár nem tudom hogy ha valaki steamen meghív meccsezni, akkor az online-nak számít-e. Informatikailag igen, de tojt rá a telcsi... :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1622) Zebu


Zebu
addikt

Nem Értem ezt a wbplay dolgot.... Login to Wbplay még nincs kipipálva, holott már alatta kb 5 megvan és login successful a wbplay-be

(#1623) Carasc0 válasza Zebu (#1622) üzenetére


Carasc0
őstag

Én is ezen meditálok...Sebaj... Nekem a Kitana skin kellett, a többi mondjuk egyenelőre nem izgat. A mobilos multihoz tartozó unlock részleg meg még inaktív... Ha aktív lesz jöhet a Mileena Klassic skin és onnantól my mkx game will be deleted.... :K

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1624) FefeeX válasza Zebu (#1622) üzenetére


FefeeX
veterán

Szar a szerver, nekem kb 2 hét után adta meg végre, a többinél nem szokott hibázni, de ezt a részt nem kedveli. Szerintem egy logint érdemes csinálni minden eszközön éjszaka (hajnal 1-2kor) mikor kevésbé terheltek a szerverek, hátha...

(#1625) atidzsiforc válasza Joco_77 (#1616) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ha xbone kontrollert eszi a geped akkor az ujabb atroxot is, mert one kontrollerkent kene felismernie. De gondolom 360asat olcsobb beszerezni talan.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1626) FefeeX válasza atidzsiforc (#1625) üzenetére


FefeeX
veterán

Konzolok szervizénél ugyanannyiba kerül. A neten látottak alapján mindkettő tökéletesen megy a PC-vel (pláne mert mindkettő kábeles)
A 360-ason van 2,5mm jack kimenet, a One-félén nincs. Nem egy nagy dolog, főleg hogy ahhoz is átalakító kell.
Alapvetően ha játszik az eladás is később, mindenképp a One-osat venném, régi konzolhoz jóval nyomottabb áron lehet kiegészítőt eladni, szvsz. (no meg persze nekem One-hoz lesz, tehát nálam nincs kérdés :) )

(#1627) atidzsiforc válasza FefeeX (#1626) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Win7hez kell par update mert alapbol nem viszi, 8.1 felismeri.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1628) AS válasza atidzsiforc (#1627) üzenetére


AS
félisten

Csak ez kell neki és már megy is :)

ONE driver.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1629) ayo válasza Ronam (#1596) üzenetére


ayo
addikt

na megnéztük benti laptopon i7 840m és az új driverrel tökéletesen ment - kivétel a lagos pályák. szóval akinek ilyen problémája van az szedje le a legújabb vga drivert ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1630) pohár válasza Xerxész (#1617) üzenetére


pohár
félisten

ebben szerintem benne van, amit én láttam videót, azt sajna már nem találom :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1631) Ronam válasza ayo (#1629) üzenetére


Ronam
addikt

Nálunk a havas pálya volt ami kicsit szaggatott, de a többivel nem volt gáz. Sajna az új driverrel meg más játék akadozik.

(#1632) ayo válasza Ronam (#1631) üzenetére


ayo
addikt

igen a havas a piac és a templom is ilyen

http://jateknaplo.blog.hu

(#1633) Carasc0


Carasc0
őstag

Eszembe jutott, hogy nagyon szeretném tudni (valaki, aki jól tud angolul és van kedve megkérdezhetné valami supportól) hogy mikor teszik bele a játékba a karakterek face off animációját...Nagyon hiányolom :F

Nagyon nem értem miért vették ki... :N

Erről ti tudtok valamit?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1634) HussarF válasza Carasc0 (#1633) üzenetére

Milyen animációt?

(#1635) Carasc0 válasza HussarF (#1634) üzenetére


Carasc0
őstag

Amikor kiválasztod a karaktert +a pályát... utána csak annyit látsz, hogy a karakterek egymásra néznek... A kiadás előtti gameplay videókban pedig a pálya választást követően a 2 karakter elsétált az ellentétes irányba....Jól nézett ki... Érthetetlen hogy miért nincs...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1636) ayo válasza Carasc0 (#1635) üzenetére


ayo
addikt

a jól tudom csak pc-n nincs, hogy miért az pedig rejtély :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1637) AS válasza HussarF (#1634) üzenetére


AS
félisten

Erre gondolt.
Kár hogy nincs benne tényleg...
2.32 töl nézd.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1638) HussarF válasza Carasc0 (#1635) üzenetére

Ennyit találtam

[link]

(#1639) Carasc0


Carasc0
őstag

Mobilról a Console to Mobil unlock rész nem működik ez már biztos...Még jó hogy mobilról lehet unlockolni dolgokat console-ra. Kár érte, mert jól esne az embernek ha éreztetné a program piros pipákkal hogy mit teljesített és megadná érte azt a minimális jutalmat...

HussarF: Tehát PC-re nem portolták az animációt... hát sebaj...Talán a PC társadalom vágyaira hallgatnak a fejlesztők és patch útján pótolják.. Ha nem, nem... De legalább legyen/lenne fullos a WB cross platformon alapuló unlock rendszer. :R

Apropó 1 kérdés:

Harc közben alul egy 3 szintre bontott vonaljelző rendszer van. Az utolsó az X-ray... Az első 2-t viszont nem tudom mire jó.... Vagyis azokat hogy tudom használni...?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1640) ayo


ayo
addikt

már a második napja, hogy a wbplay.be is bejelentkeztem, a faction is ment és az online... persze pár meccs után mikor karaktert akartam váltani kidobott az asztalra, de remélem jön egy fix és minden szép lesz :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1641) Zebu


Zebu
addikt

Észrevehetően gyengébb lett lett a tlejesítménye nálam a játéknak a patch után... szopó

(#1642) HussarF

Már várom a Predatort ;]

(#1643) rexsimus válasza Carasc0 (#1639) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Tutorialt végigtoltad? ;)

[ Szerkesztve ]

(#1644) Carasc0 válasza rexsimus (#1643) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Őőő....igen voltam ott is a kezdetek, kezdetén.... Visszamegyek és meglesem a dolgokat újra...

Apropó!

Némi böngészés után kérdezem hogy Kitana melyik frakcióhoz tartozik? :U

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1645) #45378816 válasza Carasc0 (#1613) üzenetére


#45378816
törölt tag

Köszi a helpet. :)
De a pc-n játszók is megkaphatják ezeket? Úgy tudom, hogy pl jax és cage skin-je csak konzolra lesz elérhető.
Én mobilon még csak 15-s szinten vagyok, de akkor jobban ráfekszem a dologra. :D

(#1646) rexsimus válasza Carasc0 (#1644) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Nincsenek a karakterek frakciókhoz kötve. Ha netán másra vagy kíváncsi akkor a sztorimódban kiderül. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1647) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#1648) Joco_77 válasza AS (#1628) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Hivatalos Weboldal:

"Is the Razer Atrox for Xbox One compatible with a PC running Microsoft Windows?"

The Razer Atrox for Xbox One can currently be used on Windows PCs with limited functionality. You’ll need to use the current Microsoft beta drivers for Xbox One controllers. However, at this time, Microsoft does not plan to have official drivers for Arcade Sticks and thus, Razer does not officially support the Atrox for Xbox One on Windows.

Tehát ez alapján úgy fest, hogy Pc-hez mégiscsak az X360as Fightpad a jó választás (gondolom nem véletlen a razerzone nál is ha a pc re kattintasz az X360as Razer Atrox ot látod)

(#1649) Carasc0 válasza #45378816 (#1645) üzenetére


Carasc0
őstag

Amit mobilon tudsz unlockolni, azt PC-re is megkapod természetesen, hiszen amit linkeltem Unlocked Kitana skin az PC-s screenshot...Nekem nincs konzol gépem, szóval én csak a PC részlegről tudok nyilatkozni... Egy biztos fordítva már nem akar működni a dolog. Tehát amit PC-n megcsinálsz pl. 5 fatality > 5000 koin a mobilra, azt nem adja meg... Lehet később megfogja... A skineket 100%-ra kilehet nyerni a mobilból, kivéve a Mileena Klassic skint mert ahhoz mobilon kell ladderezni ami még hivatalosan inaktív...

15.szinten vagy? Az még jó... kb 30-től felfele már többet kell bunyózni....Én a 4. bracket részlegen vagyok.... Hát ott már nem sajnálja a gép elém pakolni egy komoly gold karaktert... Amúgy vettem 120 soul-ért egy packet... Hatalmas mázlim volt... TOP 8. legerősebb gold kártyát kaptam Ermac személyében....

pl jax és cage skin-je csak konzolra lesz elérhető. <---- Melyekre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1650) Carasc0


Carasc0
őstag

Felmerült bennem 2 kérdés:

1. Melyik az a Premium Tower? A Premier = Premium? Mert Premier-t találtam..
2. Mileena-val kivégeztem egy Klassic Towert.... Láttam filmet (nem is tudtam hogy ilyen is van benne lol), de utána ha mondjuk egy Premier Tower-t akarok játszani, nem engedi kiválasztani a karaktert, hanem alapból Mileena-val vagyok... Azért annyira nem szimpi a csaj hogy vele legyek na...mit tegyek?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.