Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) pohár válasza FefeeX (#750) üzenetére


pohár
félisten

megmondom őszintén, hogy ezt durván benéztem most :DDD
azt hittem, hogy a játék PC-s verzió, nem XBONE-os... így nagyon is megéri :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#752) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A frakció rövid videók megvoltak már?

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#753) AS válasza oriic (#752) üzenetére


AS
félisten

Subs a Lin Kuei mestere ez tetszik :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#754) oriic válasza AS (#753) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja hát ez sejthető volt.

Live-Die-Respawn

(#755) HussarF

Szóltak telefonon, hogy akkor holnap érkezik a rendelés. Zsír.
Egyébként tutorial lesz az MKX-ben? Régen játszottam már ilyen típusú játékot.

(#756) pohár válasza HussarF (#755) üzenetére


pohár
félisten

a 9-ben van valami olyasmi, szóval itt is lesz egész biztosan :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#757) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az első értékelés.

Live-Die-Respawn

(#758) AS válasza oriic (#757) üzenetére


AS
félisten

Csak óvatosan nagyon spoileres képek vannak kint. :) De jó teszt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#759) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

1-2 hete nyomon követem e játék nyomdokait... MK-n nőttem fel szóval eléggé jól ismerem, igaz én az abszolút klasszikus konzol MK-kat (MK1-2-3) ismertem jól, a PC világiakat nem. Tehát közel 15 év után újra érdeklődni kezdtem iránta az MK X karjai által. Érdeklődnék hogy mennyire aktív játéknak ígérkezik. Általában csak olyan játékokat szoktam megvenni, ami tartós. Pl. Starcraft 2-nél biztos vagyok benne, hogy ha 3 év múlva előveszem, lesznek online playerek... MK X terén ez mennyire várható? Csak azért kérdezem mert gondolkodtam a játék megvételén... De ha 2-3 év után feledésbe merül akkor bukta.... :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#760) oriic válasza AS (#758) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom ezt mondani sem kell, egy teszt spoileres lehet szóval óvatosan akit ez zavar.

Live-Die-Respawn

(#761) batai15 válasza oriic (#754) üzenetére


batai15
félisten

Mivel a story szerint is azzá válik majd. Egyébként ez most az idősebb sub zero vagy a fiatalabb? Bár a sebhely miatt félek hogy előbbi, mert a fiatalabb egy ertelmuen pozitív karakter.
Hát remélem nem koveztek meg de elsőnek kiprobalom hogy fog futni meg megnézem mennyire lesz jó a multi. Utána veszem meg. Crewwel is úgy jártam h megvettem nagyon rosszul volt optimalizálva és eleve egy bug halmaz volt

[ Szerkesztve ]

(#762) FefeeX


FefeeX
veterán

A MKX Mobile már két napja nem lép rá a profilra induláskor... Másnál esetleg jelentkezett a probléma, vagy épp az ellentétje (minden frankó)?

(#763) ayo válasza Carasc0 (#759) üzenetére


ayo
addikt

2011 ben jött ki az MK9 és most 2015-ben az MKX.

kb. ennyi éved van, mert utána sokan úgyis az újjal fogják tolni, ha az jobb. persze utána is lehet játszani, de nyilván megcsappan a közönség, de szerintem lesznek, ahogy ennyi év után is vannak MK9-re is játékosok

régen se volt ez másképp, 2-3 évente jött aki az új rész és mindenki a frissel tolta :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#764) ayo válasza ayo (#763) üzenetére


ayo
addikt

ja és készülj fel, hogy teljesen más az irányítás, mivel azóta rendesen kialakult egy harcrendszer, szóval elején tuti nem lesztek barátok :)

(#765) orichalcos: PC-n se lesz gond, MK9 csak később jött egy gyenge porttal, Injustice viszont már nagyon szépen ment és az online része is sokkal kiforrottabb volt - most meg egyszerre jön a PC-re is szóval egy fokkal több az esély:)

(#766) batai15: jelenleg iOS-re van, holnaptól már ha minden jó Androidra is kijön

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#765) oriic válasza batai15 (#761) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem One-ra lesz, ott nincs ilyen gond. :DDD Beszámolót is az alapján írom.

(#766) batai15

Oda majd júniusban jön, másik csapat csinálja.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#766) batai15 válasza oriic (#765) üzenetére


batai15
félisten

Hát jó neked.. 360ra nem jön mi? Vagy csak rondán. Me lehet vennék használtan oszt tolnám. Amúgy mi a mobil app? G2 rol nem hozza be a play

[ Szerkesztve ]

(#767) FefeeX válasza batai15 (#766) üzenetére


FefeeX
veterán

Elméletileg a héten jön androidra is, egyelőre csak iOS-re elérhető...

(#768) batai15 válasza FefeeX (#767) üzenetére


batai15
félisten

Ja akkor azért nem dobja be.

(#769) AS válasza batai15 (#766) üzenetére


AS
félisten

360 és ps3 ra nyáron jön.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#770) batai15 válasza AS (#769) üzenetére


batai15
félisten

Na meg látjuk. Tudtam h vissza fogom még sírni a 360 gépem.. 3 év boldogság..

(#771) Carasc0


Carasc0
őstag

Amúgy a fentebb az első értékelési teszben látott képek alapján megkérdezem: Ennek ilyen a grafikája? :Y
Mert ha igen, akkor besza behu lehet... még jó hogy a gépem ideális hozzá.. :Y

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#772) oriic válasza AS (#769) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt írtam én is. :D

Live-Die-Respawn

(#773) batai15


batai15
félisten

Esély nincs hogy jol fusson? Fx6100 hd7770oc 8gb ram..
A 9 most olcsó meg éri csak a multi miatt megvenni?

(#774) AS válasza oriic (#754) üzenetére


AS
félisten

Csak azért érdekes, mert. Mk9 ben scorpion megölte , az öcse is meghalt (robot lett belöle meg meghalt )
Igaz hogy akit megölt scporpion NooB saibot lett, Lehet valahogy visszaalakult . :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#775) batai15 válasza AS (#774) üzenetére


batai15
félisten

Na ja.. De a sebhely meg azé akit meg ölt scorpion nem?

(#776) Xerxész válasza batai15 (#761) üzenetére


Xerxész
őstag

Kuai Liang szerepel a MKX-ben.

(#777) AS válasza Xerxész (#776) üzenetére


AS
félisten

Ezt mért irod neki ? Subrol kérdezett nem Liurol.. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#778) Ch0b válasza batai15 (#775) üzenetére


Ch0b
tag

Scorpion, Bi-Han-t ölte meg, később ő lett Noob Saibot. Kuai Liang van az MKX-ben, Bi-Han öccse.

(#779) AS válasza Ch0b (#778) üzenetére


AS
félisten

De ö meg robot lett a 9 ben és meg is halt .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#780) batai15 válasza Ch0b (#778) üzenetére


batai15
félisten

vágom de ő meg lett cyber sub zero nem?
illetve bi hannak van sebhelye nem?

(#781) Ch0b


Ch0b
tag

Annyi a lényeg, hogy újra él, Quan Chi-nak köszönhetően.

(#782) Carasc0


Carasc0
őstag

Furcsa a kérdésem, de érdemes megrendelni a game-t? Nagyon piszkálja a fantimat...Nem tudom mennyire precíz az online rendszere (Starcraft2-é tudom hogy brutality), game mennyire patika minőségű... grafikája mondjuk állat! Mert előrendelve -1e ft + Goro DLC.... Virágbolti verzióval úgy vagyok hogy buktás az online... de érzékelem hogy nagyon várandós ez az epizód... :U

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#783) batai15


batai15
félisten

Én meg azért kemény 1500 ért meg vettem a komplette edisön 9.részt.
még 3-2 óráig meg lehet venni a steamen.

(#784) Carasc0 válasza batai15 (#783) üzenetére


Carasc0
őstag

Tehát majdnem a 90%-át elbuknám a játék árának 4 év alatt....Az igen :o

ayo: Na jó, de akkor meg jóval kevesebb lesz a játékos (feltéve ha új epizód jelenik meg).... Nagyon érdekel a game de nem merek így belevágni....a #782. hozzászólásom miatt....

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#785) ayo válasza Carasc0 (#784) üzenetére


ayo
addikt

vedd még 4 év múlva ha jó üzletet akarsz, ha játszani szeretnék akkor pedig most.

http://jateknaplo.blog.hu

(#786) batai15 válasza Carasc0 (#784) üzenetére


batai15
félisten

ha azt nézed egy újj telefonnél 1 év alatt 50% nem is rossz arány.-.

(#787) Xerxész válasza AS (#777) üzenetére


Xerxész
őstag

És én arról is írtam. Liu Kang szóba sem került.

Sub-Zero egy általános név. Kuai Liang és Bi-Han a 2 létező Sub-Zero igazi neve, előbbi a fiatalabb, utóbbi az idősebb Sub-Zero.
Scorpionnak sem Scorpion az eredeti neve, hanem Hanzo Hasashi. Scorpion a démon énjének az elnevezése.

Sőt, én is csak nemrég tudom, hogy Smoke is rendelkezik "eredeti" névvel: Tomas Vrbada.

(#788) pohár válasza Carasc0 (#782) üzenetére


pohár
félisten

esetleg várós, meg fantáziámat... várandós :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#789) FefeeX válasza Carasc0 (#784) üzenetére


FefeeX
veterán

Mi az hogy nem merek belevágni? A PC-s nincs 12ezer forint. Egy tényleg durván A listás játékért. Az meg, hogy 4 év múlva mennyit ér... Elmész egy étterembe, eszel 5ezerért, holnap mennyit ér? Jó esetben van egy kis jó élményed, rossz esetben meg még a hasad is megy tőle...

Ez nem egy X+1-ik B listás játék, amit letöltesz, mert lehet, hogy egyszer majd kipróbálod, aztán meg kidobod a kukába kiírt lemezzel együtt 3 év múlva, úgy, hogy a gépben benne sem volt... Ha már van benne 20 óra jó élmény, akkor hol is vagyunk? 600 forint egy óra? Elmész játékterembe, 600 forintot 10 perc alatt szórsz el.

(#790) #45378816 válasza Ch0b (#738) üzenetére


#45378816
törölt tag

Na megérdeklődtem etc... a lényeg
A Kollector's NEM tartalmazza a Kombat Pack dlc-t, így azt külön kell beszerezni.
Holnap érkezik a "kis" csomag, már nagyon várom illetve a polcomon gyönyörűen fog kinézni az a Scorp. :)

További szép napot mindenkinek, találkozunk a tornán!
:)) :DD :))

(#791) Carasc0 válasza FefeeX (#789) üzenetére


Carasc0
őstag

De nem az érték az elsődleges gondom... Starcraft 2 azért ér annyit, mert bármikor előveszem rengeteg játékidőt lehet vele eltölteni évek múlva is....Tudom hogy stabil, online rendszere kíváló! Persze tudom más stílus, de ha már pénzt adok ki, tudjam miért adom ki.... Ami meggyőzött eddig az MK-ban az a grafikája.... Az valami állat! A többi? Nekem nincs tapasztalatom MK 9-8-7-6-5-ben.... Semmi...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#792) AS válasza Carasc0 (#791) üzenetére


AS
félisten

Lesz benne időd mire megtanulsz rendesen harcolni lesz vagy fél év :C
Mert nem kőnyű a MK rendszere, 9es é egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#793) Z10N válasza AS (#777) üzenetére


Z10N
veterán

What? :DDD Amugy most jott ki a #15 - mellesleg nem sok minden tortent - amiben pont harcoltak es Scorpion eletben hagyta (Kuai Liang, a sebhelyes).

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#794) Carasc0


Carasc0
őstag

Megrendeltem... Nem tudtam ellenállni! Köszönöm fiúk a tanácsokat... Gyermekkorom egyik TOP 1 játékba fog megelevenedni előttem DX11-ben...15 év után..... :R
S mivel előrendelésnek számít kapok Goro-t. :P

Amúgy mennyi külön a Goro DLC?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#795) Xerxész válasza Carasc0 (#794) üzenetére


Xerxész
őstag

Akkor te is 30on felül vagy már bőven, nem? ;]

(#796) batai15


batai15
félisten

srácok mk9 be skint hogy kell választani?

(#797) MaYDaN válasza Carasc0 (#794) üzenetére


MaYDaN
tag

Szerintem nem fogod megbánni. Főleg, hogy 15 évvel ezelőtti élmények vannak előtted. :) Ez rá fog tenni egy-két lapáttal úgy gondolom. :D
A Goro DLC-ről nincs még külön információ, hogy mennyibe fog kerülni, legalábbis én nem tudok róla.

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#798) Carasc0 válasza Xerxész (#795) üzenetére


Carasc0
őstag

Kereken 30 éves vagyok... 1994-ben kaptam meg a Sega Megadrive-ot azon hónapokig nyomtam az MK2-t. Előtte meg SNES-en az MK1-et... Emlékszem arra a pillanatra is, mikor haverommal voltam az 576 shopban ahol a szemem láttára hoztak 3 db karton dobozt benne a frissen megjelent MK3-al.... Szóval van emlék na. :)
Utolsó MK amivel nyomtam az az MK Ultimate vagy mi... amiben az összes MK1-2-3+boss játszható volt... Aztán ugye felnőttem az érdeklődés csökkent... jött a PC ahol láttam az MK4-et... Mikor láttam hogy 3D-s lett az meg végképp illúzió romboló volt. Ez az MKX meg valami tökéletes... Ez az igazi utód szerintem... :R

Talán a 15 évvel még keveset is írtam.. Jó lesz az 20-nak is... :DDD
Amúgy remélem PC-n is lehet jól nyomni....legalább is megtanulható... Amúgy neten lehet majd olyan emberrel is nyomni aki mondjuk PS4-en tolja?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#799) MaYDaN válasza Xerxész (#795) üzenetére


MaYDaN
tag

Vagyunk egy páran afölött úgy gondolom. A fene enné meg. ;)

Steam-en hogy lett a Mortal Kombat csoport ilyen hirtelen 64 tagú? :D Tegnap még csak 20-an voltunk asszem. :DDD

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#800) #45378816 válasza batai15 (#796) üzenetére


#45378816
törölt tag

Menj a karakterre és nyomj START gombot a kontrolleren, majd jobbra-balra nyíl és valamelyik ütés/rúgás gomb.
Abban az esetben, ha más színű karaktert szeretnél, akkor a végső kattintás a START gomb legyen. ;)
Remélem tudtam segíteni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.