Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Zebu


Zebu
addikt

Extrém lag van most. Nyomok valamit és kb 1mp késés van. Játszhatatlan....

AdeX: 2500-ért megkaptam :)

[ Szerkesztve ]

(#1752) Carasc0


Carasc0
őstag

Ayo, Adex: Köszönöm a válaszokat... :R

Vagy a Windows 7-el vagy velem van a baj, mert nem hogy megeszi az összes fizikai ramot a játék, hanem még 6GB swapot is elfogyaszt.... Széééép!

Amúgy a grafikus beállításoknál mi az a Window boxing? on/off beállítása lehet...

Amúgy megerősítem hogy a több memóriával 1 fokkal jobb a tower, de most is a töltőképernyő nem jött be, hanem csak állt... A memória ablak nem jött, szóval ez biztosan bug... Kár érte....Most mindig izgulhatok hogy le ne fagyon egy tower opponent töltésképernyője....

Amúgy a leguotlsó patch-hez írtak a fejlesztők egy optimális beállítást... Hát nem tudom de ha én bekapcsolom az adaptiv v-sync-et akkor ilyen csíkok jelennek meg mozgások során...Zavaró...Az 59.5hz-es beállítást szintén nem vágom miért jó.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1753) #14955008 válasza Carasc0 (#1752) üzenetére


#14955008
törölt tag

Nálam a rendszer teljes memória felhasználása 4-5 GByte között van MK10-et futtatva (win 8.1).

(#1754) Carasc0 válasza #14955008 (#1753) üzenetére


Carasc0
őstag

Ezek szerint win 8-ra van jobban optimalizálva... Ez előfordulhat...

Na újabb skinnel lettem gazdagabb.....

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1755) ayo válasza #14955008 (#1753) üzenetére


ayo
addikt

win 7 64-biten nálam 1.2 gb az mkx és összesen 2.96gb foglalt - ebben ugye benne van a steam, a firefox és a shadow play is be van kapcsolva

http://jateknaplo.blog.hu

(#1756) Carasc0 válasza ayo (#1755) üzenetére


Carasc0
őstag

Akkor lehet a win7-em a ludas, bár nem tudom hol nézzek körül ez ügyben... nekem ha összeszámolom 10GB-ot fogyaszt....A Resource monitor szerint az MK10.exe szintén 1.7Gb-ot fogyaszt...ÖSszesen ki is jönne a 4-5GB átlagba de van valami modified foglalt terület ami kitesz vagy 3-4GB-ot... Az nyomja meg...

Lehet a driverem a rossz? A legújabb nvidia drivert telepítettem amit a GTA5 kedvéért adtak ki...

Amúgy meddig tart a double koin for towers akció? Éjfél?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1757) AS válasza Carasc0 (#1754) üzenetére


AS
félisten

Biztos jobban van rá optimalizálva mert nekem jobban fut 8.1 en
Viszont a Far Cry 4 meg rosszabbul :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1758) #14955008 válasza Carasc0 (#1756) üzenetére


#14955008
törölt tag

Az ez előtti vagy előtti nem tudom pontosan melyik NV driver, DX11 alatt néhány játékban akadozásokat (micro stuttering) produkált Win8-on. Többnyire ezt javították és a GTA5 optimalizálás ment még bele.

Egyébként Nvidia karival nem kellene problémának jelentkeznie MK10 alatt.

A steam fórumon, jó pár topik nyílt memory leak címmel. Hasonlókat írnak, mint te tapasztalsz. Egyszerűen a PC port nem lett az igazi, bug bug hátán.

(#1759) ayo válasza Carasc0 (#1756) üzenetére


ayo
addikt

nekem is az a driverem van. az ajánlott gépigénynél 3 GB ramot írnak, ami ha az enyémet nézem akkor rendben van.

http://jateknaplo.blog.hu

(#1760) Carasc0


Carasc0
őstag

Szerintem vége a Double Koin akciónak... akármit csinálok 500-nál többet nem akar adni...Tegnap átlag volt a 800-900 is...

Amúgy mi alapján osztja a koinokat? A Kombó az biztos...Más esetleg? Mert akkor azokat nyomatom a játék során hogy jöjjön a több koin...

Amúgy kinek melyik a kedvenc karaktere?

Jó ötletnek tartom hogy a topic összefoglalójába lenne egy lista hogy ki melyiket preferálja... Ha esetleg többet is kedvel, akkor max 3-at lehessen mondani afféle TOP 3 karakter...Ayo...mit szólsz ehhez?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1761) #14955008 válasza Carasc0 (#1760) üzenetére


#14955008
törölt tag

Cserébe a hw (vagy sw) hibáért te gyűjtögetheted a coinokat, ma nekem 2x ugrott minden belépéskor :o

A Steam Cloud szinkronizálás kikapcsolása sem segített....

[ Szerkesztve ]

(#1762) ayo válasza Carasc0 (#1760) üzenetére


ayo
addikt

hát kezdésnek nem rossz, de igazából majd persze nem most, de azoknak a kombóit kellene összerakni, vagy hogy melyik karakter melyik ellen a legjobb. pár hónap alatt szerintem mindenkinek lesznek jó tippjei v egyedi kombói amit meg lehetne osztani többiekkel.

http://jateknaplo.blog.hu

(#1763) #14955008 válasza Carasc0 (#1760) üzenetére


#14955008
törölt tag

Én még keresem a kedvenc karaktert. Most épp a Summoner Quan Chi-nál ragadtam le.

Kung Lao, Milena, Kano (Cyber), Scorpiont nézegettem eddig hosszabban.

Az első kettő nekem nagyon nehéz kari. A kiborg és a nindzsa ok. De valszeg quan chi-nál fogok maradni.

(#1764) #14955008 válasza ayo (#1762) üzenetére


#14955008
törölt tag

Nehéz lesz meghatározni a pontos ellenpárokat. 72 variáció van, ha jól számoltam.

(#1765) ayo válasza #14955008 (#1764) üzenetére


ayo
addikt

nem is kell az összeset, mivel online úgyis csak bizonyos karaktereket és stílusokat használnak, abban lehetne majd segíteni.

http://jateknaplo.blog.hu

(#1766) Carasc0


Carasc0
őstag

Pirxx:Tehát ha jól értem ha bemész a kryptába akkor össze kell törnöd újra a köveket?

Ayo:Nekem a kedvencem egyértelműen Kitana...Szerelem első látásra, szóval :R

Bár a fentebb linkelt Mileena skin-hez gyúrnom kellett őt is...Végülis elég jó karakter...Ja amúgy összevissza nyomogatva sikerült egy ilyen gurulós lábfelrobbantós brutality-t megcsinálnom vele...Powered by extremely complicated keys :D

Amúgy a Cold War Scorpion Skin hol lelhető? DLC-ben van benne vagy unlockolható? Csak mert a Samurai pack-ben nincs benne, továbbá a Character Viewerbe látható és nem sziluett. Érdekes...

Én vagyok a skin vadász... :) Persze nem minden skin érdekel, mert pl. Revenant Liu Kang-ért nem fogok 30 KOTH mecccset gyorsan itt most lezúzni... Már csak egy szívem vágya maradt a Klassic Mileena...Az pedig egy majdani mobile challenge-mbe fog kerülni...

Amúgy az én véleményem szerint a leg-leg unbalanced karakter: Kung Jin meg a Kenshi meg még halványan Ermac....

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1767) Carasc0


Carasc0
őstag

Ez meg mi??? Kapott már más is ilyet?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1768) tomsolo válasza #45378816 (#1750) üzenetére


tomsolo
őstag

> illetve ha max mennyiséget raksz bele (ez 10.000coin) akkor ad karakter ikonokat

Nem kell maxolni - csak akkor nagyobb lesz az esély, hogy nem buksz rajta, és nem csak karakter ikonokat hanem háttereket, easy fatality-ket etc.

Viszont én 18 óra után úgy jártam, hogy mentések: husss! Kb mintha reseteltem volna a játékot. Utána olvastam és nem csak én jártam így, állítólag érdemes kikapcsolni a steam felhőt mert bugos vmi ekörül.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1769) Z10N


Z10N
veterán

MKX#18: King Gorbakot megoli Kotal, a Shokan sereg visszavonul. Kotal megbizza D'vorah-t Reiko megolesevel. Kintaro harcolni fog a koronaert. Goro szamuzetesbe megy. Skarlet ellopja Kotal torjet a csata alatt Reiko parancsara Haviknak. Cassie ritualenek lesz alavetve.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#1770) #45378816 válasza Carasc0 (#1767) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ezt azért kaptad, mert mobilon rész vettél 50online játékba. :)
100-nál járt az Injustice Scorpion, amiről a képet raktad ki.

Többieknél meg elnézést, nem akartam senkit se félre vezetni, csak tapasztalatból írtam.

(#1771) HussarF válasza ayo (#1707) üzenetére

Egyik sem. Egyszerűen benyomom a két gombot és csak fordul. Ha újraindítom a meccset, akkor már jó szokott lenni. De nem tudtam még rájönni, hogy mi lehet a hiba.

(#1772) tomsolo


tomsolo
őstag

A skip reward coin mire jó? Eddig bármit skippeltem nem fogyott egy darab se... :B

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1773) Carasc0 válasza #45378816 (#1770) üzenetére


Carasc0
őstag

De arra már megkaptam tisztán emlékszem... Nem mintha problémáznék rajta, csak azt hittem megjavult a console vs PC közötti award rendszer de nem...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1774) FefeeX válasza #45378816 (#1694) üzenetére


FefeeX
veterán

FYI: iOS-en printscreen: home+kikapcs gomb egyszerre röviden (néhány androidos telefonon is működik)

(#1775) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jason DLC trailer

Live-Die-Respawn

(#1776) humolnat válasza tomsolo (#1772) üzenetére


humolnat
csendes tag

az arra jo h tudod skippelni a meccset ha vkivel nem akarod lenyomni...asszem ez csak towernel elerheto

nekem olyan kerdesem lenne h ezeket a faction kivegzeseket h lehet beadni egyszeruen nem akar sikerulni... ugy kell mint a brutality-t vagy mint 1 fataly-tit mert ehhez semmi segitseget nem ir a move list :(

(#1777) rexsimus válasza humolnat (#1776) üzenetére


rexsimus
aktív tag

MInt a fataly-tiket. Azt nem írja a program, hogy teljes képernyő távról működnek csak.

És gondolom egyértelmű, hogy nyomva kell tartani a védekezést közben.

[ Szerkesztve ]

(#1778) h.adam.92


h.adam.92
őstag

Ami a tutorialban van scorpion-nal, olyan nincs véletlenól Mileena-val is? :DDD
Bár itt is izzadok :DDD

(#1779) ayo válasza h.adam.92 (#1778) üzenetére


ayo
addikt

nincs. de az alapmozdulatok mindegyikkel ua.

mai szerzemény aka best fatality :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#1780) #45378816 válasza FefeeX (#1774) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ejjjj, tényleg! :D
Köszi a helpet. ;)

(#1781) #45378816 válasza ayo (#1779) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ilyen már nálam is volt, először azt hittem valami rejtett dolog lesz, de nem.
Szerintem egyszerűen csak ilyen az MKX Friendship. :U

(#1782) Carasc0


Carasc0
őstag

Wow tök jó! Living towerbe egész szép summát lehet szerezni ha teljesít az ember... Továbbá tök jó, mikor leteszik a hourly tower időzítője, összeomlik a vár és feljön az új.... Bazi jó! Nekem amúgy tök stabil...

Kitana in Dark Empress costume with alternative color:

Nagyon szép szín szeirntem!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1783) Carasc0


Carasc0
őstag

Kedves fórumlakók és látogatók...Azért jó lesz velem vigyázni hiszen és mindenki előtt megemelem a..... akarom mondani...elemelem a kalapom :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1784) rexsimus válasza Carasc0 (#1783) üzenetére


rexsimus
aktív tag


Meg is éheztem egy kis Kung Lao csirkére. :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1785) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Holnap patch jön a PC verzióhoz.

[ Szerkesztve ]

(#1786) pohár válasza rexsimus (#1785) üzenetére


pohár
félisten

és volt egy kis recsegés is :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1787) Carasc0 válasza rexsimus (#1785) üzenetére


Carasc0
őstag

Hát komolyan ezt rendelek egy kamion sört ennek a Boon emberkének ha ez a mondata megvalósul: just as good as console version :R

Amúgy bug-ra akadtam! Test your might tower-nél nyomok egy ESC-et majd Tower Select-re megyek akkor ugye visszadob a Tower választó ablakba, de a keyek melletti gombok színes controller gombokká alakulnak és semmire nem reagál a billentyűzeten... :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1788) Xerxész


Xerxész
őstag

(#1789) tomsolo válasza Xerxész (#1788) üzenetére


tomsolo
őstag

" Ghetto Lisa 16 perce
I wish I can suck Predators dick!!"

LOL

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1790) HussarF válasza oriic (#1775) üzenetére

A horror skinek kit takarnak? Az első az Ermac, a második Mileena, de ki a harmadik? Reptile?
Meg olyan értelemben is kérdezem, hogy valami horrorfilmszereplőről lettek mintázva, vagy csak csináltak egy ilyen horror beütésű skin-t saját kútfőből?

(#1788) Xerxész
Ebből nem sok látszik.

[ Szerkesztve ]

(#1791) Xerxész válasza HussarF (#1790) üzenetére


Xerxész
őstag

Reptile a 3., igen...Kraken Reptile.

Itt egy kép a Predatorról:

Nem túl jó minőség, tudom, de a videó és a kép is a tegnapi streamből van. Csak spanolni akarták a rajongókat, ezért mutatták meg a Predatort...semmi gameplay vagy debütáló trailer nincs még.

(#1792) HussarF válasza Xerxész (#1791) üzenetére

Nekem egy kicsit sovány. A szteroidos predator jobban bejön :D Főleg, ha figyelembe vesszük a játékban megjelenő fizikumokat.

[ Szerkesztve ]

(#1793) Xerxész válasza HussarF (#1792) üzenetére


Xerxész
őstag

Pedig az eredeti Predator nem kigyúrt, hanem vékony, atletikus testalkatú, bár termetre nagyobb, mint egy ember.
Ahogy nézem, ez a Predator is az eredetinek egy kissé módosított változata. Remélem, ez nem azt jelenti, hogy a fegyverarzenálja is csak a csuklópengéből meg a plazmaágyúból fog állni... Beleférhetne még a lándzsa meg a diszk is.

(#1794) HussarF válasza Xerxész (#1793) üzenetére

Volt mondjuk akkora karja, mint Schwarzinak, csak mivel magasabb volt sokkal, jobban "eloszlott" rajta. Sztem tuti lesz sokféle felszerelése. Elvégre valamiből össze kell rakni 3 variation-t :)

(#1795) rexsimus válasza HussarF (#1790) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Klasszikus horrorokról mintázták. Klasszikus múmia ruha, mint a régi, akár még fekete-fehér filmeken. Ugyan az a helyzet Reptile-al, kalsszikus mocsári szörny jelmez. :D

[ Szerkesztve ]

(#1796) ayo


ayo
addikt

megjött az androidos verzió!

közvetlen link a Google Play-re

http://jateknaplo.blog.hu

(#1797) tomsolo válasza ayo (#1796) üzenetére


tomsolo
őstag

Alkalmazáson belüli termékek
685,80 HUF–34 483,04 HUF tételenként

;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1798) HussarF

Én még Spawn-ért lobbizok, lehet, hogy hétvégén rászánom az időt és én is összedobok egy olyat, mnit Xerxes a Predatorról

(#1799) pohár válasza HussarF (#1798) üzenetére


pohár
félisten

öööö, de ez hivatalos, tegnap a streamben mutatták, nem a neten dobták össze Photoshoppal

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1800) HussarF válasza pohár (#1799) üzenetére

Tudom, de ha látják, hogy van igény rá, lehet, hogy belevágnak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.