Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Carasc0 válasza HussarF (#1050) üzenetére


Carasc0
őstag

Dettó! Az a kombó nekem sem megy... Feladtam. Én most úgy játszok, össze hogy vissza nyomogatom, aztán lesz valami.... (PC és bill irányítás)
Amúgy nem tudom mi történt, de single match közben, hiába nyomok ESC-et az Easy fatality kombinációkat már nem írja ki.. Amúgy hol találok fatality kombó leírásokat? Inkább kinyomtatom, több értelme van...

Ne hülyéskedjetek... X-Ray nekem teljesen gyors... Multiba is!!! Nem vettem észre hogy lassabb lenne... :Y

Amúgy 1-2 ember kivégzését most láttam életembe először.... eléggé gyomorforgatóak.... :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1052) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Ha holnap Mortal péntek lesz, akkor holnapután?

(#1053) HussarF válasza Carasc0 (#1051) üzenetére

Akkr jó. Jöjjön már valaki, aki meg tudta csinálni és magyarázza el, mert különben Quitality-zik majd egyet rajtam Sub-Zero :D

Egyébként nem lesz lassabb X-Ray alatt, csak leesik 30 fps-re. Nem lassabb, csak darabosabb.

[link]
[link]

(#1054) #45378816 válasza Carasc0 (#1051) üzenetére


#45378816
törölt tag

Az x-ray-ről csak annyit, hogy az akármilyen felbontáson/gépen tolod, mindig fix 30fps sajna.
A steam beállításoknál van egy olyan lehetőség, hogy mutassa az fps számlálót játék közben, azt kapcsold be és csekkold a játékot.

HussarF megelőzött. :)

[ Szerkesztve ]

(#1055) #45378816 válasza HussarF (#1053) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én már tegnap túlestem rajta, de ha ennél elakadtál, akkor nem rosszból, a breaker-es résznél szerintem agyf...t fogsz kapni. :D
A végén jár achi, so hajrá, én szurkolok, hogy neked is sikerüljön. ;)

(#1056) HussarF válasza #45378816 (#1055) üzenetére

De mi a kulcs? időzítés? Egyszerűen hiába rugom le és teleport kickelem, nem adja be. Gondolom nem elég gyors neki. De ha gyorsabban nyomom, akkor meg nem adja be a teleport kick-et mert még nem fejezte be a rúgást.

(#1057) ayo


ayo
addikt

kombókat adott ütembe kell beadni, erre rá kell érezni, ha egyszer megvan akkor menni fog. érdemes megnézni egy-két youtube videót, talán az segít.

viszont mint feljebb is írtuk már sokszor fontos, hogy mivel toljátok ezeket a kombókat. xbox stickje pl. sokszor bezavarhat, a dpad a tuti azon. ps4 és login a stick is jó.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1058) HussarF válasza ayo (#1057) üzenetére

Én logitech F310-en tolom. Én mindig is "pc master race" voltam nekem a kar sokkal idegenebb, mnit a d-pad.
Majd próbálgatom még akkor.

(#1059) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Itt logi chillstream van, imadom, jobb a fogasa mint az x360-nak, aztan van egy F710 is, az is baro, bar rengeteget kellett hackelnem hogy boxos joynak lassa a gep.

I5 4440 es GTX 770 Phantommal tolom, nalam a meccsek elejen van 1-2 roccenes, amikor bejonnek a karakterek, de a tenyleges harcnal mar semennyi, nagyon fluid es fasza a sok FPS (nem neztem utana, de stabil 60-nak tunik). Fullon minden szuressel egyutt, fullhd, online meccseknel sem akadozik.

Tegnap beneztem vmi |hun| akarmi szobaba, 3 resztvevo volt es mind elfoglalt :/

Ma ejfel utan lesz vki? :U

(#1060) #45378816 válasza HussarF (#1056) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ütem/érzés a lényeg szerintem.

Egy kis segítség, ha nvidia kártyával rendelkezel. A vezérlőpultjában érdemes az előre reprodukált képkockák számát levenni. (én 2-n használom)
Az előre reprodukált képkockák maximális száma korlátozza azoknak a képkockáknak a számát, amelyeket a CPU előkészíthet, mielőtt azokat a GPU feldolgozná.
Akkor érdemes csökkenteni ezt az értéket, ha a bementi eszköz(ök) - például egér, controller vagy billentyűzet - válaszideje megnő játék közben.
Én xbox360 vezetékes kontrollert használok, teljesen meg vagyok elégedve, pedig nem ki aggályaim voltak.
Nyilakkal játszom, analóg nagyon ritkán dukál nálam.

(#1061) HussarF válasza #45378816 (#1060) üzenetére

Nekem az a standard érték: 1

(#1062) Carasc0 válasza #45378816 (#1054) üzenetére


Carasc0
őstag

Menü 30 fps.... in-game 60-50 között..... X-ray 30Fps....

Amúgy eddig lekopogom lagmentes inline meccseim voltak.. bár volt hogy Esc hatására nem a főmenüre ment vissza hanem kilépett a játék.. Egyébként nagy bugok nincsenek benne... sztem 1-2 patch és jó lesz ez...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1063) #45378816 válasza HussarF (#1061) üzenetére


#45378816
törölt tag

Akkor rakj be egy ütős dupstep zenét a játék alá és úgy próbáld. :D

Carasc0, szintén nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#1064) AS


AS
félisten

Xbox onál is D padot használok. Max szaltónál analógot. hátra előre analognál nem jó, dpadnál 100% hogy sikerül , de a le balra mozdulat talán d-padnál jobb de nem biztos. Kivégzés megint csak Dpad.
Azt mondom dpad jobb, mert kevesebb a hibázni lehetőség, ráadásul mk s kontrolen csak DPad van

Nézzétek meg

Ha nem vettem volna One kontrollert tuti beszerzem volna egy ilyet :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1065) HussarF

Oké, azt hiszem a release button check-et ki kéne kapcsolni. Sejtettem, hogy azt inkább ki kéne, de eddig ne mtettem. Aztán itt ovlasom a neten, hogy mások is azt ajánlják...

(#1066) ßrainiac válasza AS (#1064) üzenetére


ßrainiac
addikt

Penzkidobas, az analogra tok jol ra lehet erezni, dpad meg ott van a dash-re. Ha mar sok penzt kell kiadni gamepad-ra, razer sabertooth-t vennek..

(#1067) #45378816


#45378816
törölt tag

Érkezett update, most már elérhető a Gold Scorpion!

(#1068) ayo


ayo
addikt

Olyan update kéne h ne lépjen ki multiból az egész játék... Vicc h crashel ha kilépek meccs után

http://jateknaplo.blog.hu

(#1069) rexsimus válasza Carasc0 (#1035) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Valamit elnéztél. te az easy fatalykat tolod, amik végesek.

[ Szerkesztve ]

(#1070) oriic válasza rexsimus (#1069) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dehogy veges. Lehet venni amennyit akarsz. Valodi penzert. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1071) rexsimus válasza oriic (#1070) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Rendben igazat adok neked, de azt azért ismerjük el, hogy nem osk ember rendelkezik végtelen mennyiségű pénzzel. :D

[ Szerkesztve ]

(#1072) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Tegnap nézegettem ezt a teljesítmény dolgot. Igaz nem mai darab a gépem, még BF3-ra raktam össze. Képes a játék 60 FPS-sel is futni, viszont elég nagy FPS droppok vannak. Van úgy, hoyg 60 ról leesik 20-ra is, random helyeken.

[ Szerkesztve ]

(#1073) HussarF válasza rexsimus (#1072) üzenetére

Azért vedd figyelembe, hogy bizonyos helyeken 30 fps-re van lock-olva.

(#1074) rexsimus válasza HussarF (#1073) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Azt tudom, nem is az a gond, ahogy megnéztem random csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#1075) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Amúgy tegnap egy újabb bugba futottam bele. A kriptába voltam, valamiért elég nehezen töltött be. Meg is lett az eredménye: A kinyitott dolgok után nem volna le a pénzt, és ha kaptam is valamiért coint, nem adta hozzá az "egyenlegemhez". Kilépés után már működött a dolog. Elég kiábrándító volt. :/

[ Szerkesztve ]

(#1076) FefeeX válasza rexsimus (#1071) üzenetére


FefeeX
veterán

Hátőőő. Ha valaki dolgozik, akkor nem is kell végtelen pénzzel rendelkezni, csak kivárni a következő fizetést. 50ezerből elég sok EZ-fatality-t lehet venni :P

ßrainiac: én is azt vettem volna, de sajnos nem jó One-hoz, így számomra az értéke max 5ezer körül mozog... :(

[ Szerkesztve ]

(#1077) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Kung Lao-hoz tud valaki valami kombót?

Próbálgatom, de nem az igazi, eléggé eltérő a 9-től, így csak bénázok vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#1078) batai15 válasza rexsimus (#1077) üzenetére


batai15
félisten

Van kombo list..

(#1079) rexsimus válasza batai15 (#1078) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Tényleg? :Y

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1080) batai15 válasza rexsimus (#1079) üzenetére


batai15
félisten

Akkor próbálgassad

(#1081) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Esetleg bárki más, aki értelmesen tud válaszolni?

[ Szerkesztve ]

(#1082) batai15


batai15
félisten

Bocsáss meg ha segíteni próbáltam.

(#1083) FefeeX válasza rexsimus (#1081) üzenetére


FefeeX
veterán

Nyomsz egy startot, és ott bemész a kombo listbe, bent van az összes, kivégzésestül mindenestül.

HussarF: én úgy értelmeztem, hogy nem találta meg a menü gombot. Ha billentyűzetről játszik, könnyen elképzelhető.

[ Szerkesztve ]

(#1084) HussarF válasza rexsimus (#1081) üzenetére

Én sem értem a kérdésed. Le vannak írva a kombók. Milyen más kombóra gondolsz? Vagy valami tippre, hogy milyen technikát kell alkalmazni, hogy beadja, mert nehezen jönnek be?

(#1085) oriic válasza rexsimus (#1081) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Értelmes válasz volt, ne tessék ilyenen felháborodni.

Akármilyen tippet is adnánk, az lehet hogy másnak egyszerűen összehozható, de az is lehet hogy neked az nem menne sok próbálkozás után is. Mindenki a lista alapján próbálkozik, valamelyik összejön, valamelyik nem. De ez függ ugye attól is, hogy milyen az adott menet, mert ugye az ellenfél nem fogja megvárni azt, amíg egy hosszabb kombót próbálgatsz végigtolni.

És akkor még a többszörös kombó összefűzésekről nem is beszélve. :D Gyakorolni kell ezerrel.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1086) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Nem az alap "kombókra" gondoltam. Mozdulatok összefűzése, speciel move-ok, stb.

Neten nem igazán találtam semmi használhatót még, Perfect Legend se mondta még meg a tutit. :D

[ Szerkesztve ]

(#1087) HussarF válasza oriic (#1085) üzenetére

Én is emiatt aggódom :(

Még a tutorialt sem tudom végigvinni, pedig ott még vissza se ütnek :DDD

(#1088) ayo


ayo
addikt

az alapkombókat kell spec és más kombókkal összerakni, youtube vagy teszteld magad - én pl imádok kitalálni saját cuccokat . ma majd felrakok youtube-ra egy két szépet, ha lesz időm
egyelőre sub-zero ermac és raiden amiben tudok segíteni. többet nem is próbáltam ki és egyelőre nem is szeretnék, hanem ezeket minél jobban.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1089) Fl3x válasza ayo (#1088) üzenetére


Fl3x
aktív tag

sub-zerosat csekkolnám, majd linket dobd be ide is :)

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#1090) rexsimus válasza ayo (#1088) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Ermaccal nincs gond, nagyjából működnek a 9-ben begyakorol kombók, főleg a középső varjációba (nem jut eszembe a neve).

Ezért is olyan erős a karakter, mert jobban ismerik, mint mások más karaktereket, és így nagy az előnyük.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1091) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Amúgy ilyen kombóra gondoltam:
Ermac /Mystic/

jump punch, 1+1, le+hátra+1, jump punch, le+hátra+4, hátra+előre+2

[ Szerkesztve ]

(#1092) ayo válasza rexsimus (#1090) üzenetére


ayo
addikt

oks, addig is fejből ;] pár hasznos : sub zero (középső jégkardos verzió): előre b, y a+b egy komoly cucc vagy 24%-ot levisz. érdemes a kombókat spec nélkül beadni, mivel úgy többet sebez.

pl.: ua kombót amit írtam feljebb ha egy fagyasztással kezdjük akkor vagy 10%-al kevesebb sebzést fogunk ejteni.

másik kombó: x, y, a, előre-hátra b.

a kedvencem pedig ami nehéz viszont sokat visz le: előre x, y,y majd időzítve az eséshez b és előre hátra b EX verzióban. ez az egyik legkomolyabb kombó amit eddig összeraktam csak kiba nehéz :)

hétvégén rá fogok állni jobban a témára, meg majd kéne még king of the hillt is tolni még többen

http://jateknaplo.blog.hu

(#1093) rexsimus válasza ayo (#1092) üzenetére


rexsimus
aktív tag

"a kedvencem pedig ami nehéz viszont sokat visz le: előre x, y,y majd időzítve az eséshez b és előre hátra b EX verzióban. ez az egyik legkomolyabb kombó amit eddig összeraktam csak kiba nehéz :)"

A 9-be is volt hasonló kombó, csak ott az elején csináltak egy ice clone-t amibe a kombó végén az EX slide beleüti az ellent, és még lehetett püfölni is. Nem tudom, hogy ez itt működne-e. :)

[ Szerkesztve ]

(#1094) batai15


batai15
félisten

Ermac valóban erős. Szvsz kotal kahn egy useles fosh.

(#1095) HussarF

Most ezek a hosszú kombók amit összeraktatok miben mások, mnitha azt mnodom, hogy benyomok 2 alap kombót egymás után? Mármint, hogy mitől lesz ez a hosszú egy egység és nem két egymás utáni kombó?

(#1096) ayo válasza rexsimus (#1093) üzenetére


ayo
addikt

itt a kard miatt felüti és esés közben kell folytatni, sajna a jófajta 9-es kombókból nem sok maradt sub-zerónak, főleg amiatt, amit fentebb írtam, hogy kb nem éri meg beadni.

ice klónnal nem tudod megcsinálni mivel az másik stílus..... szóval jól meg kell nézni mindegyiket, ha neki kezdesz ezeknek

trainingnél mindig érdemes nézni, hogy melyik kombó és azoknak a variálásai hány %. sokszor a legegyszerűbbek sokkal többet érnek, mint egy nehezebb v hosszabb kombó. a cél mindig az, hogy könnyen és biztosan vigyünk be nagy találatot.

(#1095) HussarF: két alapkombó egyben = hosszú kombó. a trükk az, hogy ezeket ki lehet egészíteni plusz mozgásokkal közben opcionálisan. ha már megy két kombó összerakása, akkor már jó úton haladsz, érdemes youtube-on nézelődni

(#1097) batai15 : DMG scalingről itt írtam már és most is igaz + mindenkinek ajánlott a Kombo rész tippjei, ami szintén 9-ben is ugyanaz volt

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1097) batai15 válasza HussarF (#1095) üzenetére


batai15
félisten

Gondolom a scaling miatt. Így egy nagy kombónak veszi nem több kicsinek aminek a sebzeset leveszi .

(#1098) rexsimus válasza HussarF (#1095) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Sebzés.
Egy sima alap kombó, mozdulat, sebez mondjuk 12%-ot.
Na most, ha beadsz egy hosszabb kombót, az akár lehet 20-30-40 vagy akár 91%-os is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1099) HussarF válasza rexsimus (#1098) üzenetére

De mondjuk ha van egy kombó mozdulat, ami sebez 10%-ot, meg egy másik, ami sebez 15%-ot, akkor ha ezeket egybefűzöm, akkor 25%-nál többet fog sebezni? Vagy van valami előnye azon kívül persze, hogy ha gyorsan ütöm, hamarabb elfekszik?

(#1100) ayo válasza HussarF (#1099) üzenetére


ayo
addikt

olvasd el amit linkeltem mert nem így van.

kombókat azért érdemes tolni, hogy a másik ne tudjon szóhoz jutni, ha egyszer hibát ejt. a profiknál ez kb. azt jelenti, hogy csak ezt a pontot keresik. ha nyerni szeretnél, akkor érdemes a tutira menni és nem arra, hogy beadj egy nehezebb kombót, hanem inkább kisebb vagy egyszerűbb, de hosszabbat.

#1101) ßrainiac: jaja kb így van, viszont van hogy tökre szép a kombó vagy nehéz, de egyszerűen nem éri beadni, mert mondjuk 100-ból 2x ha bejön, egymás ellen meg főleg...

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.