Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) HussarF válasza Xerxész (#1950) üzenetére

Sikerült már olyat csinálni élesben, amihez az ellennek védekeznie kellett?

(#1952) Xerxész válasza HussarF (#1951) üzenetére


Xerxész
őstag

Nem. Egyelőre csak Quan Chinél találkoztam ilyennel, bár asszem mintha pont te mondtad volna, hogy Kanonak is van valami "kötelező az ellenfélnek blokkolni" tipusú brutalityje. (Még korántsem oldottam fel mindent a kriptában). De Quan Chivel sem jött még össze a Touch of Death.

Most próbálkozom majd a megkerülős megoldással (tegnapig Raident unlockoltam ki teljesen). Quan Chinek van az a speciális mozgása, amikor megbűvöl és maga felé húz. Bár ez nem blokkolás, de így legalább a gépet bele tudom kényszeríteni (szerintem) abba a körbe, ami szintén kell a brutality kivitelezéséhez. És mivel láttam egy videót a neten, ahol szintén nem blokkolt az ellenfél (le volt fagyasztva vagy már nem is emlékszem, hogy mi történt, de nem blokkolt), ezért úgy gondolom, hogy maga a blokkolás talán megkerülhető.

(#1953) HussarF válasza Xerxész (#1952) üzenetére

Igen, én mnodtam Kano-t. De elég képlékenyek szerintem ezek a Brutality-s feltételek. Pl. JC-nél van egy olyan, hogy "connect 4 nut cracker" aztán meg, hogy az utolsó is nut cracker legyen. Na most a connect szerintem azt jelentené, hogy úgy csinálj négyet, hogy valamivel összekapcsolod, vagyis kombóban nyomod. Na én semmi ilyesmit nem csináltam, csak megcsináltam 4-szer, aztán utolsónak is azt vittem be.
De még ennél is érdekesebb volt, hogy egyszer egyáltalán nem hajtottam erre, csak utolsónak pont egy nut cracker-t sikerült bevinni és mégis meglett a brutality. Pedig megesküdnék rá, hogy azon a meccsen max egy nut crackert toltam el az utolsón kívül.

[ Szerkesztve ]

(#1954) Xerxész válasza HussarF (#1953) üzenetére


Xerxész
őstag

Igen, adnak némi "szabadságot" a kivitelezésnél. Most pl. Quan Chi denevéres brutalityjénél is az az előírás, hogy ugrás távolságból csináld, ehhez képest összejött teljes képernyős távolságból is...azért van némi különbség köztük. És van jelentősége a távolságnak, mert a denevér röptének van egy íve és kb. a nyak tájékát kell elkapnia az ellenfélnek.

Szóval szerintem lehet taláni kiskapukat vagy "alternatív megoldásokat" a végrehjatásra, ami jó. De így is elég nehéz némelyik.

Amúgy tök jó, hogy a kivégzések nálam már csak másodlagosak, pedig én mindig kivégzésmániás voltam. :) Most első a brutality, aztán ha az nem jön össze, akkor kivégzés...ha pedig épp egész képernyős távban vagyok, akkor faction kill. :D

(#1955) rexsimus válasza Xerxész (#1952) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Jaxnek van jobb is. Az ellenfélnek vagy levegőben kell lennie, ez egyszerűbb, de a másik, hogy guggolva kell blokkolnia. :D

[ Szerkesztve ]

(#1956) Dr. Student válasza rexsimus (#1955) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Halihó!

Sikerült megvennem a kombat pack(ot) :)
Jason szerintem nagyon jól sikerült. Nagyon jó kis karakter.

Elkezdett érdekelni az online rész.

Olvasgattam a fórumot, hogy mégis milyen infókat találok. De nagyon értek belőle semmit.

Valaki adna nekem egy kis tájékoztatást, hogy Online játékba mi lehet nyerni, hol érdemes játszani és milyen célokat lehet kitűzni.

Mert így elég uncsi, hogy játszogatok vele és végülis megunnom elég hamar ....

Dr. Student

(#1957) Xerxész válasza rexsimus (#1955) üzenetére


Xerxész
őstag

Naccccccerű! :)
Még jó, hogy Jaxet nem szeretem, így nem kell próbálkoznom. :DDD

Amúgy neked összejött ez a Jax guggolva blokkolós élesben? Mert akkor nagyon szerencsés vagy. :)

(#1958) Carasc0 válasza ayo (#1947) üzenetére


Carasc0
őstag

Ajaj!

Ha ez így van (már pedig így van) akkor van egy kis gondom... Nekem úgy van beállítva a steam, hogy indítását követően automatikusan leellenőrzi s frissíti a játékot azaz naprakésszé teszi... De nekem ez a All unlock krypta nem kell...Hogy akadályozzam meg hogy nekem ne frissítse? Vagy utólag nem lehet csak azt a DLC-t eltávolítani???

Bár azt megtudom csinálni hogy frissítem, de a pipát kiveszem a listából és akkor az törlődik nem? :U

Amúgy nem értem ezt a Dark Empress Kitana skin-t...Ugyanúgy tolom a towereket ahogy az előzőekben s most meg nem akarja megadni...Pedig akkor sem kellett a Gold minősítés a Tower végén....Nem értem teljesen...

Amúgy tegnap nyomtam egy Test Your Luck-ot.. Kitana-val püföltem a Jason-t és az utolsó menet végén szétfröccsent a faszi... Elvileg ez nem lehetséges mivel TYL-ban nincs kivégzés... :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1959) HussarF válasza Carasc0 (#1958) üzenetére

Rajtad menjen el az ember. Egyszer azért sÍrsz, hogy elveszett minden, pedig már mnident unlockoltál, msot meg azért, mert vissza akarják adni... :F :D

(#1960) Carasc0 válasza HussarF (#1959) üzenetére


Carasc0
őstag

Nagyon rossz vágányon vagy...

Tehát...A MOD amit találtam, azt azért reklámoztam mert láttam korábbról hogy valaki pl. írta hogy van lehetőség az NPC-k játszására. Felkerestem Ayo-t hogy az általam talált MOD-ot reklámozhatom-e mivel lehet hack-nek számít...Engedélyt megkaptam, így reklámoztam... Tény kipróbáltam, tetszett is, de amint megtudtam hogy online nem működik (vagyis a skinek nem jelennek meg), továbbá akkor jött egy patch(04/25) ami által a MOD nem működött többé, kicsit elsápadtam és feladtam a küzdelmet... Azokban a napokban sikerült végre valahára összekapcsolni a PC <--> Mobile Wb accot, elkezdtem tolni mobilon és feloldottam azokat a skineket amik nekem kellettek... A mod szükségessége immáron triplán feleslegessé vált...

Én sose akartam a kryptát teljesen unlockolt állapotban tartani...Nekem a skinek kellettek, nem hiába tettem/teszem be a képeket róla.. Kinek mi...

Továbbá... A mentésemért csak is kizárólag azért sírtam mert a skineimet elveszettem .. Stat meg a Krypta nem érdekelt főleg nem úgy a hogy kryptának kb a 25%-át csináltam meg....Szóval azt a modot 25.-e óta nem használom (így a mai napig a cuccok nem voltak automatikusan unlockolva), azóta azért eltelt pár nap...

Tehát az elveszett mentésem minden része önállóan megszerzett dolog volt...

Remélem így tiszta már a dolog.... :K

Ami picit szomorú hogy magyarázkodnom kell olyanért amiért más hamisan vádol... :(((

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1961) Carasc0 válasza Dr. Student (#1956) üzenetére


Carasc0
őstag

Hali! Üdv a klubban :C

Én is 2 napja vettem meg a Kombat Pack-et és szerintem is klassz a Jason, bár még nem játszottam, csak ellenfélként kaptam meg.

Az online rész eléggé összetett! Én sem ismerem minden zeg zúgát. Amikről tudok:

- Faction war (ez is online terület...feladatokat kell teljesíteni)
- Living Towerek (sztem is online terület, de a gép ellen játszol, némi módosításokkal)
- Challenge towerek
- Van valami invázió is!
- Online szekcióba még több minden van
** Játszhatsz egy random személy ellen
** Játhatsz meghívott vagy egy szobában lévővel (ha elfogadják)
** King of the Hill
** Ranked játék (ezt még sosem próbáltam)

Online játék során is van unlockolható cuccok, nézhetsz meccseket, XP pontokat lehet gyűjteni, fejlesztheted a Kombat Kard-dat...

Meg még amiről én sem tudok... :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1962) Dr. Student válasza Carasc0 (#1961) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Köszi a leírást. :R

Kombat Kard ez már többször is halottam ezt mit jelent pontosan ?

Hol találom egyáltalán és mire jó ?

Dr. Student

(#1963) rexsimus válasza Xerxész (#1957) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Áhh, nem vagyok én mazochista. :D

Carasc0:
Bizonyos módosítóknál van ilyen, hogy szétrobban, pl az instant x-ray killnél. Ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#1964) Carasc0 válasza Dr. Student (#1962) üzenetére


Carasc0
őstag

Kombat Kard = Egy játékos szintjeit és 3 pilléres beállításait tartalmazó grafikai szalag.

Mutatja:

- A szinteket (Ebből 2 van az egyik a Faction a másikat nem tudom)
- Background avagy a háttér (Egy módosítás ami kihathat XP-re vagy koinra, csomó van belőle, unlockolhatóak) <1. pillér>
- Icon (Szintén egy módosítás) <2. pillér>
- Szegély (Szintén egy módosítás) <3. pillér>

Ezt a szalagot látod az online játékosokból, ami által tudsz következtéseket levonni hogy ki milyen lehet szinten van (bár attól még lehet béna)... A részletes statisztika már pontosabb.

Lelőhelye: Főmenü >Extras > Offline Kombat History

A képernyő bal felső sarkában lesz, és a P betűvel lehet módosítani...

Ajánlom figyelmedbe a következő menüt is: Főmenü >Extras > Kollection

Ez bemutatja a karakterekkel és a pályákkal kapcsolatos majdnem összes általános információt:

- A lehetséges karakter ruhák (Unlockolni kell őket az alap kivételével)
- A lehetséges pályák rajzai (Behind the scenes)(Ez is asszem unlock)
- Pályazenék (Unlockolni kell őket)
- Kivégzések képernyőképei (Unlockos cucc)
- Rajzok a játékról (Szintén unlockos cuccok)

Kryptát ismered?

Vegyél fel Steamen: R0ttmayer

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1965) Carasc0


Carasc0
őstag

Bugnak tekinthető az, hogy a Kombat Pack vásárlása óta játszhatok a Shinnok karakterrel úgy, hogy még végig sem vittem a story-t?

Továbbá miért felejti el nekem a Towereknél a gombokat? Mindig külön a Custom1 gomb kiosztást el kell mentenem az 1. meccs után... Valaki ebbe tud segíteni?

2. bug... Valami most probálja ki a Daily towert.. Enter-t ütök kéri hogy válasszak nehézségi fokozatot.. Mondom meggondoltam magam mégse ezzel akarok játszani... Nyomj esc-et....Nem akar kilépni a Towerből...

Amúgy érdemes a Kollection menübe böngészni a skineket, van egy 1-2 új...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1966) FefeeX válasza Carasc0 (#1941) üzenetére


FefeeX
veterán

"- Exlusive pack kártyát nem tudom hogyan lehet szerezni! (mondjuk ez erősen érdekelne)"

Megint nem olvasol elég figyelmesen, vagy nem ugyanarra gondolunk, de akkor nem tudom, mire gondolsz :)
Az van odaírva, hogy "Kombat Pack Exclusive", magyarul Kombat Pack exkluzív, nem exkluzív pack.

Mutatom :)
Exkluzív kártya:

Kombat Pack:

Magyarul csak a csomagból jöhet ki. Nincs lehetőség egyesével megvásárolni, és az ezüst csomagból sem jöhet (onnan már 3 Cryomancer Sub-Zero -t nyitottam). Szerencse az egész, eddig 2 Cassie Cage-et nyitottam a Kombat Packból FYI.

"A PC-n teljesített dolgokat nem pipálja ki a mobilos consol to mobile részlegen"
Erre azt tudom mondani, amit az első kérdésedre továbbra is. Szar a szerver, ma megint nem számolja a Faction Tower pontjaimat, így az első 1%-ból az első 100 helyre esélytelen felküzdeni. Nem megy ez, nem megy az, a kiadó amatőr.

[ Szerkesztve ]

(#1967) tomsolo


tomsolo
őstag

Na, akinek nincs meg itt egy lehetőség ayo bajuszának a húzgálására. ;]

Free Goro key:

[link]-GIGN2

A harmadik része a Mortal Hungary Groupon érhető el.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1968) Carasc0 válasza FefeeX (#1966) üzenetére


Carasc0
őstag

Igen azokra a kiszürkített kártyákra gondoltam... Furcsa hogy neked nincs Kitana-d, vagy csak nem látszik a képen...Szóval a Kombat Pack csomagból lehet szerezni...Hát akkor lutri mire kapok egy olyan Exclusive Kitana-t... :(

Ja akkor várhatom én ezt a Mime skin-t meg a pipákat... Hát ez van...várunk akkor... Bár inkább egy challenge jöhetne mert kéne a Mileena Klassic skin...

Amúgy köszi a részletes infót.. :R

Tomsolo: ez meg mi???

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1969) FefeeX válasza Carasc0 (#1968) üzenetére


FefeeX
veterán

Kitanából még csak Mournful-t nyitottam, abból is kettő van.
18 arany kártyám van, plusz a 8 Kano, amit 100ezer pénzért vettem. Ha nem glitcheltem volna, akkor meg max 5 lenne szerintem :)

(#1970) Carasc0


Carasc0
őstag

Gyerekek mit fedeztem fel! Leírom magyarul! Ez legális és semmi MOD semmi.. Figyeljetek! Amúgy ezt egy forumról szedtem...

Online > Leaderboards > Ranked Player vs Player

A listában töltsétek le valakinek a statját vagy mit... Nézegessétek 1-2mp-ig... Majd lépjetek ki...

Nekem ezzel a módszerrel unlockolta a Mime Johnny skin-t...Elvileg ha megtaláltok engem is (R0ttmayer) akkor tőlem is lezúzhatjátok a mobil skineket.. :R

Aki ki akarja próbálni keresse meg kakarot720 játékost és töltse le a statját és unlockolni fogja a cuccot.

Bizonyíték:

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1971) Dr. Student válasza Carasc0 (#1964) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Huuu. .. Kicsit összetett..

Igazából semmit nem ismerek mert eddig a GTA 5 lekötött még nem sokat játszottam a játékkal.

Dr. Student

(#1972) Carasc0 válasza Dr. Student (#1971) üzenetére


Carasc0
őstag

Ha felveszel steamen, akkor azonnali kérdésekben is tudok választ adni... :)

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1973) tomsolo válasza Carasc0 (#1968) üzenetére


tomsolo
őstag

Goro előrendelői DLC kód, akinek esetleg nem lenne meg :)
(Pl. nem preoder vette, hanem csak utólag.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1974) Carasc0


Carasc0
őstag

Wbplay not available... Please try again later....Na valamit alkotnak...Lehet jobb lesz... :U

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1975) tomsolo válasza Carasc0 (#1970) üzenetére


tomsolo
őstag

wahaha

ez kurva jó, ha olyan statot töltesz le ami régi - > progression reset :DDD

ezt a szarhalmot :K

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1976) HussarF

Azért, ha azt nézzük, hogy hány különböző szöveg hangozhat el, mikor a két kari a meccs elején találkozik, az 25 karakter esetén 300 variáció. 29-nél 406.

De persze azt is tudjuk, hogy az MK9-el ellentétben itt már több különböző szöveg is elhangozhat két karakter között, legalább 2, de hallottam én már többször 3 félét is. Ezt nem tudom, hogy hogy van, hogy mindenkinek van 3 féle szövege egymáshoz, vagy akiknek story szerint több kapcsolatuk van egymással csak azoknak-e. Vegyünk akkor 2,5-öt, de ez a Kombat Pack után 29 karakterre 1015 féle szöveget jelent. Azért lehetett ezzel munka...

[ Szerkesztve ]

(#1977) ayo válasza HussarF (#1976) üzenetére


ayo
addikt

ja ezen már én is gondolkoztam - nekem tökre tetszett, hogy Jasonhöz is ugyanúgy beszélnek a karakterek :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1978) Xerxész


Xerxész
őstag

Áhh...képtelenség megcsinálni a Touch of Death brutalityt Quan Chitől. :( Az ellenfél sohasem blokkol.
A tegnap estét végigszenvedtem, és egyszer sem jött össze. :(((

(#1979) ayo válasza Xerxész (#1978) üzenetére


ayo
addikt

én nem egyszer vesztettem online, mert ilyenekre hajtottam, hogy pont jó legyen :D

nekem bejön, hogy ennek is van nehézsége és nem annyira egyszerű meg unalmasan hosszú, ha 100x látod), mint egy Fatality.

Azt kell hogy mondjam, hogy szinte minden részletében tetszik a játék, ahol csak lehetett javítottak és újítottak rajta. A PC port egy más tészta, de azt szerintem nem kell részleteznem :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1980) ayo


ayo
addikt

ezt a glitch-et próbálta valaki?

http://jateknaplo.blog.hu

(#1981) HussarF válasza ayo (#1979) üzenetére

Azért elég gáz, hogy Ed Boon-ék egy ilyen silány csapatot bíztak meg a portolással... Ezek már más játékoknál is bizonyították az alkalmatlanságukat....

(#1982) Carasc0 válasza ayo (#1980) üzenetére


Carasc0
őstag

Hali!

Igen :K

- Működik. (még)
- Csak mobil skinek unlockolhatóak vele
- Klassic Mileena persze elérhetetlen, így számomra ez a glitch eddig tartott...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1983) ayo


ayo
addikt

na most kaptam Steamen:

7 May
You have been identified as a player affected by yesterday’s update. Having downloaded the full patch and playing the game yesterday, your save data would have been lost before we were able to correct the issue with the most recent patch. The updated patch now available adds Jason Voorhees and all other patch improvements back into the game. You should now experience no save loss when installing the updated patch. We are truly sorry for this inconvenience. You have been granted access to "Unlock All Krypt Items." DLC.

-The Mortal Kombat Team

http://jateknaplo.blog.hu

(#1984) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Sziasztok 30 k körül vennék vgat a gepembe lehetséges olyat venni ennyiért amin elfut ez a játék?

(#1985) HussarF válasza gabesszg (#1984) üzenetére

Szerintem használtan igen.

Volt már erről szó korábban, de nem volt teljesen egyértelmű. Ha jól értem, akkor ezt kell megvennem, hogy jó legyen a steamre? És csak Paypal-lal tudok fizetni?
Köszi

(#1986) Carasc0 válasza HussarF (#1985) üzenetére


Carasc0
őstag

Igen! :K

Nem csak PayPal, lehet credit card meg még mindenféle franc lehetőség...

Én nem kértem és a kulcs jó volt...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1987) HussarF válasza Carasc0 (#1986) üzenetére

G2A shield-re van szükség, ha top eladótól veszek? tudom, hogy csak 1 euró, de fillérb.szóskodok :DDD

Ja és a kedvezménykódhoz írjak valamit? Vagy van valakinek valami kódja, amit ha beírok jobb lesz neki (ilyen behívós dolgokra gondolok, vagy ilyesmi)

[ Szerkesztve ]

(#1988) #14955008 válasza HussarF (#1987) üzenetére


#14955008
törölt tag

Mindenképp shield-el vegyed, különben nincs gari, ha valamiért letiltják a kulcsod.

(#1989) HussarF

Na megvettem a Kombat Pack-et, nyomtam is Jasonnel már egy fatality-t meg brutality-t. Jó kis karakter, nézegettem a horror skin-eket, azok sem rosszak. A 2527 ft-os kulcs vége 3064 lett a g2a shield és a bankkártyás fizetésre rájövő 233 ft miatt, de így is megérte.

(#1990) HussarF

Egyébként G2A-n nem lehet jelszót változtatni anélkül, hogy telefonszámot megadnék nekik?

Meg amúgy megbízható oldal, nem lopják el majd a kártyaadataim? Az ciki lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#1991) HussarF

Egyébknét ahogy nézem, az sehol sincs korrektül leírva,hogy mit tartalmaz a Kombat Pack. de ha jól értem, a 4 karaktert, a Horror skin pack-et, meg a Samurai skin pack-et tartalmazza? Vagy azért ködösítenek, mert ez egy season pass és fog még jönni más is? Több skin pack vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#1992) Carasc0 válasza HussarF (#1991) üzenetére


Carasc0
őstag

Ez mind a mienk lesz!

The Ultimate Horror Pack:
Playable character Jason Voorhees
Horror skins Vampiress Mileena, Kraken Reptile and Pharaoh Ermac

The Klassic Pack #1:
Playable character Tanya
Klassic skins for Kano, Sonya and Liu Kang

The Predator / Prey Pack:
Playable character Predator
Predator-themed skins Commando Johnny, Infrared Scorpion and Carl Weathers as Jax

The Klassic Pack #2:
Playable character, Tremor
Klassic skins for Quan Chi, Jax and Kung Lao

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1993) HussarF válasza Carasc0 (#1992) üzenetére

Zsír. Így már érthető!

Még egy kérdés. Nézegettem a VSync beállításokat a játékban, és láttam, hogy sokféle van. Én driverből állítom az nV Adaptive VSync-jét, játékon belül pedig ki szoktam kapcsolni. Mivel most a játékon belül is lehet kapcsolni az összes beállítást, ami driverben van (van pl nvidia adaptive is), ez egy kicsit elbizonytalanított. Most akkor ez felül tudja írni a drivert és ne kapcsoljam ki, vagy mehet minden úgy, mint eddig? Erről tud valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

(#1994) Carasc0


Carasc0
őstag

Olyan kérdésem lenne hogy sehol nem lelek információkat arról hogy lehet beszerezni a Tundra Sub-Zero-t vagy a Cold War Scorpion Skin-t... Érdekes...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1995) HussarF válasza Carasc0 (#1994) üzenetére

UPDATE – Kold War Scorpion will be exclusively available as part of GameStop’s Mortal Kombat X Limited Edition release.

[link]

Tundra Sub Zero-ra meg azt találtam, hogy az egy DLC lesz, ami még nincs kint...

[ Szerkesztve ]

(#1996) Carasc0 válasza HussarF (#1995) üzenetére


Carasc0
őstag

Ciki...Tehát akkor nekünk sose lesz olyan skinünk (Kold war). Frankó....Jó nem leszek telhetetlen....

Amúgy talán megvan a pontos recept Dark Empress Kitana skin megszerzésére:

1 Hourly és 1 Daily towert kell lezúzni a lehető legjobb minősítés elérésével bárkivel (ámbár én Kitana-val csináltam biztos ami biztos)....

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#1997) HussarF válasza Carasc0 (#1996) üzenetére

Ezek adnak tippeket, nem tudom mennyire megbízhatóak...

[link]1
[link]2
[link]3

(#1998) #14955008 válasza HussarF (#1993) üzenetére


#14955008
törölt tag

Ez jó kérdés. Ki kell kapcsolni játékban és megnézni törik-e a kép.

(#1999) HussarF

Johnny Cage Hotshot
Unlock: Get a 10 win streak in King of the Hill Survivor. Almost impossible to do alone so get a friend to help and just cross your fingers that no one else enters your Room.

Lenne közületek erre vállalkozó, hogy ezt kifarmoljuk? Bemegyünk egy Koth survivorbe, aztán végigverjük sorra egymást, amíg mindenkinek meg nem lesz.

(#2000) Carasc0


Carasc0
őstag

Lehet rosszul gondolom, de holnap is jön valami MKX-re:

04/26 – MASKDMURDER Pack
05/10 – Klassic Pack #1
05/24 – HUNTERPREY Pack
06/07 – Klassic Pack #2

De remélem 1 hét csúszás miatt nem fog csúszni a Klassic Pack #1...

HussarF: Hát végülis nem rossz ötlet...Vegyél fel Steamen...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.